Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar ben yoğurt yediğimde midemde yanma ve açlık oluşuyor. aç hissetmiyorken öğün atlamamak için yiyorum aç hissettiriyor. :KK52: normal mi, yoksa bende mi sorun var, yoksa yoğurtta mı sorun var :44: bu yoğurdu ilk kez kullanıyorum.

Burcuuuuucumm acaba dünkü menü bildirimini bugun yapan birini de eklemelimiyim?

onuda farklı bi işaret ile belirt canım bnce

kızlar ben yoğurt yediğimde midemde yanma ve açlık oluşuyor. aç hissetmiyorken öğün atlamamak için yiyorum aç hissettiriyor. :KK52: normal mi, yoksa bende mi sorun var, yoksa yoğurtta mı sorun var :44: bu yoğurdu ilk kez kullanıyorum.
yoğurtta sorun yoktur canım o bendede oluyor sofradan kalksamda bazen aç hissediyorum kendimi insülin çok yüksekliyodur o yüzden kendini en fazla 5 saat aç bırak yoksa bünye doymyor

sorun ne? :26::26::26:

sorun evliliğim kurtarmaya çalıştıkça batıyor,aslında kendi haline bırakmıştım gittiği yere kadar bir yerde tıkanıyor.tükendim artık arkadaşlar gitmek istesem nereye gideyim bütün yollar kapalı.en azından evimde biraz rahatdım tek başıma olsamda bana aitti onuda elimden aldılar eşim sanki ben yokmuşum gibi annesi görümcemdeydi annemi buraya getirin demiş alıp getirdiler.sanki çok iyi bir eşmiş gibi bide annesine bakmam için sanki emir verir gibi..aslında anlatacak çok şeyim var ama anlatamıyorum.

sorun evliliğim kurtarmaya çalıştıkça batıyor,aslında kendi haline bırakmıştım gittiği yere kadar bir yerde tıkanıyor.tükendim artık arkadaşlar gitmek istesem nereye gideyim bütün yollar kapalı.en azından evimde biraz rahatdım tek başıma olsamda bana aitti onuda elimden aldılar eşim sanki ben yokmuşum gibi annesi görümcemdeydi annemi buraya getirin demiş alıp getirdiler.sanki çok iyi bir eşmiş gibi bide annesine bakmam için sanki emir verir gibi..aslında anlatacak çok şeyim var ama anlatamıyorum.

annesi rahatsız falan mı da yanınıza gelmesini istedi? kaç yıllık evlisiniz? :26: bu tarz manevi sorunlar gerçekten çok yıpratıyor insanı. :KK50:

canım bu durumlar çok kötü. tükenmek çok kötü birşey bilmiyorum severek mi evlendin ama insan aynı evin içine girince aynı evin derdini paylaşınca anlamıyor ciddiyeti belkide. bide böle eşler beni sinir ediyor sen çabalıyosun ama aksi şeyler yapıyor bırak git diyesi geliyo insanın ama olmuyo :KK50:

canım bu durumlar çok kötü. tükenmek çok kötü birşey bilmiyorum severek mi evlendin ama insan aynı evin içine girince aynı evin derdini paylaşınca anlamıyor ciddiyeti belkide. bide böle eşler beni sinir ediyor sen çabalıyosun ama aksi şeyler yapıyor bırak git diyesi geliyo insanın ama olmuyo :KK50:

annesi rahatsız falan mı da yanınıza gelmesini istedi? kaç yıllık evlisiniz? :26: bu tarz manevi sorunlar gerçekten çok yıpratıyor insanı. :KK50:
7 bitip 8. yılına girecek evliliğim ama bende artık dayanacak güç kalmadı.kimseye derdimi anlatamıyorum konuşsam annem diğerleri sen nankörsün yok kafanı kırmıyor yok aç değilsin evinde yiyip içip oturuyorsun bumu ya evlilik bumu.ne bileyim kızlar yaradana sığındım.

