Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydııınnn, hepimiz için güzel diyetli, başarılı ve huzurlu bir gün olsun. Bana şans dileyin bugün sınavım var, hiç çalışmadım.

Geçmiş olsun canım da seni 11 gündür aralıksız kim çalıştırıyor yahu
:KK25:

Guya devletteyim:) canim termik santral oldugu icin 7/24 calisan bi yer 4 ayda bir felan nobet geliyor e haftasonu calisinca yarinla beraber 12 gun ise gelmis olacam:KK43:havalar sogudu diger uniteyide devreye almaya calisiyoruz acayip enerji sıkıntısı var hepsi sizin icin canlar usumeyin die calisiyorum 2 haftadir.
Bol sans canim sinavinda.

kızlar günaydın bugün akşama gelcekler geçmişi okudum telden ama burdan tekrar oıkumadım. ebrucum 12.12 diye değil öle denk geldi ama güzel oldu annemin izin günü oldğu için böyle oldu ama 12 si bizimde ay dönümümüz iyi oldu yani elbiseninde modeli güzel başka rengini de beğenemdim öyle işte :KK52:

Menum
Sabah
1 yumurta
1 kk pwynir
1 salatalik
Yarim domates
4 yesil zeytin
Dere otu
1 turk kahvesi
Ogle
Sabahla ayni menu:)
Aksam
2 kase mercimek corba
2 dilim ekmek cavdar
Aksam karbonhidrat cok aldim farkindayim ama regl die hem istahim acik hemde dogumgunune gidecem die pskolojik heralde midemi doldurmak istedim:KK43:
3 lt su
akşam ekmek bıraz fazla olmuş sanırım :26: ama su ve menü güzel :KK34:
Slm kızlar :KK16: Nihayet gelebildim. :KK53: Nerden başlayayım nasıl anlatayım bilmiyorum ama geçen cumartesi pazar evdeki herkes hastaydı. Ben, eşim, büyük ve küçük kızım. Durumumuz gerçekten çok kötüydü. Böyle zamanlarda insan memleketine uzak olmanın üzüntüsünü daha da çok hissediyor. :KK14: Bebeğim ne yerse hemen ardından hepsini çıkartıyordu. Aynı zamanda ishalide vardı. İlk olarak rota virüsünden şüphelendik. Hemen kaptığımız gibi hastaneye gittik. Allaha şükür rota değilmiş. Demiştim zaten daha önce İdrar yolu enfeksiyonu olmuş diye. Hem de oldukça yüksek bir şekilde. 7 tane iğne yazdı doktor. İlk üç iğneyi yaptırdık arkasından ateşi 40 ın üstüne çıkmaya başladı. İki gün iki gece sürekli ateşini düşürmeye çalıştım. Nihayet bugün eskiye göre çok daha iyi durumda Allaha şükür. Hepimiz iyileştik. Bu arada bu hafta için yıllık izin aldım. Bebişime evde bakmak için. :KK16:

Umarım yokluğumda her şey yolunda gitmiştir. Herkes iyidir. Kötü bir durum yoktur. Konya' da hava o kadar soğuk ki anlatamam. Hatta bizim araba çalışmadı az önce. :KK52:

Geçmişi okuyacağım ama büyük ihtimal alıntıyı çok yapamayacağım.

hosgeldın ebrucum özlettın kendını :KK16: cok cokk gecmış olsun Allah şifa versin inş.. :KK16:

günaydın kızlar dükkanı ben kapatmışım ben açayım dedim dün güzel bi gündü gencay a söz için ceket filan aldık tabi arada boş durmadım kendimede kzak filan aldım :KK9: bu arada ev almaya karar verdik kızlar gencay ın kredi işi olursa kaynanamların karşı daireyi alıcaz kaynanam öle aksi bi insan olmadığı için sıkıntı yok sıkıntı olursa lojmana çıkarız dedi gencay bakalım olurda evlenmeden bi çp sahibi oluruz diye düşünüyorum bu arada elbiseleri inş. bu akşam alıcaz :KK14:
İnşallah hakkınızda hayırlısı olur. Genç yaşta ev sahibi olabilmek çok güzel. Darısı olmayanlara inşallah :KK16:

:KK16::KK16::KK16: günaydın cıtır hanımlar :KK16::KK16::KK16:
nasılsınız ben hala grıbım :2: bugun enerjıyım nedense uyurum dıye yataga gırdım uyuyamadım :21: nyse ben bi gecmişe bakyım :KK34:
Geçmiş olsun canım. Umarım düzelmişsindir geçen zaman içerisinde. :KK16:

kaç canım kaç onu yerken verdiği mutlulukmu yoksa yemeyip duyduğun özgüven mi ben özgüveni tercih ediyorum mutlu olacak daha çok şey var yemek dışında:)

Canım o kibarca olmaz demek umudunu kırmak istemem ama.Bi çok kez yaşadım atanmadan önce,döneni görmedim alacak olan sana yamanmaya çalışıo senin bişe yapmana gerek kalmıo zaten.Ağlama Allah her zaman bi kapı açar içini ferah tut ben başıma gelen her olumsuz olayda isyan yerine böylesi daha hayırlıymış diorum biliyorum ki Rabbim benim için en doğrusunu veriyor kaldıramayacağım yükün altına sokmuyor minnetim sonsuz.Mesela ben ilk alımda yerleşemedim okadar moralim bozuldu ki niye gidemedim die 90 almıştım kpssden daha nekadarını yapabilirim die sızlanıodum...İkinci alımda 2006dan beri hiç kadro açmayan yer açtı eşimin yanı varmı böyle bişe mucize resmen ben başka yere atansaydım evlilik süremiz çok çok daha ertelenecekti ne sıkıntılar yaşayacaktım Allah bilir.Ama noldu normalde bizde ilçeye alım olmaz genelde bakanlıklardır o kadar imkansızdı ki benim buraya yerleşmem,o ihtimali bırak gerçekleştirmeyi hayalini bile kurmuyorduk ama oldu:)
Atama hikayen çok güzel. Gerçekten her işte mutlaka bir hayır var. Bende çok yaşadım bunu. Atanmadan önce tercihlerimin hepsi doğuydu. Yüksekovadan tut Şemdilli Sarıkamış Mardin gibi bir sürü bir sürü doğu ili. Sonra kestim artık umudu ilk tercihimi Adana yaptım ve ilk tercihime yerleştim. Arkasından yıllardır dua ediyorum iyi ki atanmamışım önceki tercihlerime diye. Çünkü ilk atandığımda sözleşmeliydim. Tayin hakkı yoktu. Atandığım yerde uzun süre çalışmam gerekiyordu. Allaha şükür kadroya geçtikte kurtulduk. :KK16:

Canım bende aynı durumdayım. 1 kilodan fazla veremiyorum ama kendimi çok zorlamadığımdan. Kilomuz fazla aceleye gerek yok benim hedefim ayda 4 kilo. Düşünsene bundan 6 ay sonra diyet yapmasan şu kilolarında olursun ama ayda 4 kilo vererek 6 ay sonra 24 kilo daha az olacağız :) ben 6 ay sonra kızımı kucağımdan indirmiş gibi olcam diye heveslendiriyorum kendimi :KK1:
Düşüncen çok hoşuma gitti Gül' cüm. Bende ilk zayıfladığımda üzerimden kızım kadar bir ağırlığı attığımı düşündüm. Düşünsene şuan kızını kucağında kaç dakika tutabiliyorsun? Şuan onun kadar bir fazlalığı taşıyor dizlerin. Yazık o ayaklara. Umarım senin hedefine ulaştığını görebilirim. Bu beni çok mutlu edecek. Çünkü şuan aramızda zayıflamaya en çok ihtiyacı olan kişi sensin. Beni mutlu et lütfen :KK16:

Tuba'cım kızının yaş günü kutlu olsun:KK16:.Fotoğrafını az önce gördüm.64 kilosun.Tebrik ediyorum.:KK9:
Aşağı yukarı aynı kilo ve ölçülerdeydik.Ama benim o zamanki kilomdan, ölçülerimden eser kalmadı.geçen hafta kilom 81,600 çıktı.Göbek çevremde 104 cm olmuş.:KK50:

Benim umutsuzluk çanlarım yeniden çalmaya başladı kızlar!! Kilo vermeye başladığım dönemde çocuk oyuncağı gibi geliyordu kilo vermek ama şu ara imkansız gibi..:KK43:
Özlem' cim çok üzüldüm senin adına. Sen ben ve Tuba yarıştaydık. Biz hedefe ulaşmak üzereyiz ama sen başladığın yere dönmüşsün. Neden aramıza dönmüyorsun? Listeye girmesen bile takıma gel lütfen kendine kötülük etme. :KK50:

Burcu' cum resim çok karanlık olmuş. Ben tam göremedim. Şekil süper görünüyor ama resmin açık seçik şeklini görmek istiyorum haberin olsun :KK34:

Bu hafta genel olarak keyifsizdim .ustune ufaklik üşütmus öksürüyor. :KK43:
bu cuma hedef yine 1 kilo vazgecmek yok..
Geçmiş olsun canım. Umarım düzelir biran önce. :KK16:

Buse bugun migdem kotuydu malesef sirf aksama cok yuklenmim die zorladim ancak oglen onlari yiyebildim.ama su aksam yemegini erken yemek gercekten daha hizli verdiriyor.sun is yerinde balik yedim bayada salata acayip doydum aksam ananas yesim sadece bi kac dilim ve bu sabah 300 gr birden inmisim.keske evde olsam erkenden yerdim aksami:KK43:acaba bi gun onceden mi hazirlasam aksam yemeklerini isten gelir gelmez yerdim.denemeye calisacam
En güzeli bir gün önceden hazırlamak akşam yemeğini. Benimde bu sorunum vardı. Allaha şükür çözeceğim inşallah. Aylık akşam yemeği listesi yaptım. İki gündür listeye harfi harfine uyuyorum. İnşallah böyle devam ederim. Çünkü dön dolaş aynı yemekleri yapıyorum. Kolay olsun pratik olsun diye. Evde sadece ben yaşamadığım için vicdan azabı çekiyorum. Çözümü listede buldum. Çokta iyi oldu. Artık yemeklerimi bir gün önce akşamdan yapacağım. Eve gelir gelmez yemeğin hazır olması çok güzel bir duygu.

günaydın..paşa hala öksürüyor..:KK43:
Nazar olmuştur Derya' cım nazar :nazar: Maşallah paşan çok ama çok tatlı. Öyle resmini gösterme herkese. Allah kem gözlerden korusun yavrularımızı :KK16:

selam kızlar çok yorgun bi gün geçirdim ve yemeğimi yiyip ödev yapcam ebruya daha yeni mesaj attım yoğunluktan tamamıyle aklımdan çıkmış cevap atarsa hemen yazarım :KK51:
Mesajın gelmedi canım bana. Numaram değişmedi çok uzun zamandır aynı numarayı kullanıyorum sen başka Ebru'yla karıştırmış olmayasın :26:

kızlar bugun orucluydum
akşam: tavuk, 3 yemek kasıgı pırınc pılavı,

1,5 lt su
-45 dk plates
-leslıe yapmayı dusunuyorum buırazdan
Allah kabul etsin Ayşe' cim :KK16: Sahur yapmıyor musun? Sadece iftar menülerini yazıyorsun :44:

Günaydınnnnnnnnnn.:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:REGLLL!!!Napacam ya heryerim şişti 1.1 kg vermiştim cumadan beri bugun tartıldım 1.1 almışım nasıl gidecek bu şiş offf yaaa...Dün asabiyetimden belliydi bayan olmak ne zor iş arkadaş bünye alt üst oldu:KK14:
Cumaya kadar gider inşallah. Her gün tartılıyorsun sanırım. Sana haftada bir tartılmanı tavsiye ederim. Bak o zaman cumaları ne kadar mutlu oluyorsun. :KK34:

selam kızlar kaç gündür bademcikle boğuşuyorum.
antibiyotik kullanmadan geçmiyor.o kadar da direndim ama olmuyor.
diyet de yapamadım:KK43:
buraya da uğrayamadm. kusura bakmayın lütfen.
umarım herkes iyidir:KK16:
Geçmiş olsun canım. Umarım düzelmişsindir şimdi :KK16:

hos geldin kaptaaan :)) cook ama cook gecmi olsun hepinize ozellikle bebise :)

yaramaz bi durum olusmaya basladi burda paylasim konusunda. cogumuz grip vs hasta o da ayri bi konu tabi :)) ben de ders calisiyorum hafta sonu sinavlarim aof icin. stresliyim yanii :/
Teşekkürler Buse' cim :KK16:Paylaşım konusunda haklısın. Ben olmayınca takım dağılıyor yaaaa. Kızlar yapmayın bunu lütfen. Burda her bir gramı kendiniz için veriyorsunuz. Kimsenin kimseden bir çıkarı yok. Lütfen kurallara uyalım ve paylaşımlarımızı çoğaltalım. :KK20:

Evde internet kesilmiş amcamlardan bağlanacağım da daha eve gelmemişler. Okuyamıyorum geçmişi o yüzden. Dün de menümü yazmayı unutmuşum. Buarada bugünkü sınavım coook güzel geçti. Ve iki kez okumuştum notları, 100 bile alma ihtimalim var çok rahatladım bir dersten kurtuldum diye :KK70:
Çok sevindim canım sınavının iyi geçmesine. İnşallah bugünkü de iyi geçer :KK16:

Gunaydın hanımlar, ebru gelmiş renklenmiş topik pembe pembe:))
bugun evdeyim, gitmedim okula, ay gözüm korktu kardan
Geldim canım geldim çok belli oluyor dimi geldiğim pembişlerden :KK9: Sen evdeyken tehlike çanları çalıyor. Umarım güzel olur bugün ki menülerin :KK20:
kızlar günaydın bugün akşama gelcekler geçmişi okudum telden ama burdan tekrar oıkumadım. ebrucum 12.12 diye değil öle denk geldi ama güzel oldu annemin izin günü oldğu için böyle oldu ama 12 si bizimde ay dönümümüz iyi oldu yani elbiseninde modeli güzel başka rengini de beğenemdim öyle işte :KK52:
Hadi bakalım inşallah güzel geçer bu günün. :KK16:Akşama bekliyoruz iyi haberleri. Fotoğrafta istiyoruz ona göre :KK9:

akşam ekmek bıraz fazla olmuş sanırım :26: ama su ve menü güzel :KK34:

hosgeldın ebrucum özlettın kendını :KK16: cok cokk gecmış olsun Allah şifa versin inş.. :KK16:
Amin canım çok teşekkürler :KK16:

Nihayet bütün geçmişi bitirebildim. Kızlar paylaşımlar çok kötü. Menülere yorum yapmayanlar var. Günde bir defa uğrayıp sadece ceeee diyenler var. Hadi bakalım herkes kendini düzeltsin artık. Yoksa yine takım olarak kötü durumlara düşeceğiz.

Mesela bu saat olmuş gün ortası ve takımda kimsecikler yok. :KK47:

Evde internet kesilmiş amcamlardan bağlanacağım da daha eve gelmemişler. Okuyamıyorum geçmişi o yüzden. Dün de menümü yazmayı unutmuşum. Buarada bugünkü sınavım coook güzel geçti. Ve iki kez okumuştum notları, 100 bile alma ihtimalim var çok rahatladım bir dersten kurtuldum diye :KK70:

:KK9:

Ooooo süper bişey bu geç gördüm ama şimdiden hayırlı uğurlu olsun canım. Sanırım perşembeden kastın yarın 12.12 mi yaptınız? Elbisen çok hoş. Çok yakışmış. Basen felan yok ama ben rengini beğenmedim. Daha güzel bir renk olabilir di bence. Bu arada şu ne giysem yakışır mı ne diye bir program var ya . Orda haftanın konsepti nişan. Çok güzel abiyeler gördüm. Seninkisinin de etek modeline bayıldım. Güle güle giy inşallah. :KK16:

Acelem var canım biran önce bitirmek istiyorum diyet işini. Bu arada ben hedefi 58 e çektim ama eşim problem çıkartmaya başladı. Çok oldu yeter bu kadar şuan çok iyisin diye. İnsan zayıfladıkça zayıflayası geliyor :KK60::KK60::KK60: Bende kararsızım ama en fazla iki hafta içinde 59,9 u göreceğim. Kesin kararlıyım.

Geçmiş olsun Gül' cüm :KK16: Diyaliz çok zor. Allah yardımcınız olsun. Periton diyaliz mi? Hastaneye mi gidiyorsunuz her seferinde? Yoksa evde mi yapıyorsunuz?

Bu elbisenin modeli de çok hoş canım. Üzerinde görmeyi çok isterim. Şu basenler bunda belli olabilir gibi geldi bana :26:

Çok teşekkürler canım. Sanırım salgın var dikkat etmek lazım :KK16:

Amin canım çok teşekkürler. :KK16:

Parke yaptırdığınıza göre ev aldınız sanırım. Hayırlı uğurlu olsun inşallah :KK16:

Çok teşekkürler Venüs' cüm :KK16:

evet ev aldık ebrucum çok sağ ol :KK16:

Kizlar iyi aksamlar kaptancim cok gecmis olsun sukur toparlamissiniz.

