Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

xanim menu guzel fakat bi nokta oglen 3 ten sonra meyve yemiyoruz sut icmiyoruz cunku metabolizma yavasladigi icin meyve ve sut sekerini parcalamak zirdur ve yaga donusur gerisi guzel ttlim

kızlar bi süredir düzenli olarak takip edemiyorum forumu.biraz sıkıntılı günler geçiriyorum.takımdan ayrılmak istemiyorum ama bi süre daha gelemeyebilirim anlayış gösterirseniz çok sevinirm.

canim.cuma bildirim yaptigin surece idare edebilirz ama bi durum bole devam etcekse izne ayirabilirz seni

dersim sekizdeydi anca uyandım o yüzden kahvaltıda yapamadım bi tuhaf oldum bugün sanki öğün atlayınca :26:

11.00

mısır patlağı eti form

16.20

Ton balığı
Bol yeşillik
2 adet diyet bisküvi

18.10

Fırında balık
Salatalık

artık 1 ay balık yemem sanırım +1 litre su +20 dakika egzersiz yaptıımmm

okulla ilgisi yok aslında ben normalde pek su içen birisi değilim 1 litreyi bile o kadar zor içiyorum ki ama biraz daha zorlarım kendimi haklısın :26:

Canim cok sagol cuma bildirim yaparim.zaten firsat buldukca yazarimda.coj uzun bi zamn degil 1 hafta kadar idare etseniz yeter.bu grubu gercekten cok seviyorum hic ayrilmk istemiyorum

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar bi süredir düzenli olarak takip edemiyorum forumu.biraz sıkıntılı günler geçiriyorum.takımdan ayrılmak istemiyorum ama bi süre daha gelemeyebilirim anlayış gösterirseniz çok sevinirm.

aynen ya bende gelemıom eskisi gibi bi herkesde bi dert bi gam var senin mülakattan haber var mı cnm?
bi düzene sokamadım hayatımı ama takımdan ayrılmak da istemıom ayrılırsam bırakırım herşeyi sil baştan başa dönmek de istemıom

Bugünkü menüm

Sabah 7:30
1 dilim tb 2 domates az peynir 4 zeytin ve yeşil çay

Ara 10:30
Süt

Öğlen 12:30
1 kase fasülye 1 dilim tb

Ara 16:00
1 mini muz
1 avuç leblebi

Akşam 19:00
1 tabak fasülye
1 kase bulgur ağırlıklı yaprak sarma

Bol suu

Malesef ordan hala bi sonuc yok olumsuz olarak bile geri donus yapmadilar henuz.umidi kestim.baska yerlerle gorustum bi yer olcak sonunda. Bi cok sey ust uste geliyo su siralar hem cok yoğunum hem morel olarak cok kotuyum.yogunluk gecicek 1 haftaya faln.

Kadınlar Kulübü Mobil uygulaması kullanılarak gönderilmiştir.

kızlar tatlı kriziniz olmuyor mu hiiç ?? nasıl yapıyorsunuz Allah aşkına artık bir yerim şişecek

misir patlagi ve diyet biskuvi disinda iyi canim.afiyet olsun

canim. cumaya az kaldi ve sisircek bi suru sey yemissin ins. yarin inersin

sabah(11.00)
1 haslanmis yumurta
yesillik
domates salatalik
1.5 dilim kizarmis tam bugday
1kk peynir
5 zeytin
sekersiz cay

ogle(15.15)
1 kepce mercimek corba
salata

aksam(19.30)
4-5 yane el ayasi kadar tavuk firinda
4 elma dilim patates firinda
salata
3 yk yogurt

3 litre su
300 ml yesilcay
300 ml kiraz sapi cayi​

kızlar tatlı kriziniz olmuyor mu hiiç ?? nasıl yapıyorsunuz Allah aşkına artık bir yerim şişecek

tatli krizine tarcin canim tatli krizi dedigin sey kan sekeri dusuklugu gibidir. ictigin birki cayina veya sute karistirarak ictiginde bi sure snra vucudun istegi keser ama beynine sen hukmetmelisin. ama dedigim gibi sut ve meyve oglen 3 ten sonra tuketmiyoruz yaglanmaya neden olur

Bugün moralim çok bozuk denetlemede haketmediğim bir muamele gördüm canım hiç bir şey yemek istemiyordu menüm

Sabah 08
Iki haşlanmış yumurta sarısı
Biraz lor peyniri zeytin 1 dilim kepek ekmeği

Öğle 12
Biraz salata zeytin
Bir haşlanmış yumurta sarısı
Bir dilim kepek ekmeği

Akşam 17
Yarım avuç leblebi fındık karışımı

Akşam 20
Bir tabak mercimek çorbası

iPhone 'den Kadınlar Kulübü aracılığı ile gönderildi

Son düzenleyen: Moderatör:

denetiminde yasadigin olaya uzuldum tatlim ins..hemen gecer. menun guzel afiyet olsun

Bugünkü menüm:
09.00:
1 haşlanmış yumurta
Salata
2 dilim light ekmek

12.30:
3 y.k. etli bamya
1 kase yoğurt
1 köfte
2 dilim light ekmek

17.30:
6 y.k. etli bamya
Salata
1/2 kase yoğurt
2 dilim light ekmek

21.00:
1 kase yoğurt
1 elma

01.00: (belki yerim)
2 dilim light ekmek
1 dilim peynir

1 saat aerobik+20 dk yürüyüş
3 lt su+2 fincan yeşil çay+1 fincan çay

canim.diyetisyen menusu oldugu cok yorum yapmam istemiuorum ama ekmekler fazka gelio bana hep en azindan teke dusurebilirsin diye dusunuyorum

Menü yazım dedim de yazacak bişey yemedim nerdeyse canım hiç bişey istemiyor yorgunum uyusam uyusam geçse herşey uyanınca ama gece de uyuyamiyorum artık değişik bişey oldum ben

canim.diyetisyen menusu oldugu cok yorum yapmam istemiuorum ama ekmekler fazka gelio bana hep en azindan teke dusurebilirsin diye dusunuyorum

Evet canım herkese fazlaymış gibi geliyor günde 8 dilim ekmek ama ben de diyetisyen menüsü diye bozmak istemiyorum. Haftaya kontrolüm var olmadı bir konuşayım bakalım ama fazla kısacağını sanmıyorum.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…