Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Söz elbisende çok güzel Burcu'cum şimdiden hayırlı olsun..:KK16:
cani
m seni tanimiyorm ama uzuldum. 2 ayda coook fazla kilo almissin ama umutsuz olma hemen vermeye basla :)
Az önce baktımda 3 ay olmuş,zaman ne çabuk geçmiş.Belkide hedefime ulaşmış olacaktım şimdiye kadar..:KK16:en son 67.5 muşum buradayken.:KK47:
1,5 haftadır dikkat etmeye başladım yediklerime.Kaçamaklarım var yine ama düzenli beslenmeye dikkat etmeye çalışıyorum.kaçamaklara ve spor yapmamama rağmen 1,5 kg gitmiş.inşallah devamıda gelir:KK16:

ay yaa aynı mesajı kacıncı yazı sım

özlemcim cok uzuldum, ilaç filanmı kullandın? Aynı kilodaydık hatta yarıstydıım kaptanla ucumuz, hayırdır ne olduki? Sadece yiyerek bukadar kilo alınmaz

Yok cnm ilaç kullanmadım.düzensiz,sağlıksız beslenme,bol ekmek,sporsuzluk.
yani kendimi yemeye verdim.yedim yedim oturdum.Neden bilmiyorum tok olsam bile sürekli bişeyler yemek istiyordum.Kendime engel olamıyordum.açlık hissettiğim 1 saat bile olmuyordum.:KK47:

sen 63,kaptan 61 kiloya inmiş tebrik ediyorum sizi.:KK9:Kendime de çok kızıyorum.:KK47::KK47:

Son düzenleme:
kilo vermenizi kolaylaştırcak olumla kelimeleri..
zikri YA SAMED YA MÜRİD
OLUMLAMASI
ÖNCE NİYET EDİYORSUNUZ BEN FELANCA(anne adınız) KIZI (kendi adınızı ) söyleyin..
sonra :
KİLO VERME:
“Sağlıklı beslenmeyi ve en ideal kilomda olmayı seçiyorum. Bedenim için en iyi kiloya ulaşınca, doğru beslenerek ve bedenime iyi bakarak kilomu korumayı kabul ediyorum. Hemen şimdi hızlı ve sağlıklı bir şekilde kilo vermeye başlamaya ve en kısa zamanda ideal kiloma ulaşmaya tüm kalbimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı bunun için teşekkür ediyorum.”

Ben en zor günlerimi olumlama sözleriyle atlattım :KK1:

Buna inanılmaz şekilde inanıyorum

selam kızlar kaç gündür bademcikle boğuşuyorum.
antibiyotik kullanmadan geçmiyor.o kadar da direndim ama olmuyor.
diyet de yapamadım:KK43:
buraya da uğrayamadm. kusura bakmayın lütfen.
umarım herkes iyidir:KK16:

Çokkk geçmiş olsun canım benim :KK16:

Dikkat et herkes hasta ve Buraya gelemiyolar bende bakıp bakıp çıkıyorum yazacak birşey bulamayınca :KK1:

MENÜM

Sabah

Tambuğday tost
şekersiz çay

öğlen

çorba
köfte
3 kaşık makarna

akşam
mercimek çorbası
portakal

1 litre su şimdi yatana kadar da yarım litre içerim. Dün de öyle yaptım.
Bugün yürüyüş yapamadım hareket 0 :KK43:

Slm kızlar :KK16: Nihayet gelebildim. :KK53: Nerden başlayayım nasıl anlatayım bilmiyorum ama geçen cumartesi pazar evdeki herkes hastaydı. Ben, eşim, büyük ve küçük kızım. Durumumuz gerçekten çok kötüydü. Böyle zamanlarda insan memleketine uzak olmanın üzüntüsünü daha da çok hissediyor. :KK14: Bebeğim ne yerse hemen ardından hepsini çıkartıyordu. Aynı zamanda ishalide vardı. İlk olarak rota virüsünden şüphelendik. Hemen kaptığımız gibi hastaneye gittik. Allaha şükür rota değilmiş. Demiştim zaten daha önce İdrar yolu enfeksiyonu olmuş diye. Hem de oldukça yüksek bir şekilde. 7 tane iğne yazdı doktor. İlk üç iğneyi yaptırdık arkasından ateşi 40 ın üstüne çıkmaya başladı. İki gün iki gece sürekli ateşini düşürmeye çalıştım. Nihayet bugün eskiye göre çok daha iyi durumda Allaha şükür. Hepimiz iyileştik. Bu arada bu hafta için yıllık izin aldım. Bebişime evde bakmak için. :KK16:

Umarım yokluğumda her şey yolunda gitmiştir. Herkes iyidir. Kötü bir durum yoktur. Konya' da hava o kadar soğuk ki anlatamam. Hatta bizim araba çalışmadı az önce. :KK52:

Geçmişi okuyacağım ama büyük ihtimal alıntıyı çok yapamayacağım.

Kızlar diyetarkadasım da telefon istemio ücretde yok.

