Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Tamam kesin bende başlıyorum ama kitabını okumak gerekmiş önce. Daha iyi anlamak adına :26:

belki kalori olarak düşüktür ama meyve ,sebze,salata hiç yok canım.onları da eklesen süper olacak:)
ne gıcıkmış yaaa dövesim geldi inan ki
cok büyük gelişmeler:)
inşallah kısa sürede hedefine ulaşırsın canım:)

Kızlar beni şimdi ders çalışmaya gıdıyorum ..22.00gıbı falan tekrar gırıcem görüşürük ;(

Geçmiş olsun canım gerçekten dikkatli olmak lazım.

Maşallah maşallah harikasın demekten başka bir söz gelmiyor aklıma. Şoktayım hala

hiç oralı olmayacak mısın
artisssst!!!!!
"ayy hiç farkında değilim ,bilmiyorum,yememde de bi değişiklik yok ama hayret" mi diyeceksin

en güzeli
ben yakındaki bir spor salonundam yaptırmıştım.
yağ oranımı unuttum ama cok şok olmuştum duyunca .ve obez çıkmıştım.kafamda aşağı kaynar sular boşalmıştı!!!
Tamam kesin bende başlıyorum ama kitabını okumak gerekmiş önce. Daha iyi anlamak adına :26:

ama şu ara okuyamam ki
sen oku da bana bize de anlat.olur muuuu????

Geçmiş olsun canım gerçekten dikkatli olmak lazım.

Maşallah maşallah harikasın demekten başka bir söz gelmiyor aklıma. Şoktayım hala

di mi:)
bu arada unuttum Trabzon hurmasına cennet elması da diyorlar.turuncu yumuşacık bir meyve.çok tatlı çoook.kalorisi yüksektir kesin

Tatlım bu kadar üzülmene gerek yok. Ne güzel en büyük iki adımı attın. Hem takıma katıldın hem de diyetisyene gittin. Gerisi senin ellerinde. Bizim tavsiyelerimize uyar diyetisyenin listesini uygularsan çok değil en fazla 6 ay içinde ideal kilona ulaşacaksın. Ve her ay vücudundan o yağlar çıkıp gidecek bir daha gelmemek üzere. Ya bunların hiç birini yapmasaydın %45 olan yağ %60 olsaydı. Bence şanslısın ki şuan burdasın bizimlesin Menülerini yazacaktın yazmadın :26:

Bu arada normalde 27yaşındayım ;(
Yaaa ne kadar fark ediyor muş dimi? Bu arada pko ya takılma. Senden önceki arkadaşlardan bi tanesi pko hastasıydı. Ama kilo verebiliyordu. Hatta zayıfladıkça pko kayboluyormuş. Yani sen zayıfladıkça sağlığına yeniden kavuşacaksın.

di mi:)
bu arada unuttum Trabzon hurmasına cennet elması da diyorlar.turuncu yumuşacık bir meyve.çok tatlı çoook.kalorisi yüksektir kesin
Cennet hurmasını biliyorum canım. O zaman kızdım sana iki tane çok olmuş. Keşke akşam kini yemeseydin.

canim özel bir diyet listesi dukan gibi bisey yapmiyorsan eger kasar yerine az yagli beyaz peynir kullanirsan daha iyi olur.

toplamda yedigin ekmek sayisi cok yüksek. öglen 1 veya hatta yarim dilim ekmek yemen yeterli aslinda.
ben öyle yapiyorum genelde yarim dilim aliyorum incecik kopara kopara yiyorum lokmalarin sayisi artinca gözümede cok geliyor, bende bu taktik yariyor bir dene istersen.
birde saat 15ten sonra meyve yememeye dikkat et canim.
türlüde patates varsa birdahakine patatesi ayirip yersen bununda cok faydasini göreceksin.

suyun sporun gzl

afiyet olsun.

birde merak ettim gün kurusunu neden suda beklettin aksamdan, icindeki sekerimi azaliyor yada faydasi nedir?

bunu okuyunca bir enerji geldi bana. geneldede hep enerji veren güldüren seyler paylasiyorsu bizimle.
yanlis anlama veya alinma ama kilolu insanlar (sanki ben degilim) nedense daha bir güleryüzlü ve insanlari güldürüyorlar cok eglenceli oluyorlar, ama sonra kilo verip zapzayip olunca karakterlerindede baya büyük bir zayiflama oluyor insallah sen bu eglenceli halini kaybetmezsin canim

Günaydın 13. takımın çıtır ve güzel hatunları Mutlu, huzurlu ve sağlık dolu bir gün diliyorum hepimize. Bugün perşembe yarına hazır olun muhteşem bir cuma geçirelim

insallah öyle olur

ucuzmu, ben görmedim keske öyle olsa

canim yarin istersen önce ac karina tartil, sonra ilik su ic ve 3-5 gün kurusu ye. vakit gecmeden kabizlik sorunu gecerse tekrar tartilir öyle bildirim yaparsin

iyi aksamlar herkese,
nasilsiniz?

