Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bu arada arkadaslar ben ıkı yenı resım paylasıcam 5 dakıkaya kadar.
herkes bakacak ona gore
kımler baktıysa gerı donus yapacaklar
buradakı amaç motıvasyonu yukseltmek.
nasıl 85 kılodan 64.5 a dustum bakın bakalım.

veeee,ben yaptıysam sız de yapabilirsiniz bunu gormenızı ıstıyorum ve kendımı ifşa edıyorum

not:zayıf olan resmım bu aksam yemek masasında cekılmıstır..

Canim gecmis olsun
Bende yeni yaptirdim dislerimi
3 kaplama 3 kanal tedavisi 1 dolgu
Arkadasim dissi benim canim acidigina dur diyorum duruyor canim acidj deyince bekliyo
O yuzden cok sikinti yapmiyorum fisciyi

Teşekkürleeer ay herkesin dişleri kötüymüş resmen nedir bu bizim dişlerden çektiğimiz. Valla şuan bile çok mutluyum gittim hallettirdim süper oldu

Afiyet olsun canım süper menü. Su ne kadar?

Kızlar ben menülerimi artık diyetkolikten link olarak paylaşacağım. Orada hem yağ şeker vs. oranları hem kalorisi ile görünüyor menülerim. Yarından itibaren paylaşıyorum. Şimdi yatmaya gidiyorum, hepinizi öptüüüm

arkadaslar resımler yuklendı.bilginiz olsun . ''eskisi ve yenisi '' aldlı albumume bakabıırsınız.

herkese ıyı geceler dılıyorum.
yarın bugünden daha guzel olsun...

selam
menüm:

sabah 08.00
1 kk peynir
biraz marul,maydonoz
4 zeytin

ara 09.30
1 aktivia

öğle 12.00
kahvaltıya davetliydim
1 küçük haşlanmış patates
2 civarı yumurta-dilimlenmişti
6 zeytin
1 kk peynir
2 dilim domates

akşam 18.00
balık -adını unuttum ama yağda kızarmıştı
salata

ara 22.00
2 -3 ceviz

su 2 litre

günaydın kızlaarrr nasılsınız
ben cookk kötuyumm cunku hala regl olmadım 2 ay oldu kıloda veremıyorum bu yuzden menulerımde kötuleştı tatlı krızlerı geldımı gıtmıyor e bu durum dıyetımıde engellıyorrr şişkinliğim var.......... offff of bu sabah tartıldım kılom sabıtt 74 ne + ne - cıkıyorum
sabah sabah sizinde içinizi kararttım sankı

günaydın canım:)

gebelik testi yapsana belki teyze oluruz

dunku menum
sabah: (08:00)
tavada 2 yumurta
2 dilim ke ekmek
kk peynir
sekersiz cay

oglen: (11:30)
2 dolim kepekli ekmekle tost
(
aksam
1 Biber dolmasi pirinci az bilguru cok
yogurt

1 yesil elma

1 lt su
aksama kadar ayaktayim kizlar spor gibi valla :)

Geçmiş olsun Gül' cüm umarım düzelirsin biran önce. İhmal etmeyin sakın sağlığınızı. Yarın cuma unutma sakın bildirim günü.

Ayyy pardon kuzum yaaaaa kime diyorum ben bu sözleri. Utandım valla kendimden Bitki çayı harika. Hasta olmadan da içmek lazım bence. Kadayıf konusunda kocaman tebrikler. Akşam acıkmalarını da yoğurt, ayran ve sütle geçiştirebilirsin. Meyve yeme bence. Erken saatlerde ye canın istiyorsa. Birde sütü akşam içmenin kötü olduğunu söylemişti Burcu. :26:

Eti form dışında muhteşem bir menü. Tebrik ederim.

Nihal' cim iki resim arasında ki 7 farkı bul deseler ben 17 fark bulurum. Adeta bambaşka bir insan olmuşsun. Seninle boylarımızda aynı sayılır. Sen benden yanlış hatırlamıyorsam 3 cm uzundun. Sende ki fark inanılmaz belli. Demek ki bende böyle görünüyorum Uzun sözün kısası süpersin süperrrrrrrrrr Funda, Gül iyi bakın Nihal' in fotoğraflarına. İsteyen başarabiliyor. Sadece biraz sabır. Sonu inanılamayacak derecede büyük bir mutluluk.

