Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Ay baktım şimdi, çok tatlı görünüyorsun. Alt kısmı kabarık falan prenses vari olmuş. Bej - toz pembe falan olsaymış tam prenses olacakmış.

menüm:

sabah 10.30
1 yumurtadan yağsız omlet
3 zeytin
1 kk beyaz peynir
1 dilim çavdar ekmeğine 1 tk kahvaltılık sos
yarım hurma meyvesi
1 fincan sütlü şekersiz nescafe

öğle 14.30
yarım kase çorba
15 suluköftenin köftesi 1 yk yemeğin suyu

akşam 17.30
5 yk fırında yağsız kabak yemeği (domates soğanlı)
1 yk süzme yoğurt

3 lt su
spor yok (reglim)

Sabah:
1 tutam maydanoz, roka
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
2 dilim kepek ekmek
Ara:
2 mandalina
6 fındık
Öğle:
1 tutam maydanoz, roka
1 pors. haşlanmış brokoli
1 kase tavuk çorbası
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 mandalina
1 galeta
Akşam:
1 tutam maydanoz, roka
3 köfte
1 kase tavuk çorbası
1 kase yoğurt
1 dilim kepek ekmek
*
3 lt su
2 kupa kahve
3 kupa yeşil çay

Sirada bir kac mini dizi var izlemeyi planladigim eh sherlock un baslamasina da az kaldi subatta filan ancak baslarim sanirim :/

Afiyet olsun canım. Menün güzel görünüyor, bir tek 15 köfte göze çarpıyor. Onlar da küçüktü herhalde, 15 köfteyi bir oturuşta kim yemiş biz yiyek

Ben menulerinizi begendim kizlar afiyet olsun ilerleyen gunlerde spor da olur insallah :)

Sirada bir kac mini dizi var izlemeyi planladigim eh sherlock un baslamasina da az kaldi subatta filan ancak baslarim sanirim :/
Sherlock Şubat'ta kesin miymiş? Geçen sene de Haziran dediler bekledim de gelmedi.
Ben menulerinizi begendim kizlar afiyet olsun ilerleyen gunlerde spor da olur insallah :)
Olacak olacak ben biraz diyete alışayım da..

ii aksamlar kizlar

bugün menm

9:00
1 yumurta omlet
yarim dilim t.b.ekmegi

15:00
1 dilim t.b.ekmek
1kibrit kutusu mozarella (beyaz peynirim bitmis)
dmates

18:00
2 tane krep

bol hareket
2lt su

ekmekler göze çarpıyor alışık değiliz bir listede bu kadar ekmek görmeye ama diyetisyen listesi olduğunu biliyorum. zaten bu hafta 2 kilo verdin. demek ki listelerde sıkıntı yok afiyetler olsun nasıl da doymuşsun be venüs. dünyayı yedirir bu diyetisyen sana süper valla

afiyet olsuun

Afiyet olsun canım. Menün güzel görünüyor, bir tek 15 köfte göze çarpıyor. Onlar da küçüktü herhalde, 15 köfteyi bir oturuşta kim yemiş biz yiyek

evet küçüktü canım 5 tanesi 1 köfte eder. yani 3 köfte yedim diyebiliriz valla ben 15 köfteyi en kilolu halimde dahi yemedim. kimse yiyemez hatta bence 150 kg falan olsak yeriz ama

teşekkürler

amin canım yaaaaaa

Eh benim de menum de gelsin artik :)

Sabah:
1 elma
1 kutu sut

Ara:
1 kk peynir
1 fincan cay

Ogle
1 dilim ekmek
4 kasik bezelye yemegi
3 zeytin

Ara:
1 fincan sekersiz turk kahvesi

Aksam:
4 kasik tas kebabi
minik kutu yogurt

Ara:
1 elma
2 bardak cay

Birazdan salatalik yiyecegim :)

Su yine 0.5 litre :/

Spor henuz yok hala yoldayim ama az kaldi istanbula eve gidince olmemis olursam jillian 30 shred level 1 yapacagim

Sherlock Şubat'ta kesin miymiş? Geçen sene de Haziran dediler bekledim de gelmedi.

Olacak olacak ben biraz diyete alışayım da..

ay sherlock gerçekten çok iyi. sevdiğim yabancı diziler var hepsine bir dönem bakıyorum sonra devamı gelmiyor bakmıyorum araya bir şey giriyor. Monk vardı favorimdi. dexter fenaydı bir de

ii aksamlar kizlar

bugün menm

1 yumurta omlet
yarim dilim t.b.ekmegi

1 dilim t.b.ekmek
dmates

2 tane krep

bol hareket
2lt su

krep unlu dimi canım yaa. bir de yağlı tabi. olmamış krepler. menün bugün pek sağlıklı değil açıkcası. öğlen de az olmuş. yarın düzeltirsin

menü güzel. tas kebabı yağlı değil mi canım ya :26: onun hakkında yorum yapamıycam ama su olayın cidden çok ama çok kötü. menün ne kadar iyi olursa olsun bu kadar az suyla hiç ama hiç kilo veremezsin. kilo korumak için bile günde en az 1,5 lt su içmek gerekirken sen kilo vermek için 0,5 lt içiyorsun. geçen günkü menünde de bu şekildeydi suyun. bence acil bu durumu düzeltmelisin yoksa zamanına yazık :26:

en iyisi bogazi tutup hic yememk. elimizde sonucta.

