Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kızlar ben geldim bugün baya kaçamaklı bigün oldu desem yeridir bu hafta dikkat edersem zaten perşembe isteme olayım var heyecan bastı bugün elbise aldım bide nişan elbisemi aldım çok sevdim bırakmak istemedim onlarda aldılar 2 ay var ama elbise korseli alsamda versemde bi sıkıntı olmıcak tabiki jillian ı bırakmıcam basenlerim biraz toparlansın diye ama bugün yapamıcam çok yoruldum hemen resmi ekliyorum bakın :KK51:
Ooooo süper bişey bu geç gördüm ama şimdiden hayırlı uğurlu olsun canım. Sanırım perşembeden kastın yarın 12.12 mi yaptınız? Elbisen çok hoş. Çok yakışmış. Basen felan yok ama ben rengini beğenmedim. Daha güzel bir renk olabilir di bence. Bu arada şu ne giysem yakışır mı ne diye bir program var ya . Orda haftanın konsepti nişan. Çok güzel abiyeler gördüm. Seninkisinin de etek modeline bayıldım. Güle güle giy inşallah. :KK16:

Kaptancım sen acele etme :KK1:

Daha çoookk yolun var yavaş yavaş ver
Acelem var canım biran önce bitirmek istiyorum diyet işini. Bu arada ben hedefi 58 e çektim ama eşim problem çıkartmaya başladı. Çok oldu yeter bu kadar şuan çok iyisin diye. İnsan zayıfladıkça zayıflayası geliyor :KK60::KK60::KK60: Bende kararsızım ama en fazla iki hafta içinde 59,9 u göreceğim. Kesin kararlıyım.

Ebrucum annem ameliyat oldu. Şükür diyalize girdiği fistülü ameliyatla açtılar. Şu anda iyi ama ben ancak bu saatte girebildim. Bu ara ailemde bir hastalıktır aldı gitti. Şükür sıkıntısız atlattık...
Geçmiş olsun Gül' cüm :KK16: Diyaliz çok zor. Allah yardımcınız olsun. Periton diyaliz mi? Hastaneye mi gidiyorsunuz her seferinde? Yoksa evde mi yapıyorsunuz?

canım bizde bi 20 25 kişi olcaz sanırım ben kuaföre gtmicem arkadaşım çok güzel saç makyaj yapıyo o yapcak bide o kadar kalabalığa kahve yapılmaz yaa bizim adetlerde vişne şerbeti verilirmiş küçük shot bardaklarında kuzenimdede öle oldu hiç uğraşmadık sonra bi ara aile arası olunca yaparım kahve şükür herşeyim hazır bi elbisem tadilatta onuda yarın alcam :KK52: bu arada hiç aklımda olmayan bi elbise aldım Eki Görüntüle 886380 etek kısmı böyle üstü yeşil ve tül yarın alıp foto çekince göstercem tekrar ama model bu
Bu elbisenin modeli de çok hoş canım. Üzerinde görmeyi çok isterim. Şu basenler bunda belli olabilir gibi geldi bana :26:

geçmiş olsun ebrucum hepinize hastalık bi eve girince herkesi vuruyo çok geçmiş olsun :KK54:

sağol busecim :KK54:
Çok teşekkürler canım. Sanırım salgın var dikkat etmek lazım :KK16:

ay ebruuu :KK53: nolmuş size böyle ya resmen nazar değmiş aileye :nazar: çok dikkat edin kendinize. özellikle sen kendine çok iyi bak iyileş o yavrular falan hepsiyle ilgilenmen gerek yük annelere kalıyor bilirsin :KK50:

hepinize çook geçmiş olsun canım. Allah acil şifalar versin :KK19:
Amin canım çok teşekkürler. :KK16:

ay kızlar bugün yeni evimizin parkeleri yapılıyor. taşınmaya 1 aydan az kaldı :KK52: umarım her şey yolunda gider de annemin morali bozulmaz :KK50: parke rengi beğenmek çok zor valla kaç kez fikir değiştirdik karar verene kadar. şimdi döşenince annemin düşüncesi değişmez inşallah yaa. zaten ustalarla uğraşmaktan bi sürü aksilikten kadının morali iyice çöktü gücü tükendi valla :KK14:
Parke yaptırdığınıza göre ev aldınız sanırım. Hayırlı uğurlu olsun inşallah :KK16:

Ay kaptancığım çok geçmiş olsun resmen nazar değmiş hepten..
:KK43:
Çok teşekkürler Venüs' cüm :KK16:

Dünün Menüsü
Sabah:
1 tutam maydanoz, roka
5 siyah zeytin
1 kk. beyaz peynir
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepekli ekmek
Ara:
6 fındık
1 muz
Öğle:
1 porsiyon yeşil salata
3 köfte
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 kepekli grisini
110 gr. çilekli activia
Akşam:
1 pors. zeytinyağlı enginar
1 kase yoğurt
1 kase mercimek çorbası
1 dilim kepek ekmek
*
3 lt su
2 kupa yeşil çay
3 kupa kahve

Kizlar iyi aksamlar kaptancim cok gecmis olsun sukur toparlamissiniz.

Bugun arkadasin oglunun 1.yas gunu varmis gelemem diyemedim ama aklimda deli sorular yas pasta poaca kurabiyeler kola vs vs ve REGLiM varin gayrisini siz dusunun....:KK43:

Kacamak yaptim sandiniz dimiiiiii:) tabiki hayir yemin ederim gozlerim doldu ya ben nasil inanmisim bu ise nasil vermisim kendimi boyle,demekki derinlerde hep mutsuzluk varmis canim istemedi ustelik yani normalde tatli krizim tutar bu donemde ama yok dedim:) arkadas hayran kaldim bu nasil bi irade dedi yureklendirdi beni sagolsun.
Yemedim ama hala cok sisim yuzugum bile dar gelmeye basladi kilomda cumadakiyle ayni bisuru su ictim bitki cayi ictim lutfen yarina inmis olayim ya:KK43:

Çalıkuşu'nun iki bölümünü izledim ama romandan çok uzaklaşmışlar. Sevdiğim bir romanın bu kadar değiştirilmesine dayanamadım. Zayıf, sarışın Kamran olmuş kara yağız delikanlı :KK53:

Çok çok gemiş olsun.
Çalıkuşu en sevdiğim kitaplardan biridir. Diziyi hiç izlemedim iyi ki izlememişim o zaman :KK34: Ama kitabı okumayanlar için tehlikeli bir durum bence. Birde Aydan Şener' den sonra Fahriye Evcen sarmadı beni. Benim gönlümün Feride si Aydan Şener. :KK16:

Çok teşekkürler canım benim :KK16:

Selamlar millet, dün gelemedim pek.. Arada gelip gecmiş okudum, yazamadım ama.. Ebrum yaa cok gecmiş olsun hepinize
Çok teşekkürler Tuba' cım. Aman sende dikkat et kuzulara. Bulaşmasın bir yerlerden hastalık. :KK16:

Kızlar yarın kızımın dogumgunu, ona pasta borekler yapıcam, bu haftasonu boylr olmus olcak..
Diğer siteden de kutlamıştım ama tekrardan yazayım. Allah hayırlı uğurlu uzun ömürler versin. Hep birlikte mutlu nice yıllara inşallah :KK16:

ayyy kızlar fotolarıma bakıyorum da ay ne ka şişmanmışım yaaaaaa çirkinmişim 30 yaşındaymışım resmen :KK14:
Ne yani 30 yaş kötü mü :KK47: Bu arada kızlar çok az kaldı ben 32 olacağım :KK9: İnsan eski resimlerini görünce anlıyor dimi şişmanken ne kadar çirkin olduğunu. Ben o nedenle yüzüm açık paylaştım bütün fotoğraflarımı. Yaşımda belli olsun diye. Zayıflayınca resmen en az 5-6 yaş gençleşiyorsun. Daha doğrusu yaşını göstermeye başlıyorsun.

Kaptan bulaştırdınız heralde birbirinize hasta olmayan kaldımı evde ahh yaa:KK43:çok çok geçmiş olsun.