ben bugün cis bisey yaptim ama az sonra menümle birlikte aciklamasinida yapacagim. ses tonumu ayarlayip geliyorum ehööm ehömmm

iyi akşamlar..
küçük paşamın okul işi düzene oturunca bende paylşaımda düzene oturacağım..bu hafta başladık ve çocuğumun tüm huyu değişti.. hatta bu gün günde komşularında dikkatini çekti ne olmuş diye .geçecek ve herşey yerine oturacak inşALLAH..oğlumada banada yarayacak.okul yakın malum sabah ve öğle benim için yürüyüş oluyor..ve evde uzun zamandır ilk defa bir kaç saat yalnız kalabiliyorum..

ve o beklenen menü

9:00
1kase nesfit + süt 1,5%yag

14:00
iste fasulyenin faydalarina burada geliyoruz. fasulye yemedim bu arada.
kutlama tarzi bir özel toplanti vardi ve yine yemek vardi
benim yediklerim

salatalik domates
4 yk kisir (baya yagsiz, belkide hic yag yoktu)
2 yk haslanmis basmati pirinc
1 dilim börek
1yk almanlarin mutfagina ait eriste tarzi bisey kasarli (cok gzldi, denemek icin yedim ve diyetim bitsin mutlaka yapmaliyim)
4 dilim bal kabagi haslanmis

yemegin üzerine 3yk meyveli puding tarzi bisey.

bunun üzerine eve dönerken yürüyüs yaptim ve tam 2 metro duragi ve 1 otobüs duragi yürüdüm,
toplantiya giderken 2 otobüs duragi yürüdüm.

ve o yemekten sonra helen bisey yemedim.
acim ama bu cezayi hak ettim.
yarin ekside gelecegimi tahmin ediyorum cünkü kizsanizda hergün tartilip motive oluyorum bu yüzden yarinda ekside gelecegimi saniyorum.

hadi hayirlisi

suyumu saymadim. ama doygunluk olsun diye 0.7ml papatya cayi icecegim

kizlar az önce ben kendimi bizim takimdayiz saniyorum yazip durdum.
hatta gecmise bakip geleyim dedim, gecmisi dogru konuda okudum bitirdim anam dedim benim menüm mesajlarim nerede.
daha öncede yine baska konuya cvp yazdigim aklima gelince baktim ve kilomuzu koruyoruz yerine yorum yapmisim.

menü
sabah 07:20
1 yumurta
2 dilim çavdar ekmeği
2 parmak peynir
3 zeytin..

ara 11:00
1 bardak naneli ayran..
1 parça peynir

öğle 14:30
gün vardı
1 tane sütlü tatlı
1 parça salata patates vardı içinde rus salatasının değişik versiyonu yoğurtlu ama
çeyrek dilimden az büyük peynirli börek..
2 bardak şekersiz çay

akşam 17:40
el ayası kadar tavuk göğsü haşlama
yarım demet maydanoz
yarım bağ roka
1 tane kırmızı biber
bol limon
ve 2 kaşık yoğurt..

su az 1.7
spor 4.7 km yürüyüş..

LAZANYAAAA
simdide bunun reklamini görüyorum, cok gicik oluyorum sürekli kk forumda sag solda reklamlar beliriyor dünde köfte patates kizartmasi filan vardi.
ben bu reklami nasil kapatabilirim böyle bisey mümkünmü.
hic aklimda olmadigi halde canim cekiyor

günde yediklerinin zaten cis oldugunu biliyorsun canim ama sporu görünce dengeledigini saniyorum.
bu arada 1 ögünde 1 dilimden fazla ekmek yememeye dikkat et canim.
hatta günde 2 dilimi gecme bence.
baska menün sporun gzl.
su problemi bendede oluyor bazen

Ayyy Derya' cım ben kaçırdım senin paşanın okul olayını. Hayırlı uğurlu olsun inşallah en kısa zamanda alışır. Ama merak ettiğim bişey var neden dönem ortasında yolladın? Ani bir karar değişikliğimi?

Menünnnn çok cıss olmuş Nur' cum yaaaa Bence bunları yemeseydin yarın çok daha güzel bir sonuç görürdün tartıda

yine forumda uzun kaldim yine net hizli hizli gidip geliyor.
kizlar yarin kilo bildirimi yapamazsam simdiden yazayim.
yarin net olursa mutlaka bildirim yapicam.
her ihtimale karsi yaziyorum.

gecen haftaki kilom 68.1kg
bu sabahki kilom 67.4kg
fark 700gr verdim.

insallah yarina kadar daah cok veririm ama olmayadabilir bugün yediklerimden dolayi.
suanki durumdan memnunum kac haftadir en fazla 500gr veriyordum.

haklisin kaptancim. zaten yemekli toplantilardan gina geldi ama en azindan yemekten sonraki pudingi yemiyebilirdim.
suan bunun cezasini ac kalarak veriyorum. en son o zaman yedim birde üzerine yürüdüm insallah yarin yinede gzl sonuc alirim.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…