yazarken bende gülmüstüm ne alaka hadise diye

hadi bakalim yine gecen haftaya göre 200gr daha fazla, ama birden yavasladi kilo vermem yaa. fakat gercekten bu son 2haftadir biseyler tuhafti, reglmde gecikmeli geldi baya. ondandir diyelim insallah haftaya güzel sonuc alirim.

bu kiloyla uculmaz tabi geldim
ama yer yer catilarin ucma tehlikesi vardi, itfaiye catilara el atti bayaga.

harikasin canim tebrikler
Başlangıç:
01.03.2013
87.6 kg
Bugün:
06.12.2013
80.8 kg
Fark:
6.8 kg
:26:​

ne kadar üzülerek paylastigini daha önceki yorumlarina dayanarak anladigimi söyleyebilirim.
bundan sonra insallah dikkat edip aldigin kilolari vermeyeceksin,
bu hafta cok güzel kilo vermissin tebrik ederim, haftayada sonucun gzl olur insallah.

2. takımın her hafta 1.si....:26: her hafta 3.5 bi ondan gidiyor..maşallah diyelim ..

so what

vay vay vaaayy simli mimli sanırım bi parlaklık var eee abiye ne de olsa çok hoş olmuşsun canım. ama o güne kadar bence bel biraz daha incelmeli

kız bel mi var ya kadın diyoki çok fit ve zevklisin dio basenleri dert ederdim ya ne kadar elb,se denediysem hiç sorun olmdı

Ay baktım şimdi, çok tatlı görünüyorsun. Alt kısmı kabarık falan prenses vari olmuş. Bej - toz pembe falan olsaymış tam prenses olacakmış.

canım çok gelinlik vari oldu o renkler o yüzden bu renk aldım

güzel olmuş canım buseee ben jilliandan sıkıldım npcazzzz

dolu dolu bir menü

ii aksamlar kizlar

bugün menm

1 yumurta omlet
yarim dilim t.b.ekmegi

1 dilim t.b.ekmek
dmates

2 tane krep

bol hareket
2lt su

krep olmamış cnm

su çok az olmamış hatta yok

ii aksamlar kizlar

bugün menm

1 yumurta omlet
yarim dilim t.b.ekmegi

1 dilim t.b.ekmek
dmates

2 tane krep

bol hareket
2lt su
Canım menün biraz sağlıksız görünüyor, özel bir diyet mi bilemedim?
Bol hareket derken neler yaptın bakalım?

Aynen canım diyetisyenin güzelliği bu işte hem yiyorum hem kilo veriyorum, yiyeceklerin kimyasına göre liste yapıyorlar..
Ay su çok az, hayatımda o kadar az su içmedim Afiyet olsun canım

ay sherlock gerçekten çok iyi. sevdiğim yabancı diziler var hepsine bir dönem bakıyorum sonra devamı gelmiyor bakmıyorum araya bir şey giriyor. Monk vardı favorimdi. dexter fenaydı bir de
Monk'a ben de denk geldikçe bakıyordum eskiden ama daha güzel diziler bulunca bıraktım. Yerli dizi izlemiyorum kendime göre bişey bulamıyorum, belli başlı yabancı dizilerim var arada yeni keşifler yapıyorum hihih

canım çok gelinlik vari oldu o renkler o yüzden bu renk aldım
dolu dolu bir menü
Evet doğru diyorsun ama bakınca aklıma direk o renklerdeki hali geldi, çok zarif..
Önümüzdeki bir - iki hafta menülerim dolu dolu olacak, sonra yavaş yavaş azaltacağız diyetisyenceğizim ile..

Ocak diyorlar ama dogrudur insallah. Zate cekimler biteli epey oldu ama ne yapalim moffat bekletmeyi seviyor :)
Hahahaha aynen...
Öyle canım hiç sorma... Bakalım sabredip, bekleyeceğim..

Kizlar coklu alinti yapamiyorum kusura bakmayin bazi mesajlar arada kayniyor yine hatirladigim kadariyla cevap vereyim dexter i ilk uc sezonda izledim sonra biraktim monk a gelirsek onu da arada izliyordum ben galiba bbc dizilerini daha cok seviyorum ingiliz aksani yok mu ahh ahh hihiiih

Su konusuna gelirsek o konu basimin belasi bunu bile zorla ictim

Tas kebabinin yagli olmasina gelince aksam yemegimi okulun yemekhanesinde yedim yiyebilecegim en uygun sey oydu suyunu yemedim tanelerini secip yedim bir de

Kizlar istanbul sinirlarina girmis otobus simdi farkettim :) yarin is yerinden girerim artik kendinize iyi bakin iyi geceler (vedama bakmayin bir iki mesaj daha atacak vaktim var sanirim ama olur da veda edemezsem diye ^_^ )

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…