Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ay kızlar bugün yeni evimizin parkeleri yapılıyor. taşınmaya 1 aydan az kaldı :KK52: umarım her şey yolunda gider de annemin morali bozulmaz :KK50: parke rengi beğenmek çok zor valla kaç kez fikir değiştirdik karar verene kadar. şimdi döşenince annemin düşüncesi değişmez inşallah yaa. zaten ustalarla uğraşmaktan bi sürü aksilikten kadının morali iyice çöktü gücü tükendi valla :KK14:

bu yüzden erkeklere çok uyuz oluyorum babam hiç ilgilenmez bizdede öle hep annem ilgilenir snirler yıpranır filan umarım bi aksilik çıkmaz canım :KK50:

ay kızlar bugün yeni evimizin parkeleri yapılıyor. taşınmaya 1 aydan az kaldı :KK52: umarım her şey yolunda gider de annemin morali bozulmaz :KK50: parke rengi beğenmek çok zor valla kaç kez fikir değiştirdik karar verene kadar. şimdi döşenince annemin düşüncesi değişmez inşallah yaa. zaten ustalarla uğraşmaktan bi sürü aksilikten kadının morali iyice çöktü gücü tükendi valla :KK14:
Kıyamam...
Nereye taşınıyorsunuz canım?

bu yüzden erkeklere çok uyuz oluyorum babam hiç ilgilenmez bizdede öle hep annem ilgilenir snirler yıpranır filan umarım bi aksilik çıkmaz canım :KK50:

al benden de o kadar canım yaa :KK47:

annemle görüştüm şimdi aksilik yokmuş. sanki renk pek içine sinmemiş ama fena değil diyor. o da ne istediğini bilmiyor açıkcası. ama yine de beğenmiş. ben de moral verdim. :KK31:

Kıyamam...
Nereye taşınıyorsunuz canım?

canım yine b.düzünde. şuan oturduğumuz eve 5-10 dk arabayla. artık bu son taşınmamız olacak neyseki :KK76:

taşınmaktan nefret ediyorum En Büyük KK

kızlar dünün ve bugünün mesajları bana atılacak. 6-7 aralık hatırlatayım unutanlar olabiliyor :KK31:

kızlar ıyı gunler nasılsınız..
bende kahvaltımı yaptım evı toparladım oturuyorum bırazdan spor yapıcam bu hafta lısteye gırmek istıyorum hedefım 73 :KK76: dun hiç gelemedım cunkü basım cok agrıyordu gripten olsa gerek mahvoldum :2: :KK14: ne oluyor boyle ya herkes hasta havadan heralde :26:

bende kahvaltımı yaptım evı toparladım oturuyorum bırazdan spor yapıcam bu hafta lısteye gırmek istıyorum hedefım 73 :KK76: dun hiç gelemedım cunkü basım cok agrıyordu gripten olsa gerek mahvoldum :2: :KK14: ne oluyor boyle ya herkes hasta havadan heralde :26:
Biraz daha normalim ben de bugün.. Geçmiş olsun canım sanırım kış ayına gerçekten geçmeye başladık o yüzden herkes hasta olmaya başladı..
canım yine b.düzünde. şuan oturduğumuz eve 5-10 dk arabayla. artık bu son taşınmamız olacak neyseki :KK76:
Eee süpermiş. Aldınız mı evi maşallah canım:nazar:

canım çok geçmiş olsun ben de her an grip olabilirim gibi hissediyorum olmam inş :KK31:

Biraz daha normalim ben de bugün.. Geçmiş olsun canım sanırım kış ayına gerçekten geçmeye başladık o yüzden herkes hasta olmaya başladı..

Eee süpermiş. Aldınız mı evi maşallah canım:nazar:

evet kuzucuum :KK16:

çok sağ ol :KK54:

5 gün sonra açık öğretim sınavlarım var ve daha 5 ders var öğrenmem gereken. hepsinden de 4 ünite. bittim ben.:18:

ben derse kaçıyorum kızlar görüşrüüüz :KK55:

canım çok geçmiş olsun ben de her an grip olabilirim gibi hissediyorum olmam inş :KK31:

evet kuzucuum :KK16:

çok sağ ol :KK54:

ya benım grıbım 2-3 aydır gecmıyor alerjı gıbı bısey oldu neden boyle aceba doktora gıtcem yoruldum artık :KK37:
olmazsın inş cnm dıkkat et

Ben de eski işimdi şehir şehir geziyordum, bu sene okula odaklandım..
Yolculuk güzel bir şey ya, insanın kafasını dağıtıyor. Bana hep tatlı hüzünlü gelir şehirlerden ayrılmak o yüzden bir garip severim
:KK16::KK14:
Sürekli aynı iki şehir arasında mekik dokumak çok hoş değil canım. En azından bana göre değil. :KK53:

geçmiş olsun ...

el yüz yıkamayla geçmesine sevindim..üstüen bir bardakta su içseydin..

geçmiş olsun..sıcak tut kendini birde sıcak süt çok iyi gelir..:KK34:

iyi geceler seyehat etmek ne güzeldir..

bende yabancı dizi izlerim..türk dizisi de çalıkuşu ve beni böyle sev başka bakmam..

herkes yazmış zaten su çok az :KK34:

akşama krep ağır gibi geldi..

sherlock sevdiğim dizidir reklam yapıp duruyorlar bir türlü başlayamadı..

güzel menü..

güzel menü 15 köfte çok değil susuz yediğin için problem olmaz..