Yalnız değilmişim demek ki:) Canım elektrik üretimdeyim ben termik santral elektriğiniz benden bana teşekkür borçlusunuz:KK1:sinirlendirmeyin keserim vallaaaa:KK1::KK1::KK1:
Teşekkürler canım. :KK16:

Çok geçmiş olsun canım. Ailene iyi bak. İnşallah en kısa sürede sağlığınıza kavuşursunuz. Benim ailem de aynı şekilde hepimiz hastayız.
Çok teşekkürler Gül' cüm. Size de yeniden geçmiş olsun :KK16:

arkadaslar ugrayamadım.cok fecı grıbım.ilaç aldım yatıyorum.
gecmısı okuyamadım henuz.
ugramaya calısırım
Geçmiş olsun Nihal' cim umarım biran önce iyileşirsin. Hatta umarım iyileşmişsindir bile :KK16:

Canım bu 3 litre suyu nasıl içtin?

Ben 1 litreyi zorluyorum. Deve gibiyim ben susuz yaşıyorum yaaa :KK43:
Su çok önemli canım. Mutlaka içmelisin. Hatta su içebilmek için başka hiçbir sıvı içme. Çay yerine su içmeye çalış. Çünkü diğer içecekler senin su ihtiyacını karşılıyor, daha doğrusu karşılamıyor ama senin canın su içmek istemiyor. Çay ve kahve içme suyu çok içmeye başlayana kadar.

vaaayyy :KK52: ben karı severim ama soğuğu sevmem :KK53::KK53::KK53:

aaa çok önemli bir şeyi unutmuşsun. menüleri ebru not alıyorsa yazık oldu senin sporuna. tekrar paylaş bence sporunu ekleyerek :KK53:
Yok canım menüleri not alamadım henüz. Bu hastalık aksattı bütün planlarımı. Hatta mesaj sayılarını bile not alamadım. :KK30:Haftaya menüleri not almaya başlarım inşallah.

Canim afiyet olsun ama ckolata olmamis ya bu hafta sana ceza gelwcek heralde.bi de kasara kucuk die aldanma kalorisi acayip yuksekmis.diyetarkadasim die bi site var bi bak istersen oraya 3 gundur bakiyorum bundan bise olmaz die yediklerimin kalorisi okadar yuksekmis ki.cok yardimci oluo bana ideal kiloya ulastigimda da birakmic o siteyi en azindan kac kalori aldigimi gorurum ertesi gun toprlamam gerekirse toparlarim.
Tatlım bugün bende üye oldum o siteye. Oldukça faydalı bir site. Kalori sepetine benziyor ama ücretsiz olması çok güzel. Benim nickim yine laydline seninkisi ne? Mesela bugün site sayesinde kalorimi çok az tutabildim. Yoksa akşam yemeğinde kaçıracaktım. :KK9:Menüm sağlıksız oldu ama hiç olmazsa kalorisi az oldu.

Ya hala obez sinirindayim obezden kurtulabilmem icin 89.6 olmam lazim.o rakami daha gec mi gorurumki ben ya bazen moralim yerle bir oluyo olmayacakmis gibi gelyor hem artik boyle devam edeceksin deyip rejimde oldugimu kendime caktirmiyorum 1 gr da gitse birakmicam diorum bazende 3er 5er gitsin bi an once kurtulayim diorum benim terazi cok dengesiz yaww.neyse yilmak yok 24 kilo ne ki yerken iyiydi!!!!!!!!!!!!!!! Ah o cipsler ckolatalar Allah kahretmesin sizi bi dhaa yersem sizi nolim.
Pes etme sakın. Benim tickerımı gördün dimi. Ben 85,5 ten 61,8 e indim. Hamile kalıp tekrar 83 e çıktım. 73,6 ile yeniden takıma başladım ve şuan 61,2 yim. Yani toplamda 40 kilodan fazla verdim. Daha olsa yine veririm ama kilo azaldıkça vermek zorlaşıyor çünkü verecek yağ kalmıyor. Sen şanslısın en az 2 şer 2 şer gider eğer sağlıklı beslenirsen. :KK34: Ne olursa olsun takımı ve bu siteyi bırakma. Çünkü burdaki motivasyon başka hiç bir yerde yok.

eveeet pazar günü mesaj sayılmıyor tabi kimse yok :KK9:

hemen müjdemi vereyiiim :KK76:

sabah tartıda 52.9 gördüm :KK52: kimse tutamaz artık beniiiiiiiiiiiiii :KK52::KK52::KK52:

53 lere veda ettim bir daha görmiycem En Büyük KK bekle beni 48 sonra da memişler gitmezse 45 olcaaam :KK23:
Buse 45 çok az. Bu düşünceyi aklından çıkart lütfen. Kızdırma beni. :KK47:

Gece balığı olmamış bir tek bebeğim afiyet olsun.

