Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ust bedenım xxL den M ye dondu..allahım cok mutluyum.
alt beden 38 de olan var 40 da

ki , benım problemım ust bedendı
ne güzel tebrikler nihalcim
:KK9::KK9::KK9:
Tuba 38 beden montuna çok sevindim. Eşimde bana doğum günü hediyesi deri ceket almış. O da 38 beden hatta birazdan bir iki fotoğraf ekleyeyim. Gerçekten süper oluyor küçük beden giymek. :KK76::21:
harikasınız arkadaşlar
:KK9::KK9::KK9::KK9:
Kızlar ben şimdilik kaçıyorum. Resimlere herkesten yorum bekliyorum ona göre :KK52:Ve bir süre daha ben kendimi şişman hissetmeye devam edersem bir psikoloğa gitmeyi düşünüyorum. Çünkü gerçekten hala kendimi şişman hissediyorum :KK30::KK50::KK14:

ama şişman değilsin biliyorsun bunu:KK34:
bence böyle düşünmek sana iyi geliyor.daha kontrollü olmak istediğin çin böyle düşünüyorsun.olabilir mi kaptancım???:KK31:

Allah ım ben de sağlıklı bir şekilde kilo vereyim bedenim küçülsün....:KK16:
bu işi başaranları okumak cok motive edici gerçekten:):KK31:

Gunaydinlar efendimmm:) bufun bi enerjikim anlatamam:KK76:antebe gidecem ondan heralde yarina kalan 1 gun iznimi yaptirdim yegen sevecem oyyy cok ozledim hepsini.eger firsat olursa diyetisyene gitmeyi dusunuyorum su yagggggggg oranimi cok merak ediyorum kalori kisip hesap yapacak muhtemelen ama ben uyamam ona uymayinca da motivasyonum duser.antepte tarti yok sabah apar topar bi alisim vardi evdekini esim sen iice kafayi bozdun dedi ihiihihi:) ama dedim benim sorumluluklarim var yarismadayim yarin tartilmam lazim oylece bakti yuzume anlamasini beklemiyorum zaten:) sigarayi birakacagima kimse inanmiyor benim disimda:) biri de demedi ki yaparsin die bunlar benim kotulugumu istiyo ya anladim:KK43:6 ocakkkkkkkkkkkkkkk da tarihhhh yazacam insallahhhhhhh:)

Gunaydinlar efendimmm:) bufun bi enerjikim anlatamam:KK76:antebe gidecem ondan heralde yarina kalan 1 gun iznimi yaptirdim yegen sevecem oyyy cok ozledim hepsini.eger firsat olursa diyetisyene gitmeyi dusunuyorum su yagggggggg oranimi cok merak ediyorum kalori kisip hesap yapacak muhtemelen ama ben uyamam ona uymayinca da motivasyonum duser.antepte tarti yok sabah apar topar bi alisim vardi evdekini esim sen iice kafayi bozdun dedi ihiihihi:) ama dedim benim sorumluluklarim var yarismadayim yarin tartilmam lazim oylece bakti yuzume anlamasini beklemiyorum zaten:) sigarayi birakacagima kimse inanmiyor benim disimda:) biri de demedi ki yaparsin die bunlar benim kotulugumu istiyo ya anladim:KK43:6 ocakkkkkkkkkkkkkkk da tarihhhh yazacam insallahhhhhhh:)

Sende kendimi görüyorum Funda. (Bende tartımı taşıdım her yere, yaz tatilinde İzmir' e bile götürdüm :KK9:) Bence sen bu istediklerinin hepsini başaracaksın. Karşında başarmış bir örneği var :KK34:

Günaydın 13. takımın çıtır ve güzel hatunları :KK16: Mutlu, huzurlu ve sağlık dolu bir gün diliyorum hepimize. Bugün perşembe yarına hazır olun muhteşem bir cuma geçirelim :KK34:

Ebrucum suanki halin bi harika, bacaklar omuz kalca minicik kalmıs:) bence gayet iyidin, 60 da kal ve sabitle yeterli:)

günaydın kızlr misafirmiz vardı dün gece halam kahvaltı filan yaptık anca geldim nasılsınız?