Bugun arkadasin oglunun 1.yas gunu varmis gelemem diyemedim ama aklimda deli sorular yas pasta poaca kurabiyeler kola vs vs ve REGLiM varin gayrisini siz dusunun....:KK43:

Kacamak yaptim sandiniz dimiiiiii:) tabiki hayir yemin ederim gozlerim doldu ya ben nasil inanmisim bu ise nasil vermisim kendimi boyle,demekki derinlerde hep mutsuzluk varmis canim istemedi ustelik yani normalde tatli krizim tutar bu donemde ama yok dedim:) arkadas hayran kaldim bu nasil bi irade dedi yureklendirdi beni sagolsun.
Yemedim ama hala cok sisim yuzugum bile dar gelmeye basladi kilomda cumadakiyle ayni bisuru su ictim bitki cayi ictim lutfen yarina inmis olayim ya:KK43:

tebrik ederim iraden için seni. çıtır olmana az zaman var canım böyle gidersen :KK16:

Çalıkuşu en sevdiğim kitaplardan biridir. Diziyi hiç izlemedim iyi ki izlememişim o zaman :KK34: Ama kitabı okumayanlar için tehlikeli bir durum bence. Birde Aydan Şener' den sonra Fahriye Evcen sarmadı beni. Benim gönlümün Feride si Aydan Şener. :KK16:

Çok teşekkürler canım benim :KK16:

Çok teşekkürler Tuba' cım. Aman sende dikkat et kuzulara. Bulaşmasın bir yerlerden hastalık. :KK16:

Diğer siteden de kutlamıştım ama tekrardan yazayım. Allah hayırlı uğurlu uzun ömürler versin. Hep birlikte mutlu nice yıllara inşallah :KK16:

Ne yani 30 yaş kötü mü :KK47: Bu arada kızlar çok az kaldı ben 32 olacağım :KK9: İnsan eski resimlerini görünce anlıyor dimi şişmanken ne kadar çirkin olduğunu. Ben o nedenle yüzüm açık paylaştım bütün fotoğraflarımı. Yaşımda belli olsun diye. Zayıflayınca resmen en az 5-6 yaş gençleşiyorsun. Daha doğrusu yaşını göstermeye başlıyorsun.

Teşekkürler canım. :KK16:

Çok teşekkürler Gül' cüm. Size de yeniden geçmiş olsun :KK16:

Geçmiş olsun Nihal' cim umarım biran önce iyileşirsin. Hatta umarım iyileşmişsindir bile :KK16:

Su çok önemli canım. Mutlaka içmelisin. Hatta su içebilmek için başka hiçbir sıvı içme. Çay yerine su içmeye çalış. Çünkü diğer içecekler senin su ihtiyacını karşılıyor, daha doğrusu karşılamıyor ama senin canın su içmek istemiyor. Çay ve kahve içme suyu çok içmeye başlayana kadar.

Yok canım menüleri not alamadım henüz. Bu hastalık aksattı bütün planlarımı. Hatta mesaj sayılarını bile not alamadım. :KK30:Haftaya menüleri not almaya başlarım inşallah.

tamam kaptiş. önemli olan sağlığın :KK54:

Tatlım bugün bende üye oldum o siteye. Oldukça faydalı bir site. Kalori sepetine benziyor ama ücretsiz olması çok güzel. Benim nickim yine laydline seninkisi ne? Mesela bugün site sayesinde kalorimi çok az tutabildim. Yoksa akşam yemeğinde kaçıracaktım. :KK9:Menüm sağlıksız oldu ama hiç olmazsa kalorisi az oldu.

Pes etme sakın. Benim tickerımı gördün dimi. Ben 85,5 ten 61,8 e indim. Hamile kalıp tekrar 83 e çıktım. 73,6 ile yeniden takıma başladım ve şuan 61,2 yim. Yani toplamda 40 kilodan fazla verdim. Daha olsa yine veririm ama kilo azaldıkça vermek zorlaşıyor çünkü verecek yağ kalmıyor. Sen şanslısın en az 2 şer 2 şer gider eğer sağlıklı beslenirsen. :KK34: Ne olursa olsun takımı ve bu siteyi bırakma. Çünkü burdaki motivasyon başka hiç bir yerde yok.