Maşallah canıııım ben de bugün tartıda 80.1 kg çıktım. 700 gr vermişim :KK70:

Zamanı geldiğinde listeye gireceğim canım bir ayarlamasını yaparız onun. Zaten diskalifiyeden 6 ay sonra tekrar yarışa giriliyor, ben girdiğimde 6 ay çoktan dolmuş olacak sorun yok.
:KK12:
Diskalifiye sonrası geri dönüş yok canım. :KK50: Ama önemli olan senin burda olman. Aynen bu şekilde devam edersin. Belki bir süre sonra kurallar değişir başka bir şey olur o zaman girersin yine listelere. :KK34:

Menum
Sabah
1 yumurta
1 kk pwynir
1 salatalik
Yarim domates
4 yesil zeytin
Dere otu
1 turk kahvesi
Ogle
Sabahla ayni menu:)
Aksam
2 kase mercimek corba
2 dilim ekmek cavdar
Aksam karbonhidrat cok aldim farkindayim ama regl die hem istahim acik hemde dogumgunune gidecem die pskolojik heralde midemi doldurmak istedim:KK43:
3 lt su

Kızlar bugünlük bu kadar okuyabildim geçmişi. Yarın devam ederim inşallah. Şimdilik çıkıyorum bugün evde olmama rağmen çok yorgun hissediyorum kendimi. İyi geceler herkese :KK16:

Menum
Sabah
1 yumurta
1 kk pwynir
1 salatalik
Yarim domates
4 yesil zeytin
Dere otu
1 turk kahvesi
Ogle
Sabahla ayni menu:)
Aksam
2 kase mercimek corba
2 dilim ekmek cavdar
Aksam karbonhidrat cok aldim farkindayim ama regl die hem istahim acik hemde dogumgunune gidecem die pskolojik heralde midemi doldurmak istedim:KK43:
3 lt su

Akşamın hiç olmamış canım. Keşke salata ve yoğurt ekleseydin çorbanın yanına. Hesapladın mı bu yediklerinin toplam kalorisini?

Kizlar iyi aksamlar kaptancim cok gecmis olsun sukur toparlamissiniz.

Bugun arkadasin oglunun 1.yas gunu varmis gelemem diyemedim ama aklimda deli sorular yas pasta poaca kurabiyeler kola vs vs ve REGLiM varin gayrisini siz dusunun....:KK43:

Kacamak yaptim sandiniz dimiiiiii:) tabiki hayir yemin ederim gozlerim doldu ya ben nasil inanmisim bu ise nasil vermisim kendimi boyle,demekki derinlerde hep mutsuzluk varmis canim istemedi ustelik yani normalde tatli krizim tutar bu donemde ama yok dedim:) arkadas hayran kaldim bu nasil bi irade dedi yureklendirdi beni sagolsun.
Yemedim ama hala cok sisim yuzugum bile dar gelmeye basladi kilomda cumadakiyle ayni bisuru su ictim bitki cayi ictim lutfen yarina inmis olayim ya:KK43:

Eğer istersen başaramayacağın hiç bir şey yok canım. Yeter ki iste ve kendine inan. Kocaman tebrik ediyorum seni. :KK9::nazar: İnanıyorum ki 6 ay sonra burda bambaşka birisi olacak senin yerinde. Geriye dönüp baktığında kendinle gurur duyacaksın. :KK34:

Tatlım bugün bende üye oldum o siteye. Oldukça faydalı bir site. Kalori sepetine benziyor ama ücretsiz olması çok güzel. Benim nickim yine laydline seninkisi ne? Mesela bugün site sayesinde kalorimi çok az tutabildim. Yoksa akşam yemeğinde kaçıracaktım. :KK9:Menüm sağlıksız oldu ama hiç olmazsa kalorisi az oldu.

Pes etme sakın. Benim tickerımı gördün dimi. Ben 85,5 ten 61,8 e indim. Hamile kalıp tekrar 83 e çıktım. 73,6 ile yeniden takıma başladım ve şuan 61,2 yim. Yani toplamda 40 kilodan fazla verdim. Daha olsa yine veririm ama kilo azaldıkça vermek zorlaşıyor çünkü verecek yağ kalmıyor. Sen şanslısın en az 2 şer 2 şer gider eğer sağlıklı beslenirsen. :KK34: Ne olursa olsun takımı ve bu siteyi bırakma. Çünkü burdaki motivasyon başka hiç bir yerde yok.

