Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Cnm sicak suyu yesil cayin uzerine dok bir kac dakika bekle.kaynatmana gerek yok.normal cay gibi yani.:KK52:

evet baktım internetten kaynatınca doğru olmuyormuş. kaynamış ve biraz bekletilmiş suyu çay yapraklarının üzerine dökmek gerekiyormuş. içine karanfil ve tarçın da attım. :KK68:

sevgili takımım günaydın
ancak eve geldim
annemdeydim 3 gündür
apar topar çıktık evden gelinimiz 39 haftalık hamile doğuruyor diye annem çağırdı ama maalesef yanlış alarmmış
yediği bir şey dokunmuş ve karnını butmuş
bende varmışken birkaç gün kalayım dedim

kızlar çok fena grip oldum
kuzucuklarıma bulaşmasa çok iyi olacak ama bakalım
meyveyle ıhlamurla atlatmaya çalışıyorum

sabah(9.30)

2 dilim etimek
biraz beyaz peynir
biraz çeçil peyniri
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta
yeşil çay

ara(12 gibi)

fırında elma kurusu gibi bişey yaptım :) yarım kase ondan yedim.tam elma kurusu değil biraz yumuşak adına ne denir bilemedim.

öğle(13.30)

1 kase mercimek çorbası
yoğurtlu pancar salatası

akşam(18.00)

4 ızgara köfte
1 kase brokoli(2 kaşık yoğurt,1 tatlı kaşığı hardal biraz limonla sos)

9 bardak su içtim daha da içiçem
1 saat kadar fitness
bugün spora gitmicektim ama iyiki gitmişim şimdi gerçekten kendimi daha iyi hissediyorum.her zamanki tempomda yapamadım ama hiç yapmamaktan iyidir

$metal_cay_suzgeci_4_1.jpg
evet baktım internetten kaynatınca doğru olmuyormuş. kaynamış ve biraz bekletilmiş suyu çay yapraklarının üzerine dökmek gerekiyormuş. içine karanfil ve tarçın da attım. :KK68:

resmi yükleyebilmişimdir umarım.bu süzgeçlerden alırsan çok pratik olur ya da french press ile yap

geçmiş olsun canım

teşekkür ederim canım

sabah(9.30)

2 dilim etimek
biraz beyaz peynir
biraz çeçil peyniri
5 zeytin
1 haşlanmış yumurta
yeşil çay

ara(12 gibi)

fırında elma kurusu gibi bişey yaptım :) yarım kase ondan yedim.tam elma kurusu değil biraz yumuşak adına ne denir bilemedim.

öğle(13.30)

1 kase mercimek çorbası
yoğurtlu pancar salatası

akşam(18.00)

4 ızgara köfte
1 kase brokoli(2 kaşık yoğurt,1 tatlı kaşığı hardal biraz limonla sos)

9 bardak su içtim daha da içiçem
1 saat kadar fitness
bugün spora gitmicektim ama iyiki gitmişim şimdi gerçekten kendimi daha iyi hissediyorum.her zamanki tempomda yapamadım ama hiç yapmamaktan iyidir

canım tek kelimeyle herşey dört dörtlük
tebrikler menü süper spor süper su da iyi

teşekkür ederim canım

canım tek kelimeyle herşey dört dörtlük
tebrikler menü süper spor süper su da iyi

elma kurusu dicem adına .ondan sizde deneyin bence tadı mükemmel oldu tatlı isteğine çok iyi çözüm bence.bana göre sağlıklı da sizde fikrinizi söylerseniz sevinirim.elmaları ince ince dilimleyip limon ve tarçınla karıştırdım yağlı kağıdın üzerine koydum 1 saat kadar 200 derece fırında pişirdim.elma sevmeyen hatta ağzına sürmeyen ben bayıla bayıla yedim :KK1:

Bugünkü menüm
10:00
1 kuru kayısı+1 kuru incir

11:30
3-4 yk menemen
2 çay kaşıgı pekmez
Salata
Cok az ekmek
3 fincan cay

18:30
2 yk menemen
1 küçük kase yogurt
1 kase kadar salata

Spor
2 saat yürüyüs

Su miktarını bugun hesaplayamadim.birazdan cay iceriz.ikramlara dokunmayacagim.:KK52:

selamm kizlarrrrrr menumu yazayim hemen burazdan kuzenlerim gelecek bebislree bakicam foruma gelemeyebilirimm

sabah: yumurta 3 ceviz5 zeytin 1 dilim ekmek 1 bardak cay

oglen haslanmis yogurtlu brokoli + 2kasik yogurt

aksam 1 tabak nohut ve son anda annemin tabagima attigi 2 3 kasik bulgur pilavii yemek zorunda kaldim kizlar :/ annem de zayiflamami istiyo ama dayanamiyo. :KK43: kizsam bi dert kizmasam bidert. anne yuregi iste. bulgur yasakti ama ben bildirimlerimi persembeden persembeye yaptigim icin sorun olmaz diye dusundum

bu arada bidaha yapayim bildirimi 69.9 kiloyum ne olur ne olmaz yarin giremezsem unutmayin :-D :-D

Ellerine sağlık canım gayet güzel olmuş. Bende vereceğim ölçülerimi. Beni eklersin.

Dürüm haricinde gayet güzel bir menü. :KK9:

Özlem bu ne canım yaaaa böyle menümü olur. :KK47: Hiç beğenmedim. Çok sağlıksız.

İrmik tatlısı haricinde güzel bir menü. Yürüyüşlerinde çok güzel. Kaçamak yok artık Başak listedesin unutma sakın :KK20:

Umarım şimdi daha iyi hissediyorsundur kendini. Arada öyle oluyor bana da. Menün bitter haricinde gayet güzel. O da nazarlığı olsun. :KK34:

Nur' cum börek haricinde süper bir menü. Hem artıdayım ceza alacağım diyorsun hem kaçamak yapıyorsun. Ne diyeyim şimdi ben sana :KK47:

Ne desen haklisin ebrucum. Bugün 100gr eksideydim ama bu yine hedefime yeterli dgl :KK43:

Bezelye bile olsa menün gayet güzel olmuş canım afiyet olsun. Senin menüleri böyle görünce mutlu oluyorum.

Yediklerin çok az Funda. Menülerini beğenmiyorum. Diyetisyen düşündün mü hiç? Bence sana bir diyetisyen lazım.

Menün gayet güzel canım. Afiyet olsun. Suyu biraz çoğaltman lazım.

Ellerine sağlık canım süper bir liste olmuş. Bayıldım :KK9:

Bazen böyle insanlarla karşılaşabiliyoruz. Ama sonuna kadar haklısın. Eğer işini layıkıyla yapamıyorsa yapmasın daha iyi. Böyle mesleklerde çalışanları çok iyi seçmek lazım ama nerdeeee. İyi etmişsin şikayet etmekle.

Göbeğin üstüyle altı arasında çok fark var yaaaa :KK53: Bide bacak olayı takıldı bana. Acaba bizde de öyle mi? En kısa zamanda ölçü almam lazım ama oturduğum yere yakın mezura satan bir yer yok. Birde mezura nerede satılır acaba kızlar? Tuhafiyelerde olur mu?

Şimdi nasılsın düzeldi mi biraz ağrıların?

Menün çok sağlıksız. Bu şekilde kilo vermen çok zor. Versen bile kısa zaman sonra yeniden almaya çok açık olursun.

Ekle canım. Sendeki excel listesinde olsun. Cumaları listeyi yayınlarsan kimin yazıp kimin yazmadığı belli olur. Ayrıca bazen ertesi gün yazılabiliyor menü ama siz mümkün olduğunca aynı akşam yazmaya çalışın.

Süper bir menü Burcu bayıldım :KK9:

Sucuk börek oooooo bu nasıl bir menü Özlemmmm :KK52::KK47:

Evet ebrucum ya iste benim en cok kompleksim olan yer göbek deligimin alti. Ben kendimi bildim bileli oram üst karnimdan daha büyüktü hep. Kilo verince biraz fark kapandi ama yinede halen cok büyük fark var. Bacak normaldir belki böyle olmadi ama alt karin canimi cok slklyor. Annemdede ayni oldugu icin genetik diyorum artik ans bu problemimi dehistirmiyor :KK43:

Bugün menüm

10
2tane kayisi ilik suyla beraber
1kase nesfit ve süt

15
1tabak haslanmis balik ve ispanak

18:30
1kase nesfit ve süt

Bol su ve bol hareket.
2bardak papatya cayi

X