Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Afiyet olsun canim disardasin ama iyi bi menu olmis :KK9:

Ben sende bi fazlalik gormedim 170 boyundasin ve yeterince zayifsin bence jillian yaparsan skilasirsin bnce arastir

Tatlım benim bacaklarım birazcık kalın ya yoksa göbek filan hiç yok :) arastırırm önerin için çok sağol

hadi ya :-\ kotu haber oldu bu

Asagi yukaribolur canim kötü haber dgl. Misal ben listede galiba 79kgken ve bugün 66ya yakinken aradaki fark asahi yukari söyle

Üst karindan 7cm
Göbek altindan 13,5cm
Üst bacaktan 12cm
Kalcadan 11 cm
Koldan 4cme yakin inceldim

Bunu demekbistedim :)

Uyanınca (08:10)
1 bardak ılık su
3 kuru kayısı

Kahvaltı(09:15)
1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
5 siyah zeytin
1 bardak çay
1 dilim kaşar peynir
Biraz yeşil biber

Öğle(15:00)
Haşlanmış tavuk göğsü
3 yk yoğurt

Akşam (19:45)
Biraz fırında karnabahar
5 zeytin
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
1 bardak çay

su çok az içebildim.

akşam yemeği için fırında karnabahar yaptım. ama fazla yiyemedim. yiyebilirim belki diye düşündüm olmadı. karnabaharla aram pek iyi değil. fazla yiyemeyince biraz zeytin, peynir, ekmek falan yedim. annem bayıldı ama yemeğe. :KK9:

1 bardak ılık su
3 kuru kayısı

1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
5 siyah zeytin
1 bardak çay
1 dilim kaşar peynir
Biraz yeşil biber

Haşlanmış tavuk göğsü
3 yk yoğurt

Biraz fırında karnabahar
5 zeytin
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
1 bardak çay

su çok az içebildim.

akşam yemeği için fırında karnabahar yaptım. ama fazla yiyemedim. yiyebilirim belki diye düşündüm olmadı. karnabaharla aram pek iyi değil. fazla yiyemeyince biraz zeytin, peynir, ekmek falan yedim. annem bayıldı ama yemeğe. :KK9:
Ay ben cok severim firinda karnabahariya menu okudikca cnm bisiler cekio menun guzel cnm :nazar:

Afiyet olsun canim disardasin ama iyi bi menu olmis :KK9:

Ben sende bi fazlalik gormedim 170 boyundasin ve yeterince zayifsin bence jillian yaparsan skilasirsin bnce arastir

dışarda yememeye çalışıyorum canım.yanıma badem almıştım onla geçiştirdim 1 gibi eve geldim ondan sonrada yemeğimi yedim.misafirlere kekler börekler yapıldı ama hiç yemedim :)

1 bardak ılık su
3 kuru kayısı

1 haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek
5 siyah zeytin
1 bardak çay
1 dilim kaşar peynir
Biraz yeşil biber

Haşlanmış tavuk göğsü
3 yk yoğurt

Biraz fırında karnabahar
5 zeytin
1 dilim peynir
1 dilim ekmek
1 bardak çay

su çok az içebildim.

az su içmen dışında çok güzel menü canım.

Kizlar biz saat 19gibinpoaca yaptil peynirli ve patstesli kokuyu almamak icin piserken odama cekildim. Simdi susadim ama odamdan cikmaya korkuyorum :KK70:

teşekkür ederim. ben karnabaharı çiğ seviyorum ya. kıtır kıtır yiyorum. :KK70: bi de haşlayıp yumurtaya bulayıp kızartılınca güzel oluyor. :KK52:

O firindada oluuo canim sanirim bol yagda kizartamaya gerek yok sanirim ama oda kasarli okuyo yne kalorisi yuksek oluyo

Son düzenleme:
O firindada oluuo canim sanirim bol yagda kizartamaya gerek yok sanirim ama oda kasarli okuyo yne kalorisi yuksek oluyo

benim yaptığımda da kaşar vardı. rendeledim bugün üstüne. benimkinin de kalorisi tavan o zaman. :KK47: aslında daha çok graten oluyo benim bugünkü yaptığım. kaşarlı falan...

Son düzenleme:
Kızlar yatmadan önce 1-2 tane incir yiyim diyorum.kabızlıgım icin.;-/

Slm kızlar :KK16: Gelemedim yine :KK14: İşler çok yoğun. Normalde çarşambaları hafif olması lazım ama malum 15 tatil. Herkes hastanelerde. :KK50: Ne var ne yok?

Kızlar yatmadan önce 1-2 tane incir yiyim diyorum.kabızlıgım icin.;-/
İncir yeme canım gece gece. Yarın sabah kalkar kalkmaz bir bardak normal ısıda suyu ayakta iç. Ama mutlaka ayakta iç çünkü ancak o zaman işe yarıyor. Arkasından biraz bekle sonra tuvalete git otur ve bekle. Ben yıllardır süren kabızlığımdan böyle kurtuldum.

Kızlar bu arada bir gün dikkat etmeyle kilom normale döndü sayılır. Akşam tok karnına 62,6 çıktım. Geçen cuma sabah ki kilom 63 tü. Demek ki azıcık dikkat edince gidiyor. Bu cuma inşallah yine 61 li rakamları görürüm.

Son düzenleme:
benim yaptığımda da kaşar vardı. rendeledim bugün üstüne. benimkinin de kalorisi tavan o zaman. :KK47: aslında daha çok graten oluyo benim bugünkü yaptığım. kaşarlı falan...

Kasardan uzak durmani tavsiye ederim cnm. Bari spt ve yumurta karistir bir iki kasuk yulaf ekle cok sz yag koyup firina ver. Istersen üzerine beyaz peynir serp daha iyi olur bol proteinli

Kizlar apar topar antebe geldik yigenim ameliyat olacak cok onemli bisey degil ama yanlarinda olalim dedik.menumu yazip cikayim
Sabah ve ogle ayni seyleri yedim sabah ise gec kaldim hazirlayamadim bise 1/5sute nesfit
Ara turk kahvesi 1 elma
Aksam
3 yk bulgur pilavi
3 tane yaprak sarma 1 kase yogurt

Sacmaladim bugun farkindayim:KK43:

X