Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Bebeyim sen daha tatlisin tesekkur ederim:) su iciyorum iki gundur 2lt den biraz fazla.olacak galiba bu is:)

Canim o meyvenin yanina ne yemeliydim mesela?

Bebeyim sen daha tatlisin tesekkur ederim:) su iciyorum iki gundur 2lt den biraz fazla.olacak galiba bu is:)

canımm öğle yemeğini meyve ile geçiştireceksen elmayı yoğurdun içine dilimle o şekilde tüketki kana direkt karışmasın şeker

Son düzenleme:
maden suyu içiyorum bisküviler vardı mutfakta yemediim babam helva yiyordu canım çekti ama yemeeem

yarınki sonucumu çok merak ediyorum. bir de kızlar regl oldum sanki ama sökülmedi henüz tam olamadım ağrım falan da yok. çok ağrılı geçer benim. yani olamadım henüz diyebiliriz. bu durumda şişkinlik olabilir ben de ama yine de yarın ekside çıkacağım benceee

iyi düşünelim iyi olsuun

Sabah:
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 tutam maydanoz, roka
2 dilim kepek ekmek
Ara:
1 mandalina
1 armut
6 fındık
Öğle:
1 pors. haşlanmış brokoli
1 küçük kase yoğurt
1 tutam maydanoz, roka
1 kase hazır domates çorbası
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 armut
1 kepekli grisini
Akşam:
2 parça patlıcanlı köfteli kebab (yemeğin asıl adını unuttum)
2 yemek kaşığı pırasa yemeği
1/2 kase ev yapımı yoğurt
1 bardak kola
*
3 lt su
2 kupa yeşil çay
2 kupa yağsız sütlü kahve
Spor yok.

ay bizim mutfakta bulaşık oluyor ama yağ hiç olmaz öyle değişik bir durum

benzeten benzetene anacııımmmmm

yok ya eskiden çok yağ oluyordu hamsi patates kızartma filan drken piuu şimdi benm sayemde yağdan tasarruf ediyolar

yoğurt yiyebilirsin canım

canım kola ve öğlen ki ekmek olmasa iyiymiş bide araların çok dolu olmuşmenü gözüme çok kalabalık geldi

ay kızlar resmen mutfagı yıkadım diyebilirim dolaplar buzdolabı difriz filan derken sandalye ve masayı cifledim en son annem elimden cif ve yağ sökücüyü zor aldı pek de pis değilmiş ama başlayınca duramadım

Kızlar şuan arkadaşımdayım, bu gece onda kalıyorum. O yüzden akşam yemeğim biraz bozuk oldu. Son anda böyle bir plan çıktı, umarım kahvaltımda da sorun çıkmaz. Yarın daha düzenli bir diyet olacaaak. Bu evinde kaldığım arkadaşım da benimle aynı kiloda. İki güne kalmaz o da diyet yapmaya başlayacak. Birlikte yaza kadar kilolarımızdan kurtulma planı yapıyoruz. Artık hiç atıp tutmuyorum, elimden geleni yapacağım sadece ve kaytarmayacağım. Ne buradan ne de diyetimden.. Çünkü diyeti kontrol altında tutmak sizlerle, diyetisyenle ve destek veren arkadaşlarımla daha mümkün oluyor.

canım kola ve öğlen ki ekmek olmasa iyiymiş bide araların çok dolu olmuşmenü gözüme çok kalabalık geldi
Haklısın bebeğim. Ben diyetisyenin listesine tamamen uymaya çalışıyorum, harfi harfine yapma sözü verdim kendime. Bugün arkadaşımda kaldığım için akşam menüsü harfi harfine olmadı. Diyetisyenim de gözüne fazla gelebilir ama kaçamak yapmaman için tok olman lazım dedi. Bir de önümüzdeki 1 - 2 hafta boyunca bu listeyle kilo verebilirsin, çünkü uzun bir zamandır zararlı ve yağlı besleniyorsun dedi.

anlladım canım hadi hayırlısı bakalım

benımde borclarım var hep beraber tutalım o zaman :13: yoksa dedıgın gıbı efsımıze yenılıyoruz of bugun keske tutsaydım ama yarın tutucam insallahh

olur:)
ben oruç tutup da kilo veren birinin diyetini not etmiştim geçen sene .bakalım bulabilirsem onu baz alabiliriz canım.

