Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Nur çok ama çok kötü bir bildirim oldu bu. Bundan sonra artık en ufak bir kaçamak bile yok sana. :KK47: Haftaya senden çok iyi bir sonuç bekliyorum. :KK20:

Tatlım sen yokken ben ikinci kez mezun oldum. Şuan kilomu korumaya çalışıyorum. Kendi halimde alıp veriyorum. Listede değilim yani :KK34:

O zaman başlangıç kilon olarak bunu baz al. Haftaya bildirim yaparken geçen hafta diye bunu da yazarsın. :KK34: Bu arada tam zamanında gelmiş oldun çünkü 80 lere yeniden yaklaşmışsın.

Günaydın canım :KK16: Bildirimini geçen hafta bu hafta diye yaparsan daha iyi olur. :KK34:

Tebrik ederim seni. Liste deyken de böyle güzel kilolar verebilsen süper olacak ama sen bir ileri bir geri yapıyorsun. İzne ayrılış kilona az kalmış. Ha gayret.

Söz ebrucum bu sok beni cok üzdü. Regl olunca mutlaka eksiye düsecegim. Az önce tekrar kilo bildirimi yaptim cok fena midem. Wc problemim yok ama midem asiri sis ve gurul gurul sesler geliyor. Ben regle bagliyorum. Haftaya hedefim 64.9kg olsun bu hafta ceza alcam haftaya almam insallah

Takımın yüz karası olarak bildirimimi yapayım
Geçen hafta 62.4
Bu hafta 64
+1.6
Biri beni durdursuuuun

Naptın sen Beste. :KK47: Oysaki ben seni bu hafta listeye almayı düşünüyordum. :KK20::KK19: Biran önce kendine çeki düzen vermen gerekiyor. Yoksa bu şekilde listeye giremezsin.

Kızlar yaaa ben bu hafta öyle çok öyle çok yedim ki ama durumum belli. Siz bu kadar çok kilo aldığınıza göre benden daha çok yemişsiniz. :KK47:

Buna şükür :KK19:Bu arada geçen haftaki kilon 65.4 müş. :26:

Naptın sen Beste. :KK47: Oysaki ben seni bu hafta listeye almayı düşünüyordum. :KK20::KK19: Biran önce kendine çeki düzen vermen gerekiyor. Yoksa bu şekilde listeye giremezsin.

Kızlar yaaa ben bu hafta öyle çok öyle çok yedim ki ama durumum belli. Siz bu kadar çok kilo aldığınıza göre benden daha çok yemişsiniz. :KK47:

Yok ebrucum ya gercekten ben cok yemedim calistigim gün birazcik patstes kizartmadi yemistim obu kesin yakmisimdir cünkü 9saat ayakta hareket halinde calistim. Birde carsamba günü kutlama vardi 1dilim pasta ve azcik makarna salatasi yedim. Bunun bana 1.6kg aldirmasi mümkün dgl :KK43:( haftaya eksiye incem insallah söz :KK43:

.Tamamdırrr 4 gün oldu gruba dahil olalı zaten bu hafta ilk sonuç yani salıdan itibaren 58den 57.9 o zaman :) Öğrencem zamanla:KK9::KK9:

Son düzenleme:
Gecen hafta: 80.7
Bu hafta: 80.3
Fark:400gr

Son düzenleme:
Kizlar kilo derdine düstüm hapimi icmedim. Iceyim hemen , yarim saat beklene sürem var sonrada kahvalti yapicam cok gec olmadan kacayim

Bu bildirim bir tokat gibi gerçekleri yüzüme vurdu iyi de oldu yoksa ben bu aymazlıkla Allah korusun 70 e doğru fln gidicektim...iştahım çok açık bir de tatil olunca kendimi kaybettim

Kızlar kilo veren herkesi tebrik ediyorum.:KK66:)
Kahvaltı edecez simdi.görüsmek üzere.:)

günaydın kızlar

geçen hafta:69.2 kg
bugün:68.1 kg
fark:1.1 kg

haftasonu kaçamaklarım olmasına rağmen bu kadar kilo vermeme şaşırdım daha az bekliyodum bi kaç kere tartıldım sabah:))sanırım geçen cumartesi relg olmamında etkisi var geçen hafta birazda ödem vardı herhalde o da gitti
Tebrik ederim Özlem' cim şuana kadar takımda en iyi bildirimi sen yaptın. Nur' un cezasını sen vereceksin. Düşün taşın ve cezasını açıkla. Bu arada kaçamak yaptım kilo verdim diye de sakın kendini havaya sokma çünkü her zaman böyle olmaz. Artık hiç kimseye kaçamak yok. Olursa kötü cezalar var. :KK20:

kızlar günaydın regl oldum cok felaketim bugün :KK50:
Günaydın canım :KK16: Olduğun için şükret olamamak daha büyük bir sorun. :KK34: Tartıldın mı?