Buse 45 çok az. Bu düşünceyi aklından çıkart lütfen. Kızdırma beni. :KK47:

Diskalifiye sonrası geri dönüş yok canım. :KK50: Ama önemli olan senin burda olman. Aynen bu şekilde devam edersin. Belki bir süre sonra kurallar değişir başka bir şey olur o zaman girersin yine listelere. :KK34:

ama 45 çok çekici :KK53:

Herkese Günaydınnn ben baya kötüyüm karnım çok ağrıyo ve artık isyaaaaaaaaaaaaaaaan durumundayım 11 günür aralıksız çalışıyorum dinlenemedim cuma yatıp pazartesi kalkmayı düşünüorum:KK43:zaten heryerim şiş:KK14::KK14::KK14::KK14::KK14:

çok geçmiş olsun canım :KK19:

Günaydııınnn, hepimiz için güzel diyetli, başarılı ve huzurlu bir gün olsun. Bana şans dileyin bugün sınavım var, hiç çalışmadım.

Geçmiş olsun canım da seni 11 gündür aralıksız kim çalıştırıyor yahu
:KK25:

bol şans canım :KK16:

Gunaydın hanımlar, ebru gelmiş renklenmiş topik pembe pembe:))
bugun evdeyim, gitmedim okula, ay gözüm korktu kardan

kaçamak yapma sakın evde tuba :KK56:

ay çok heyecanlıııı :KK52:

herkese tünaydınnnnnnnnnnnn :KK16:
yenı gelebıldım grıbım hala :2:
neyse ben bı gecmıse bakıyım :111:

çok geçmiş olsun:KK54:

Mesajın gelmedi canım bana. Numaram değişmedi çok uzun zamandır aynı numarayı kullanıyorum sen başka Ebru'yla karıştırmış olmayasın :26:

Allah kabul etsin Ayşe' cim :KK16: Sahur yapmıyor musun? Sadece iftar menülerini yazıyorsun :44:

Cumaya kadar gider inşallah. Her gün tartılıyorsun sanırım. Sana haftada bir tartılmanı tavsiye ederim. Bak o zaman cumaları ne kadar mutlu oluyorsun. :KK34:

Geçmiş olsun canım. Umarım düzelmişsindir şimdi :KK16:

Teşekkürler Buse' cim :KK16:Paylaşım konusunda haklısın. Ben olmayınca takım dağılıyor yaaaa. Kızlar yapmayın bunu lütfen. Burda her bir gramı kendiniz için veriyorsunuz. Kimsenin kimseden bir çıkarı yok. Lütfen kurallara uyalım ve paylaşımlarımızı çoğaltalım. :KK20:

Çok sevindim canım sınavının iyi geçmesine. İnşallah bugünkü de iyi geçer :KK16:

Geldim canım geldim çok belli oluyor dimi geldiğim pembişlerden :KK9: Sen evdeyken tehlike çanları çalıyor. Umarım güzel olur bugün ki menülerin :KK20:
Hadi bakalım inşallah güzel geçer bu günün. :KK16:Akşama bekliyoruz iyi haberleri. Fotoğrafta istiyoruz ona göre :KK9:

Amin canım çok teşekkürler :KK16:

ben de aöf belası var. dersleri halledemedim. ctesi ve pazar sınavım var. ooff :18:

kızlaaar zamanım kalmadı çok yoğunum tüm gün ders çalışıyorum ama yetişmiyor :KK43: kaçamak yok bende neyseki tek tesellim diyetimin iyi gitmesi :))

kızlaaar zamanım kalmadı çok yoğunum tüm gün ders çalışıyorum ama yetişmiyor :KK43: kaçamak yok bende neyseki tek tesellim diyetimin iyi gitmesi :))
Hadi bakim yeter bu kadar internet hemen dersinin başına :KK9:Şaka bi yana iyi geçer inşallah sınavın. :KK16:

ebrucum sahur yapmıyorum yatmadan meyve yıyorum yeterlı oldugunu dusunuyorum :26: ama bundan sonra yazarım
Sahur yap canım sahursuz olmaz. Çok dengesiz beslenmiş olursun. Hem biliyorsun ki sahura kalkmak sünnet :KK34:

öylemiiii :26: ama gece yıyınce cok yemek yıyormus gıbı hısseıyorum ve kılo veremıyorum gıbıme gelıyor :44:

canım zaten erken okunuyor ezan. tüm gün aç kalmış oluyorsun sahuru da yapmayınca. metabolizman yavaşlar gerçekten kilo vermen durabilir. yememezlik yapma yani. böylesi daha beter :KK31:

Hadi bakim yeter bu kadar internet hemen dersinin başına :KK9:Şaka bi yana iyi geçer inşallah sınavın. :KK16:

Sahur yap canım sahursuz olmaz. Çok dengesiz beslenmiş olursun. Hem biliyorsun ki sahura kalkmak sünnet :KK34:

evet ebrucum derse dönmem gerek cidden :18:

hepinizi öpüyorum kızlar görüşürüz akşaam :KK3:

canım zaten erken okunuyor ezan. tüm gün aç kalmış oluyorsun sahuru da yapmayınca. metabolizman yavaşlar gerçekten kilo vermen durabilir. yememezlik yapma yani. böylesi daha beter :KK31:

evet haklısın cnm zaten sabah oluyor yanı yedıklerım o saatten sonra sindirilirde hiç boyle dusunmemıstım hem sabah namazımıda kılmış olurum diğer vakıtler tamamda sabah ihmal edılıyor :KK34: cok sagol :KK16:

kızlar ben cıkıyorum bır suru işim var b. makınasını calıstrcam, makıneye camasır atıcam, ıkındıyı kılıcam, evı toparlıycam ve plates yapıcam veee iftar zamanı :KK56: akşama gorusuruz ha bıde bıraz ders calışıcam sınav geıyorrrr :KK53: yazarken yoruldum valla sız okurken yorulabılırsınız :KK9: byyyyyyy :KK54:

Atama hikayen çok güzel. Gerçekten her işte mutlaka bir hayır var. Bende çok yaşadım bunu. Atanmadan önce tercihlerimin hepsi doğuydu. Yüksekovadan tut Şemdilli Sarıkamış Mardin gibi bir sürü bir sürü doğu ili. Sonra kestim artık umudu ilk tercihimi Adana yaptım ve ilk tercihime yerleştim. Arkasından yıllardır dua ediyorum iyi ki atanmamışım önceki tercihlerime diye. Çünkü ilk atandığımda sözleşmeliydim. Tayin hakkı yoktu. Atandığım yerde uzun süre çalışmam gerekiyordu. Allaha şükür kadroya geçtikte kurtulduk. :KK16:

Kaptan benim her hikayem güzel sen bi de evlilik hikayemi dinle bi ara:)Allah herkesin gönlüne göre ve hayırlısını veriyor gerçekten.

En güzeli bir gün önceden hazırlamak akşam yemeğini. Benimde bu sorunum vardı. Allaha şükür çözeceğim inşallah. Aylık akşam yemeği listesi yaptım. İki gündür listeye harfi harfine uyuyorum. İnşallah böyle devam ederim. Çünkü dön dolaş aynı yemekleri yapıyorum. Kolay olsun pratik olsun diye. Evde sadece ben yaşamadığım için vicdan azabı çekiyorum. Çözümü listede buldum. Çokta iyi oldu. Artık yemeklerimi bir gün önce akşamdan yapacağım. Eve gelir gelmez yemeğin hazır olması çok güzel bir duygu.

Evet bende dön dolaş aynı yemekleri yapıyorum bi de dün eşimden şikayet geldi misafirlikteydik bu rejim diyet mevzusu açıldı uzun süredir patates yemediğini ve çok özlediğini söyledi ama ben nasıl yapim kızartmayı yaaa,ya yersem hem onda da göbek var kocaman sayemde zayıflar azcık:KK1:
Sen de bi de çocuklar var işte tam da bu yüzden istemiyorum çocuk, daha bende yeme düzeni yok düzenli yemek yapamıyorum(diyete başladığımdan beri yapıyorum ama) evi düzenli tutamıyorum oturtamadım hala 1 yılda geçti ama evleneli.Yavrucağı şu karışıklığa getirim de kayıp mı olsun oyy annesi yesin ikizlerimi(çok aşırı bi isteğim var ikizim olsun istiyorum ve inandım olacak inşallah).Bi gün yapsam gerisi gelecek kaptan en iyisi ben bi alışveriş yapim sonra başlim şu bi gün önceden hazırlama işine.Listeni bi ara ödünç alabilirmiyim?:KK17::KK1:
Onu yapabilirmiyim ben dayanamam kaptan ya nasıl duruyosunuz tartılmadan:)

X