Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Guya devletteyim:) canim termik santral oldugu icin 7/24 calisan bi yer 4 ayda bir felan nobet geliyor e haftasonu calisinca yarinla beraber 12 gun ise gelmis olacamhavalar sogudu diger uniteyide devreye almaya calisiyoruz acayip enerji sıkıntısı var hepsi sizin icin canlar usumeyin die calisiyorum 2 haftadir.
Bol sans canim sinavinda.

kızlar günaydın bugün akşama gelcekler geçmişi okudum telden ama burdan tekrar oıkumadım. ebrucum 12.12 diye değil öle denk geldi ama güzel oldu annemin izin günü oldğu için böyle oldu ama 12 si bizimde ay dönümümüz iyi oldu yani elbiseninde modeli güzel başka rengini de beğenemdim öyle işte

herkese tünaydınnnnnnnnnnnn
yenı gelebıldım grıbım hala :2:
neyse ben bı gecmıse bakıyım :111:

akşam ekmek bıraz fazla olmuş sanırım :26: ama su ve menü güzel

hosgeldın ebrucum özlettın kendını cok cokk gecmış olsun Allah şifa versin inş..

İnşallah hakkınızda hayırlısı olur. Genç yaşta ev sahibi olabilmek çok güzel. Darısı olmayanlara inşallah

günaydın cıtır hanımlar
nasılsınız ben hala grıbım :2: bugun enerjıyım nedense uyurum dıye yataga gırdım uyuyamadım nyse ben bi gecmişe bakyım
Geçmiş olsun canım. Umarım düzelmişsindir geçen zaman içerisinde.

Atama hikayen çok güzel. Gerçekten her işte mutlaka bir hayır var. Bende çok yaşadım bunu. Atanmadan önce tercihlerimin hepsi doğuydu. Yüksekovadan tut Şemdilli Sarıkamış Mardin gibi bir sürü bir sürü doğu ili. Sonra kestim artık umudu ilk tercihimi Adana yaptım ve ilk tercihime yerleştim. Arkasından yıllardır dua ediyorum iyi ki atanmamışım önceki tercihlerime diye. Çünkü ilk atandığımda sözleşmeliydim. Tayin hakkı yoktu. Atandığım yerde uzun süre çalışmam gerekiyordu. Allaha şükür kadroya geçtikte kurtulduk.

Düşüncen çok hoşuma gitti Gül' cüm. Bende ilk zayıfladığımda üzerimden kızım kadar bir ağırlığı attığımı düşündüm. Düşünsene şuan kızını kucağında kaç dakika tutabiliyorsun? Şuan onun kadar bir fazlalığı taşıyor dizlerin. Yazık o ayaklara. Umarım senin hedefine ulaştığını görebilirim. Bu beni çok mutlu edecek. Çünkü şuan aramızda zayıflamaya en çok ihtiyacı olan kişi sensin. Beni mutlu et lütfen

Özlem' cim çok üzüldüm senin adına. Sen ben ve Tuba yarıştaydık. Biz hedefe ulaşmak üzereyiz ama sen başladığın yere dönmüşsün. Neden aramıza dönmüyorsun? Listeye girmesen bile takıma gel lütfen kendine kötülük etme.

Burcu' cum resim çok karanlık olmuş. Ben tam göremedim. Şekil süper görünüyor ama resmin açık seçik şeklini görmek istiyorum haberin olsun

Bu hafta genel olarak keyifsizdim .ustune ufaklik üşütmus öksürüyor.
bu cuma hedef yine 1 kilo vazgecmek yok..
Geçmiş olsun canım. Umarım düzelir biran önce.

