Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

bu yüzden erkeklere çok uyuz oluyorum babam hiç ilgilenmez bizdede öle hep annem ilgilenir snirler yıpranır filan umarım bi aksilik çıkmaz canım

Kıyamam...
Nereye taşınıyorsunuz canım?

bu yüzden erkeklere çok uyuz oluyorum babam hiç ilgilenmez bizdede öle hep annem ilgilenir snirler yıpranır filan umarım bi aksilik çıkmaz canım

al benden de o kadar canım yaa

annemle görüştüm şimdi aksilik yokmuş. sanki renk pek içine sinmemiş ama fena değil diyor. o da ne istediğini bilmiyor açıkcası. ama yine de beğenmiş. ben de moral verdim.

Kıyamam...
Nereye taşınıyorsunuz canım?

canım yine b.düzünde. şuan oturduğumuz eve 5-10 dk arabayla. artık bu son taşınmamız olacak neyseki

taşınmaktan nefret ediyorum

kızlar dünün ve bugünün mesajları bana atılacak. 6-7 aralık hatırlatayım unutanlar olabiliyor

kızlar ıyı gunler nasılsınız..
bende kahvaltımı yaptım evı toparladım oturuyorum bırazdan spor yapıcam bu hafta lısteye gırmek istıyorum hedefım 73 dun hiç gelemedım cunkü basım cok agrıyordu gripten olsa gerek mahvoldum :2: ne oluyor boyle ya herkes hasta havadan heralde :26:

Biraz daha normalim ben de bugün.. Geçmiş olsun canım sanırım kış ayına gerçekten geçmeye başladık o yüzden herkes hasta olmaya başladı..
canım yine b.düzünde. şuan oturduğumuz eve 5-10 dk arabayla. artık bu son taşınmamız olacak neyseki
Eee süpermiş. Aldınız mı evi maşallah canım

canım çok geçmiş olsun ben de her an grip olabilirim gibi hissediyorum olmam inş

evet kuzucuum

çok sağ ol

5 gün sonra açık öğretim sınavlarım var ve daha 5 ders var öğrenmem gereken. hepsinden de 4 ünite. bittim ben.:18:

ben derse kaçıyorum kızlar görüşrüüüz

canım çok geçmiş olsun ben de her an grip olabilirim gibi hissediyorum olmam inş

evet kuzucuum

çok sağ ol

ya benım grıbım 2-3 aydır gecmıyor alerjı gıbı bısey oldu neden boyle aceba doktora gıtcem yoruldum artık
olmazsın inş cnm dıkkat et

Sürekli aynı iki şehir arasında mekik dokumak çok hoş değil canım. En azından bana göre değil.

Çalıkuşu'nun iki bölümünü izledim ama romandan çok uzaklaşmışlar. Sevdiğim bir romanın bu kadar değiştirilmesine dayanamadım. Zayıf, sarışın Kamran olmuş kara yağız delikanlı
Günaydııın ben de çok uyudum, sabah geç kalktım hatta ben de iş yerindeyim. Santral ne santrali canım?
Çok çok geçmiş olsun kaptancığım
Taşınmak zor oluyor canım biz de 5-6 ay önce taşındık ama daha taşınırız herhalde Yeni eviniz hayırlı olsun.

kızlar dünün ve bugünün mesajları bana atılacak. 6-7 aralık hatırlatayım unutanlar olabiliyor
Tamam canım

5 gün sonra açık öğretim sınavlarım var ve daha 5 ders var öğrenmem gereken. hepsinden de 4 ünite. bittim ben.:18:

ben derse kaçıyorum kızlar görüşrüüüz
Kolay gelsin canım.

ya benım grıbım 2-3 aydır gecmıyor alerjı gıbı bısey oldu neden boyle aceba doktora gıtcem yoruldum artık
olmazsın inş cnm dıkkat et
Çok çok gemiş olsun.

Kızlar biraz hazırlık yapıp Ales'e çalışmaya başlayacağııım! Artık zamanı geldi, 3.sınıftayım ama Psikoloji master yapmak istiyorum. Psikoloji de master için çoook zor bir bölüm. 2 sene harıl harıl çalışacağım, Boğaziçi Psikoloji beni bekler.

İnşallah canım. Kolay gelsin. Ben de boğaziçi'de yüksek yapmak isterdim ama ALES'e çalışsam hatta 100 alsam bile beni almazlar ortalamam düşük Geçen yıl ales e laf olsun diye girmiştim 80 aldım o sanırım kendi üniversiteme girmeme yeter. Venüscüğüm bu arada bölümün neydi? :26:

ben jillian a kaçıyorum kızlar biticem bu programı inş.
Kolay gelsin canııımmm

Söylemeyeyim canım şimdi ama benim ki de beşeri bilimlerden biri. Benim mezun olmama 2 sene var 3.5 ortalama ile mezun olsam yeter mi sence?

Selamlar millet, dün gelemedim pek.. Arada gelip gecmiş okudum, yazamadım ama.. Ebrum yaa cok gecmiş olsun hepinize

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…