Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

:KK14::KK14:Hani ben evimde dinlenecektim hani daha dingin olacaktı bu hafta:KK43:Dün iş yerinde tek kaldım arkadaşın eşi rahatsızlanmış aksilik ya bir iş bir iş anlatamam kömür bantlarını izleyen kameraların kablolarını kesmişler hırsızlığa hazırlık için jandarma karakol tutanak offf bi sürü malzeme akşam direkt eve gidip yatacam dedim kii olmadı tabi eşimin kuzeni buraya gelmiş onu ağırla yine 3 e doğru yat bu gün de işçilerle bi kaç sorunumuz vardı sabah 8 den beri çene yoruyorum.Ama ben çok yoruldummmmmmmm:KK43:Yarın buraya yeni atanan bi arkadaş var o gelecek onu ağırla gezdir yarında dinlenemicem.E ama cumartesi de istanbula gidecem çamaşır yıkamam lazım eşya hazırlamam gerek ühüüüüüüüü ben ne ara yapacam bunları yaaa:95::KK53::18:
Çok uykusuzm moral motivasyon kalmadı ne yedim nekadar su içtim bilmiyorum adım neydi ki benim burası neresi???
Okurken yoruldum.
izinde dinlenirsin..:)
Aynen canım hem baharları hem de yazı çok severim ama ne hikmetse Aralığın ortasında doğmuşum :KK9:
Ilk ve sonbahar favori mevsimimdir..
kıyamam ya çalışmak zor ya ben nası olcam acaba :KK14:

ebru ebru ebruuu bitti bile temizlik şimdi bi duşa gircem sonra dinlencem inş. ayy ben 85 metrekare evi temzlerken çok yoruluyorum 110 metrekareyi nası temizlicem ya :KK14:
110 metrekare eşittir cok iş ince beden :KK60:
Kaptancım işin kötüsü uyumam gereken saatte cinleniyom ben o halimi gören güne yeni başladığımı sanar kilo ve sigaradan sonraki en büyük dengesizliğim uyku düzeni onu da yoluna koysaydım ahhh bi:KK43:Herşeye rağmen hayat güzel evet.İstanbul'a bir kere eğitim için gitmiştim havaalanı metro ve eğitimin oldugu kumburgazdan başka bi yer görmemiştim.Eşim de çok sık gidiyo aa sen burayı görmedin mi deyip boynumu büküyodu benim:KK1:Yeni yıl için sürpriz yapmış bilet almış 5 gün kalacağız:KK76::KK76::KK76:Çocuk olmadan çılgınlar gibi gezelim görelim modundayız Allah sonumuzu hayır etsin:KK1:

Gezin gezin ..fırsat varken yapın ..daha dun eşimle en son ne zaman sinemaya gittigimizi hesapladik oğlan a hamileyken gitmisiz yani 5 sene önce ne ara bu vakit böyle geçmiş. .:KK43:

Okurken yoruldum.
izinde dinlenirsin..:)

Ilk ve sonbahar favori mevsimimdir..

110 metrekare eşittir cok iş ince beden :KK60:

Gezin gezin ..fırsat varken yapın ..daha dun eşimle en son ne zaman sinemaya gittigimizi hesapladik oğlan a hamileyken gitmisiz yani 5 sene önce ne ara bu vakit böyle geçmiş. .:KK43:

döne döne iş yapcam gibi geliyo derya yaaaa :KK14::KK9:

Kahvaltı ;1dilim ekmek 09.30
1kkpeynır 4zeytın
1bardak süt
Ara:3kayısı 2kaşık yoğurt

Öğlen :1but
3kaşık ıspanakl ,
1dılım ekmek
1bardk ayran
Akşam :5kaşık ıspanakl yemek ,1bardak ayran
2mil yürüyüş ..15bardak su

:KK14::KK14:Hani ben evimde dinlenecektim hani daha dingin olacaktı bu hafta:KK43:Dün iş yerinde tek kaldım arkadaşın eşi rahatsızlanmış aksilik ya bir iş bir iş anlatamam kömür bantlarını izleyen kameraların kablolarını kesmişler hırsızlığa hazırlık için jandarma karakol tutanak offf bi sürü malzeme akşam direkt eve gidip yatacam dedim kii olmadı tabi eşimin kuzeni buraya gelmiş onu ağırla yine 3 e doğru yat bu gün de işçilerle bi kaç sorunumuz vardı sabah 8 den beri çene yoruyorum.Ama ben çok yoruldummmmmmmm:KK43:Yarın buraya yeni atanan bi arkadaş var o gelecek onu ağırla gezdir yarında dinlenemicem.E ama cumartesi de istanbula gidecem çamaşır yıkamam lazım eşya hazırlamam gerek ühüüüüüüüü ben ne ara yapacam bunları yaaa:95::KK53::18:
Çok uykusuzm moral motivasyon kalmadı ne yedim nekadar su içtim bilmiyorum adım neydi ki benim burası neresi???