En güzeli bir gün önceden hazırlamak akşam yemeğini. Benimde bu sorunum vardı. Allaha şükür çözeceğim inşallah. Aylık akşam yemeği listesi yaptım. İki gündür listeye harfi harfine uyuyorum. İnşallah böyle devam ederim. Çünkü dön dolaş aynı yemekleri yapıyorum. Kolay olsun pratik olsun diye. Evde sadece ben yaşamadığım için vicdan azabı çekiyorum. Çözümü listede buldum. Çokta iyi oldu. Artık yemeklerimi bir gün önce akşamdan yapacağım. Eve gelir gelmez yemeğin hazır olması çok güzel bir duygu.

günaydın..paşa hala öksürüyor..
Nazar olmuştur Derya' cım nazar Maşallah paşan çok ama çok tatlı. Öyle resmini gösterme herkese. Allah kem gözlerden korusun yavrularımızı

selam kızlar çok yorgun bi gün geçirdim ve yemeğimi yiyip ödev yapcam ebruya daha yeni mesaj attım yoğunluktan tamamıyle aklımdan çıkmış cevap atarsa hemen yazarım
Mesajın gelmedi canım bana. Numaram değişmedi çok uzun zamandır aynı numarayı kullanıyorum sen başka Ebru'yla karıştırmış olmayasın :26:

kızlar bugun orucluydum
akşam: tavuk, 3 yemek kasıgı pırınc pılavı,

1,5 lt su
-45 dk plates
-leslıe yapmayı dusunuyorum buırazdan
Allah kabul etsin Ayşe' cim Sahur yapmıyor musun? Sadece iftar menülerini yazıyorsun :44:

Cumaya kadar gider inşallah. Her gün tartılıyorsun sanırım. Sana haftada bir tartılmanı tavsiye ederim. Bak o zaman cumaları ne kadar mutlu oluyorsun.

selam kızlar kaç gündür bademcikle boğuşuyorum.
antibiyotik kullanmadan geçmiyor.o kadar da direndim ama olmuyor.
diyet de yapamadım
buraya da uğrayamadm. kusura bakmayın lütfen.
umarım herkes iyidir
Geçmiş olsun canım. Umarım düzelmişsindir şimdi

Teşekkürler Buse' cim Paylaşım konusunda haklısın. Ben olmayınca takım dağılıyor yaaaa. Kızlar yapmayın bunu lütfen. Burda her bir gramı kendiniz için veriyorsunuz. Kimsenin kimseden bir çıkarı yok. Lütfen kurallara uyalım ve paylaşımlarımızı çoğaltalım.

Çok sevindim canım sınavının iyi geçmesine. İnşallah bugünkü de iyi geçer

Gunaydın hanımlar, ebru gelmiş renklenmiş topik pembe pembe:))
bugun evdeyim, gitmedim okula, ay gözüm korktu kardan
Geldim canım geldim çok belli oluyor dimi geldiğim pembişlerden Sen evdeyken tehlike çanları çalıyor. Umarım güzel olur bugün ki menülerin
Hadi bakalım inşallah güzel geçer bu günün. Akşama bekliyoruz iyi haberleri. Fotoğrafta istiyoruz ona göre

akşam ekmek bıraz fazla olmuş sanırım :26: ama su ve menü güzel

hosgeldın ebrucum özlettın kendını cok cokk gecmış olsun Allah şifa versin inş..
Amin canım çok teşekkürler

Nihayet bütün geçmişi bitirebildim. Kızlar paylaşımlar çok kötü. Menülere yorum yapmayanlar var. Günde bir defa uğrayıp sadece ceeee diyenler var. Hadi bakalım herkes kendini düzeltsin artık. Yoksa yine takım olarak kötü durumlara düşeceğiz.

Mesela bu saat olmuş gün ortası ve takımda kimsecikler yok.

evet ev aldık ebrucum çok sağ ol

tebrik ederim iraden için seni. çıtır olmana az zaman var canım böyle gidersen

tamam kaptiş. önemli olan sağlığın

ama 45 çok çekici

çok geçmiş olsun canım

bol şans canım

Gunaydın hanımlar, ebru gelmiş renklenmiş topik pembe pembe:))
bugun evdeyim, gitmedim okula, ay gözüm korktu kardan

kaçamak yapma sakın evde tuba

ay çok heyecanlıııı

herkese tünaydınnnnnnnnnnnn
yenı gelebıldım grıbım hala :2:
neyse ben bı gecmıse bakıyım :111:

çok geçmiş olsun

ben de aöf belası var. dersleri halledemedim. ctesi ve pazar sınavım var. ooff :18:

kızlaaar zamanım kalmadı çok yoğunum tüm gün ders çalışıyorum ama yetişmiyor kaçamak yok bende neyseki tek tesellim diyetimin iyi gitmesi :))

kızlaaar zamanım kalmadı çok yoğunum tüm gün ders çalışıyorum ama yetişmiyor kaçamak yok bende neyseki tek tesellim diyetimin iyi gitmesi :))
Hadi bakim yeter bu kadar internet hemen dersinin başına Şaka bi yana iyi geçer inşallah sınavın.

ebrucum sahur yapmıyorum yatmadan meyve yıyorum yeterlı oldugunu dusunuyorum :26: ama bundan sonra yazarım
Sahur yap canım sahursuz olmaz. Çok dengesiz beslenmiş olursun. Hem biliyorsun ki sahura kalkmak sünnet

öylemiiii :26: ama gece yıyınce cok yemek yıyormus gıbı hısseıyorum ve kılo veremıyorum gıbıme gelıyor :44:

canım zaten erken okunuyor ezan. tüm gün aç kalmış oluyorsun sahuru da yapmayınca. metabolizman yavaşlar gerçekten kilo vermen durabilir. yememezlik yapma yani. böylesi daha beter

Hadi bakim yeter bu kadar internet hemen dersinin başına Şaka bi yana iyi geçer inşallah sınavın.

Sahur yap canım sahursuz olmaz. Çok dengesiz beslenmiş olursun. Hem biliyorsun ki sahura kalkmak sünnet

evet ebrucum derse dönmem gerek cidden :18:

hepinizi öpüyorum kızlar görüşürüz akşaam

canım zaten erken okunuyor ezan. tüm gün aç kalmış oluyorsun sahuru da yapmayınca. metabolizman yavaşlar gerçekten kilo vermen durabilir. yememezlik yapma yani. böylesi daha beter

evet haklısın cnm zaten sabah oluyor yanı yedıklerım o saatten sonra sindirilirde hiç boyle dusunmemıstım hem sabah namazımıda kılmış olurum diğer vakıtler tamamda sabah ihmal edılıyor cok sagol

ebrucum yaa belkı haberın vardır nedem mesaj alıntıları oldugunda bıldırımlerı gelmıyor :44:

kızlar ben cıkıyorum bır suru işim var b. makınasını calıstrcam, makıneye camasır atıcam, ıkındıyı kılıcam, evı toparlıycam ve plates yapıcam veee iftar zamanı akşama gorusuruz ha bıde bıraz ders calışıcam sınav geıyorrrr yazarken yoruldum valla sız okurken yorulabılırsınız byyyyyyy

Kaptan benim her hikayem güzel sen bi de evlilik hikayemi dinle bi ara:)Allah herkesin gönlüne göre ve hayırlısını veriyor gerçekten.

Evet bende dön dolaş aynı yemekleri yapıyorum bi de dün eşimden şikayet geldi misafirlikteydik bu rejim diyet mevzusu açıldı uzun süredir patates yemediğini ve çok özlediğini söyledi ama ben nasıl yapim kızartmayı yaaa,ya yersem hem onda da göbek var kocaman sayemde zayıflar azcık
Sen de bi de çocuklar var işte tam da bu yüzden istemiyorum çocuk, daha bende yeme düzeni yok düzenli yemek yapamıyorum(diyete başladığımdan beri yapıyorum ama) evi düzenli tutamıyorum oturtamadım hala 1 yılda geçti ama evleneli.Yavrucağı şu karışıklığa getirim de kayıp mı olsun oyy annesi yesin ikizlerimi(çok aşırı bi isteğim var ikizim olsun istiyorum ve inandım olacak inşallah).Bi gün yapsam gerisi gelecek kaptan en iyisi ben bi alışveriş yapim sonra başlim şu bi gün önceden hazırlama işine.Listeni bi ara ödünç alabilirmiyim?
Cumaya kadar gider inşallah. Her gün tartılıyorsun sanırım. Sana haftada bir tartılmanı tavsiye ederim. Bak o zaman cumaları ne kadar mutlu oluyorsun.
Onu yapabilirmiyim ben dayanamam kaptan ya nasıl duruyosunuz tartılmadan:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…