Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

en iyisi bogazi tutup hic yememk. elimizde sonucta.

yazarken bende gülmüstüm ne alaka hadise diye :KK1:

hadi bakalim yine gecen haftaya göre 200gr daha fazla, ama birden yavasladi kilo vermem yaa. fakat gercekten bu son 2haftadir biseyler tuhafti, reglmde gecikmeli geldi baya. ondandir diyelim insallah haftaya güzel sonuc alirim.

bu kiloyla uculmaz tabi geldim :KK9::KK9:
ama yer yer catilarin ucma tehlikesi vardi, itfaiye catilara el atti bayaga.

harikasin canim tebrikler :KK9:

ne kadar üzülerek paylastigini daha önceki yorumlarina dayanarak anladigimi söyleyebilirim.
bundan sonra insallah dikkat edip aldigin kilolari vermeyeceksin,
bu hafta cok güzel kilo vermissin tebrik ederim, haftayada sonucun gzl olur insallah.

so what :KK53::KK53:

kuruyemiş sağlıklı bir şey canım kavrulmamış olduğu müddetçe abartmadan yenilmeli bence :)

regl olayı tam bi işlence. ağrı kesici aldım az önce dayanamadım. midem boş aç olduğum için de 5 fındık yedim. :KK14:

kız bel mi var ya kadın diyoki çok fit ve zevklisin dio basenleri dert ederdim ya ne kadar elb,se denediysem hiç sorun olmdı

canım çok gelinlik vari oldu o renkler o yüzden bu renk aldım :KK51:

güzel olmuş canım buseee ben jilliandan sıkıldım npcazzzz

dolu dolu bir menü:KK19:

krep olmamış cnm :KK50:

su çok az olmamış hatta yok :KK47:

bence sıkılma bu kadar zaman yaptın devam et bitir programı burcuuu :KK52:

Canım menün biraz sağlıksız görünüyor, özel bir diyet mi bilemedim?
Bol hareket derken neler yaptın bakalım?:KK76:

Aynen canım diyetisyenin güzelliği bu işte hem yiyorum hem kilo veriyorum, yiyeceklerin kimyasına göre liste yapıyorlar..:KK8:

Ay su çok az, hayatımda o kadar az su içmedim :KK53: Afiyet olsun canım

Monk'a ben de denk geldikçe bakıyordum eskiden ama daha güzel diziler bulunca bıraktım. Yerli dizi izlemiyorum kendime göre bişey bulamıyorum, belli başlı yabancı dizilerim var arada yeni keşifler yapıyorum hihih

evet yabancı diziler daha güzel zaten :KK9: türk dizilerinden bu ara evdekiler karadayı ya bakıyor. ben de denk gelince bakıyorum gayet güzel. bir de seksenlere baktım bayaa bi süre sonra onu da bıraktım. o da pek eğlenceli nostaljikti hoşuma gidiyordu :KK31:

Kizlar coklu alinti yapamiyorum kusura bakmayin bazi mesajlar arada kayniyor yine hatirladigim kadariyla cevap vereyim dexter i ilk uc sezonda izledim sonra biraktim monk a gelirsek onu da arada izliyordum ben galiba bbc dizilerini daha cok seviyorum ingiliz aksani yok mu ahh ahh hihiiih

Su konusuna gelirsek o konu basimin belasi bunu bile zorla ictim :KK43:

Tas kebabinin yagli olmasina gelince aksam yemegimi okulun yemekhanesinde yedim yiyebilecegim en uygun sey oydu suyunu yemedim tanelerini secip yedim bir de

anladım canım. yemekhane yemekleri de nedense hep yağlı olur yaa :KK9: lisede bizim yemekhanede nerdese hergün patates püresi ve pirinç pilavı çıkardı. bayıla bayıla yedim 10 kg almıştım o sene balık et olduğum ilk seneydi. sonraki yıllarda da hep o kiloyu verip aldım. battım yani :KK53: o seneler abartmasam belki hiç kilo belasına bulaşmamış olcaktım sağlık olsun :KK14:

kuruyemiş sağlıklı bir şey canım kavrulmamış olduğu müddetçe abartmadan yenilmeli bence :)

regl olayı tam bi işlence. ağrı kesici aldım az önce dayanamadım. midem boş aç olduğum için de 5 fındık yedim. :KK14:

bence sıkılma bu kadar zaman yaptın devam et bitir programı burcuuu :KK52:

evet yabancı diziler daha güzel zaten :KK9: türk dizilerinden bu ara evdekiler karadayı ya bakıyor. ben de denk gelince bakıyorum gayet güzel. bir de seksenlere baktım bayaa bi süre sonra onu da bıraktım. o da pek eğlenceli nostaljikti hoşuma gidiyordu :KK31:

anladım canım. yemekhane yemekleri de nedense hep yağlı olur yaa :KK9: lisede bizim yemekhanede nerdese hergün patates püresi ve pirinç pilavı çıkardı. bayıla bayıla yedim 10 kg almıştım o sene balık et olduğum ilk seneydi. sonraki yıllarda da hep o kiloyu verip aldım. battım yani :KK53: o seneler abartmasam belki hiç kilo belasına bulaşmamış olcaktım sağlık olsun :KK14:

kızlar ağrım var. biraz ders çalışıp yatıcam. iyi geceler hepinizee :KK16:

Lisede bizim yemekhane yoktu o zaman bile daha iyiydim ekmek arasi seylere ragmen beni asil batiran universite oldu daha dogrusu ogrenci evi ve gece atistirmalari zaten haftanin buyuk kisminda yemek yapmiyorduk atistirma ile geciyordu tabi o atistirmalar da epey coktu :)

Iyi geceler canim kolay gelsin :)

Kizlar istanbul sinirlarina girmis otobus simdi farkettim :) yarin is yerinden girerim artik kendinize iyi bakin iyi geceler (vedama bakmayin bir iki mesaj daha atacak vaktim var sanirim ama olur da veda edemezsem diye ^_^ )
Okuyunca yolculuk çekti canım..

kızlar ağrım var. biraz ders çalışıp yatıcam. iyi geceler hepinizee :KK16:
:KK19:Geçmiş olsun canım öpüyorum, iyi geceler:KK12:

Istersen yolculuklarimin hepsini devredebilirim her hafta gidip geliyorum neticede :)
Ben de eski işimdi şehir şehir geziyordum, bu sene okula odaklandım..
Yolculuk güzel bir şey ya, insanın kafasını dağıtıyor. Bana hep tatlı hüzünlü gelir şehirlerden ayrılmak o yüzden bir garip severim
:KK16::KK14:

Lisede bizim yemekhane yoktu o zaman bile daha iyiydim ekmek arasi seylere ragmen beni asil batiran universite oldu daha dogrusu ogrenci evi ve gece atistirmalari zaten haftanin buyuk kisminda yemek yapmiyorduk atistirma ile geciyordu tabi o atistirmalar da epey coktu :)

Iyi geceler canim kolay gelsin :)

fena bi durummuş :KK9:

Okuyunca yolculuk çekti canım..

:KK19:Geçmiş olsun canım öpüyorum, iyi geceler:KK12:

sağ olun kızlaar :KK16:

Otobus internetind ve size veda ediyorun iyi geceler

iyi geceler canım :KK54:

bence bir avuç akşam vakti çok canım. kavrulmamış olanlar kabuklu fındık mesela. sen kırıp yiyorsun. tadı da miss :KK16:

ay ben şu burcuya yazdığın hadisenin takımına istiyorum olayına koptum nur koptuuuuuuumm :KK9: allah iyiliğini versin emi :KK53:

kavrulmuş benim bildiğim adı üstünde yağlanıp kavruluyor ya da fırınlanıyor gibi bir şey. çok daha kalorilli oluyor yani. işlem görmüş oluyor bu yüzden sağlıksız :KK34:

çok geçmiş olsun kaptancım kıyamam ikinize de yaa :KK50:

canım tebrik ederim güzel bir sonuç :KK16:

daha önce de sormuştun sanırım 1,5-2 kg arası iyi senin için. bakalım kaptan ne diycek :KK31:

:KK9:

regl olduğuna göre iyi bi sonuç canım :KK9:

yaa onca kaçamaktan sonra sonuç buuuuu :KK20: kınıyoruz seni deryaaaaaa :KK19:

ay çok güldüm orda biskrem var bana bulgur mu diyorsun canaaan :KK53: ısırırım yanaklarını :KK9:

günaydın. ben de hatırlayamadım senin geçen haftaki kilonu. 50 lere az kaldı burcuuu :KK52:

Evet canım ama veremiyorum. Su içemiyorum günde en fazla 5-6 bardak.. Zorluyorum olmuyor :KK43:((((

Gece gece okuduğum bir haberde görünce canım lokma çekti, hem de nasıııl!:KK23:
Gittim ağzımı, yüzümü yıkadım. Yatışa geçiyorum, hepinizi kocama öpüyorum.
:KK12:

günaydın..
dünkü menü..
sabah 07:20
1 bardak sade su

kahvaltı 08:15

1 yumurta
4 ceviz içi
4 siyah zeytin
1 parmak peynir..
1 dilim ekmek

ara yok

öğle 12:30
4 kaşık mantar sote
3 kaşık yoğurt..