Olur arada bu yoğunluklar ..azıcık fırsatları bile degerlendırıp dinlenmeye çalış ..
En az zararla çıkarsın inş ..bu durumun içinden. .hayat meşgalesi işte

1kkpeynır 4zeytın
1bardak süt

3kaşık ıspanakl ,
1dılım ekmek
1bardk ayran

çok güzel bi menü canım afiyet olsun :KK9:

bende yazayım bi menü bugün .

sabah(10:00)
kıymalı yumurta
1.5 dilim tam bugday ekmek
domates
biber
az peynir
3 zeytin

öğle(15:00)
kıymalı yumurta
2 tane karalahana sarması
domates soğan
çeyrek dilm ekmek

akşam(18:15)
1 kase yoğurt
salata

2 litre su
2 saat ev temzliği

selam kızlar!

menüm

sabah 08.15
1 kk peynir
3 4 zeytin
2 3 yaprak marul,maydonoz
3 ceviz

ara 11.50
1 çay b süt

öğle 12.10
1/2 tavuk göğsü haşlama,azıcık yağlı,tuzsuz
2 kaşık yoğurt

ara 16.00
1 ayran

akşam 18.30
2 tabak kapuska(etsiz)bol lahanalı:KK17:
yine de keşke 1 tabak yeseydim:KK43:
2 kaşk yoğurt
salata

spor yok:KK50:
su 1/2 litre oldu henüz:KK50:
ama 2 yi geçerim yatana kadar

Sucuk & çikolata :KK24: Çikolata derken canım 1 bar gofret mi? Tam olarak ne kadar?

Aslında kaçamak yok sayılır, sadece bol karbonhidratlı olmuş. Afiyet olsun :13:

Afiyet olsun canım. Su ve spor az olmuş ama yatmadan tamamlamışsın. Süper :13:

3 bardak su ne kız :KK9: Hastasın diye herhalde. Afiyet olsun canımmm

Afiyet olsun canım güzel menü :KK56:

Afiyet olsun süper menü ve spor :KK19:
tam olarak bir dido:KK43:
ambalajı attım gitti
:KK17:
Günaydın canım güzel dileklerin içinde teşekkürler :KK16:

Günaydın Canan' cım ne güzel bir mesaj olmuş böyle :KK16:

Günaydın Derya' cım :KK16: Zor olmuştur ihtiyaçları halletmek. Ama sevindim bitirebildiğine :KK9:

Menülerin bir harika. Çikolatayı da nazar olarak görüyorum. Adımsayarla mı ölçtün kilometreyi yoksa koşu bandında mı yürüdün?

Yat dinlen yaaa ne temizliği :KK9:

Süpersin Tuba' cım :KK16: Tatlıyı istersen al ama alırsan şu fazlalık 1,5 kilo sana 2 kilo olarak döner :KK9:
:KK19:teşekkürler,içimden gelenler yani:KK51:

ayyy canım yaaa.
böyle zamanlarda nereden geldiği anlaşılmayan bir enerji kaplar insanı:KK76:bir şekilde halledersin inşallah:)
yaparsın sen yaparsıııın!!!:KK19:

1kkpeynır 4zeytın
1bardak süt

3kaşık ıspanakl ,
1dılım ekmek
1bardk ayran
:KK49:afiyet olsun güzel menü feride

kıymalı yumurta
domates
biber
az peynir
3 zeytin

kıymalı yumurta
domates soğan
çeyrek dilm ekmek

1 kase yoğurt
salata

2 litre su
2 saat ev temzliği

afiyet olsun burcu.kıymalı yumurta yağlı mı olmuştur ki diye düşünürken gördüm ki akşam dengelemişsin:KK19:

Kaptancım işin kötüsü uyumam gereken saatte cinleniyom ben o halimi gören güne yeni başladığımı sanar kilo ve sigaradan sonraki en büyük dengesizliğim uyku düzeni onu da yoluna koysaydım ahhh bi:KK43:Herşeye rağmen hayat güzel evet.İstanbul'a bir kere eğitim için gitmiştim havaalanı metro ve eğitimin oldugu kumburgazdan başka bi yer görmemiştim.Eşim de çok sık gidiyo aa sen burayı görmedin mi deyip boynumu büküyodu benim:KK1:Yeni yıl için sürpriz yapmış bilet almış 5 gün kalacağız:KK76::KK76::KK76:Çocuk olmadan çılgınlar gibi gezelim görelim modundayız Allah sonumuzu hayır etsin:KK1:
İstanbul fikrini iyi düşünmüşsünüz. Çok güzel bir şehir. Bol bol tarih kokuyor, deniz kokuyor :KK16: Ama çocukla gezemem diye düşünme bence isteyince geziliyor. Ben büyük kızım 3 ya da 4 yaşındayken birlikte 1600 m yükseklikteki bir dağa çıktık. :KK53: Gerçi biz biraz çılgın bir aileyiz. Küçük kızım 3 aylıktı denize gittik. Hatta ben geçenlerde model konserine gittim. Perşembe de inşallah sinemaya gideceğiz Düğün derneği seyretmeye. Hatta minik kuş yeni doğduğu sıralarda Galatasaray ın şampiyonluğunu kutlamaya çıkmıştık :KK9:

Evet burcu çok şükür hallettim birazinida netten sipariş verdim.
dun toplam 11.240 km yürüdüm. 8 km full aktif disarda toplamda 14771 adim atmışim.:) adimsayar ..

Teşekkür ederim. .:)
Yalnız o Burcu değil bendim Derya' cım :KK9:

1kkpeynır 4zeytın
1bardak süt

3kaşık ıspanakl ,
1dılım ekmek
1bardk ayran
Harika bir menü olmuş canım. Afiyet olsun. Yürüyüşte gayet iyi. :KK9:

kıymalı yumurta
domates
biber
az peynir
3 zeytin

kıymalı yumurta
domates soğan
çeyrek dilm ekmek

1 kase yoğurt
salata

2 litre su
2 saat ev temzliği

Amanda aman senin menünü sevsinler. Ne güzel bir menü olmuş o öyle. Afiyet olsun :KK16: Bana menü yazdırmayın sakın dehşet menülerim var bu ara :KK52:

selam kızlar!

menüm

sabah 08.15
1 kk peynir
3 4 zeytin
3 ceviz

ara 11.50
1 çay b süt

öğle 12.10
2 kaşık yoğurt

ara 16.00
1 ayran

akşam 18.30
2 kaşk yoğurt
salata

Süper bir Canan menüsü. Kapuska biraz çok kaçmış ama olsun. Ben beğendim. Su çok az. Umarım 2 yi geçersin.

Bugün ki menü
sabah 07:30
1dilim tam buğday ekmeği
3 adet zeytin
1 yumurta

öğle 11:45
1dilim tam buğday ekmeği
1parmak peynir
1adet portakal

ara 14:40
1bardak ayran

aksam 18:15
Tavuklu salata
1kase yoğurt
su 2 litre
spor 8153 adım ..

kıymalı yumurta
domates
biber
az peynir
3 zeytin

kıymalı yumurta
domates soğan
çeyrek dilm ekmek

1 kase yoğurt
salata

2 litre su
2 saat ev temzliği

Güzel menü
1kkpeynır 4zeytın
1bardak süt

3kaşık ıspanakl ,
1dılım ekmek
1bardk ayran
Güzel lll
döne döne iş yapcam gibi geliyo derya yaaaa :KK14::KK9:
Hem ev tertemiz temiz hem sen çıtır ..
selam kızlar!

menüm

sabah 08.15
1 kk peynir
3 4 zeytin
3 ceviz

ara 11.50
1 çay b süt

öğle 12.10
2 kaşık yoğurt

ara 16.00
1 ayran

akşam 18.30
2 kaşk yoğurt
salata

Kapuska çok olmus gerçekten. .
İstanbul fikrini iyi düşünmüşsünüz. Çok güzel bir şehir. Bol bol tarih kokuyor, deniz kokuyor :KK16: Ama çocukla gezemem diye düşünme bence isteyince geziliyor. Ben büyük kızım 3 ya da 4 yaşındayken birlikte 1600 m yükseklikteki bir dağa çıktık. :KK53: Gerçi biz biraz çılgın bir aileyiz. Küçük kızım 3 aylıktı denize gittik. Hatta ben geçenlerde model konserine gittim. Perşembe de inşallah sinemaya gideceğiz Düğün derneği seyretmeye. Hatta minik kuş yeni doğduğu sıralarda Galatasaray ın şampiyonluğunu kutlamaya çıkmıştık :KK9:

Yalnız o Burcu değil bendim Derya' cım ]

Ebru ebrucum yazacaktim burcum olmuş. :) cocukla gezemem demek cok yanlış gercekten ..istenince yapılır. .

