Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar merhabaa aranızda yeniyim bende kilo vermek istiyorum ya lahana çorbasını yaptım ama içemeyeceğimi anladım bu yüzden sabahları aç karnına suyunu içiyorum 2 gündür biraz etkisi olu gibi bana ne önerirsiniz :)

boy:1.70
kilo:70.1
hedef kilom:60
bel:77
basen:102
kol:31
bacak:59
göbek:92
göğüs:98

Ebrucum evet biliyorum bu hafta durumum vahim artidayim suan insallah cumaya kadar eksiye düserim. Ceza alman kacinilmaz sanirim mümkün dgl cumaya kadar
Dün aksamdan beri yoktu netim. Net geldgi gibi netten kontör yükledim. Cuma wlan olmasada hattimdan bildirim yapicam ins. Ama sitede yok aktif olamayabilirim net cok pahali hattan
Bugün servisi aradim tartistim hatta. Bakalim yine birini gönderecekler bu sefer yapamazlarsa baska sirkete gecicez.

Anlasilmistir cnm :)

Net dün aksamdan beri yoktu kizlar. Geldigi gibi kontör aldim hattimdan girebilmel icin cuma günü her ihtimale karsi. Gecmiside hizlica gectim oh icim rahatladi resmen

Bugün menüm

10
1kase nesfit ve süt

12
Ispanak kavurma yumurtali ve hellim peynirli azcik

14
Pazi kavurmasi az beyaz peynirli ve yumurtali

16
1dilim pazili börek cok az yagi vardi. Yufkasi cis biraz

Bol su ama saymadim

Eceunlu cnm hosgeldin,
Ben nur 22yasindayim. 82kilo ile basladim simdi 60lardayim. Kilo vermemi sevgili takimima borcluyum :)

menümü paylaşayım

sabah 10 : 1 kk peynir
yarım domates
2 kaşık süzme yoğurt
4 zeytin
1 dilim kepek ekmeği

öğle 13.00 : 1 kase mercimek çorbası
3 kaşık etli bezelye yemeği ( başka yemek yoktu malesef sadece bugünlük yememem gerektiğini biliyorum)
1 kaşık yoğurt
1 dilim kepek ekmeği

akşam 17.30 : 1 kase çorba
salata
4 kaşık yoğurt
2 kaşık bezelye yemeği
2 kaşık karalahana yemeği ( pek sevmediğim için zorlanarak yedim bezelye çok yememek için )

su 3 litre oldu

1 saat sporumuda yaptım

Iyi aksmlar kizlar
Menum
Sabah 8
1/5 sute nesfit
1 turk kahvesi
1 elma
Ogle 12.30
1 domates
1 salatalik
1ucgn peynir
1 etimek
Ara
2 mandalina
1 bitki cayu
Aksam
2 kase yesil mercimek arpa sehriyeli corba
1 kase marul dereotu salatasi

2 lt su yarim daha icerim

Eceunlu cnm hosgeldin,
Ben nur 22yasindayim. 82kilo ile basladim simdi 60lardayim. Kilo vermemi sevgili takimima borcluyum :)

o süpersin tatlıım fıstık gibi olmussundur simdii.Bende 17 yasındayım 170 boyunda 62 kiloyum 55 olsam süper olacak ama vücudumda sarkma veya çatlak olmasından korkuyorum yaza dogru bir parti var zayıflamak sart oldu:):):)

Uyanınca (12:00 civarları)
1 bardak ılık su
3 kuru kayısı

Sabah (12:10)
1 dilim peynir
2 cherry domates
4 zeytin
Yarım haşlanmış yumurta
1 dilim ekmek

Öğle (15:30)
1 kase tel şehriyeli naneli yoğurt çorbası

Ara (17:10)
1 elma

Akşam (20:15)
Patlıcan salatası (közlenmiş patlıcandan)
Az tavuk sote
1 bardak çay
4 lokma ekmek

1.5 litre kadar su
spor: leslie 3 mile + 10 dk. sırt egzersizi

Son düzenleme:
Bugün menüm

10
1kase nesfit ve süt

12
Ispanak kavurma yumurtali ve hellim peynirli azcik

14
Pazi kavurmasi az beyaz peynirli ve yumurtali

16
1dilim pazili börek cok az yagi vardi. Yufkasi cis biraz

Bol su ama saymadim

börek dısında güzel cnm

kızzz kralahana yemeği yenmez mi ya bol ekşili filannn

hoşgeldin canım ben burcu 22 yaşındayım 8 şubatta nişanım var 13. takımla 17 kilo verip mezun oldum 2 kilo aldım geri şimdi hedefimi 53 çektim devam ediyorum kendini boy kilo hedef kilo şeklinde tanıtırsan sevinirim. bide gubsej(funda) nickli arkadaşımıza gögüs bel göbek basen bacak ve kol ölçülerini yazarsan sevinirim.

13.TAKIM KURALLARIMIZ

1) Her Cuma saat 11.30 akadar kilo bildirimlerimizi yapıyoruz. Mazereti olmadan kilo bildirimine geçkalan yada yapmayan arkadaşlar sadece o hafta izinli gösterilir. Tekrarlanmasıhalinde diskalifiye olunacaktır.

2) Her gün öğünlerde yediğimiz yiyeceklerimizi ve o gün yaptığımız aktiviteleriyazarak hem kendimizin hem de arkadaşlarımızın yorumuna sunmak gerekir.

