Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kuruyemiş sağlıklı bir şey canım kavrulmamış olduğu müddetçe abartmadan yenilmeli bence :)

regl olayı tam bi işlence. ağrı kesici aldım az önce dayanamadım. midem boş aç olduğum için de 5 fındık yedim.

bence sıkılma bu kadar zaman yaptın devam et bitir programı burcuuu

evet yabancı diziler daha güzel zaten türk dizilerinden bu ara evdekiler karadayı ya bakıyor. ben de denk gelince bakıyorum gayet güzel. bir de seksenlere baktım bayaa bi süre sonra onu da bıraktım. o da pek eğlenceli nostaljikti hoşuma gidiyordu

anladım canım. yemekhane yemekleri de nedense hep yağlı olur yaa lisede bizim yemekhanede nerdese hergün patates püresi ve pirinç pilavı çıkardı. bayıla bayıla yedim 10 kg almıştım o sene balık et olduğum ilk seneydi. sonraki yıllarda da hep o kiloyu verip aldım. battım yani o seneler abartmasam belki hiç kilo belasına bulaşmamış olcaktım sağlık olsun

kızlar ağrım var. biraz ders çalışıp yatıcam. iyi geceler hepinizee

Lisede bizim yemekhane yoktu o zaman bile daha iyiydim ekmek arasi seylere ragmen beni asil batiran universite oldu daha dogrusu ogrenci evi ve gece atistirmalari zaten haftanin buyuk kisminda yemek yapmiyorduk atistirma ile geciyordu tabi o atistirmalar da epey coktu :)

Iyi geceler canim kolay gelsin :)

Kizlar istanbul sinirlarina girmis otobus simdi farkettim :) yarin is yerinden girerim artik kendinize iyi bakin iyi geceler (vedama bakmayin bir iki mesaj daha atacak vaktim var sanirim ama olur da veda edemezsem diye ^_^ )
Okuyunca yolculuk çekti canım..

kızlar ağrım var. biraz ders çalışıp yatıcam. iyi geceler hepinizee
Geçmiş olsun canım öpüyorum, iyi geceler

Istersen yolculuklarimin hepsini devredebilirim her hafta gidip geliyorum neticede :)
Ben de eski işimdi şehir şehir geziyordum, bu sene okula odaklandım..
Yolculuk güzel bir şey ya, insanın kafasını dağıtıyor. Bana hep tatlı hüzünlü gelir şehirlerden ayrılmak o yüzden bir garip severim

fena bi durummuş

Okuyunca yolculuk çekti canım..

Geçmiş olsun canım öpüyorum, iyi geceler

sağ olun kızlaar

Otobus internetind ve size veda ediyorun iyi geceler

iyi geceler canım

Evet canım ama veremiyorum. Su içemiyorum günde en fazla 5-6 bardak.. Zorluyorum olmuyor ((((

Gece gece okuduğum bir haberde görünce canım lokma çekti, hem de nasıııl!
Gittim ağzımı, yüzümü yıkadım. Yatışa geçiyorum, hepinizi kocama öpüyorum.

günaydın..
dünkü menü..
sabah 07:20
1 bardak sade su

kahvaltı 08:15

1 yumurta
4 ceviz içi
4 siyah zeytin
1 parmak peynir..
1 dilim ekmek

ara yok

öğle 12:30
4 kaşık mantar sote
3 kaşık yoğurt..

ara 14:30
yeşil çay
2 adet mini çiğ köfte

akşam 18:00
el yası kadar tavuk göğsü ve 2 adet kanat ızgara
koca kase yeşil salata bol limonlu az zeytin yağlı..
3 kaşık yoğurt
2 dilim salatalık turşusu

su 3 litre
spor yok..
bu hafta ara öğünü azaltacağım spora ağırlık vermek niyetindeyim..artı çıkınca çok moralim bozuldu..

geçmiş olsun ...
Gece gece okuduğum bir haberde görünce canım lokma çekti, hem de nasıııl!
Gittim ağzımı, yüzümü yıkadım. Yatışa geçiyorum, hepinizi kocama öpüyorum.
el yüz yıkamayla geçmesine sevindim..üstüen bir bardakta su içseydin..
ağrı kesici iyi geldi. şimdi yatıyorum... tekrar iyi geceler kızlar
geçmiş olsun..sıcak tut kendini birde sıcak süt çok iyi gelir..
Otobus internetind ve size veda ediyorun iyi geceler
iyi geceler seyehat etmek ne güzeldir..
bende yabancı dizi izlerim..türk dizisi de çalıkuşu ve beni böyle sev başka bakmam..