kızlar selam dışardan yeni geldim öğlenden beri
acayip yorgunum geçmişi ve menüyü yarın halledicam
iyi geceler

herkese günaydııııı!!!!!!!!!!!!!:KK16:
orta doğu ve balkanların en cıtır ,kıtır hatunları!:KK9:
gününüz güzel ,aydın ve kalorisiz olsun!
:KK76::KK76::KK76::KK76:
çok işim var cok
yemek yapçam
terziye gitcem
ayakkabıcıya gitcem
markete uğrayacağım
evi süpürecem
saat 11 de de arkadaşımın evinde olup iki beşlik bozucaz.yarım saat yol sürse,10.30 a kadar bitecek bunlar:):KK12:gezmemizden de geri kalmıyoruz yani:KK1:
olsun :21: evelallah hepsine yeterim:KK15:

günaydın hanımlar :KK16::KK16::KK16:
hala grıbım yaaa :2: ne grıpmış arkadas ıyılesmedım gıttı :111::111:
neyse bı gecmışe bakıyım benn :KK55:

Yalnız o Burcu değil bendim Derya' cım :KK9:

Harika bir menü olmuş canım. Afiyet olsun. Yürüyüşte gayet iyi. :KK9:

Amanda aman senin menünü sevsinler. Ne güzel bir menü olmuş o öyle. Afiyet olsun :KK16: Bana menü yazdırmayın sakın dehşet menülerim var bu ara :KK52:

Süper bir Canan menüsü. Kapuska biraz çok kaçmış ama olsun. Ben beğendim. Su çok az. Umarım 2 yi geçersin.
teşekkür ederim efenim:KK16:
Güzel menü

Güzel lll

Hem ev tertemiz temiz hem sen çıtır ..

Kapuska çok olmus gerçekten. .

Ebru ebrucum yazacaktim burcum olmuş. :) cocukla gezemem demek cok yanlış gercekten ..istenince yapılır. .

:KK17:

kıymalı yumurta
domates
biber
az peynir
3 zeytin

kıymalı yumurta
domates soğan
çeyrek dilm ekmek

1 kase yoğurt
salata

2 litre su
2 saat ev temzliği

burcucum menun harıka :KK9:

selam kızlar!

menüm

sabah 08.15
1 kk peynir
3 4 zeytin
3 ceviz

ara 11.50
1 çay b süt

öğle 12.10
2 kaşık yoğurt

ara 16.00
1 ayran

akşam 18.30
2 kaşk yoğurt
salata

menun cok guel :KK9: canım ama su az :KK1:

Bugün ki menü
sabah 07:30
1dilim tam buğday ekmeği
3 adet zeytin
1 yumurta

öğle 11:45
1dilim tam buğday ekmeği
1parmak peynir
1adet portakal

ara 14:40
1bardak ayran

aksam 18:15
Tavuklu salata
1kase yoğurt
su 2 litre
spor 8153 adım ..
canım menun cok guzel :KK9: ama su az :KK53:

Aaa bu arada dunu sıfır kacamakla kapttım, aksam içtiğim 3 bardak ayrandan sonra gayet tok hissettim ve bise aramadım::)) yani işe y aradı, midem y ay ana kadar ayran doluydu:))
bugun de yemekhanede tatlı cıkıcakmıs, almicam ama:)
tebrıkler canım :KK9: hep boyle devam edersın inş...

Son düzenleyen: Moderatör:
günaydın hanımlar :KK16::KK16::KK16:
hala grıbım yaaa :2: ne grıpmış arkadas ıyılesmedım gıttı :111::111:
neyse bı gecmışe bakıyım benn :KK55:

geçmiş olsun canım.ben geçen sene sürekli grip,bademcik,öksürükle uğraştım.
ama bu sene her akşam salata yemeye çalışıyorum.içinde turp ve 1 limon mutlaka oluyor.bana iyi geldi çok şükür.bu sene daha 1 kez doktora gittim ve antibiyotik kullandım.

dünkü menüm:
sabah:
kk peynır
1 haslanmış yumurta
yarım domates
1 dılım k ekmek
1 küçük pogaca :KK43:

öglen:
2 dılım k ekmekle tost

ara: 1 elma
1 mandalına

akşam canım cok tatlı istedı ama krız resmen bıde mısafırlerım vardı etımek tatlısı yapmıştım ondan yedım :KK50: akşam canım bısey ıstemedı o yuzden tatlı kestı benı :KK43:

geçmiş olsun canım.ben geçen sene sürekli grip,bademcik,öksürükle uğraştım.
ama bu sene her akşam salata yemeye çalışıyorum.içinde turp ve 1 limon mutlaka oluyor.bana iyi geldi çok şükür.bu sene daha 1 kez doktora gittim ve antibiyotik kullandım.

ne guzel yaa ama ben 2 ay olacak ve daha fazla belkı oksuruk bademcık yok sadece hapşırık ve grıp :2: bu yanı

X