Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bezelye bile olsa menün gayet güzel olmuş canım afiyet olsun. Senin menüleri böyle görünce mutlu oluyorum.

Yediklerin çok az Funda. Menülerini beğenmiyorum. Diyetisyen düşündün mü hiç? Bence sana bir diyetisyen lazım.

Menün gayet güzel canım. Afiyet olsun. Suyu biraz çoğaltman lazım.

ebrucum menu yazanlar mavi yazmayanlar kirmizi.listemde guzel oldu heeeeee
Ellerine sağlık canım süper bir liste olmuş. Bayıldım

Bazen böyle insanlarla karşılaşabiliyoruz. Ama sonuna kadar haklısın. Eğer işini layıkıyla yapamıyorsa yapmasın daha iyi. Böyle mesleklerde çalışanları çok iyi seçmek lazım ama nerdeeee. İyi etmişsin şikayet etmekle.

Kizlar cvp gelmedi ben buradan paylasayim gitsin ölcülerimi.

Gögüs 96
Bel 80,5

Göbek: göbegin üstü 87 / göbek deliginin alti 98,5 iste problem bölgemmmm

Kalca 105
Bacak sol 60,5 / sag 63 !!!
Kol 27,5
Göbeğin üstüyle altı arasında çok fark var yaaaa Bide bacak olayı takıldı bana. Acaba bizde de öyle mi? En kısa zamanda ölçü almam lazım ama oturduğum yere yakın mezura satan bir yer yok. Birde mezura nerede satılır acaba kızlar? Tuhafiyelerde olur mu?

Merhaba kızlar nasilsiniz? bugun sabah ugrayamadim.3 gundur gecmeyen bas agrim var.:-/
Şimdi nasılsın düzeldi mi biraz ağrıların?

Menün çok sağlıksız. Bu şekilde kilo vermen çok zor. Versen bile kısa zaman sonra yeniden almaya çok açık olursun.

Burcuuuuucumm acaba dünkü menü bildirimini bugun yapan birini de eklemelimiyim?
Ekle canım. Sendeki excel listesinde olsun. Cumaları listeyi yayınlarsan kimin yazıp kimin yazmadığı belli olur. Ayrıca bazen ertesi gün yazılabiliyor menü ama siz mümkün olduğunca aynı akşam yazmaya çalışın.

Süper bir menü Burcu bayıldım

Sucuk börek oooooo bu nasıl bir menü Özlemmmm

dün iyi hissediyodum dışarda da işlerim vardı çıktım iyice üşüttüm sanırım .bugün her yerim ağrıyor boğazımda kötü bu kış hastalığım bitmedi bi türlü

Geçmiş olsun canım bol bol c vitamini almaya çalış. Boğaz ağrın artarsa da doktora git mutlaka. Bütün vücut ağrılarının sebebi boğaz oluyor. En azından bende öyle. Çok korkuyorum artık boğazım ağrıyacak diye.

hastayim galiba biraz once arkaaslarimla konustum onlarda ayni durumdaymis salgin var sanirim :-( gece de 2 ye kadar test cozdumbiraz da onun halsizligi var.
yuruyuslerim iyi de gecen hafta daha az yurumustum daha cok kacamagim vardi bu hafta daha cok dikkat ettim yine de guzel kilo veremedim niye boyle oldu bilmiyorum acaba gecen hafta cok verdim diye vucudum dinlenmeye mi aldi kendini :/ 600 gram verebildim.

tuhafiyelerde varr canim ben dun tuhafiyeden aldimm :)

Ölçülerin boyuna göre çok ama çok fazla. Artık kaçamakları bırakıp biran önce kilo vermeye başlaman lazım. Yaşın çok küçük. En güzel yıllarının kilolu bir şekilde geçirme. Yaşanacak çok güzel günler var ve emin ol zayıfken hayat bambaşka oluyor.