Teşekkürleeer ay herkesin dişleri kötüymüş resmen nedir bu bizim dişlerden çektiğimiz. Valla şuan bile çok mutluyum gittim hallettirdim süper oldu
Türkiye deki diş problemleri emin ol başka ülkelerde yoktur. Ağız sağlığımıza hiç dikkat etmiyoruz. Alışkanlık sanırım. :26:

Kahvaltıya davetliydin ve bu kadar sağlıklı beslendin. Kocaman tebrikler. Canan sen beni çok şaşırtıyorsun canım. Noldu sana? Gerçi süper bir değişim ama korkuyorum senden her an bir yerden kaçamaklar fırlayacak diye. Çok korkutmuşsun beni. Tuba bir, sen iki Bu nedenle akşam ki balığın yağda kızardığını bile görmüyorum. Menünü çok beğendim.

Günaydın canım. Gerçekten kötü olmuş 2 aydır regl olamaman. Doktora gittin mi? Ya da Canan' ın dediği gibi test yaptırdın mı? Hamile olma ihtimalin ne?

su az olmuş canım.sabah yumurtana çok yağ koymadıysan güzel menü bence.

Ebrucum gıttım ama bence hormonlardab kaynaylanıyor bende lıken planus dıye bır cılt hastalıgı var zararsız ama kasıntı oluyor bıde lekeler neyse bunda yaklasık 1 yıl once bunun gecmesı ıcın bır ıgne vurmustu doktor ve bu ıgne hormon bozuklugu yapabılıyormus ve bende bunun sebep oldugınu dısunuyorum belkıde kolestrolumde bu yuzdendır offf

ayyyy teşekkürler kaptancım şımartıyorsun beni
korkma korkma geçti o günler:)))
balığı az yedim zaten oktivyüs müydü neydi adı:)

Canım çok geçmiş olsunolmak ayrı dert olmamak ayrı Allah yardımcın olsun
günaydın canım:)

gebelik testi yapsana belki teyze oluruz
Eneee bende günün birinde size teyze olacaksınız müjdesini vermek istiyorum Allah nasip ederse.Aranızda dayı olabilecek var mı biz 4 kızız yavrularımın(ikiz olacak inşallah) dayısı olmayacak

Ebru eeeebruu ne kadar azimliyim görmüyormusun her nekadar spor yapmasamda bu hafta çok az kilo verecek olsamda oturttum bi düzen gidiyorumUtanmana gerek yok efenimm gurur duyacaksın inşallah benimleEvet nihaldeki değişim inanılmaz yüzünün yarısı gitmiş darısı bizlere inşallahBugun bende foto koymayı düşünüyorum bi önceki fotolarımda çok belli değil sağım solum kendimi ifşa edecem haldur huldur yağlarımı ıyyy iğnenççç.Fark göremiyorum siz fikir verirseniz sevinirim.

kızlar ben cıkıyorumm bı dus alıp evı toparlayıp işe gıdıcem akşam gorusuruz ammmannn kacamak yapmayın ben yapmıycammm Byyy

Günaydııın kızlaaar çok hastayım kronik faranjitim çıktı yine
aa evet ılk defa yazmayı unutmusum.
su 2 lt. cnm
Su miktarı da iyiymiş canım afiyet olsun.
arkadaslar resımler yuklendı.bilginiz olsun . ''eskisi ve yenisi '' aldlı albumume bakabıırsınız.

herkese ıyı geceler dılıyorum.
yarın bugünden daha guzel olsun...
Aaa hemen bakıcam ben deee
Yağda kızartma bozmuş onun haricinde süper menün afiyet olsun
Hormon bozukluğu var belli ki canım. Bir kan tahlili olup sonucuyla diyetisyene gitsen tam sana göre bir diyet yazar daha kolay kilo verirsin aslında
Bol karbonhidratlı az sulu olmuş :)
Türkiye deki diş problemleri emin ol başka ülkelerde yoktur. Ağız sağlığımıza hiç dikkat etmiyoruz. Alışkanlık sanırım. :26:

Öyle kaptancım valla gelenek göreneklerimizde yok belli ki herkesin ağzı çürük vs kaynıyor..
Bir iğneden o kadar şey olur mu ki yaa :S

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…