3) Kendimize karşı sorumluluklarımız olduğu gibi arkadaşlarımıza karşıdasorumlu olduğumuzu unutmayarak, onların yazmış olduklarına da cevap yazmakgerekir. Bunun içinde topikte son yazmış olduğunuz yazıdan itibaren geçmişikontrol ediniz. Böylelikle arkadaşlarınızın paylaştığı bilgileri yada sizlereverdiği cevapları görme şansınız olacaktır ki bu sayede bol bol sohbet edebiliriz.

4) Her gün en az 5 mesaj yazma kuralımız vardır. Bu kurala uyulmadığı taktirdeilk hafta uyarılarak sonraki hafta izinli yazılacaktır. İstediği zaman izindendönülebilir fakat tekrarı olduğu taktirde diskalifiye olunacaktır.

5) Burası paylaşıma açık bir topiktir. Gün içerisinde öğrendiğiniz bilgileriburada paylaşabilirsiniz.

6) Takıma yeni gelecek üyelerimize 3 hafta deneme süresi verilir, paylaşımı iyiolursa 3 haftanın sonunda listeye alınır.

7) 3 hafta arka arkaya kilo veremeyen üye diskalifiye olacaktır.

8 ) Kardeş takımımız 9. Ve 14. Takımdır. Fırsat buldukça onlara ziyarette bulunupyaptıklarıyla ilgili bilgi
alışverişinde bulunulabilir.
Yukarıda belirtilen kurallarımız ( 8. madde hariç) uyulması gereken zorunlukurallarımızdır. Ama şu bir gerçek ki zorunluluktan değil istediğimiz içinbunları yapmamız gerektiğine inanıyorum. Amaç sadece birbirimizin yediğineiçtiğine yorum yazmak yada kendi yediğimiz içtiğimizi yazmak değil, asıl amaçbunları yaparken birbirimizi nasıl motive ettiğimiz, nasılyüreklendirdiğimizdir. kimse düşünmesin ki ''ben karşımdakinin yediğine,içtiğine cevap yazarsam ne değişir'' diye. Eğer yazılan yürektense karşımızdakikişi bunu zaten anlayacaktır emin olun. Su içemiyorum diyen arkadaşımıza suyusevdirebilmek yada içmesini sağlayabilmek, ara öğünlerini yapmayan, yadaöğünlerinde kendini fazla yemekten alamayan arkadaşlara yardımcı olunarakbunları başararak da aslında bir zafer kazanılabilir. Burada hepimiz arkadaşızve bir amaç için buradayız. Bu amacımızı yerine getirirken yalnız olmakistemediğimiz için, motivasyona ihtiyacımız olduğu için buradayız. yoksa kimseburada olmaz, herkes evinde kendi mücadelesini verirdi. Lütfen bu uzun vemeşakkatli yolda birbirimizi yalnız bırakmayalım, birbirimize destek olalım.

9. Her hafta belli bir hedef belirlenip %80 e yaklamazsanız diğer gruplara kendinizi rezil ediyorsunuz.
10. Devamlı kaçamak yapan kişilere ceza uygulamamız vardır.

bu kuralları okuduğunda eğer uyabileceksen ve devam etmek istiyorsan okudum-anladım şeklinde bir cevap yazman gerekiyor.

zamanında takımda bazı yasak yazmıştım sanırım tekrar yazmam gerekecek
1. cumadan 2 gün önce bulgur kuru fasülye nohut v.b şişkinlik yapan ve gaz yapan yiyecekler yenilmeyecek
2. asitli gazlı içecekler hazır meyve suları suları içilmeyecek(evde kaynattıklarınıza şeker koymayın çok güzel oluyo)
3. tatlı kek pasta börek çörek poğaça asla yenilmeyecek.
4. pirinç pilavı kızartma margarinli şeyler tüketilmeyecek(yemeklerinizi zeytinyağı ve tereyağ ile lezzetlendirin)
5. meyveler öğlen 3 ten sonra yenilmeyecek. metabolizma yavaşladığı için fruktoz yani meyve şekeri depolanmaya yatkındır. kan şekerini çok yükselttiği için vücuttan yağ değil k.hidrat yakar.
6. işlenmiş gıdalara çok yer vermeyin menülerinizde
7. 3 bardaktan fazla bitki çayı veya yeşilçy içmeyin folik asiti bağlar ve bağırsak tembelliği yapar
8. günde en az 30 dk spor yapın

Eskisinden iyiyim ama henüz daha süper bir görüntüye ulasmadim boyumdan dolayi. 1.58m yani 47 ile 57 kilo arasinda olmaliyim bmi hesaplarina göre. Yani en az 10kg daha vermeliyim. Önce kilo ver sonra sporla vücudunu sekillendir cnm aa senin pek verecek kilon olmadigi icin sporla birlikde diyet yaparsan sarkmazsin.
Ama 55kg boyuna göre bi hayli az. Istersen sirf sporla bedenini sekillendir 62iyi aslinda 1.70boyda

Kizlar ben cikayim. Yarin sabah ölcülerimi alip paylascam insallah sizinle. Sanirim 3haftadir fln gecto aradan ölcülerimi almayali belkide daha fazla. Karsiladtirayim bakayim incelme var mi :)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…