Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ayyy kızlar fotolarıma bakıyorum da ay ne ka şişmanmışım yaaaaaa çirkinmişim 30 yaşındaymışım resmen :KK14:

Sürekli aynı iki şehir arasında mekik dokumak çok hoş değil canım. En azından bana göre değil. :KK53:

Çalıkuşu'nun iki bölümünü izledim ama romandan çok uzaklaşmışlar. Sevdiğim bir romanın bu kadar değiştirilmesine dayanamadım. Zayıf, sarışın Kamran olmuş kara yağız delikanlı :KK53:

Günaydııın ben de çok uyudum, sabah geç kalktım hatta ben de iş yerindeyim. :KK52: Santral ne santrali canım?

Çok çok geçmiş olsun kaptancığım

Taşınmak zor oluyor canım biz de 5-6 ay önce taşındık ama daha taşınırız herhalde :KK52: Yeni eviniz hayırlı olsun. :KK16:

Tamam canım :KK34:

Kolay gelsin canım. :KK34:

Çok çok gemiş olsun.

sağ ol tatlım :KK16:

Kızlar biraz hazırlık yapıp Ales'e çalışmaya başlayacağııım! Artık zamanı geldi, 3.sınıftayım ama Psikoloji master yapmak istiyorum. Psikoloji de master için çoook zor bir bölüm. 2 sene harıl harıl çalışacağım, Boğaziçi Psikoloji beni bekler.:KK16:

ay inş :KK16:

ben jillian a kaçıyorum kızlar biticem bu programı inş. :KK24:

:KK9:

ayyy kızlar fotolarıma bakıyorum da ay ne ka şişmanmışım yaaaaaa çirkinmişim 30 yaşındaymışım resmen :KK14:

ay ben deee :KK9:

Slm kızlar :KK16:Çok ama çok hastayım dünden beri. :KK14:Sanırım midemi üşüttüm. Sürekli midem bulanıyor. Dün çok üşüyordum. Bugün üşümem geçti ama vücudumun her yere ağrıyor. Dayak yemiş gibiyim. Hatta üstümden kamyon geçmiş desem daha doğru olur. Nane limon kaynattım şimdi kendime. Midemden tuhaf tuhaf kokular geliyor. Bu arada ailecek hastayız. Minik kuşa dün ilk iğnesini yaptırdım. 6 tane daha var. Şükür eşim biraz daha iyi. Serum takıldı şimdi ilaçlarını kullanıyor. Büyük kızım da dün gece iki kez kustu. Noldu bize bilmiyorum ama çok kötüyüz. Merak etmeyin diye geldim. Kendimi iyi hissedersem yine gelirim. Hepinizi öpüyorum. Gelemezsem merak etmeyin. :KK5:

Kaptan bulaştırdınız heralde birbirinize hasta olmayan kaldımı evde ahh yaa:KK43:çok çok geçmiş olsun.

Günaydııın ben de çok uyudum, sabah geç kalktım hatta ben de iş yerindeyim. :KK52: Santral ne santrali canım?

Yalnız değilmişim demek ki:) Canım elektrik üretimdeyim ben termik santral elektriğiniz benden bana teşekkür borçlusunuz:KK1:sinirlendirmeyin keserim vallaaaa:KK1::KK1::KK1:

Kızlar yarın kızımın dogumgunu, ona pasta borekler yapıcam, bu haftasonu boylr olmus olcak..

eğer onları yapıp yemezssen kocaman alkış gelecek tavsiyem ucundan bile bakma tadına,misafir geldiğinde öyle yapmıştım acayipp moral verdii bana.zaten sen pasta sevmezssin kiii sevmezsin hemde hiççç...

BİR DİLİM ÇİKOLATALI PASTA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 116 DAKİKA YANİ YAKLAŞIK İKİ SAAT YÜRÜMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 dilim çikolatalı pastanın kalorisi 420 kcal.

20 dakika yürüyerek -orta hızda- harcadığınız kalori ise yaklaşık 72 kalori.(Alıntı)

sen bilirsin tatlımm:)

eğer onları yapıp yemezssen kocaman alkış gelecek tavsiyem ucundan bile bakma tadına,misafir geldiğinde öyle yapmıştım acayipp moral verdii bana.zaten sen pasta sevmezssin kiii sevmezsin hemde hiççç...

BİR DİLİM ÇİKOLATALI PASTA HÜPLETMEK İSTİYORUM...

ALDIĞIM KALORİYİ GÜPLETMEK İÇİN 116 DAKİKA YANİ YAKLAŞIK İKİ SAAT YÜRÜMEM GEREKİYOR.

Açıklama :
1 dilim çikolatalı pastanın kalorisi 420 kcal.

20 dakika yürüyerek -orta hızda- harcadığınız kalori ise yaklaşık 72 kalori.(Alıntı)

sen bilirsin tatlımm:)

insanın pasta yitesi kaçıyor :KK70:

dünkü menümü yazmamıştım kızlar

sahur
1 yumurta,2 kuru incir ,10 fındık,1 domates

akşam17.30
5 kaşık kıymalı ıspanak kavurma
4 kaşık yoğurt
maydonoz salatası

akşam misafirliğe gitmiştik:KK50:
9 gibi 1 1kaşık kısır
1 avuç badem

7 -8 leblebi

2 kupa yeşilçay
2.5 litreye yakın su

boğazlarım yanıyordu ve cok halsizdim por yapamadım:KK43:((
hala yanıyor.

insanın pasta yitesi kaçıyor :KK70:

dünkü menümü yazmamıştım kızlar

sahur
1 yumurta,2 kuru incir ,10 fındık,1 domates

akşam17.30
5 kaşık kıymalı ıspanak kavurma
4 kaşık yoğurt
maydonoz salatası

akşam misafirliğe gitmiştik:KK50:
9 gibi 1 1kaşık kısır
1 avuç badem

7 -8 leblebi

2 kupa yeşilçay
2.5 litreye yakın su

boğazlarım yanıyordu ve cok halsizdim por yapamadım:KK43:((
hala yanıyor.

canım kısır yemende bi sıkıntı yok sadece saati geç olmuş bide kuruyemişler fazla olmuş sanki

ya kızlar sabah domates salatalık ve yumurta yemekten kusucam valla varmı kahvaltı için önerisi olan?not:iş yerinde yiyeceğim şekilde olmalı yani menmen omlet felan yapamam:)

ya kızlar sabah domates salatalık ve yumurta yemekten kusucam valla varmı kahvaltı için önerisi olan?not:iş yerinde yiyeceğim şekilde olmalı yani menmen omlet felan yapamam:)

nesfit ye canım ben bazen ağzı kapaklı kaseye koyuyorum yolda giderkende bi küçük süt alıyorum yiyorum.. 2 dilim tm bugdaya peynirli domatesli yağsız tost yapabilirsin.

yatakta mekik ay buse ya :KK9:

30 mekik çektim :KK53:

Kaptan bulaştırdınız heralde birbirinize hasta olmayan kaldımı evde ahh yaa:KK43:çok çok geçmiş olsun.

Yalnız değilmişim demek ki:) Canım elektrik üretimdeyim ben termik santral elektriğiniz benden bana teşekkür borçlusunuz:KK1:sinirlendirmeyin keserim vallaaaa:KK1::KK1::KK1:

aman kesmeeeeeee :KK52::KK9:

X