ara 14:30
yeşil çay
2 adet mini çiğ köfte

akşam 18:00
el yası kadar tavuk göğsü ve 2 adet kanat ızgara
koca kase yeşil salata bol limonlu az zeytin yağlı..
3 kaşık yoğurt
2 dilim salatalık turşusu

su 3 litre
spor yok..:KK43:
bu hafta ara öğünü azaltacağım spora ağırlık vermek niyetindeyim..artı çıkınca çok moralim bozuldu..:KK14:

Ebrucum annem ameliyat oldu. Şükür diyalize girdiği fistülü ameliyatla açtılar. Şu anda iyi ama ben ancak bu saatte girebildim. Bu ara ailemde bir hastalıktır aldı gitti. Şükür sıkıntısız atlattık...
geçmiş olsun ...
Gece gece okuduğum bir haberde görünce canım lokma çekti, hem de nasıııl!:KK23:
Gittim ağzımı, yüzümü yıkadım. Yatışa geçiyorum, hepinizi kocama öpüyorum.
:KK12:
el yüz yıkamayla geçmesine sevindim..üstüen bir bardakta su içseydin..
ağrı kesici iyi geldi. şimdi yatıyorum... tekrar iyi geceler kızlar :KK54:
geçmiş olsun..sıcak tut kendini birde sıcak süt çok iyi gelir..:KK34:
Otobus internetind ve size veda ediyorun iyi geceler
iyi geceler seyehat etmek ne güzeldir..
Kizlar coklu alinti yapamiyorum kusura bakmayin bazi mesajlar arada kayniyor yine hatirladigim kadariyla cevap vereyim dexter i ilk uc sezonda izledim sonra biraktim monk a gelirsek onu da arada izliyordum ben galiba bbc dizilerini daha cok seviyorum ingiliz aksani yok mu ahh ahh hihiiih

Su konusuna gelirsek o konu basimin belasi bunu bile zorla ictim :KK43:

Tas kebabinin yagli olmasina gelince aksam yemegimi okulun yemekhanesinde yedim yiyebilecegim en uygun sey oydu suyunu yemedim tanelerini secip yedim bir de
bende yabancı dizi izlerim..türk dizisi de çalıkuşu ve beni böyle sev başka bakmam..

Eh benim de menum de gelsin artik :)

Sabah:
1 elma
1 kutu sut

Ara:
1 kk peynir
1 fincan cay

Ogle
1 dilim ekmek
4 kasik bezelye yemegi
3 zeytin

Ara:
1 fincan sekersiz turk kahvesi

Aksam:
4 kasik tas kebabi
minik kutu yogurt

Ara:
1 elma
2 bardak cay

Birazdan salatalik yiyecegim :)

Su yine 0.5 litre :/

Spor henuz yok hala yoldayim ama az kaldi istanbula eve gidince olmemis olursam jillian 30 shred level 1 yapacagim
herkes yazmış zaten su çok az :KK34:
ii aksamlar kizlar

bugün menm

9:00
1 yumurta omlet
yarim dilim t.b.ekmegi

15:00
1 dilim t.b.ekmek
1kibrit kutusu mozarella (beyaz peynirim bitmis)
dmates

18:00
2 tane krep :KK50:

bol hareket
2lt su
akşama krep ağır gibi geldi..

Sherlock Şubat'ta kesin miymiş? Geçen sene de Haziran dediler bekledim de gelmedi.

Olacak olacak ben biraz diyete alışayım da..
sherlock sevdiğim dizidir reklam yapıp duruyorlar bir türlü başlayamadı..
Sabah:
1 tutam maydanoz, roka
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
2 dilim kepek ekmek
Ara:
2 mandalina
6 fındık
Öğle:
1 tutam maydanoz, roka
1 pors. haşlanmış brokoli
1 kase tavuk çorbası
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 mandalina
1 galeta
Akşam:
1 tutam maydanoz, roka
3 köfte
1 kase tavuk çorbası
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
*
3 lt su
2 kupa kahve
3 kupa yeşil çay
güzel menü..
menüm:

sabah 10.30
1 yumurtadan yağsız omlet
3 zeytin
1 kk beyaz peynir
1 dilim çavdar ekmeğine 1 tk kahvaltılık sos
yarım hurma meyvesi
1 fincan sütlü şekersiz nescafe

öğle 14.30
yarım kase çorba
15 suluköftenin köftesi 1 yk yemeğin suyu

akşam 17.30
5 yk fırında yağsız kabak yemeği (domates soğanlı)
1 yk süzme yoğurt

3 lt su
spor yok (reglim)

