Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Günaydın kızlaaar
Turşu da olmamış canım, aşırı tuz vücudunda su tutup tartıda fazla çıkmana neden olur. Genel olarak güzel bir beni ama..

el yüz yıkamayla geçmesine sevindim..üstüen bir bardakta su içseydin..

sherlock sevdiğim dizidir reklam yapıp duruyorlar bir türlü başlayamadı..

güzel menü..
Sağol canım. Evet neyse ki geçti, bir an öyle tatlı öyle güzel geldi ki lokmalar.. Oysaki çok da sevmem
günaydın kızlar bugün dershaneye girmedim hiç canım istemedi uykuya yenik düştüm sanırım ama olsun bigünden bişi olmaz
Kpss dershanesi miydi canım?

canım yaşın kaçtı ne kadardır evlisin ben gerginim sözü atlatırsam rahatlıcam biraz sanırım

evet şekercim ders matematikti bnmde matematiğim iyi yani bilmediğim bi konu değildi bugün gidesim gelmedi

canım yaşın kaçtı ne kadardır evlisin ben gerginim sözü atlatırsam rahatlıcam biraz sanırım

28 yaşındayım canım 1 yıl oldu evleneli.yok öyle düşünme sözde de rahat ol ben okadar strese girmiştim ki bi de istemede 50 kişiydikahahahah o günlere gittim yaa kuaför dangalagı bi ugraştı bi ugraştı altı üstü fon çektirip toplattım saçımı at kuyruğu saat 8 olmuş millet evde eşim beni arıyo hadi seni beklioz gelelim mi 10dk 5 dk die die öldüm.eve gittim üstümü giymeye bi tane ince çorap almıştım 20küsür dü hiç unutmuyom bacağımdan geçirirken parçaladım resmen o gerginliğimi anlatamam:)bi de kaveyi sen yapma ben görümceme yaptırdım bi de onun stresine girme

canım bizde bi 20 25 kişi olcaz sanırım ben kuaföre gtmicem arkadaşım çok güzel saç makyaj yapıyo o yapcak bide o kadar kalabalığa kahve yapılmaz yaa bizim adetlerde vişne şerbeti verilirmiş küçük shot bardaklarında kuzenimdede öle oldu hiç uğraşmadık sonra bi ara aile arası olunca yaparım kahve şükür herşeyim hazır bi elbisem tadilatta onuda yarın alcam bu arada hiç aklımda olmayan bi elbise aldım etek kısmı böyle üstü yeşil ve tül yarın alıp foto çekince göstercem tekrar ama model bu

kahve olayının olmaması iyiymiş elbise çok şık bekliyoruz fotoyu merakla

Bu elbiseyi son bir yıldır herkesin üstünde görüyorum, yeşilli olan model daha orjinaldir herhalde merakla bekliyorum bebeğim

Slm kızlar Çok ama çok hastayım dünden beri. Sanırım midemi üşüttüm. Sürekli midem bulanıyor. Dün çok üşüyordum. Bugün üşümem geçti ama vücudumun her yere ağrıyor. Dayak yemiş gibiyim. Hatta üstümden kamyon geçmiş desem daha doğru olur. Nane limon kaynattım şimdi kendime. Midemden tuhaf tuhaf kokular geliyor. Bu arada ailecek hastayız. Minik kuşa dün ilk iğnesini yaptırdım. 6 tane daha var. Şükür eşim biraz daha iyi. Serum takıldı şimdi ilaçlarını kullanıyor. Büyük kızım da dün gece iki kez kustu. Noldu bize bilmiyorum ama çok kötüyüz. Merak etmeyin diye geldim. Kendimi iyi hissedersem yine gelirim. Hepinizi öpüyorum. Gelemezsem merak etmeyin.

Evet canım ama veremiyorum. Su içemiyorum günde en fazla 5-6 bardak.. Zorluyorum olmuyor ((((

ama susuz olmaz ki canım yaa o problemi çözmelisin. demek sorun bu işte en önemli şey olan SU

çok geçmiş olsun

çiğ köfteler olmamış canım bence gerisi güzel

sağ ol canım geçti ağrım. ilk iki gün benim fena oluyor

evet köfteler küçücüktü zaten toplasan 3 köfte yemiş oldum

günaydın kızlar bugün dershaneye girmedim hiç canım istemedi uykuya yenik düştüm sanırım ama olsun bigünden bişi olmaz

ooh kebap

canım güzel menü afiyetler olsun

ay alemsiniz çok güldüm süper yaa

elbise çok hoş benceee sana da çok yakışacaktır

geçmiş olsun ebrucum hepinize hastalık bi eve girince herkesi vuruyo çok geçmiş olsun

sağol busecim

ay ebruuu nolmuş size böyle ya resmen nazar değmiş aileye çok dikkat edin kendinize. özellikle sen kendine çok iyi bak iyileş o yavrular falan hepsiyle ilgilenmen gerek yük annelere kalıyor bilirsin

hepinize çook geçmiş olsun canım. Allah acil şifalar versin

ay kızlar bugün yeni evimizin parkeleri yapılıyor. taşınmaya 1 aydan az kaldı umarım her şey yolunda gider de annemin morali bozulmaz parke rengi beğenmek çok zor valla kaç kez fikir değiştirdik karar verene kadar. şimdi döşenince annemin düşüncesi değişmez inşallah yaa. zaten ustalarla uğraşmaktan bi sürü aksilikten kadının morali iyice çöktü gücü tükendi valla

Ay kaptancığım çok geçmiş olsun resmen nazar değmiş hepten..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…