Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ooooo süper bişey bu geç gördüm ama şimdiden hayırlı uğurlu olsun canım. Sanırım perşembeden kastın yarın 12.12 mi yaptınız? Elbisen çok hoş. Çok yakışmış. Basen felan yok ama ben rengini beğenmedim. Daha güzel bir renk olabilir di bence. Bu arada şu ne giysem yakışır mı ne diye bir program var ya . Orda haftanın konsepti nişan. Çok güzel abiyeler gördüm. Seninkisinin de etek modeline bayıldım. Güle güle giy inşallah.

Kaptancım sen acele etme

Daha çoookk yolun var yavaş yavaş ver
Acelem var canım biran önce bitirmek istiyorum diyet işini. Bu arada ben hedefi 58 e çektim ama eşim problem çıkartmaya başladı. Çok oldu yeter bu kadar şuan çok iyisin diye. İnsan zayıfladıkça zayıflayası geliyor Bende kararsızım ama en fazla iki hafta içinde 59,9 u göreceğim. Kesin kararlıyım.

Geçmiş olsun Gül' cüm Diyaliz çok zor. Allah yardımcınız olsun. Periton diyaliz mi? Hastaneye mi gidiyorsunuz her seferinde? Yoksa evde mi yapıyorsunuz?

Bu elbisenin modeli de çok hoş canım. Üzerinde görmeyi çok isterim. Şu basenler bunda belli olabilir gibi geldi bana :26:

geçmiş olsun ebrucum hepinize hastalık bi eve girince herkesi vuruyo çok geçmiş olsun

sağol busecim
Çok teşekkürler canım. Sanırım salgın var dikkat etmek lazım

Amin canım çok teşekkürler.

Parke yaptırdığınıza göre ev aldınız sanırım. Hayırlı uğurlu olsun inşallah

Ay kaptancığım çok geçmiş olsun resmen nazar değmiş hepten..
Çok teşekkürler Venüs' cüm

Dünün Menüsü
Sabah:
1 tutam maydanoz, roka
5 siyah zeytin
1 kk. beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepekli ekmek
Ara:
6 fındık
1 muz
Öğle:
1 porsiyon yeşil salata
3 köfte
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 kepekli grisini
110 gr. çilekli activia
Akşam:
1 pors. zeytinyağlı enginar
1 kase yoğurt
1 kase mercimek çorbası
1 dilim kepek ekmek
*
3 lt su
2 kupa yeşil çay
3 kupa kahve

Kizlar iyi aksamlar kaptancim cok gecmis olsun sukur toparlamissiniz.

Bugun arkadasin oglunun 1.yas gunu varmis gelemem diyemedim ama aklimda deli sorular yas pasta poaca kurabiyeler kola vs vs ve REGLiM varin gayrisini siz dusunun....

Kacamak yaptim sandiniz dimiiiiii:) tabiki hayir yemin ederim gozlerim doldu ya ben nasil inanmisim bu ise nasil vermisim kendimi boyle,demekki derinlerde hep mutsuzluk varmis canim istemedi ustelik yani normalde tatli krizim tutar bu donemde ama yok dedim:) arkadas hayran kaldim bu nasil bi irade dedi yureklendirdi beni sagolsun.
Yemedim ama hala cok sisim yuzugum bile dar gelmeye basladi kilomda cumadakiyle ayni bisuru su ictim bitki cayi ictim lutfen yarina inmis olayim ya

Çalıkuşu en sevdiğim kitaplardan biridir. Diziyi hiç izlemedim iyi ki izlememişim o zaman Ama kitabı okumayanlar için tehlikeli bir durum bence. Birde Aydan Şener' den sonra Fahriye Evcen sarmadı beni. Benim gönlümün Feride si Aydan Şener.

Çok teşekkürler canım benim

Selamlar millet, dün gelemedim pek.. Arada gelip gecmiş okudum, yazamadım ama.. Ebrum yaa cok gecmiş olsun hepinize
Çok teşekkürler Tuba' cım. Aman sende dikkat et kuzulara. Bulaşmasın bir yerlerden hastalık.

