Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

selam kızlar kaç gündür bademcikle boğuşuyorum.
antibiyotik kullanmadan geçmiyor.o kadar da direndim ama olmuyor.
diyet de yapamadım:KK43:
buraya da uğrayamadm. kusura bakmayın lütfen.
umarım herkes iyidir:KK16:

selam kızlar kaç gündür bademcikle boğuşuyorum.
antibiyotik kullanmadan geçmiyor.o kadar da direndim ama olmuyor.
diyet de yapamadım:KK43:
buraya da uğrayamadm. kusura bakmayın lütfen.
umarım herkes iyidir:KK16:

hastaydın demeeek :KK52: herkes hasta bu ara :26: geçmiş olsun canancııım :KK19: bari toparla da cumaya artı çıkma bari canan. yakma yine bizi canaaan :KK52:

kilo vermenizi kolaylaştırcak olumla kelimeleri..
zikri YA SAMED YA MÜRİD
OLUMLAMASI
ÖNCE NİYET EDİYORSUNUZ BEN FELANCA(anne adınız) KIZI (kendi adınızı ) söyleyin..
sonra :
KİLO VERME:
“Sağlıklı beslenmeyi ve en ideal kilomda olmayı seçiyorum. Bedenim için en iyi kiloya ulaşınca, doğru beslenerek ve bedenime iyi bakarak kilomu korumayı kabul ediyorum. Hemen şimdi hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlamaya ve en kısa zamanda ideal kiloma ulaşmaya tüm kalbimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum.”

çok güzelmiş.beğendim:)
hemen kopyaladım yapıştırdım:)güne böyle başlamak iyi gelecektir eminim.

ben fenalardayım canım ya. ters stresinden yüzümü sivilce bastı :18:

şimdi de gidip çalışmam lazım pc başına yapıştım kaldım :KK14: aöf sınavları da cumartesi :KK52:

ayy ben de gittin sanmıştım:KK9:
neyse çalış canım çalış ihmal etme:)
zaten benim de çıkmam lazım.:KK24:terziye gitcem:KK12:

Gunaydın kızlar, istanbul bembeyazzz:)
evet sabah bır baktım her yer bembeyzzz
Günaydınnnnnnnnnn.:18::18::18::18::18::18::18::18::18::18:REGLLL!!!Napacam ya heryerim şişti 1.1 kg vermiştim cumadan beri bugun tartıldım 1.1 almışım nasıl gidecek bu şiş offf yaaa...Dün asabiyetimden belliydi bayan olmak ne zor iş arkadaş bünye alt üst oldu:KK14:

yaa cok kotu olmuş cnm bendede sislik var regl olamıyorum 1 ay olacak neredeyse :KK43:

yok ben bu sıteye daha oncede bakmıstım kışıye ozel dıyet lısteı verıyor ama tel numarası falan ıstıyor bende vermek ıstemedım dıyetkolık ede baktım oraya faceden baaglanmayı yada uye olmayı dusunuyorum :26:

hımm anladım.
sımdı ben de uye olayım dedım,ne kadar ucret alacaklarını bılmedıgımden reddettım son anda:KK31:
Kızlar diyetarkadasım da telefon istemio ücretde yok.
ay her şey yolunda gider inş harika olucaaak :KK16:

moralini bozma bol su ve yeşilçay la gider bence şişliğin :) ilk gün ben de feci şişiyorum :KK55:

:KK19:

günaydın merveee :)) ben de buse :KK9:

teşekkür ederiiiz :KK16:

günaydıın :KK16:

Ya daha tam olmadımda sabah hemen hap içtim keşke içmeseydim bi tam anlamıyla başlasaydı:KK14:Offff suya verdim kendimi inşallah geçer:KK43:

Son düzenleme:
Kızlar diyetarkadasım da telefon istemio ücretde yok.

Ya daha tam olmadımda sabah hemen hap içtim keşke içmeseydim bi tam anlamıyla başlasaydı:KK14:Offff suya verdim kendimi inşallah geçer:KK43:

cnm bazı sorular sordu kılo boy vs.. en son asamada ücretli oldugu cıkıyor :26:

Son düzenleyen: Moderatör:
X