Sende kendimi görüyorum Funda. (Bende tartımı taşıdım her yere, yaz tatilinde İzmir' e bile götürdüm :KK9:) Bence sen bu istediklerinin hepsini başaracaksın. Karşında başarmış bir örneği var :KK34:
Bende sende kendimi görüyorum valla:)seni kim kaptan yaptıysa harika bi iş yapmış süper motive ediyorsun beni ebru kolay kolay söz geçmez de bana:KK1: e benzeştiğimize göre e sende fit olduguna göre e sende sigarayı bıraktıgına göre bunların hepsini bende yapabilirimmmmm :KK76::KK76::KK76::KK52::KK52:Örnek insan sağol varol.
Günaydın 13. takımın çıtır ve güzel hatunları :KK16: Mutlu, huzurlu ve sağlık dolu bir gün diliyorum hepimize. Bugün perşembe yarına hazır olun muhteşem bir cuma geçirelim :KK34:

Yarına zımba gibi olacam inşallah 4 haftadan beri ilk gidişim antebe:KK76::KK76::KK76: kesin aaa zayıflamışssın dicekler hiç oralı olmicam:KK1::KK1:

Selam kızlar, dersten cıktım digerine giricem şimdi, 38 beden alabilmemi tebrik eden herkese tesekkurler:)
Selam canımm:KK16::KK16:
günaydın kızlr misafirmiz vardı dün gece halam kahvaltı filan yaptık anca geldim nasılsınız?
günaydın tatlımmm:KK16::KK16::KK16:
Günaydın. .nasılsınız bakalim cumaya bir kala regl oldum olucam :KK43: tartiyi etkilermi..
Günaydın valla beni fena etkiledi balon oldum resmen tuvalete çıkamadım yüzüm gözüm şişti daha yeni toparlıyorum.Tuzu kes bol su iç ödem attırıcı ve tuvalete çıkartıcı şeyler ye canım.Biberiye kayısı ananas vs...Kişiden kişiyede değişir o dönemde kilo verdim diyende oldu:KK53:

Venüssss tatlım ne olacak bizim bu halimiz.100 gr a göbek atarım yemin ederim.

al benden de o kadar :KK1:
Ay ben de 100 grama şükür ediyorum olsun herkesin arada bir metabolizması duruluyor!
Cumayi niye beklemedin erken tartilmak pek iyi olmuyor.

Arkadaşınıza üzüldüm :KK43: zor bir durum..
Bilmiyorum canım valla dayanamadım, öyle canım dün biraz daha iyiydi.
acıkmadım canım.artık bı sey yıyemıyorum kı..mıdem kuculdu.ben genelede dıkkat edersen kahvaltıdan sonrakı ılk aramda cay ıcıyorum ış yerımde.o benı oğlene kadar tutuyor:KK34:

İyi bakalım canım afiyet olsun
hayirlisi olsun canim, peki neden Almanya?
Canım yüksek lisans tezlerinden araştırmalar yaptım. Bu tezlerde 2010 - 2012 tarihleri arasında oldukça geniş çaplı araştırmalar yapmışlar. Türkiye'de özel sektörde %100 ile en çok aranan dil İngilizce, %70 ile Almanca, %40'larda Arapça, Rusça, Fransızca, %30'la İtalyanca vb. O yüzden Türkiye'ye dönersem diye İngilizcem ve Almancam olsun işsiz kalmam. Bir de Almanya'da üniversite okumak ucuz.

Bugün yine tartıldım niye dayanamadım bilmiyorum. Allahtan + çıkmadım, bir daha zamanından önce tartılmayacağım. Bugün de 77.1 kg çıktım, süper.

ne güzel tebrikler nihalcim
:KK9::KK9::KK9:

harikasınız arkadaşlar
:KK9::KK9::KK9::KK9:

ama şişman değilsin biliyorsun bunu:KK34:
bence böyle düşünmek sana iyi geliyor.daha kontrollü olmak istediğin çin böyle düşünüyorsun.olabilir mi kaptancım???:KK31:

Allah ım ben de sağlıklı bir şekilde kilo vereyim bedenim küçülsün....:KK16:
bu işi başaranları okumak cok motive edici gerçekten:):KK31:
Teşekkürler Canan' cım :KK16: Düşünme konusu senin söylediğin gibi değil canım. Tamamen psikolojik ve bunun farkındayım. Belki daha zayıf olmak istediğim için hala kendimi şişman hissediyorum. Benim için zayıflık 36 beden. Ben henüz 36 olamadım belki de o yüzdendir. Bakalım bu psikolojiyi ne zaman atacağım üstümden. :26:

Ebrucum suanki halin bi harika, bacaklar omuz kalca minicik kalmıs:) bence gayet iyidin, 60 da kal ve sabitle yeterli:)
Teşekkürler Tuba' cım :KK16: Eski halime göre süperim farkındayım. Nerde o 85 lik halim nerde şimdiki halim. Ama yukarda da dediğim gibi sanırım beni 36 beden durduracak. En kısa zamanda inşallah 36 giyeceğim. :KK8:Ahhh keşke şu takımdan birisi Konya' da olsaydı da spor yapsaydık beraber ne güzel olurdu :KK16:

Günaydın. .nasılsınız bakalim cumaya bir kala regl oldum olucam :KK43: tartiyi etkilermi..
İnşallah etkilemez Derya' cım. Ama biliyorsun ki bu dönemi kaçamaksız atlatırsan sonunda çok iyi kilo vereceksin.