Kızlar yarın kızımın dogumgunu, ona pasta borekler yapıcam, bu haftasonu boylr olmus olcak..
Diğer siteden de kutlamıştım ama tekrardan yazayım. Allah hayırlı uğurlu uzun ömürler versin. Hep birlikte mutlu nice yıllara inşallah

ayyy kızlar fotolarıma bakıyorum da ay ne ka şişmanmışım yaaaaaa çirkinmişim 30 yaşındaymışım resmen
Ne yani 30 yaş kötü mü Bu arada kızlar çok az kaldı ben 32 olacağım İnsan eski resimlerini görünce anlıyor dimi şişmanken ne kadar çirkin olduğunu. Ben o nedenle yüzüm açık paylaştım bütün fotoğraflarımı. Yaşımda belli olsun diye. Zayıflayınca resmen en az 5-6 yaş gençleşiyorsun. Daha doğrusu yaşını göstermeye başlıyorsun.

Teşekkürler canım.

Çok geçmiş olsun canım. Ailene iyi bak. İnşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Benim ailem de aynı şekilde hepimiz hastayız.
Çok teşekkürler Gül' cüm. Size de yeniden geçmiş olsun

arkadaslar ugrayamadım.cok fecı grıbım.ilaç aldım yatıyorum.
gecmısı okuyamadım henuz.
ugramaya calısırım
Geçmiş olsun Nihal' cim umarım biran önce iyileşirsin. Hatta umarım iyileşmişsindir bile

Canım bu 3 litre suyu nasıl içtin?

Ben 1 litreyi zorluyorum. Deve gibiyim ben susuz yaşıyorum yaaa
Su çok önemli canım. Mutlaka içmelisin. Hatta su içebilmek için başka hiçbir sıvı içme. Çay yerine su içmeye çalış. Çünkü diğer içecekler senin su ihtiyacını karşılıyor, daha doğrusu karşılamıyor ama senin canın su içmek istemiyor. Çay ve kahve içme suyu çok içmeye başlayana kadar.

vaaayyy ben karı severim ama soğuğu sevmem

aaa çok önemli bir şeyi unutmuşsun. menüleri ebru not alıyorsa yazık oldu senin sporuna. tekrar paylaş bence sporunu ekleyerek
Yok canım menüleri not alamadım henüz. Bu hastalık aksattı bütün planlarımı. Hatta mesaj sayılarını bile not alamadım. Haftaya menüleri not almaya başlarım inşallah.

Tatlım bugün bende üye oldum o siteye. Oldukça faydalı bir site. Kalori sepetine benziyor ama ücretsiz olması çok güzel. Benim nickim yine laydline seninkisi ne? Mesela bugün site sayesinde kalorimi çok az tutabildim. Yoksa akşam yemeğinde kaçıracaktım. Menüm sağlıksız oldu ama hiç olmazsa kalorisi az oldu.

Pes etme sakın. Benim tickerımı gördün dimi. Ben 85,5 ten 61,8 e indim. Hamile kalıp tekrar 83 e çıktım. 73,6 ile yeniden takıma başladım ve şuan 61,2 yim. Yani toplamda 40 kilodan fazla verdim. Daha olsa yine veririm ama kilo azaldıkça vermek zorlaşıyor çünkü verecek yağ kalmıyor. Sen şanslısın en az 2 şer 2 şer gider eğer sağlıklı beslenirsen. Ne olursa olsun takımı ve bu siteyi bırakma. Çünkü burdaki motivasyon başka hiç bir yerde yok.

Buse 45 çok az. Bu düşünceyi aklından çıkart lütfen. Kızdırma beni.

Diskalifiye sonrası geri dönüş yok canım. Ama önemli olan senin burda olman. Aynen bu şekilde devam edersin. Belki bir süre sonra kurallar değişir başka bir şey olur o zaman girersin yine listelere.