.Tamamdırrr 4 gün oldu gruba dahil olalı zaten bu hafta ilk sonuç yani salıdan itibaren 58den 57.9 o zaman :) Öğrencem zamanla:KK9::KK9:
Tamam canım. Ben hatırtalayım dedim tabi ki zamanla öğreneceksin. Ama 4 günde 100 gr çok az. Yeni başladığın için daha hızlı gitmesi lazım. Sanırım menülerine daha çok dikkat etmen gerekli.

bende geçen hafta 60.9 bu hafta 61 kızlar
100 gramdan hiç birşey olmaz. Maşallah diyelim sana :KK34:

Gecen hafta: 80.7
Bu hafta: 80.3
Fark:400gr
Özlem sen neden bu kadar yavaş kilo veriyorsun. Bu işte bir tuhaflık var. Daha hızlı vermen lazım. Yanlış yaptığın bişey mi var? Ya da bir hastalık varda ondan mı böyle yavaş veriyorsun. Yakın zamanda tahlil yaptırdın mı hiç?

Tamam canım. Ben hatırtalayım dedim tabi ki zamanla öğreneceksin. Ama 4 günde 100 gr çok az. Yeni başladığın için daha hızlı gitmesi lazım. Sanırım menülerine daha çok dikkat etmen gerekli.

100 gramdan hiç birşey olmaz. Maşallah diyelim sana :KK34:

Özlem sen neden bu kadar yavaş kilo veriyorsun. Bu işte bir tuhaflık var. Daha hızlı vermen lazım. Yanlış yaptığın bişey mi var? Ya da bir hastalık varda ondan mı böyle yavaş veriyorsun. Yakın zamanda tahlil yaptırdın mı hiç?

sağol cnm bnm ama göbegim filan yok yüzügüm sıkıyo elimi sanırım oda şişlik 200 300 gr filan. özlemin menülerinde bu hafta sucuklar tatlılar vardı ebruum ondandır :KK14:

Yaaa benim vucdum suyu acayip tutuyor ki adet dönemim yaklaştıkça ödem artıyor sanırım ondan e bir de kabızlık sorunum var hafta içi çok daha iyi sonuçlar alırım sanırım :44: eski yediklerimle karşılaştırınca hiçbirşey yemiyorum ama daha dikkatli olacağım :))

***13. TAKIM 347. ETAP ***

Alsimi (77.2///%)

cerenberen16 (87///%)
Bildirim yapmadı. Kendi isteğiyle ayrıldı.
file76 (80.5/
//%)​ Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı.
gubsej (92.9/92.4/0.5/%0.54)
medusa411 (69.9/69.7/0.2/%0.29)
Ozlem (80.7/80.3/0.4/%0.50)
ozzlleemm (69.2/68.1/1.1/%1.59)
ssercecik ( 65.4/67/-1.6/%-2.45)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

Sadece Özlem kaldı kızlar. Bildirim yapmadı dimi? Yoksa yaptı da benim mi gözümden kaçtı.

***13. TAKIM 347. ETAP ***

Alsimi (77.2///%)

cerenberen16 (87///%)
Bildirim yapmadı. Kendi isteğiyle ayrıldı.
file76 (80.5/
//%)​ Bildirim yapmadı. Geri dönmek üzere ayrıldı.
gubsej (92.9/92.4/0.5/%0.54)
medusa411 (69.9/69.7/0.2/%0.29)
Ozlem (80.7/80.3/0.4/%0.50)
ozzlleemm (69.2/68.1/1.1/%1.59)
ssercecik ( 65.4/67/-1.6/%-2.45)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

Sadece Özlem kaldı kızlar. Bildirim yapmadı dimi? Yoksa yaptı da benim mi gözümden kaçtı.

eline sağlık ebrucum özlem birzdan gelir canım:KK51:

X