Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günde yediklerinin zaten cis oldugunu biliyorsun canim ama sporu görünce dengeledigini saniyorum.
bu arada 1 ögünde 1 dilimden fazla ekmek yememeye dikkat et canim.
hatta günde 2 dilimi gecme bence.
baska menün sporun gzl.
su problemi bendede oluyor bazen:KK50:
canım günde yediklerim cıs ama öğlen sadece yaran içtim :9
ekmeğide sabah tüketiyorum akşama kadar yakılıyor..su günde içemedim lavabo ihtiyacım fazla olur diye içmedim..malum durumda varken dışarıda asla lavaboya gitmem..:KK50:
Ayyy Derya' cım ben kaçırdım senin paşanın okul olayını. Hayırlı uğurlu olsun inşallah en kısa zamanda alışır. Ama merak ettiğim bişey var neden dönem ortasında yolladın? Ani bir karar değişikliğimi?

]

Sağol Ebru'cum ani karar evde çok sıkıldı evin yakınında da okul olduğunu öğrenince hemen gittik..ama çok asabileşti..memnun her sabah heyecanla okulumu gideceğim diye hazırlarnıyor okuldada iyiymiş sorun benden ayrı kalması sanırım kavgası benimle çünkü..:KK53::KK37: oda normal olsa gerek daha 4.5 yaşında :) ve ilk defa ayrılıyoruz..:KK52:

Tatlım bu kadar üzülmene gerek yok. Ne güzel en büyük iki adımı attın. Hem takıma katıldın hem de diyetisyene gittin. Gerisi senin ellerinde. Bizim tavsiyelerimize uyar diyetisyenin listesini uygularsan çok değil en fazla 6 ay içinde ideal kilona ulaşacaksın. Ve her ay vücudundan o yağlar çıkıp gidecek bir daha gelmemek üzere. Ya bunların hiç birini yapmasaydın %45 olan yağ %60 olsaydı. Bence şanslısın ki şuan burdasın bizimlesin :KK34: Menülerini yazacaktın yazmadın :26:

Yaaa ne kadar fark ediyor muş dimi? Bu arada pko ya takılma. Senden önceki arkadaşlardan bi tanesi pko hastasıydı. Ama kilo verebiliyordu. Hatta zayıfladıkça pko kayboluyormuş. Yani sen zayıfladıkça sağlığına yeniden kavuşacaksın.

Cennet hurmasını biliyorum canım. O zaman kızdım sana iki tane çok olmuş. Keşke akşam kini yemeseydin. :KK47:
:KK17:utandım:KK50::KK50::KK50:keşke:26:

kizlar az önce ben kendimi bizim takimdayiz saniyorum yazip durdum.
hatta gecmise bakip geleyim dedim, gecmisi dogru konuda okudum bitirdim anam dedim benim menüm mesajlarim nerede.
daha öncede yine baska konuya cvp yazdigim aklima gelince baktim ve kilomuzu koruyoruz yerine yorum yapmisim.:KK1:
canım internetin sorunlu zaten bi de yanlış yerde mi zaman geçirdin:KK1::KK1::KK1:
menü
sabah 07:20
1 yumurta
2 dilim çavdar ekmeği
2 parmak peynir
3 zeytin..

ara 11:00
1 bardak naneli ayran..
1 parça peynir

öğle 14:30
gün vardı
1 tane sütlü tatlı
1 parça salata patates vardı içinde rus salatasının değişik versiyonu yoğurtlu ama
çeyrek dilimden az büyük peynirli börek..
2 bardak şekersiz çay

akşam 17:40
el ayası kadar tavuk göğsü haşlama
yarım demet maydanoz
yarım bağ roka
1 tane kırmızı biber
bol limon
ve 2 kaşık yoğurt..

su az :KK43: 1.7
spor 4.7 km yürüyüş..

kaçamaklar cok ama akşam bayağı hafifi olmuş.umarım telafi etmiştir :KK31:

baya aciktim kizlar cikip kendime cay yapip midemi cayla doldurayimda az tokluk hissi gelsin :KK9::KK9:
yarin görüsmek üzere insallah.
herkese iyi aksamlar, insallah sonuclarimiz cok gzl olacak :KK16:

ekmeğide sabah tüketiyorum akşama kadar yakılıyor..su günde içemedim lavabo ihtiyacım fazla olur diye içmedim..malum durumda varken dışarıda asla lavaboya gitmem..:KK50:

Sağol Ebru'cum ani karar evde çok sıkıldı evin yakınında da okul olduğunu öğrenince hemen gittik..ama çok asabileşti..memnun her sabah heyecanla okulumu gideceğim diye hazırlarnıyor okuldada iyiymiş sorun benden ayrı kalması sanırım kavgası benimle çünkü..:KK53::KK37: oda normal olsa gerek daha 4.5 yaşında :) ve ilk defa ayrılıyoruz..:KK52:

anladim canim dogru wc probleminden dolayi bende bazen icemiyorum.