Bende sende kendimi görüyorum valla:)seni kim kaptan yaptıysa harika bi iş yapmış süper motive ediyorsun beni ebru kolay kolay söz geçmez de bana:KK1: e benzeştiğimize göre e sende fit olduguna göre e sende sigarayı bıraktıgına göre bunların hepsini bende yapabilirimmmmm :KK76::KK76::KK76::KK52::KK52:Örnek insan sağol varol.

Yarına zımba gibi olacam inşallah 4 haftadan beri ilk gidişim antebe:KK76::KK76::KK76: kesin aaa zayıflamışssın dicekler hiç oralı olmicam:KK1::KK1:
Eğer burada sizi hedefe ulaşmış olarak görebilirsem öyle mutlu olacağım ki anlatamam. Normalde mezun olduktan sonra takımı bırakmayı düşünüyordum. Çünkü daha öncede söylediğim gibi çok ağır gelmeye başladı. Takımı devredecek birini bulduğum an bırakacağım ama bulamazsam bulana kadar buradayım. Ben bu takım sayesinde verdim bu kadar kiloyu ve takımı yüz üstü bırakmak hayatta yapacağım en son işlerden. Ama sizleri böyle motive olmuş bir şekilde gördükçe emeklerimin karşılığını alıyorum. Burcu' yu mezun ettim sıra da Tuba var. Eğer bu iki kişiye mezun edebildiysem gerçekten büyük başarılara imza atmış kabul edeceğim kendimi. Çünkü Burcu ilk geldiğinde menüleri dehşetti ve benim ondan hiç bir umudum yoktu. Şimdi bambaşka bir insan oldu. Tuba tam Allahlık bakalım o ne zaman mezun olacak :KK9:

Bu arada zayıfladığını fark etmeyenlerde olabilir öyle bir şey olursa sakın bozma moralini :KK34:

Canım baktım resimler çok güzel. Maşallah diyorum.
Teşekkür ederim Gül' cüm darısı sizlere inşallah :KK16:

Bugün yine tartıldım niye dayanamadım bilmiyorum. Allahtan + çıkmadım, bir daha zamanından önce tartılmayacağım. Bugün de 77.1 kg çıktım, süper.
Bence de gününden önce tartılma. Çünkü tartının ne zaman ne göstereceği belli olmuyor. :KK34:

Bence de gününden önce tartılma. Çünkü tartının ne zaman ne göstereceği belli olmuyor. :KK34:
Geçen gün rakı içtim ya kaptancım o yüzden sürekli kontrol edesim geliyor. Bundan sonra yapmamaya çalışacağım çünkü kötü bir sonuç olunca insan çok etkileniyor.

Kızlar kızlar ne alemdesiniiiz? Yarın akşam doğum günü partisi var, bu akşam yine bir arkadaşıma gideceğim, ay resmen eve 3 günde bir geliyorum bu günlerde..
Duşumu alıp, çantamı hazırlayayım. Sonra yemek yiyip, vınnn
:KK12:

Menüm

sabah
çavdarlı sandviç

öğlen
yarım porsiyon mantı

akşam
yoğurt çorbası
1 dilim çavdar.

şu ana kadar 2,5 lt su. yatana kadar 3 lt yapcam.

perşembe günleri okulda ya kuru fasülye- nohut ya da mantı :KK43: perşembeleri evden götürmeye karar verdim.

Teşekkürler Canan' cım :KK16: Düşünme konusu senin söylediğin gibi değil canım. Tamamen psikolojik ve bunun farkındayım. Belki daha zayıf olmak istediğim için hala kendimi şişman hissediyorum. Benim için zayıflık 36 beden. Ben henüz 36 olamadım belki de o yüzdendir. Bakalım bu psikolojiyi ne zaman atacağım üstümden. :26:

Teşekkürler Tuba' cım :KK16: Eski halime göre süperim farkındayım. Nerde o 85 lik halim nerde şimdiki halim. Ama yukarda da dediğim gibi sanırım beni 36 beden durduracak. En kısa zamanda inşallah 36 giyeceğim. :KK8:Ahhh keşke şu takımdan birisi Konya' da olsaydı da spor yapsaydık beraber ne güzel olurdu :KK16:

İnşallah etkilemez Derya' cım. Ama biliyorsun ki bu dönemi kaçamaksız atlatırsan sonunda çok iyi kilo vereceksin.