cnm ögrencıyım ben ama bı tesettur magazasında falan satıs danısmanı olarak calışabılırım yeterkı esım kafaya takmasın.
hem öğrencilik hem ev hem iş cok yorulur yıpranırsın canım yaaa.gerekirse daha az konforlu bir eve taşının ,daha az yiyin için gezin ama bunu kendine yapma derim.tabi cok sıkışık ise durum sen daha iyisini bilirsin ama bu benim nacizane tavsiyem:)
diyetimin 1.ayı kutlu mutlu olsun:81::87::111::122::124:
04.11.2013---->102.6
04.12.2013---->93.9
8.7 point goes tooooo tey tey teyy

vaaayyyyyyyyyyyyyy tebrikler bu harika!!!!!!!!!!!!!!

venüscüm ben de burcu gibi yorum yapıcaktım ama sen diyetisyen listesi yapıyorsun demek. hımm. yine de çok geldi bana valla. doyman gerek tabi ama ekmek çok olmamalı. gerçi kaç kilosun bilsek doğru yorum yapabiliriz ama bu şekilde yapamıyorum. aramızda 90-100 kg olan arkadaşlarımız var. ve çıtır olma yolundalar. sen de bence kiloya rakamsal olarak bakma. 1 kg fazlalıkda aynı 40 kg fazlalıkta. biliyorsunki ben 20 kg vermiştim. bi kısmını geri aldım yine başladım. yani kilo bu alınır da verilir de. ama umarım bu son kez diyetimiz olur da bir daha ugrasmayız bu kilo belasıyla

en çok da canım karamelli mocha çekiyor venüs yazın içebilmek için bu kilo belasından kurtulmalı ve yaza kadar korumalıyım en azından ki yazın içeceğim bu kremalı içecekler bana kilo yapmasın. hep içmem tabi ama arada içmek istiyorum zayıf olduğumda tabi

selam kızlar
menüm:)
sahur05.00
2 yumurta tavada azıcık yağlı
biraz pekmez
biraz reçel

akşam 17.00
3 badem 3 kurukayısı

akşam 17.30
1 kase tarhana
1 biber dolması
tatlı bir şey yedim((

ara22.00
1 kupa yeşilçay

olmadı yani bugün.

su 1.5 litre anca oldu yatana kadar 2.5 olur
birazdan yarım saatlik leslie yapacağım
belki 1 kupa daha yeşilçay içerim içeebilirsem.

bugün menüm

9:00
1 yumurta
2kk beyaz peynir ile omlet
yarim d. tam b. ekmegi

11:30
toplanti sonrasi yemek ve yine yemek zorunda kaldim cok az yedim fakat kacamak seylerdi.neler oldugunu yazmicam tatli ve tuzlu seyler vardi. yememde bir nevi iyi oldu yoksa catlardim, herkes benim yedigimin 3-4 katini ve ayriyeten baska seylerde yedi.
cok az yedim yani.

16:30
1 avc leblebi fndk

20
mantar izgara

1,5lt su
1lt nane cay

Maşallah maşallah 41 kere maşallah yarın tartıl bakim kaç kilo çıkacaksın çok merak ettim

kırmızı meyvelisini yiyordum ben çok güzeldi yaaaa yine alayım ben ondan çilekliydi ooo
Ben karışık meyvelisini çok seviyorum. Kırmızı meyvelisi hoşuma gitmemişti. Birde çikolatalısı var oda güzel

altıma işememek için yatakta oturmuş sallanıyorum çok mutluyum
Neeeeeeee ayy alemsin Buse yaaaaa

Allah kabul etsin canım. Menü güzel gitmişte o akşam ki tatlı bişey olmamış. Keşke yazsaydın ne yediğini merak ettim şimdi Ayrıca bu cuma mutlaka - çıkmalısın biliyorsun dimi

sanki meyve fazla olmuş gibi geldi bana canım:)
ne hamaratsın yaaaa
Toplam 49 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 44 ziyaretçi)

Bu ne yaaaaaaaaaaaaaa
vay naptınız siz arkaaşlar!!!

nohuta bak seeeeen ...:)
su ve spor önemli canım dikkat
süperr!!!
tamamdır ebru
öğleye yoğurt ekleseydin keşke canım.daha doyurucu olurdu.

pilav ve patates cısss

afiyet olsun:) Allah kabul etsin canım. Menü güzel gitmişte o akşam ki tatlı bişey olmamış. Keşke yazsaydın ne yediğini merak ettim şimdi Ayrıca bu cuma mutlaka - çıkmalısın biliyorsun dimi
[/QUOTE]

amin:)
ayy yazmıyım yaaa
biliyooom - cıkmalıyım:18::18::18:

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…