:KK17:utandım:KK50::KK50::KK50:keşke:26:

canım internetin sorunlu zaten bi de yanlış yerde mi zaman geçirdin:KK1::KK1::KK1:

kaçamaklar cok ama akşam bayağı hafifi olmuş.umarım telafi etmiştir :KK31:

aynen öyle oldu :KK9::KK9:
simdi hizli gidip geliyor o yüzden sorun olmadi ama foruma gidince deliriyor bu net bende anlamadim.

menü
sabah 07:20
1 yumurta
2 dilim çavdar ekmeği
2 parmak peynir
3 zeytin..

ara 11:00
1 bardak naneli ayran..
1 parça peynir

öğle 14:30
gün vardı
1 tane sütlü tatlı
1 parça salata patates vardı içinde rus salatasının değişik versiyonu yoğurtlu ama
çeyrek dilimden az büyük peynirli börek..
2 bardak şekersiz çay

akşam 17:40
el ayası kadar tavuk göğsü haşlama
yarım demet maydanoz
yarım bağ roka
1 tane kırmızı biber
bol limon
ve 2 kaşık yoğurt..

su az :KK43: 1.7
spor 4.7 km yürüyüş..
Derya' cım cuma öncesi bu gün olayı hiç iyi olmamış. Gidince yesen bir türlü yemesen bir türlü. Birde listedesin. Umarım yarın iyi bir sonuç alırsın yoksa kızacağım sana. :KK47:

LAZANYAAAA
simdide bunun reklamini görüyorum, cok gicik oluyorum sürekli kk forumda sag solda reklamlar beliriyor dünde köfte patates kizartmasi filan vardi.
ben bu reklami nasil kapatabilirim böyle bisey mümkünmü.
hic aklimda olmadigi halde canim cekiyor :KK47::KK47:
Evet yaaaaa :KK9: Bunu diyet topiklerinden kaldırsalar keşke. Ama sanırım site bu reklamlar sayesinde ayakta.

yine forumda uzun kaldim yine net hizli hizli gidip geliyor.
kizlar yarin kilo bildirimi yapamazsam simdiden yazayim.
yarin net olursa mutlaka bildirim yapicam.
her ihtimale karsi yaziyorum.

gecen haftaki kilom 68.1kg
bu sabahki kilom 67.4kg
fark 700gr verdim.

insallah yarina kadar daah cok veririm ama olmayadabilir bugün yediklerimden dolayi.
suanki durumdan memnunum kac haftadir en fazla 500gr veriyordum.:KK52:
Tebrik ediyorum canım gayet güzel bir sonuç. Bu arada resim paylaşsana. Merak ediyorum 67 kiloda nasıl görünüyorsun. :KK34:

Okul konusunda doğru bir karar vermişsin. İlerde nasıl olsa ayrılacaktı senden. Bence en kısa zamanda alışacak. :KK34:

:KK49:herkese iyi geceler kızlar ben kaçtım
İyi geceler Canan' cım :KK16:

Nur' cum sana da iyi geceler. Alıntı yapmamışım :KK16:

Ebrucum sırada ben varım demek:) beni mezun edersen gercekten coookk basarılı bi kaptansın demektir:)) hihihi ay gulsemmi aglasammı bilemedim

Kızlar bugun misafirimizi agırladım, ama ben hafta ortasında karar alsamda baslayamıyorum, pzts oldugunda bu son bir kac haftayı telafi etmeye baslicam insallah,

Resim eklemeye calıstım oldu mu acaba?

Eklentiler

• $IMG_20131214_144357.jpg
    $IMG_20131214_144357.jpg
    31,7 KB · Görüntüleme: 29
Tatlım bu kadar üzülmene gerek yok. Ne güzel en büyük iki adımı attın. Hem takıma katıldın hem de diyetisyene gittin. Gerisi senin ellerinde. Bizim tavsiyelerimize uyar diyetisyenin listesini uygularsan çok değil en fazla 6 ay içinde ideal kilona ulaşacaksın. Ve her ay vücudundan o yağlar çıkıp gidecek bir daha gelmemek üzere. Ya bunların hiç birini yapmasaydın %45 olan yağ %60 olsaydı. Bence şanslısın ki şuan burdasın bizimlesin :KK34: Menülerini yazacaktın yazmadın :26:

Yaaa ne kadar fark ediyor muş dimi? Bu arada pko ya takılma. Senden önceki arkadaşlardan bi tanesi pko hastasıydı. Ama kilo verebiliyordu. Hatta zayıfladıkça pko kayboluyormuş. Yani sen zayıfladıkça sağlığına yeniden kavuşacaksın.