Buse 45 çok az. Bu düşünceyi aklından çıkart lütfen. Kızdırma beni. :KK47:

Diskalifiye sonrası geri dönüş yok canım. :KK50: Ama önemli olan senin burda olman. Aynen bu şekilde devam edersin. Belki bir süre sonra kurallar değişir başka bir şey olur o zaman girersin yine listelere. :KK34:

Ebrucum evet 7 gundur yaziyorum bende o siteye kilo da tutuyodu birebir.bu hafta 2 olacakti ya cok yaklasmistim 1.1kg gitmisti dun bi tartildim 1.1 almisim regl oldum..bende tam oturtamadim yemek isini kaloriyi cok az tutuyomusum onu farkettirdi site.ama bu isi artik imkansiz gormuyorum ve habire al ver yapip ucunu kacirmicam hamilelik disinda.gubsej benimkide ayni bakayim seni bulabilecekmiyim.

Masallah ya cok iyi vermissin demekki kafada bitmis olay.yok kaptan akillandim birakmicam burayi gercekten yuzde 90 moral motivasyonumu size borcluyum:) tesekkurler:)

Akşamın hiç olmamış canım. Keşke salata ve yoğurt ekleseydin çorbanın yanına. Hesapladın mı bu yediklerinin toplam kalorisini?
Yok kaptan ispanak yapacam die girmistim kalori degerlerini ama esim corba istedi duzenlicem simdi.biliom aksamin olmadigini hem acele ettik hemde korktum orda pasta yerim die.
Eğer istersen başaramayacağın hiç bir şey yok canım. Yeter ki iste ve kendine inan. Kocaman tebrik ediyorum seni. :KK9::nazar: İnanıyorum ki 6 ay sonra burda bambaşka birisi olacak senin yerinde. Geriye dönüp baktığında kendinle gurur duyacaksın. :KK34:
Insalllaaaaaah ebrucum insallah ya

bugunde orucluydum kızlar
iftar:
tavuk but
1 dılım k ekmek
kornışon tursu
pezık tursusu

45 dk plates
1,5 lt su

yatmadan bı 10 dk falanda plates yaptım :KK1:

Ay ben niye böyle biliyorum acaba :KK43: Neyse o zaman sorun değil, önemli olan paylaşım ve kontrol
:KK16:

Hala geçmişi okuyamadım daha yeni girebildim internete... Yarın da yine mazeret sınavım var. Yarın eve dönünce falan okuyabileceğim sanırım.

Ay diyetkolik bana "çok güzel diyet yapıyorsunuz diyetisyenlerimiz çok beğendi" temalı, kurallara uyan her üyeye atılan klasik bir tebrik maili atmış çık mıtlı ıldım gece gece:KK53::KK9:

Neyse ben burada kendi kendime konuşmaya devam etmeyeyim, bu gecelik dükkanı kapatayım. Herkesi çok öpüyorum, tatlış rüyalar diliyorum.:KK12:

Herkese Günaydınnn ben baya kötüyüm karnım çok ağrıyo ve artık isyaaaaaaaaaaaaaaaan durumundayım 11 günür aralıksız çalışıyorum dinlenemedim cuma yatıp pazartesi kalkmayı düşünüorum:KK43:zaten heryerim şiş:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

Günaydııınnn, hepimiz için güzel diyetli, başarılı ve huzurlu bir gün olsun. Bana şans dileyin bugün sınavım var, hiç çalışmadım.
Herkese Günaydınnn ben baya kötüyüm karnım çok ağrıyo ve artık isyaaaaaaaaaaaaaaaan durumundayım 11 günür aralıksız çalışıyorum dinlenemedim cuma yatıp pazartesi kalkmayı düşünüorum:KK43:zaten heryerim şiş:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:
Geçmiş olsun canım da seni 11 gündür aralıksız kim çalıştırıyor yahu
:KK25:

Gunaydın hanımlar, ebru gelmiş renklenmiş topik pembe pembe:))
bugun evdeyim, gitmedim okula, ay gözüm korktu kardan

X