Her gün tartılırsan böyle olur. Yakında takımda her gün tartılmayı yasaklayacağım. Önceki mesajda da dediğim gibi artık hiç ama hiç kaçamak yapmaman lazım. Bildirimini yarın mı yapacaksın bugün akşam mı?

tuhafiyelerde varr canim ben dun tuhafiyeden aldimm :)
Tamam o zaman canım. Akşam eve gidince hemen bir tuhafiye bulup mezura alıyorum. Benim mutlaka ölçülerimi almam lazım çünkü pilatese başlayınca ne kadar inceldiğimi bilmem iyi olacak. Bakalım pilates ne kadar inceltiyormuş.

sağol canım.her şey boğaz ağrısıyla başlıyo bende de sabah uyanınca boğazım ağrıyosa biliyorum ki devamı gelicek.bugün fitness günümdü yarında yüzme vardı ama gidemicem aslında canım istiyor ama kendimde o gücü hissetmiyorum hem de daha yorulup daha kötü olurum diye korkuyorum.

Elif' cim hem senin düşüncelerin hem de çevrendeki insanların (yakınlarının) düşünceleri çok ama çok yanlış. Eğer mutlu değilsen yaşamanın ne anlamı var. Tamam yaradana sığınıp sabretmek gerekir ama önünde imkanların varken neden eziyet çekeceksin ki. Daha önce sana anlattım mı bilmiyorum ama ben şuan ikinci evliliğimi yaşıyorum ve çok ama çok mutluyum. İyi ki sabretmeyi seçmemişim. Çünkü eğer sabredip boşanmasaydım sonuçları daha kötü olacaktı. Sana boşan demiyorum ama bir şekilde düzeltmeye çalış. Çocuğunda var. Mutsuz bir evlilik sadece seni değil çocuğunu da etkiler. Hem de hiç tahmin edeemeyceğin kadar çok etkiler. Yanlış hatırlamıyorsam eşin imamdı. Melek' i hatırlıyor musun? Onun eşi de imamdı. Onun evliliği de tökezliyor. Son durumu ne bilmiyorum ama oda hiç iyi durumda değildi. Özellikle annenin ve ailenin düşünceleri hiç hoşuma gitmedi. Allah yardımcın olsun. Umarım en kısa zamanda herşey yoluna girer. Ne olursa olsun unutma biz hep senin yanındayız. Mutluluk senin ve çocuğunun hakkı. Bunu kim olursa olsun elinizden almasına izin verme. Daha uzun yazmak isterdim ama iş yerinde ancak bu kadar oldu. Ne zaman ihtiyacın olursa yaz. Hiç çekinme.

Bence daha iyi gelir. Ben olsam canım istiyorsa giderdim. Artacağına azalabilir bile.

biliyorum olculerim cok fena :-( bildirimi de yarin yapabilirim ama ne olur ne olmaz simdiden soyliyim 69.9 kiloyum su anda. guzel bi sonuc degil biliyorum haftaya telafi etmeye caliscam

aslında yazdıklarını okurken cevap yazacak çok şeyim vardı ama göz yaşlarım kendiliğinden akı verdi.benim yerim bu ev değil artık biliyorum nefes bile alıp vermek istemiyorum bu evde.ama işin içinden çıkamıyorum en önemli sorunum ekonomik özğürlüğüm yok tek başıma ayakta dura bilirmiyim.çocuğumu alıp baba evine gitmek istemiyorum sığıntı gibi yaşayamam.

canim benim yasim kucuk bu konuda sana diyebilecegim tek sey kendini hic bir sey icin uzme bu konuyu esinle konustun mu? icini doksen sıkıntılarini anlatsan bekli kendine cekiduzen verir? insallah hakkinda hayirlisi olur cok mutlu olursun bi anne olarak uzulmeyi hic hak etmiyosun. dualarim hep seninle olacakk...