çok tatlısın maşallah..:nazar::nazar:

ay ne güzle heyecan hayrlı olsun canım ..:nazar::nazar:

artı kilo moralimi bozdu üstüne mutfağın evye kırıldı :KK43: kısaca benim için pek iç açıcı bir gün olmadı ebru..

canım ellerine sağlık..sana gönderemdim..buraya ekledim :KK34:

kilo veren herkesi tekrar tebrik ederim..:nazar::nazar:
Çalıkuşu'nun iki bölümünü izledim ama romandan çok uzaklaşmışlar. Sevdiğim bir romanın bu kadar değiştirilmesine dayanamadım. Zayıf, sarışın Kamran olmuş kara yağız delikanlı :KK53:
Günaydınn ne uyumuşum yaaaaaa dün akşam 8den beri uyuyorum kızlarr:KK53::KK53::KK37:

İş yerindeyim şimdi bu haftasonu bana rahat yok yarında çalışacam:KK68:Ama santralin bu halini seviom ya kimse yok keşke haftaiçi de böle olsa ihihihih:KK1:
Dünkü menumu yazayım
sabah
1 yumurta
1dilim çavdar ekmeği (sonunda yedimmmm ahahahah başladım nihayet)
1 domates
1 salatalık
2 kayısı
1 kk peynir
1 bitki çayı
öğle
1 salatalık
1 yumurta
1 yeşil biber
1 elma
1 türk kahvesi
1 bitki çayı
akşam
1dilim çavdar ekmeği
1 tabak taze fasulye zeytinyağlı
4 yk yoğurt
salata
sporu uykudayken yapıodum:KK1::KK1::KK1::KK52::KK8:
2.5 lt su
Günaydııın ben de çok uyudum, sabah geç kalktım hatta ben de iş yerindeyim. :KK52: Santral ne santrali canım?
Slm kızlar :KK16:Çok ama çok hastayım dünden beri. :KK14:Sanırım midemi üşüttüm. Sürekli midem bulanıyor. Dün çok üşüyordum. Bugün üşümem geçti ama vücudumun her yere ağrıyor. Dayak yemiş gibiyim. Hatta üstümden kamyon geçmiş desem daha doğru olur. Nane limon kaynattım şimdi kendime. Midemden tuhaf tuhaf kokular geliyor. Bu arada ailecek hastayız. Minik kuşa dün ilk iğnesini yaptırdım. 6 tane daha var. Şükür eşim biraz daha iyi. Serum takıldı şimdi ilaçlarını kullanıyor. Büyük kızım da dün gece iki kez kustu. Noldu bize bilmiyorum ama çok kötüyüz. Merak etmeyin diye geldim. Kendimi iyi hissedersem yine gelirim. Hepinizi öpüyorum. Gelemezsem merak etmeyin. :KK5:
Çok çok geçmiş olsun kaptancığım
al benden de o kadar canım yaa :KK47:

annemle görüştüm şimdi aksilik yokmuş. sanki renk pek içine sinmemiş ama fena değil diyor. o da ne istediğini bilmiyor açıkcası. ama yine de beğenmiş. ben de moral verdim. :KK31:

taşınmaktan nefret ediyorum En Büyük KK
Taşınmak zor oluyor canım biz de 5-6 ay önce taşındık ama daha taşınırız herhalde :KK52: Yeni eviniz hayırlı olsun. :KK16:

kızlar dünün ve bugünün mesajları bana atılacak. 6-7 aralık hatırlatayım unutanlar olabiliyor :KK31:
Tamam canım :KK34:

5 gün sonra açık öğretim sınavlarım var ve daha 5 ders var öğrenmem gereken. hepsinden de 4 ünite. bittim ben.:18:

ben derse kaçıyorum kızlar görüşrüüüz :KK55:
Kolay gelsin canım. :KK34:

ya benım grıbım 2-3 aydır gecmıyor alerjı gıbı bısey oldu neden boyle aceba doktora gıtcem yoruldum artık :KK37:
olmazsın inş cnm dıkkat et
Çok çok gemiş olsun.

Kızlar biraz hazırlık yapıp Ales'e çalışmaya başlayacağııım! Artık zamanı geldi, 3.sınıftayım ama Psikoloji master yapmak istiyorum. Psikoloji de master için çoook zor bir bölüm. 2 sene harıl harıl çalışacağım, Boğaziçi Psikoloji beni bekler.:KK16:

Kızlar biraz hazırlık yapıp Ales'e çalışmaya başlayacağııım! Artık zamanı geldi, 3.sınıftayım ama Psikoloji master yapmak istiyorum. Psikoloji de master için çoook zor bir bölüm. 2 sene harıl harıl çalışacağım, Boğaziçi Psikoloji beni bekler.:KK16:
İnşallah canım. Kolay gelsin. Ben de boğaziçi'de yüksek yapmak isterdim ama ALES'e çalışsam hatta 100 alsam bile beni almazlar ortalamam düşük :KK37: Geçen yıl ales e laf olsun diye girmiştim 80 aldım o sanırım kendi üniversiteme girmeme yeter. :KK35: Venüscüğüm bu arada bölümün neydi? :26:

ben jillian a kaçıyorum kızlar biticem bu programı inş. :KK24:
Kolay gelsin canııımmm

İnşallah canım. Kolay gelsin. Ben de boğaziçi'de yüksek yapmak isterdim ama ALES'e çalışsam hatta 100 alsam bile beni almazlar ortalamam düşük :KK37: Geçen yıl ales e laf olsun diye girmiştim 80 aldım o sanırım kendi üniversiteme girmeme yeter. :KK35: Venüscüğüm bu arada bölümün neydi? :26:
Söylemeyeyim canım şimdi ama benim ki de beşeri bilimlerden biri. Benim mezun olmama 2 sene var 3.5 ortalama ile mezun olsam yeter mi sence?

Selamlar millet, dün gelemedim pek.. Arada gelip gecmiş okudum, yazamadım ama.. Ebrum yaa cok gecmiş olsun hepinize

X