Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kesinlikle haklısın bende düşündüm aynısını navigasyon takılsın arabalarına. ama öyle bir adamdı ki navigasyon cihazı da olsa onunla uğraşmamak için beni böyle yine uğraştıracakmış gibiydi. belki de takılı bile olabilir yani cihaz.

"sokak numarasının yazdığı tabela nerde hani" diyo bana! "bak orda, birazcık yaklaşırsan görürsün." dedim. sokak ortasında tartıştım ya rezil oldum. ben bu şekilde olacaksa siparişime adres yazmazdım. yazmasam da birşey fark etmiyormuş yani. yine ben tarif ettim bulamadı gidip kendim aldım yoldan.

Kizlar cvp gelmedi ben buradan paylasayim gitsin ölcülerimi.

Gögüs 96
Bel 80,5

Göbek: göbegin üstü 87 / göbek deliginin alti 98,5 iste problem bölgemmmm

Kalca 105
Bacak sol 60,5 / sag 63 !!!
Kol 27,5

gemişi okumuyormusunnnnnn aşk olsun
Şu formatta yazarsan sevinirim canım öyle ekliyorum
1-BOY
2-KİLO
3-OLMAK İSTEDĞİNİZ KİLO YANİ İDEAL KİLONUZ
4-BEL
5-BASEN
6-GÖBEK
7-KOL
8-BACAK
9-GÖĞÜS

Tam aksine geldigim gibi selam vermeden gecmise bakarim. Önceki gün aksamdan dün aksama kadar netim yoktu. Dün aksam geldigi gibi hemen hizli hizli gecmise baktim cvpta yazdim ama o mesajini atlamisim.
Benim gördügüm tek kiloyla ilgili mesajindi. Ölcüleri burcunun eceunluye yazdigi msjda okudum.

Buyur cnm

1- 1.58m
2- 65.8kg
3- 55 kg
4- 80.5cm
5- 105cm
6- 98.5cm
7- 27.5cm
8- 63cm
9- 96cm

Kizlar cvp gelmedi ben buradan paylasayim gitsin ölcülerimi.

Gögüs 96
Bel 80,5

Göbek: göbegin üstü 87 / göbek deliginin alti 98,5 iste problem bölgemmmm

Kalca 105
Bacak sol 60,5 / sag 63 !!!
Kol 27,5

canım bende cevap yazdım sana görmedin sanırım. bu arada gögüsün büyükmüş baya. kalcada problem gibi canım biraz sağ bacagın biraz daha kalın olması normal çünkü bi uzvumuz daha uzun ve daha geniş olur

Cok sinir bozucu cnm mutlaka sikayet etmelisin. Eger disari cikip alacaksak bosuna kargo ücreti niye ödeyelim ve sokak ortasinda rezil olalim.

Merhaba kızlar nasilsiniz? bugun sabah ugrayamadim.3 gundur gecmeyen bas agrim var.:-/

Nasil oluyor anlamadim ya alinti yapiorum cvp yaziorum baska sayfa acilio ben ondan sonraki mesajlari görüyorum.

Aslinda gögüslerim kücüldü baya benim gözümde cok kücük hatta ama 96 cikti. Bidaha ölcüp bakicam sindinsen diyince daha cok süphelendim
Kalcalarimda baya incelmis gecen yildab bu yana sanirim 10cmden fazls. Bakip karsilastirdim ama unuttum simdin tam farki.

Benimkinbaya görülür dereced farkli duruyor bacagim. Ic bacaknhizasinda ölcüyorum hep. Orada fazla baya et sola göre rahatsiz edio beni

Dünkü menümü paylaşayım

Sabah: 2 dilim kızarmış tam buğday ekmeği krem peynir salça tahin pekmez ve çay
Öğlen: ıspanak yoğurt ve bir kepçe salçalı makarna
5,6 tane kestane
Türk kahvesi
Akşam yok

Burcucum tekrar ölctüm 96 cm dogruymus. Ama büyük görünmüo aslinda. Sirtim genis galiba

kaslanmamı var canım yağlanmamı yag bezesi filan tarzında mı yani. benmde gögüslerim 100 filan vardı ya ama kalçalarım gerçekten baya incelmiş inş. dahada incelir ya şöle 95 filan görsem yeter

canım sabah kahvaltını biraz değiştirsen güne şekerli ile başlıosun ve gün boyu insülin yüksek oldugu için yağ yakımı biraz zor olabiliyor. makarna mı var yine hemde bi kepçe akşamın olmaması hiç iyi olmamış metabolizmanı sabaha kadar sıfırlama seviyesine getirmişsin. su miktarını ve menü saatlerini yazmamışsın canım

Cok sinir bozucu cnm mutlaka sikayet etmelisin. Eger disari cikip alacaksak bosuna kargo ücreti niye ödeyelim ve sokak ortasinda rezil olalim.
az önce o elemanın çalıştığı şubeyi arayıp şikayet ettim. yolu bulamamasını hadi geçtim, tarif ederim -ki ettim de zaten defalarca- ama tavrı gerçekten çok yanlıştı.

teşekkürler bu arada sana da.

slm kızlar nasılsınız ben hiç iyi değilim hastalıktan sonra üstüne iyi gitmeyecek şeyler oldu artık çok yoruldum tükendim artık.ben bir şeyler değişsin diye uğraşırken her şey başı dönüyor.

kaslanmamı var canım yağlanmamı yag bezesi filan tarzında mı yani. benmde gögüslerim 100 filan vardı ya ama kalçalarım gerçekten baya incelmiş inş. dahada incelir ya şöle 95 filan görsem yeter

Yaglanma var bos et cnm cok gicik bisey. Deforme olmus disari dogru görünüyor fark iko bacagima bakinca.
Nasil giderki bu. Söylemesi ayip basenlerimde sag sol orantisiz :$
Ben gögüs ölcümü almazdim ama basen gecen yil 19.04.13de 116cmdi simdi 105 yani 11cm fark var. Azminacaba bu fark onca kilo verdim :s

Benim sīkī olsun yeter, incelmeside gzl olur ama önenli olan her yerim sallanmasin adin atinca

Iyi yaptin cnm. Hani insanin kötü günü olur sinirli olur hepimiz insaniz ama, kimseye heleki kendimiz hataliyken bu sekilde bir tavir sergilemeye hakki yok.

Kizlar barut gibiyim yine net gitti. Suan hattimdan yaziorum haberiniz olsun diye. Cok az veya hic girmeyebilirim sitede yüksek mb gidiyor. Cumaya lazim bildirim icin. Grsrz kizlar

canım anlatmak ister misin

ben hiç sevmiyorum canım malesef

tamam canım

ayyy hergün olsa hergün yerim ama tiroid değerlerimi düşürdüğü için pek yapılmıyo evde

canım yağ bezesi olabilir bi dahiliye doktoruna görün derim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…