herkes yazmış zaten su çok az
ii aksamlar kizlar

bugün menm

9:00
1 yumurta omlet
yarim dilim t.b.ekmegi

15:00
1 dilim t.b.ekmek
1kibrit kutusu mozarella (beyaz peynirim bitmis)
dmates

18:00
2 tane krep

bol hareket
2lt su
akşama krep ağır gibi geldi..

Sherlock Şubat'ta kesin miymiş? Geçen sene de Haziran dediler bekledim de gelmedi.

Olacak olacak ben biraz diyete alışayım da..
sherlock sevdiğim dizidir reklam yapıp duruyorlar bir türlü başlayamadı..
güzel menü..
güzel menü 15 köfte çok değil susuz yediğin için problem olmaz..
paylaşcam canım elbiseme baktın mı
çok tatlısın maşallah..
ay ne güzle heyecan hayrlı olsun canım ..
Saat kaç olmuş kimse uğramamış Kızlar unuttunuz mu bugün cuma
artı kilo moralimi bozdu üstüne mutfağın evye kırıldı kısaca benim için pek iç açıcı bir gün olmadı ebru..
04.12.2013 mesaj sayıları
Glmscs=6
Sserrecik=2
Gubsej=20
Buseb=34
Canan456=7
ysfmir=4
05.12.2013 mesaj sayıları
Glmscs=6
Sserrecik=11
Gubsej=12
Buseb=16
Canan456=13
ysfmir=11
canım ellerine sağlık..sana gönderemdim..buraya ekledim
kilo veren herkesi tekrar tebrik ederim..

Son düzenleme:
günaydın kızlar bugün dershaneye girmedim hiç canım istemedi uykuya yenik düştüm sanırım ama olsun bigünden bişi olmaz

Günaydınn ne uyumuşum yaaaaaa dün akşam 8den beri uyuyorum kızlarr

İş yerindeyim şimdi bu haftasonu bana rahat yok yarında çalışacamAma santralin bu halini seviom ya kimse yok keşke haftaiçi de böle olsa ihihihih
Dünkü menumu yazayım
sabah
1 yumurta
1dilim çavdar ekmeği (sonunda yedimmmm ahahahah başladım nihayet)
1 domates
1 salatalık
2 kayısı
1 kk peynir
1 bitki çayı
öğle
1 salatalık
1 yumurta
1 yeşil biber
1 elma
1 türk kahvesi
1 bitki çayı
akşam
1dilim çavdar ekmeği
1 tabak taze fasulye zeytinyağlı
4 yk yoğurt
salata
sporu uykudayken yapıodum
2.5 lt su

Son düzenleme:
günaydın kızlar bugün dershaneye girmedim hiç canım istemedi uykuya yenik düştüm sanırım ama olsun bigünden bişi olmaz

canım günaydın ne tatlı olmuşssun yawww en heycanlı kısmı şu isteme yüzük olayı ben düğünde bile okadar heycanlanmadım kıymetini bil inşallah olmazda olabilecek aksiliklere gül geç çok müthiş bi duygu kıymetini bil kısaca

ben hep somurttum stresten istemede nişanda kınada ama düğünde bi haller oldu bana gelinliği giydim saç baş yapıldı oturdum bi rahatlık bi huzur kendime şok oldum:)
Arabaya bindik eşim stresten ölecek ay millet rahatmı bi aksilik varmı orkestra güzel çalıomu vs vs.ya bırak ya ne kasıon relaxxx biraz dedim.Sağa sola bakıp ben gelin oldum ben gelin oldum diodum ayyyy o hallerim geldi aklıma alemim ya.Düğün salonuna girdim dans vs 1 kere masaya geçtim 5 saat sürdü düğün ve bidaha masayı görmedim oynadım oynadım oynadım PİŞMAN değilim e 8 yıl bekledik ahdım vardı pistin heryeriinde ayak izim olacak die:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…