:KK15:
güzel menü 15 köfte çok değil susuz yediğin için problem olmaz..
paylaşcam canım elbiseme baktın mı :KK53:
çok tatlısın maşallah..:nazar::nazar:
kızlar ben geldim bugün baya kaçamaklı bigün oldu desem yeridir bu hafta dikkat edersem zaten perşembe isteme olayım var heyecan bastı bugün elbise aldım bide nişan elbisemi aldım çok sevdim bırakmak istemedim onlarda aldılar 2 ay var ama elbise korseli alsamda versemde bi sıkıntı olmıcak tabiki jillian ı bırakmıcam basenlerim biraz toparlansın diye ama bugün yapamıcam çok yoruldum hemen resmi ekliyorum bakın :KK51:
ay ne güzle heyecan hayrlı olsun canım ..:nazar::nazar:
Saat kaç olmuş kimse uğramamış :KK47:Kızlar unuttunuz mu bugün cuma :KK20:
artı kilo moralimi bozdu üstüne mutfağın evye kırıldı :KK43: kısaca benim için pek iç açıcı bir gün olmadı ebru..
04.12.2013 mesaj sayıları
Glmscs=6
Sserrecik=2
Gubsej=20
Buseb=34
Canan456=7
ysfmir=4
05.12.2013 mesaj sayıları
Glmscs=6
Sserrecik=11
Gubsej=12
Buseb=16
Canan456=13
ysfmir=11
canım ellerine sağlık..sana gönderemdim..buraya ekledim :KK34:
***13. TAKIM 338. ETAP ***

buseb (53.4/53.2/0.2/%0.37)
canan456 (64.2/63.9/0.3/%0.47)
evamaria (66.1/65.8/0.3/%0.45)
glmscs (96.1/95/1.1/%1.14)

gubsej (94.8/93.7/1.1/%1.16)
LAydLiNe (61.5/61.2/0.3/%0.49)
masumm (68.7///%)
Bildirim yapmadı. Kendi isteğiyle ayrıldı.
mavera87 (63.9/63.4/0.5/%0.78)
ysfmir (66.8/67.2/-0.4/%-0.60)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.47
kilo veren herkesi tekrar tebrik ederim..:nazar::nazar:

Son düzenleme:
günaydın kızlar bugün dershaneye girmedim hiç canım istemedi uykuya yenik düştüm sanırım ama olsun bigünden bişi olmaz :KK52:

Günaydınn ne uyumuşum yaaaaaa dün akşam 8den beri uyuyorum kızlarr:KK53::KK53::KK37:

İş yerindeyim şimdi bu haftasonu bana rahat yok yarında çalışacam:KK68:Ama santralin bu halini seviom ya kimse yok keşke haftaiçi de böle olsa ihihihih:KK1:
Dünkü menumu yazayım
sabah
1 yumurta
1dilim çavdar ekmeği (sonunda yedimmmm ahahahah başladım nihayet)
1 domates
1 salatalık
2 kayısı
1 kk peynir
1 bitki çayı
öğle
1 salatalık
1 yumurta
1 yeşil biber
1 elma
1 türk kahvesi
1 bitki çayı
akşam
1dilim çavdar ekmeği
1 tabak taze fasulye zeytinyağlı
4 yk yoğurt
salata
sporu uykudayken yapıodum:KK1::KK1::KK1::KK52::KK8:
2.5 lt su

Son düzenleme:
günaydın kızlar bugün dershaneye girmedim hiç canım istemedi uykuya yenik düştüm sanırım ama olsun bigünden bişi olmaz :KK52:

canım günaydın ne tatlı olmuşssun yawww en heycanlı kısmı şu isteme yüzük olayı ben düğünde bile okadar heycanlanmadım kıymetini bil inşallah olmazda olabilecek aksiliklere gül geç çok müthiş bi duygu kıymetini bil kısaca:KK34:

ben hep somurttum stresten istemede nişanda kınada ama düğünde bi haller oldu bana gelinliği giydim saç baş yapıldı oturdum bi rahatlık bi huzur kendime şok oldum:)
Arabaya bindik eşim stresten ölecek ay millet rahatmı bi aksilik varmı orkestra güzel çalıomu vs vs.ya bırak ya ne kasıon relaxxx biraz dedim.Sağa sola bakıp ben gelin oldum ben gelin oldum diodum ayyyy o hallerim geldi aklıma alemim ya.Düğün salonuna girdim dans vs 1 kere masaya geçtim 5 saat sürdü düğün ve bidaha masayı görmedim oynadım oynadım oynadım PİŞMAN değilim e 8 yıl bekledik ahdım vardı pistin heryeriinde ayak izim olacak die:)

X