Ya daha tam olmadımda sabah hemen hap içtim keşke içmeseydim bi tam anlamıyla başlasaydı:KK14:Offff suya verdim kendimi inşallah geçer:KK43:

evet canim ben de dikkat ediyorum. tam olmadan ilac kullanmiyorum :) sen bi tam olunca gecer canim dert etme :)

Söz elbisende çok güzel Burcu'cum şimdiden hayırlı olsun..:KK16:

Az önce baktımda 3 ay olmuş,zaman ne çabuk geçmiş.Belkide hedefime ulaşmış olacaktım şimdiye kadar..:KK16:en son 67.5 muşum buradayken.:KK47:
1,5 haftadır dikkat etmeye başladım yediklerime.Kaçamaklarım var yine ama düzenli beslenmeye dikkat etmeye çalışıyorum.kaçamaklara ve spor yapmamama rağmen 1,5 kg gitmiş.inşallah devamıda gelir:KK16:

Yok cnm ilaç kullanmadım.düzensiz,sağlıksız beslenme,bol ekmek,sporsuzluk.
yani kendimi yemeye verdim.yedim yedim oturdum.Neden bilmiyorum tok olsam bile sürekli bişeyler yemek istiyordum.Kendime engel olamıyordum.açlık hissettiğim 1 saat bile olmuyordum.:KK47:

sen 63,kaptan 61 kiloya inmiş tebrik ediyorum sizi.:KK9:Kendime de çok kızıyorum.:KK47::KK47:

ins canim pes etme bu kez hedefine ulas ve korumaya calis :)

Şimdi istanbulda olmak vardı :KK1: Seviyorum ben istanbuluuuu :KK55:

ben dee :))

MENÜM

Sabah

Tambuğday tost
şekersiz çay

öğlen

çorba
köfte
3 kaşık makarna

akşam
mercimek çorbası
portakal

1 litre su şimdi yatana kadar da yarım litre içerim. Dün de öyle yaptım.
Bugün yürüyüş yapamadım hareket 0 :KK43:

aksam portakal yerine yogurt ye canim ya. seker yag olarak depolanir aksam. duzelt bunu :KK66:

Huuuu kimse yok mu yine :KK43: Bu ne sayfaya her girdiğimde yapayalnızım :KK43:

valla ne bu boyle firsattan istifade hastalik bahanesiyle gelmiyolar mi napiyo bu kizlar? cis cis ciiisss! kaptan gelince ceker kulaklarini :KK70:

Slm kızlar :KK16: Nihayet gelebildim. :KK53: Nerden başlayayım nasıl anlatayım bilmiyorum ama geçen cumartesi pazar evdeki herkes hastaydı. Ben, eşim, büyük ve küçük kızım. Durumumuz gerçekten çok kötüydü. Böyle zamanlarda insan memleketine uzak olmanın üzüntüsünü daha da çok hissediyor. :KK14: Bebeğim ne yerse hemen ardından hepsini çıkartıyordu. Aynı zamanda ishalide vardı. İlk olarak rota virüsünden şüphelendik. Hemen kaptığımız gibi hastaneye gittik. Allaha şükür rota değilmiş. Demiştim zaten daha önce İdrar yolu enfeksiyonu olmuş diye. Hem de oldukça yüksek bir şekilde. 7 tane iğne yazdı doktor. İlk üç iğneyi yaptırdık arkasından ateşi 40 ın üstüne çıkmaya başladı. İki gün iki gece sürekli ateşini düşürmeye çalıştım. Nihayet bugün eskiye göre çok daha iyi durumda Allaha şükür. Hepimiz iyileştik. Bu arada bu hafta için yıllık izin aldım. Bebişime evde bakmak için. :KK16:

Umarım yokluğumda her şey yolunda gitmiştir. Herkes iyidir. Kötü bir durum yoktur. Konya' da hava o kadar soğuk ki anlatamam. Hatta bizim araba çalışmadı az önce. :KK52:

Geçmişi okuyacağım ama büyük ihtimal alıntıyı çok yapamayacağım.

hos geldin kaptaaan :)) cook ama cook gecmi olsun hepinize ozellikle bebise :)

yaramaz bi durum olusmaya basladi burda paylasim konusunda. cogumuz grip vs hasta o da ayri bi konu tabi :)) ben de ders calisiyorum hafta sonu sinavlarim aof icin. stresliyim yanii :/

menum

sabah 08.00
nesfit

ara 12.00
1 kupa yagsiz sutle nescafe
5 findik

ogle 14.30
4 yk susuz nohut
1 yk suzme yogurt

ara 16.00
1 kucuk eksi portakal

aksam 18.30
1,5 haslanmis yumurtadan yumurta salatasi (kurusogan,limon ve sumakli)
1 yk suzme yogurt

ara 20.30
5 findik

2,5 lt su
spor yok

kizlar anneme bim den nesfit al demistim. ama yokmus. funny fitnnes diye bi marka almis. olur mu bu? kullanan bilen var mi aranizda?

Sabah:
1 kk. beyaz peynir
1 tutam roka, maydanoz
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 muz
6 fındık
Öğle:
110 gr. kayısılı activia
1 kepekli grisini
18:00:
1 kase kremalı mantar çorbası
Akşam:
1 kase mercimek çorbası
3 yemek kaşığı pilav
1 pors. yumurtalı ıspanak
1/2 kase yoğurt

Evde internet kesilmiş amcamlardan bağlanacağım da daha eve gelmemişler. Okuyamıyorum geçmişi o yüzden. Dün de menümü yazmayı unutmuşum. Buarada bugünkü sınavım coook güzel geçti. Ve iki kez okumuştum notları, 100 bile alma ihtimalim var çok rahatladım bir dersten kurtuldum diye :KK70:

X