Eğer burada sizi hedefe ulaşmış olarak görebilirsem öyle mutlu olacağım ki anlatamam. Normalde mezun olduktan sonra takımı bırakmayı düşünüyordum. Çünkü daha öncede söylediğim gibi çok ağır gelmeye başladı. Takımı devredecek birini bulduğum an bırakacağım ama bulamazsam bulana kadar buradayım. Ben bu takım sayesinde verdim bu kadar kiloyu ve takımı yüz üstü bırakmak hayatta yapacağım en son işlerden. Ama sizleri böyle motive olmuş bir şekilde gördükçe emeklerimin karşılığını alıyorum. Burcu' yu mezun ettim sıra da Tuba var. Eğer bu iki kişiye mezun edebildiysem gerçekten büyük başarılara imza atmış kabul edeceğim kendimi. Çünkü Burcu ilk geldiğinde menüleri dehşetti ve benim ondan hiç bir umudum yoktu. Şimdi bambaşka bir insan oldu. Tuba tam Allahlık bakalım o ne zaman mezun olacak :KK9:

Bu arada zayıfladığını fark etmeyenlerde olabilir öyle bir şey olursa sakın bozma moralini :KK34:

Teşekkür ederim Gül' cüm darısı sizlere inşallah :KK16:

Ne kadar guzel bi duygudur insanlara bi nebze olsun yardim edebilmek.bunu basarabilmissin ebru.yaris felan hikaye ben ilk kez bi foruma yazdim gercekten beni bukdar etkileyebilecwginiz aklima gelmezdi herkese ayrica tesekkur ederim.13.takim da farkli sanki biraz ya diger takimlara oranla daha sakin ve eminiz gbi.yoldayim simdi enteeeep bekle beni geliyorum yok kaptan farkedilmiyo zaten is yerinde bi salak disinda farkeden cok az.o bahswttigim salak benden iyi takip ediyo.dun sinirimi ziplatti.ilk siralar şef sen gunden gune eriyon ya dedi he dedim yedikleeime dikkat ediyom.dunde gelmis funda hanim buaralar durdu sanki kilo vermeniz dedi:KK53:e dogru regl muhabbetim vardi durmustu cidden adam da ne goz varmis bozdum attim herkes isine baksin dedim.ya cok fenalar ya kendime kizdim sonra o cesareti ben mi verdim diye.

Geçen gün rakı içtim ya kaptancım o yüzden sürekli kontrol edesim geliyor. Bundan sonra yapmamaya çalışacağım çünkü kötü bir sonuç olunca insan çok etkileniyor.
Zaten insan en çok kaçamak yaptığı zaman tartılma ihtiyacı hissediyor. Tamamen psikolojik bir durum ve tartıyı olumsuz etkiliyor. Düşünce gücü diyelim kısaca. Birde sürekli tartılmak ve kilo verdiğini görmek insanı rahatlatıyor ve daha rahat kaçamak yapmasını sağlıyor. Ben de son zamanlarda her sabah tartılır oldum. Bazen akşamlarıda çıkıyorum. Tabii sonuç kötü oluyor. Yarın bu hafta son defa tartılıyorum ve yine tartıyı kaldırıyorum. Hiç olmazsa kilo almışmıyım düşüncesinden dolayı kaçamak yapmam. :KK9:

Kızlar kızlar ne alemdesiniiiz? Yarın akşam doğum günü partisi var, bu akşam yine bir arkadaşıma gideceğim, ay resmen eve 3 günde bir geliyorum bu günlerde..
Duşumu alıp, çantamı hazırlayayım. Sonra yemek yiyip, vınnn
:KK12:
Zor vallahi senin işin :KK9: Bu arada yalnız mı yaşıyordun? Eğer öyle değilse evdekilerden büyük şikayetler alma ihtimalin fazlalaştı :KK52:

Bu arada farketmiyorum sanmayın kızlar. Son iki haftadır özellikle mesaj sayılarına dikkat etmiyorum. Daha doğrusu kim ne kadar geliyor kim gelmiyor farkındayım ama sizlere bişey söylemiyorum. Ben ne zaman ortadan kaybolsam takımda paylaşımlar iyice düşüyor. Lütfen yarından itibaren herkes kendine çeki düzen versin. Çünkü yeni haftanın paylaşımları yarın başlıyor. Mesaj sayılarına dikkat lütfen. O ceee deyip kaçanlar ve takıma uğramayanlar büyük azar işitecek benden ona göre :KK20:

X