Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ebrucum menu yazanlar mavi yazmayanlar kirmizi.listemde guzel oldu heeeeee

Eklentiler

• $Screenshot_2014-01-29-09-15-45.jpg
    29,9 KB · Görüntüleme: 24

okudum anladımm umarım uyum saglayabiliiirrm.Tesekkürler kızlarrrr

Bacaklarmı inceltmek istiyorum ben aslında,ama kilo vererek daha etkili olur diye düşündüm.Yogunluktan dolayı spora gidemiyorum.Ama fırsat buldukça yüzmeye gidiyorum üyelikten.TEk sorunum bacak yoksa göbek filan yok:):) ölçülerimi akşam ölçüp paylasırım sizlerle:):):)

ececim kendini daha detaylı tanıtırsan sevinirim kuralların üstüne yazmıstım ama görmedin sanırım

Bizim cogumuz evde videolarla spor yapiyor

yine 69 u gördümmmm

kahvaltıyı 8 9 gibi yapmak daha sağlıklı diye biliyorum ben
Evet cnm dogru. Bugün böyle oldu 2gündür cok yorgunum.

al al ben baya orantısız çıktım sence leslie ile basen eritebilir miyim :26:

Bence evet cünkü yürüyüs her yere yariyor. Ben gitnez dedigim kalcalarim gecen yil yürüyüs yaparken bile erimisti biraz ki benim kalcalarimda sorunlu bölgelerimdendir. 2hafta veya 1ay leslie dene ölcerek ona göre dvm et cnm bence ise yarayacaktir

Son düzenleme:

bilmiyorum ki cnm ya bırz kilo verince sıkılşma egzerszlerimi ypsam

Kizlar gecen aydan bu aya kollarim haric incelmisim. 19.04.13den bu yana acayip incelmisim. En az kollarim incelmis karsilastirdigimda ama cok incelse zaten kemiknkalirdi soniclarimdan memnunum :)

sinirimden çıldırmak üzereyim. az önce internetten verdiğim siparişim elime ulaştı ama ne ulaşmak! kuryeyle tartıştık. açık açık yazdığım adresi bulamadı. defalarca aradı, defalarca tarif ettim yine de bulamadı. yola kadar çıkıp kendim aldım. birde kargomu verirken bana resmen hesap sordu. adresi düzgün tarif edemediğimi söyledi. daha önce defalarca internetten sipariş verdim aynı adresi yazarak, kapıma kadar getirildi. bir kez bile bu kadar uğraşmadım. hayret bir şey ya sakinleşemiyorum. resmen niye şöyle tarif etmedin diye hesap sordu.

Bilmem cnm ama walk at homedan zarar glrmezsin

zarar gelceğinden değil canım biliyosun bnde walk at home la kilo verdim ama sıkılaşmama yaramıcak sanırım başka bişiler yapıcam bu arada çok fazla ölçü paylaşasan olmadı buradan yaz funda görür. benm var işte geçmişte.

canım ara şikayet et ben öyle yapmıştım bi kere trendyoldan aldıgım babetleri resmen kafama attı evim böle çok değişik bi yerdeydi eskiden geldi küçük gördü bağırdı bana ne diosun sen dedim aradım müşteri hizmetkerini makbuzda adı vardı söledim. bi daha ki sefere çok nazikleşmiş geldi

Bu ne akildir gercekten bende sinirlendim kurye adresi bulamiyorsa bi zahmet isi birksib yada kurye sirketi adam gibi navigasyon taksin arabalarina. Hic profesyonel bir is bicimi degil. Senin yerinde olsam hemen kurye sirketine sikayette bulunurdum. Bizim bu yil trde arabada uzun yolda oldugumuz icin araba buzdolabi vardi. Acik kalinca akü bitti. Hemen avrupa ve tr avrupa yakasinda üyeligimiz olan araba kuruöusunu aradik bize tamirci gönderdiler ama adam ayni sekilde otelomizin adresini bulup gelemedi istanbulda. Bayaaa bir zaman sonra etraftakilere tarif ettirerek getirebildik tamirciyi. Bizde oralarin yabancisiyiz bize soruyor birde. Geldikten sonrada bizim araba otomatikti bu arada. Akü doldurucam diye arabada yangin cikariyordu ates cikti. Yoldan gecen vatandas sagolsun oda araba tamircisiymis o doldurdu aküyü. Is konusunda hic profesyonellik glremiyorum trde bazi sektörlerde ama insanimizinda üzerine insan tanimam, cok yardim sever bir milletiz

Kizlar cvp gelmedi ben buradan paylasayim gitsin ölcülerimi.

Gögüs 96
Bel 80,5

Göbek: göbegin üstü 87 / göbek deliginin alti 98,5 iste problem bölgemmmm

Kalca 105
Bacak sol 60,5 / sag 63 !!!
Kol 27,5

şikayetvar.com a şikayet ettim. ordaki şikayetleri de inceledim aynı sorundan bahsedilmiş. açık adresi bulamıyorlar denilmiş. yani o kadar agresifti ki adam, çok açık olan adresi bulamayıp bana tarif ettirirken bile ses tonu sert. yani sanki ben bir suç işlemişim sipariş vererek ve suçumun bedeli olarak da beni böyle tartışmayla, kaç kez aramayla uğraştırdılar..

üstüne birde müşteri temsilcisini arayıp şikayetlerimi nereye yapabileceğimi sordum. konuştu, anlamadım ne dediğini tekrar sordum. tekrar söyledi ama laf sokar tarzda gerçekten moralim sıfırlandı.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…