7 bitip 8. yılına girecek evliliğim ama bende artık dayanacak güç kalmadı.kimseye derdimi anlatamıyorum konuşsam annem diğerleri sen nankörsün yok kafanı kırmıyor yok aç değilsin evinde yiyip içip oturuyorsun bumu ya evlilik bumu.ne bileyim kızlar yaradana sığındım.

ne yani bunları yapmıyor, kafanı kırmıyor diye lütfetmiş mi oluyor? olması gereken, doğru olan bu değil mi zaten? niye bu senin şansınmış gibi gösteriliyor anlamıyorum. :KK47: bazı insanlar empati yapamıyor ya da kendi yaşayışlarına göre yorumluyorlar ve bu şekilde konuşuyorlar. herkesin sorunu kendine büyük. eşine annesini eve çağırması sonrasında bir şey söyledin mi?

kafa kırmak mı aç bırakmak mı afedersin ama sen bi erkek için lütufsun kafanımı kırması gerekiyormş böyle insanlardan nefret ediyorum ya

ne yani bunları yapmıyor, kafanı kırmıyor diye lütfetmiş mi oluyor? olması gereken, doğru olan bu değil mi zaten? niye bu senin şansınmış gibi gösteriliyor anlamıyorum. :KK47: bazı insanlar empati yapamıyor ya da kendi yaşayışlarına göre yorumluyorlar ve bu şekilde konuşuyorlar. herkesin sorunu kendine büyük. eşine annesini eve çağırması sonrasında bir şey söyledin mi?

hiç bir şey söylemedim ama suratımdan anlamıştır bir şeyler,aslında sorunu gelmesi değil aldığı kararlarda bana da danışmasını istiyorum.bende eşimde ığdırlıyız ama şu an ilçede kalıyoruz niye burası onun için daha rahat 5 yıldır buradayız bende yeter diyorum ne sosyal hayatım var ne gezecek yerim.arada hafta sonları anneme giderdim şimdi o da sorun olacak kaynanam başlar ne ikide bir beni oradan oraya götürüyorsunuz falan filan.neyse ya boş verelim ben 7 yıl önce bir hata yaptım sanırım bedelini ölene kadar çekecem.
kızlar bu 2 aydır çok düzensiz renğli olmaya başladım geçen ay neredeyse 20 gün geçiktim şimdide 10 oldu daha bende tık yok gittikçe şişmeye başladım.

sabah10:45
1 haslanmis yumurta
1 bucuk dilim kizarmis tam bugday
Yarim kk peynir
5 zeytin
Sekersiz cay

Ogle 14:45
Mantarli sebze yemegi 5yk
Salata

Aksam 18:30
1 kase tavuksuyu corba
Sogan biber
2 yk yogurt
2.8 litre su
70 dk leslie 5 mil advance
10 dk basen
10 dk bacak egzersizi​

Son düzenleme:
Bugünkü menüm

Sabah 11:30

1 yumurta,2-3 ince dilim sucuk
Közlenmis biber salatasi
2 kücük parca peynir
1-2 dilim kadar ekmek

Akşam 18:00

odun fırınında yapılmıs
3 küçük ıspanaklı börek
Salata,turp,4 süs biberi
2 bardak ayran

2 yesil cay
2L su

Spor
1 saat çarşıda yürüdük

Son düzenleme:
Bugünkü menüm

Sabah 11:30

1 yumurta,2-3 ince dilim sucuk
Közlenmis biber salatasi
2 kücük parca peynir
1-2 dilim kadar ekmek

Akşam 18:00

odun fırınında yapılmıs
3 küçük ıspanaklı börek
Salata,turp,4 süs biberi
2 bardak ayran

2 yesil cay
2L su

Spor
1 saat çarşıda yürüdük

şimdi tam sucuga kızmaya hazırlanıyordum ki aşagıda ne gördüm öle börekkkkkkkkk :KK53::KK53::KK47::KK47: özlem toparlanır mısın lütfen bak bu haftada çok güzel kilo verceksin diye bekliyorum ben :KK50:

sabah10:45
1 haslanmis yumurta
1 bucuk dilim kizarmis tam bugday
Yarim kk peynir
5 zeytin
Sekersiz cay

Ogle 14:45
Mantarli sebze yemegi 5yk
Salata

Aksam 18:30
1 kase tavuksuyu corba
Sogan biber