Cennet hurmasını biliyorum canım. O zaman kızdım sana iki tane çok olmuş. Keşke akşam kini yemeseydin. :KK47:

İnş ya gerçekten sinir oldum yav ...ama pes etmek yok gidecek bu kilolar inş ...kendimi yaşlı gibi hissediyorum :KK43:
Diyetısyen bir liste verdi ,onu uygularsan herhalde yarım kadar kalırım ...ve uygulayacağım ...
Gerçekten nasıl bukadar kilo almıştım bilmiyorum ...

Ledyıline piko da kafama takılıyor amma inş zayıflayınca oda geçer ve hamile kalabilirim hayırlısınile ...
Moral verdiğin için sağol cnm ..gerçekten rahatlıyorsun ...
Bu arada kilo bildirimini ve iki günlük menümü buraya yazıcam inş ...yarın Bingöl'e gidiyoruz eşcağızımla :KK66:termale gidicez :KK66:
Suları çok güzelmiş ..
Yarından sonra buradayım ama inş ...

Çarşamba günü kahvaltı ;2 zeytın ,1kkpeynır ,1yumurta 1fıncan çay
Öğle ;1kepçe çorba 1dilim ekmek 2kaşık yoğurt
Akşam ;2kofte 5kaşık b pilavı .1bardak ayran
(2mil lesi yaptım ..10 bardak su )

Perşembe ;3zeytın 1kk peynır ,1dilim ekmek ,1bardak çay
Öğlen ;peraşa yemeği4kaşık 1kepçe çorba
Akşam ;1kk kadar et bol salata 1kepçe çorba ..(12bardak su,3mil yürüyüş )
Kilo bildirimini yarın Bingöl'e gidicez ,ondan buraya yazmamam diye şimdi tartışıldı yazıcam ;bi sanıye :KK66:

Evvet kızlar 81,30geldim :KK66::KK66::KK66::KK66:

Kizlar pofff ne yorucu bi gundu alamadim tlf elime hic malum memleketteyim.bu saate kadar da annemle dertlestik.uyucam simdi sabah babamla isimiz var eger tartilabilirsenn yazarim yoksa da simdi yazayim
Gecen 93.5
Bu hafta 92.1
Fark 1400 gr

herkese günaydın arkadaslar.

gecen hafta 64.8
bu hafta 64.5
fark 300 gr.
$141220131180.jpg

kilo veren herkesı simdiden tebrik ederım.
ıse gitmem lazım.
herkese ışlerinde kolaylıklar dılıyorum

herkese günaydın kızlar:KK16:

başlangıç 66
geçen h.63.5
bu hafta 62.9

fark:600 gr.

:KK31:ben daha cok fark bekliyordum ama olsun buna da şükür:)

günaydın kızlar nasılsınız :KK16:
gecmişi okudum bayagı kaynatmışsınız :KK52::KK52: neyse bıldırımımı yapıyım cunku işe gec klıcam :KK15:

gecen hafta: 74.2
bu hafta: 74.1
sonuc hıc degısmemıs ben + cıkar dıye cok korktum :KK30:cunku bu hafta dıyetıme hıc ıkkat edemedım ama bu hafta dıkkat edecegımm :KK47: ha bıde regl olmayışımında buyuk bır etkısı var kılo veremıyorum resmen :KK30:

Son düzenleyen: Moderatör:
Günayyyddddddddddddıınnnnnnnnnnnnnnnnn:KK3::KK3::KK3:
Bende korkarak çıktım sabah tartıya ama korktuğum başıma gelmedi.İnsan gibi yemek yiyince demekki oluyor bu iş:KK52::KK52:
Ben lisetede değil misafirim ama olsun sizinle paylaşmak beni çok mutlu ediyor.

Başlangıç :102,5:KK53:
Bugün : 100,1:KK52:
Fark :2,400 gr:KK9::KK9::KK9:

Bir hafta sonra neler olacak çaylarım meraktan ben şimdi:KK52:

Nurcum sana cevap vermek için alıntı yapmıştım ama hata verdi:26:Kayısıları akşamdan suya koymamı doktorum tavsiye etmişti.Taze kayısı gibi oluyor hemde biraz şekeri akıyor.Tuvalet konusunda gün içerisinde yardımı büyük oluyor.Bence bol su ve bu kayısılar benim inişime yardım ediyor.:KK6:

Kaptan ebrucum ben takımda deliler gibi zayıflarken sen minik kuşunla ilgilendiğpinden çok sohbet edememiştik.Limonlubrokoli vardı o zamanlar bizi idare ederdi:KK9: Fotoğraflar gayet iyi görünüyor bence maşallahın var.Bende o kadar zayıflasam iyice dibini görmek isterdim heralde:KK17::KK17:Fıstık gibisin hiç merak etme.
Venüsten bahsedince bende merak ettim.Ne oldu hakikaten o x adam Venüs:KK34:

X