Menum
Sabah
1 yumurta
1 kk pwynir
1 salatalik
Yarim domates
4 yesil zeytin
Dere otu
1 turk kahvesi
Ogle
Sabahla ayni menu:)
Aksam
2 kase mercimek corba
2 dilim ekmek cavdar
Aksam karbonhidrat cok aldim farkindayim ama regl die hem istahim acik hemde dogumgunune gidecem die pskolojik heralde midemi doldurmak istedim
3 lt su

Kızlar bugünlük bu kadar okuyabildim geçmişi. Yarın devam ederim inşallah. Şimdilik çıkıyorum bugün evde olmama rağmen çok yorgun hissediyorum kendimi. İyi geceler herkese

Akşamın hiç olmamış canım. Keşke salata ve yoğurt ekleseydin çorbanın yanına. Hesapladın mı bu yediklerinin toplam kalorisini?

Eğer istersen başaramayacağın hiç bir şey yok canım. Yeter ki iste ve kendine inan. Kocaman tebrik ediyorum seni. İnanıyorum ki 6 ay sonra burda bambaşka birisi olacak senin yerinde. Geriye dönüp baktığında kendinle gurur duyacaksın.

Ebrucum evet 7 gundur yaziyorum bende o siteye kilo da tutuyodu birebir.bu hafta 2 olacakti ya cok yaklasmistim 1.1kg gitmisti dun bi tartildim 1.1 almisim regl oldum..bende tam oturtamadim yemek isini kaloriyi cok az tutuyomusum onu farkettirdi site.ama bu isi artik imkansiz gormuyorum ve habire al ver yapip ucunu kacirmicam hamilelik disinda.gubsej benimkide ayni bakayim seni bulabilecekmiyim.

Masallah ya cok iyi vermissin demekki kafada bitmis olay.yok kaptan akillandim birakmicam burayi gercekten yuzde 90 moral motivasyonumu size borcluyum:) tesekkurler:)

Akşamın hiç olmamış canım. Keşke salata ve yoğurt ekleseydin çorbanın yanına. Hesapladın mı bu yediklerinin toplam kalorisini?
Yok kaptan ispanak yapacam die girmistim kalori degerlerini ama esim corba istedi duzenlicem simdi.biliom aksamin olmadigini hem acele ettik hemde korktum orda pasta yerim die.
Insalllaaaaaah ebrucum insallah ya

bugunde orucluydum kızlar
iftar:
tavuk but
1 dılım k ekmek
kornışon tursu
pezık tursusu

45 dk plates
1,5 lt su

yatmadan bı 10 dk falanda plates yaptım

Diskalifiye sonrası geri dönüş yok canım. Ama önemli olan senin burda olman. Aynen bu şekilde devam edersin. Belki bir süre sonra kurallar değişir başka bir şey olur o zaman girersin yine listelere.
Ay ben niye böyle biliyorum acaba Neyse o zaman sorun değil, önemli olan paylaşım ve kontrol

Hala geçmişi okuyamadım daha yeni girebildim internete... Yarın da yine mazeret sınavım var. Yarın eve dönünce falan okuyabileceğim sanırım.

Ay diyetkolik bana "çok güzel diyet yapıyorsunuz diyetisyenlerimiz çok beğendi" temalı, kurallara uyan her üyeye atılan klasik bir tebrik maili atmış çık mıtlı ıldım gece gece

Neyse ben burada kendi kendime konuşmaya devam etmeyeyim, bu gecelik dükkanı kapatayım. Herkesi çok öpüyorum, tatlış rüyalar diliyorum.

Herkese Günaydınnn ben baya kötüyüm karnım çok ağrıyo ve artık isyaaaaaaaaaaaaaaaan durumundayım 11 günür aralıksız çalışıyorum dinlenemedim cuma yatıp pazartesi kalkmayı düşünüorumzaten heryerim şiş

Günaydııınnn, hepimiz için güzel diyetli, başarılı ve huzurlu bir gün olsun. Bana şans dileyin bugün sınavım var, hiç çalışmadım.
Geçmiş olsun canım da seni 11 gündür aralıksız kim çalıştırıyor yahu

Gunaydın hanımlar, ebru gelmiş renklenmiş topik pembe pembe:))
bugun evdeyim, gitmedim okula, ay gözüm korktu kardan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…