Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

hadi gozun aydinnn :-D insallah bidaha gitmez giderse de sopayi hak ettiler artik :-D

Sorma ya. Sokakta gelen hatta sorun büyük ihtimalle dedi. Teknil bir problem oldugu icin net bisey söyleyemiyorlar.
Bu aradgnda cok kizdim ancak ciddiye aldilar. Bidaha olursa baska sirkete gececegiz sanirim. Biktik cünkü öuellikle son 1yildir rezalet. Üstelik bizim net hizli ve daha pahali olandan ve buna ragmen kullanamioruz cok zaman. Geride kaldi insallah :)

Bugünkü menüm
10:00
1 kuru kayısı+1 kuru incir

11:30
3-4 yk menemen
2 çay kaşıgı pekmez
Salata
Cok az ekmek
3 fincan cay

18:30
2 yk menemen
1 küçük kase yogurt
1 kase kadar salata

Spor
2 saat yürüyüs

kahvaltıyla akşam yemeği arasında da bişeyler yeseydin ara öğün yapsaydın canım.kendini çok aç bırakmışsın

Kızlar bugün anneanmem ile diyetisyene gittim lahana çorbasındanda bahsedeyim dedim neymiş bu işin aslı diye.Doktor ise bana sadece suyunu hasla iç sabahları aç karnına sonra menünü hiç değiştirme nasıl etkisini görürsün sen bile şaşarsın dedi.Ama şöyle bir sorun vaar ben tadından nefret ediyorum:KK70: Bildiğiniz kısa yoldan zayıflatan ne vardır ya

Hareketli oldugum icin aclik hissetmedim bugun.saat 4'te kibrit kutusu buyuklugunde zeytinli ekmek yedim.aklimdan cikmis yazmayi unutmusum.:KK66:

anladım canım haklısın gün içinde çok haraketli olunca insan açlık hissetmeyebiliyor ama yinede bişeyler atıştırmak lazım.sende 4te bişeyler yemişsin zaten :)

bugün tartılmadığım için hedefime ulaştımmı bilemiyorum ama cezaları bende merak ediyorum.sağlam bişeyler olsun ki bundan sonra kaçamak yapamayalım:KK47:

Katiliyorun canim ama benim icin baska takima gidip kendonibrezil etmek cezandgl mesela. Daha ahie bisey olur insallah :KK70:

Sabah (11:20)
Sahanda yumurta (1 yumurtadan)
1 dilim peynir
5 siyah zeytin
1 dilim ekmek
1 bardak çay
Biraz yeşil biber

Öğle (15:45)
Yumurtalı ıspanak kavurması (üzerine 1 dilim peynir ve pul biber serptim)
4 yk yoğurt

Ara (17:40)
1 kupa yeşilçay

Akşam (19:40)
1 kase tarhana çorbası
Yumurtalı ıspanak kavurma (biraz)
1 dilim ekmek
1 bardak çay
Yoğurt

su 1.5 litre şimdilik.

Son düzenleme:
Selam kızlar :KK16: Bugün mezuramı ve ölçülerimi aldım. Çok iyi oldu bu ölçme işi. Hemen bildirimimi yapıyorum. Yalnız eski (yıllar önceki) ölçülerime göre çok fazla hissettim kendimi. Söylemesi ayıp bir ara göğüs 88, bel 60, basen 90 cm di. :KK30:Şimdi uçmuşum. Gerçi iki çocuktan sonra normal bile :KK60::KK60::KK60:

Boy: 172 cm (ama geçen gün eşim ölçtü 170 çıktım:26:)

Kilo: 62.2 kg (bu sabah)

Hedef: 60 kg

Bel : 75 cm

Basen: 96 cm

Göbek : 90 cm

Kol (ikisi de) : 28 cm

Bacak (ikisi de) : 54 cm

Göğüs : 86 cm

Kalça : 99 cm :KK52:

şuan kilo:61.5

hedef kilo :53

boy:1.61

gögüs:85

bel: 76

göbek:90

basen: 102

kol :28

bacak :54

1 ay sonra tekrar ölçücem
:KK76:

Burcu ölçülerimiz hemen hemen aynı. Hatta kol ve bacakta şok oldum bire bir aynı:KK52: göbekte aynen öyle :KK60::KK60: Baksana sende benim ölçülerime :KK34:

Selam kızlar :KK16: Bugün mezuramı ve ölçülerimi aldım. Çok iyi oldu bu ölçme işi. Hemen bildirimimi yapıyorum. Yalnız eski (yıllar önceki) ölçülerime göre çok fazla hissettim kendimi. Söylemesi ayıp bir ara göğüs 88, bel 60, basen 90 cm di. :KK30:Şimdi uçmuşum. Gerçi iki çocuktan sonra normal bile :KK60::KK60::KK60:

ebrucum baktım ölçülerine gerçekten basen dışında bütün her şey aynı ben de şok oldum :KK53: Bugün gelemedim temizlik falan vardı akşam da gencay lara yemeğe gittik haber veremedim:KK50:

Boy bende gecen ölctürdüm 2cm fazlaydi. 1.58 boyum.

Her dogumda 1cm kisaliyor insan ondandir cnm.

Bu arada benim kollarim nasil sizden daha ince tam nereden öltünüz burcu ve sen? Ben dirsegin üstü omuzun alti en kalin yerden ölctüm

Gobegi nasil olctun? olculer nasil olculuyor tam bilmiyoruz.:KK66:rastgele olcuyorum ben.:KK52:
Göbek ben söyle biliyorum. Göbek deliginden 1-2cm asagisindann en kalin yerden ölcülüyor. Ben kendim icin birde üta karin yani mide yerini ölcüyorum cünkü benim alt karin cok büyük obiki yeri ayni yapabilmem lazim :KK43:

Gecen hafta böyle günde cok heyecanliydim gzl kilo verdim dikkat ettigimnicin. Bugünse korkuyorum. Kacamak insana neler yapionsuan 64lerde olabilirdim :KK43: bunu düsünüpnhaftaya daha iyi bir sonucla gelmeye calisicam :KK43:

X