Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

canım günde yediklerim cıs ama öğlen sadece yaran içtim :9
ekmeğide sabah tüketiyorum akşama kadar yakılıyor..su günde içemedim lavabo ihtiyacım fazla olur diye içmedim..malum durumda varken dışarıda asla lavaboya gitmem..

Sağol Ebru'cum ani karar evde çok sıkıldı evin yakınında da okul olduğunu öğrenince hemen gittik..ama çok asabileşti..memnun her sabah heyecanla okulumu gideceğim diye hazırlarnıyor okuldada iyiymiş sorun benden ayrı kalması sanırım kavgası benimle çünkü.. oda normal olsa gerek daha 4.5 yaşında :) ve ilk defa ayrılıyoruz..

utandımkeşke:26:

canım internetin sorunlu zaten bi de yanlış yerde mi zaman geçirdin

kaçamaklar cok ama akşam bayağı hafifi olmuş.umarım telafi etmiştir

baya aciktim kizlar cikip kendime cay yapip midemi cayla doldurayimda az tokluk hissi gelsin
yarin görüsmek üzere insallah.
herkese iyi aksamlar, insallah sonuclarimiz cok gzl olacak

anladim canim dogru wc probleminden dolayi bende bazen icemiyorum.

utandımkeşke:26:

canım internetin sorunlu zaten bi de yanlış yerde mi zaman geçirdin

kaçamaklar cok ama akşam bayağı hafifi olmuş.umarım telafi etmiştir

aynen öyle oldu
simdi hizli gidip geliyor o yüzden sorun olmadi ama foruma gidince deliriyor bu net bende anlamadim.

Derya' cım cuma öncesi bu gün olayı hiç iyi olmamış. Gidince yesen bir türlü yemesen bir türlü. Birde listedesin. Umarım yarın iyi bir sonuç alırsın yoksa kızacağım sana.

Evet yaaaaa Bunu diyet topiklerinden kaldırsalar keşke. Ama sanırım site bu reklamlar sayesinde ayakta.

Tebrik ediyorum canım gayet güzel bir sonuç. Bu arada resim paylaşsana. Merak ediyorum 67 kiloda nasıl görünüyorsun.

Okul konusunda doğru bir karar vermişsin. İlerde nasıl olsa ayrılacaktı senden. Bence en kısa zamanda alışacak.

herkese iyi geceler kızlar ben kaçtım
İyi geceler Canan' cım

Nur' cum sana da iyi geceler. Alıntı yapmamışım

Ebrucum sırada ben varım demek:) beni mezun edersen gercekten coookk basarılı bi kaptansın demektir:)) hihihi ay gulsemmi aglasammı bilemedim

Kızlar bugun misafirimizi agırladım, ama ben hafta ortasında karar alsamda baslayamıyorum, pzts oldugunda bu son bir kac haftayı telafi etmeye baslicam insallah,

İnş ya gerçekten sinir oldum yav ...ama pes etmek yok gidecek bu kilolar inş ...kendimi yaşlı gibi hissediyorum
Diyetısyen bir liste verdi ,onu uygularsan herhalde yarım kadar kalırım ...ve uygulayacağım ...
Gerçekten nasıl bukadar kilo almıştım bilmiyorum ...

Ledyıline piko da kafama takılıyor amma inş zayıflayınca oda geçer ve hamile kalabilirim hayırlısınile ...
Moral verdiğin için sağol cnm ..gerçekten rahatlıyorsun ...
Bu arada kilo bildirimini ve iki günlük menümü buraya yazıcam inş ...yarın Bingöl'e gidiyoruz eşcağızımla termale gidicez
Suları çok güzelmiş ..
Yarından sonra buradayım ama inş ...

Çarşamba günü kahvaltı ;2 zeytın ,1kkpeynır ,1yumurta 1fıncan çay
Öğle ;1kepçe çorba 1dilim ekmek 2kaşık yoğurt
Akşam ;2kofte 5kaşık b pilavı .1bardak ayran
(2mil lesi yaptım ..10 bardak su )

Perşembe ;3zeytın 1kk peynır ,1dilim ekmek ,1bardak çay
Öğlen ;peraşa yemeği4kaşık 1kepçe çorba
Akşam ;1kk kadar et bol salata 1kepçe çorba ..(12bardak su,3mil yürüyüş )
Kilo bildirimini yarın Bingöl'e gidicez ,ondan buraya yazmamam diye şimdi tartışıldı yazıcam ;bi sanıye

Evvet kızlar 81,30geldim

Kizlar pofff ne yorucu bi gundu alamadim tlf elime hic malum memleketteyim.bu saate kadar da annemle dertlestik.uyucam simdi sabah babamla isimiz var eger tartilabilirsenn yazarim yoksa da simdi yazayim
Gecen 93.5
Bu hafta 92.1
Fark 1400 gr

herkese günaydın arkadaslar.

gecen hafta 64.8
bu hafta 64.5
fark 300 gr.

kilo veren herkesı simdiden tebrik ederım.
ıse gitmem lazım.
herkese ışlerinde kolaylıklar dılıyorum

herkese günaydın kızlar

başlangıç 66
geçen h.63.5
bu hafta 62.9

fark:600 gr.

ben daha cok fark bekliyordum ama olsun buna da şükür:)

günaydın kızlar nasılsınız
gecmişi okudum bayagı kaynatmışsınız neyse bıldırımımı yapıyım cunku işe gec klıcam

gecen hafta: 74.2
bu hafta: 74.1
sonuc hıc degısmemıs ben + cıkar dıye cok korktum cunku bu hafta dıyetıme hıc ıkkat edemedım ama bu hafta dıkkat edecegımm ha bıde regl olmayışımında buyuk bır etkısı var kılo veremıyorum resmen

Son düzenleyen: Moderatör:
Günayyyddddddddddddıınnnnnnnnnnnnnnnnn
Bende korkarak çıktım sabah tartıya ama korktuğum başıma gelmedi.İnsan gibi yemek yiyince demekki oluyor bu iş
Ben lisetede değil misafirim ama olsun sizinle paylaşmak beni çok mutlu ediyor.

Başlangıç :102,5
Bugün : 100,1
Fark :2,400 gr

Bir hafta sonra neler olacak çaylarım meraktan ben şimdi

Nurcum sana cevap vermek için alıntı yapmıştım ama hata verdi:26:Kayısıları akşamdan suya koymamı doktorum tavsiye etmişti.Taze kayısı gibi oluyor hemde biraz şekeri akıyor.Tuvalet konusunda gün içerisinde yardımı büyük oluyor.Bence bol su ve bu kayısılar benim inişime yardım ediyor.

Kaptan ebrucum ben takımda deliler gibi zayıflarken sen minik kuşunla ilgilendiğpinden çok sohbet edememiştik.Limonlubrokoli vardı o zamanlar bizi idare ederdi Fotoğraflar gayet iyi görünüyor bence maşallahın var.Bende o kadar zayıflasam iyice dibini görmek isterdim heraldeFıstık gibisin hiç merak etme.
Venüsten bahsedince bende merak ettim.Ne oldu hakikaten o x adam Venüs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…