Bence daha iyi gelir. Ben olsam canım istiyorsa giderdim. Artacağına azalabilir bile.

birlikte gittiğim bi arkadaşım var o da gel diyo kendini çok zorlamadan yaparsın dedi.ikinizi dinleyerek gidicem bugün :)haftada 2 gün zaten bende kaçırmak istemiyorum gitmeyince pişman oluyorum sonra

anladım canım. Mecburi öyle oldu çünkü sabah sınava gittim öğlendede arkadaşım bi iş sunumu yaptı dışardada yemek istemedim çünkü gittiğimiz yer cafeydi hem zararlı şeylerdi sadece çay söyledim bende

kendimi düzene sokmam gerek artık zayıflamam gerekkk

.
Günaydın Özlem' cim
Kolay gelsin canım

teşekkür ederim ebru. anca gelebildim, hemen öğle yemeğimi yapıp yedim.

Menün gayet güzel canım. Afiyet olsun. Suyu biraz çoğaltman lazım.

evet farkındayım su problemim var; ama çözmeye ve artırmaya çalışıcam.

evet bencede işlerini iyi yapmalılar. insana hizmet ediyorlar sonuçta. teşekkür ederim.

Son düzenleme:
kızlar ben geldim mezura aradım her yerde. baya bi dükkana sordum bulamadım. aldığım yerde son bir tane kalmış onu da ben aldım. yarın ölçüp yeni kilomla birlikte vermeyi düşünüyorum funda'ya.

bi de mezura ararken aktar gördüm hemen girip yeşilçay aldım. nasıl yapıcam ben bunu? cezveye bir miktar koyup suda kaynatacak mıyım? :44:

Son düzenleme:
iyi aksamlar kizlar oglene dogru misarim vardi.oglenden sonra esimle ciktik bugun evdeydi kendisi.surekli hareket halinde oldugumuz icin ugrayamadim.2 saatten fazla yürüduk hava cok guzeldi bugun.
aksamda gorumceme gidecez.
Bunlari oglen alintilamistim ama firsat olmadi.)

Cnm kabizligim icin verdigin oneriler icin yazmistim. Kadinlar kulubu uygulamasini kullaniyorum genelde telefondan.ondan boyle cikiyor.musait oldugum zamanlarda aninda cvp verdigim icin arkadaslar anliyorlar.:)
Evet mezurada alicam en kisa ,zamanda.
Özlem bu ne canım yaaaa böyle menümü olur. Hiç beğenmedim. Çok sağlıksız.
3 gunluk detoks vardi onu denicektim.lanana corbasindan midem bulandi icemedim.o gún istahim kapandi.gec vakitte de yemek yemek istemedim.

[COLORd=#ee82ee]Şimdi nasılsın düzeldimi biraz ağrıların?

Sucuk börek oooooo bu nasıl bir menü Özlemmmm

Borekler kucuk incecik hamu=Laru.3 tanesinin hamuru 1 dilim ekmek kadardir.:)
Sucuga karsi oldugunuzu bilmiyordum cnm.gecen sefer takimdaykende menulerimde bulunurdu.Aksam yemegi yerinede tuketirdim.)

Cok sukur agrilarim gecti cnm tesekkurler.)

Cnm sicak suyu yesil cayin uzerine dok bir kac dakika bekle.kaynatmana gerek yok.normal cay gibi yani.

Cnm kabizlik problemlerini sabah vözmeye calis hep. Ben ayakta ilik su iciyirum ve 5tane gün kurusu kayisu yiyorum ve faydasini yarim saat icinde görüyorum :)
Gecmis olsun cnm
Sagol cnm bende oyle yapiorum.kayisi yada kuru incir. Ama surekli buna alismasini istemiyorum.keske ihtiyac olmasa.

evde su böreği var hiçbi şekilde hayır diyemeyen ben asla dedim ve koşarak uzakşaltım mutfaktan

su böreğine bayılırım bende ama bizde yapılsa ben ne yaparım kestiremiyorum. zaten ben yapıyorum su böreğini evde. ben yapmadığım sürece yapılmaz. o yönden şanslıyım.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…