Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Harbi çılgınmışssınız ebru:)Hayat böyle güzel ya.bende çocuk olursa kasmayı düşünmüom ama malum çevre ne kadar müsade eder.Bi de ne kadar psikopat bi anne olurum o kısmı kestiremiyorum:)

ne guzel yaa ama ben 2 ay olacak ve daha fazla belkı oksuruk bademcık yok sadece hapşırık ve grıp :2: bu yanı

Canım çok geçmiş olsun.

Herkese günaydın bu arada.Bende bademcik yok ama bulundugu yerler iltihaplanmış öksürük de var doktoro da gidemem çok yoğun bu aralar iş yeri

poğaça,tost,etimek tatlısı...birden fazla kaçamak var
hiç sebze ve yoğurt da yok
keşke akşam salata yoğurt falan yeseydin.böyle cok sağlıksız olmuş.diyette kendine eziyet de etmemek lazım.bu insanın iradesini zayıflatıyor.
ne guzel yaa ama ben 2 ay olacak ve daha fazla belkı oksuruk bademcık yok sadece hapşırık ve grıp :2: bu yanı

hımmm farklı bir virüstür belki.çok uzun sürmüş.

Herkese günaydın bu arada.Bende bademcik yok ama bulundugu yerler iltihaplanmış öksürük de var doktoro da gidemem çok yoğun bu aralar iş yeri

seni bilmem de benimki antibiyotik kullanmadan geçmiyor canım.istersen boşuna vakit kaybetme acilden de olsa bir muayene ol.

kızlar benım cıkmam lazım evı toparlayıp yemek yapıcam daha sonra bankaya gıdıcem hesap actırmam lazım kendıme oradanda işe gecicem 11 e kadar bıtmesı gerek işlerımın ayyy panık oldum kalkıyım hemmmennn :101: byyy

seni bilmem de benimki antibiyotik kullanmadan geçmiyor canım.istersen boşuna vakit kaybetme acilden de olsa bir muayene ol.

Akşam gideyim olmazsa ya kötü oldu bu iyi gidiyordum bu kış duş alıp yola çıkmıştım antepten dönerken kesin ondan oldu içimin ürperdiğini biliyorum

Biraz once çok büyük bi şeker kırizi atlattım dolapta bitten çikolata vardı ...yemedim ..1bardak süte yarım çay kaşığı tarçın atıp içtim ..geçti Allah'tan ..
Of yaa tatlı krızlerıyle başım dertte anlıyacağınız ...

off o krizler kayısı da iyi geliyo canım

Kızlar 1 saat önce kanal tedavisi yaptırdım. Dişçiden o kadar çok korkuyordum ki bu işi yaptırıp kurtulduğum için çoook mutluyum. Şuan pek konuşamıyorum ama rahatım

Hala şişko olmamın verdiği bir sinir var üzerimde ama bi o kadar da kilolar gitsin diye bişeyler yapma isteği.Şu istanbul macerasını da atlattıktan sonra bomba gibi gelecem kızlar hırs mırs bişeyler yaptım yine,bu sefer spora da yüklenecem böyle olacak iş değil koşu bandını odanın ortasına getirme planlarım var:)Ha bi de sigarayı bırakacam o hafta,bol bol terlemem gerekecekmiş en azından spor yapmak için 2 tane önemli sebebim olacak.Haftalık en az 1 en fazla 2 kg arasında vermeye çalışacam.ve hedefimi daha aşşagılara çekmeyi bile düşünüyorum 70 bile fazla olacak gibi geliyor her ne kadar daha 80leri göremesem de:)

Ay çok iyi anlıyorum seni. Haftada 1 kilo her şeye yeter valla canım. Sabır ve azim diliyorum bizleree

Canim haftadabir kilo super bence
Canim vaktin varsa gunde 1 saat yuruyus yap cok faydasini gorursun
Agar sporlar yapma bence

Kızlar 1 saat önce kanal tedavisi yaptırdım. Dişçiden o kadar çok korkuyordum ki bu işi yaptırıp kurtulduğum için çoook mutluyum. Şuan pek konuşamıyorum ama rahatım

Canim gecmis olsun
Bende yeni yaptirdim dislerimi
3 kaplama 3 kanal tedavisi 1 dolgu
Arkadasim dissi benim canim acidigina dur diyorum duruyor canim acidj deyince bekliyo
O yuzden cok sikinti yapmiyorum fisciyi

İki beşlik bozucak ne demek ki Canan' cım :26::44:

Geçmiş olsun canım. Dikkat et kendine. Sağlık bu ihmale gelmez.

Menün hiç ama hiç olmamış. Çok kötü beslenmişsin. Kaçamakları geçtim sağlıklı değil. Çok kızdım sana Ayşe

Tebrikler canım. Çok güzel bir şey yapmışsın süt içmekle.

Geçmiş olsun Venüs' cüm yakında diyeceksin ki iyi ki gitmişim dişçiye. Sağlıklı diş insanı mutlu ediyor. Benim dişlerim berbattı. 3 tane köprü var yani toplam 9 diş, bir tane vidalı bir dişim var, bir kaç tanede dolgu.

İstanbul macerasını atlattıktan sonra derken, diyeti bırakmayacaksın dimi İstanbul' a gidince :44:

Kaptancım beni yok yazmayın. Çok kötü hasta oldum. İnan bu mesajı bile zor yazıyorum kemiklerimi iğne batıyor sanki. Dİyete devam :) Kilo veriyorum sıkıntı yok. Menülerimi yarın işe gidince teker teker yazcam. Sizleri seviyorumm unutmayın beniii

Canim haftadabir kilo super bence
Canim vaktin varsa gunde 1 saat yuruyus yap cok faydasini gorursun
Agar sporlar yapma bence
Yok kendimi cok zorlamicam duzenli yapmaya calisacam yiruyusu istikrar yok spor konusunda.
Kaptancim bitki cayiyla idare ediyorum simdilik oyle cok kotu degilim.misafirim var zaten gidemezdim doktora.aaaa olur mu hic hem ben diyet yapmiom ki yasam tarzim bi benim:) oturdu artik ya kendime sasiyorum.hala hamur isi yok kizartma yok cklata tatli yok.hatta misafir diyarbakirdan kadayif getirmis simdi onu ikram edecm onlara bende cayimi yudumlicam:) müsterih ol kaptanim bozmam ben bu duzeni.sadece su aksamlari cok acikmalarima bi cozum getiremedim meyve felan kaciyo arada eger kacamak syilirsa onu yapiom bazen

sabah
08.00
eti form kepekli
ıkı bardak sekersiz cay
ara
11.00
bir mandalin
öğle
12.45
bir porsiyon ıspanak kavurma
3 kasık yogurt
bir dilim kepek ekmek
ara
15.30
yarım portakal
bir bardak sekersiz çay
aksam
18.30
balık ızgara
bol marul salata
yarım dılım tam bugday​

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…