Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hoş geldin canım bende merak ettim seni göremeyince.

İyilik canım senden naber :KK16:

Kızlar Konya' la lapa lapa kar yağıyor. Öğlenden beri. Arabanın üstünde en az 5 cm vardı. Şimdi daha da artmıştır. :KK16:

Allah düşmanımı internetsiz bırakmasın :KK9: ÇAtladım meraktan dün giremedim bugün geceye kadar brdayım. Kızımın derslerini yaptırıp geliyorum. Telafi etmem lazımmmm

Normalde ikinci çocukta sezaryen olacağı için tarihi ben belirledim ama ameliyata girince doktorcum dedi ki senin minik hazırlanmış geliyormuş yani ben belirlemesem bile aynı tarihte gelecekti prensesim. Birde bu tarih benimi için ikinci önemli bir tarih. Tam 2,5 sene önce bu tarihte sigarayı bıraktım. :KK9::KK9::nazar: Bu arada sen neden 04.04.2014 olarak belirledin tarihi?

Daha nasıl geleyim Buse' cim yaaaa :KK9: Buna şükür bence :KK34:

Bende ekmek yerken bimden alıyordum. Hem çavdarı hem tam buğdayı gayet güzel. Artık ekmek yemiyorum. Canımda çok istemiyor. Ekmeksiz hiç bir şey yiyemeyen bir insan için mucize gibi :nazar:

Aynen bahaneye bak bahaneye ama bence nazar var bu işlerde. Çünkü ben de ne zaman kararlı olup kilo versem ertesi gün kendime hakim olamıyorum.

Eğer + çıkarsan listeye giremezsin biliyorsun dimi canım? Listeye girmek için ben yemeni tavsiye etmem.

Herkes S4 demiş zaten. Bence hiç durma hemen S4 al. Çünkü çok iyi fotoğraf çekiyor. Ben ufaklığın bütün fotolarını onunla çekiyorum. :KK34:

İştah açar diyor yaaaaa dikkat :KK9: Zeynep anne sütünü artırıyormuş. Doğruysa eğer.

Yukarda da söyledim. S4 fotoğrafı güzel çekiyor.

Harika ötesi bir menüüüüüüüüüüüüüü :nazar::KK9:

Püsküüt diye diye nazar etti zaten takıma zor kurtardık sarı kartı.

Öğleyi atlamışsın hiç ekmek yememişsin. Daha doyurucu beslenmen lazım canım. Ne kadar su içiyorsun?
70e dusmek icin karizmatik bi tarih belirledim kendime ozel bi sebebi yok yani:KK1:masallah ebrucum insallah bende birakirim yavas yavas ariniyorum kotu aliskanliklarimdan hepsi bi arada zor oluyor tabi.once kahve sonra az uyuma derken beslenme kilo iste bi de sigara var yok yokmus bende de ha:KK52:
Canim 1 lt anca iciodum de dun sen soyledikten sonra dun 2 kusur ictim bugunde 1.5 oldu simdilik.
Ekmege baslicam die umuyorum insallah:) meyve ogun yerine gecmez mi? Vallahi cok doydum bugun hatta migdem agzimda okdar yemis gibiyim.

tartılmıcam inat ettim ama geçen haftaya göre karnım dahada inik yani yok gibi göbişim :KK52:

:KK52::KK9:

Ya ben niye bukadar aykırı bi insanım yaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaa!!!!!Söz geçiremiyorum beynime:KK43:
Hep milletin yüzünden oluyor bu ne zaman rejime başlasam şu bişe yapmaz şunun ucundan al diye diye bezdirdiler beni yemicem dedim dedim dedim ve sonuç aslında daha fazla verebilirdim bi haftadır benim yanlış olan tüm doğrularımı alt üst ettiniz ya Tecrübelisiniz sonuçta bıraktım kendimi ellerinize adam edeceksiniz elbet bu inadııı:18:
Tamam ya törpülicem kendimi yicem ekmek cumadan sonra daha düzgün menuler ve daha fazla kilo kayıpları göreceksiniz inşallah:KK43:
Bu arada kızar gibi yazmışım ama aslında öyle değil çokk çokkk teşekkürler hepinize iyiki varsınız valla ya.:KK52:

canım çok tatlısın sen yaaa :KK9:

:KK54:

kızlar ben bi zilli jillianla egzersiz yapıyım geliyorum :KK52:

:KK23:

Hoşbulduk kaptancığım. Evet biliyorum listeye girebilmek için aldıklarımızı vermemiz gerektiğini. :KK34:

Evet Burcum geldim :KK52: Valla çok özledim takımı, burada olmayı. Şu bir buçuk ay nasıl geçti anlamadım. :26:

Komşularınız bakıyorsa ne iyi canım. Bizim evde beslediğimiz kedimiz var artık yaşlandı epey. :KK16:

Diyet battı diye düşünme canım. Nohut gibi bakliyatlara da ihtiyacımız var sonuçta :KK34:

Canım çok geçmişte kaldı diye alıntı yapmıyordum nasılsa yorum yazılmıştır dedim :KK33: Gözüme çubuk krakerler takıldı. O an aklıma bir şarkı geldi :KK51:

Multitap-Çıbık

Çıbık
İşte geldim kapına
Elma dersem çıkma
Armut dersem çık
:KK52::KK52::KK52:

Tabi bedava sirke baldan tatlıdır diye boşuna dememişler Burcum ama olmamış sanki :KK47:

Tamam canım başarılar :KK16:

Kolay gelsin :KK34:

yine de nohutu abartmamak iyi fikir :KK9: sağ ol ayşenurcum. bu arada ben buse yaş 24 bekar ve konya da kar ve bunlar hep bana kar... ve ahahahah :KK53: kaçamak olmadığı için mutluluk sarhoşuyum sanırım :KK9:

kolay gelsin canım

kızlar bu arada ban bir fikir verin
telefon alıcam ben şimdi ama ne alıcama karar veremiyorum
çevrenizde kullanan varsa neden memnunlar
alternatifler
samsung s4
samsung note II
iphone 5s
htc one
fikir bekliyorum sizden

kardeşimde s3 vardı memnun değildi donuyormuş bi süre sonra. iphone 5 kullanıyor cok memnun. bende de iphone 4 var. takoza kaçtı artık ama hala memnunum :KK16: sanırım tek iphone al diyecek olan benim şuan :KK9:

Nohut:
Besin değeri ve kalorisi yüksek bir sebze olan nohut oldukça besleyicidir. Bol miktarda nişasta ve azot içermesinin yanında bitkisel protein ve B vitaminleri ile demir, kalsiyum, fosfat ve fosfor gibi mineraller açısından zengindir. 100 gr. nohut 360 kalori, yaklaşık 20 gr bitkisel protein, 5 gr. yağ ve 61 gr. karbonhidrat içerir.

Nohutun Faydaları:
Vücudu kuvvetlendirir. Beyinsel ve zihinsel yorgunluğu giderir. İştah açar. Mideyi kuvvetlendirir, bağırsakları yumuşatır ve bol idrar söktürür. Anne sütünü arttırır. Vücuttaki damarları açar. Cinsel isteği ve gücü arttırır. Sesi açar ve öksürüğü keser. Göğüs kanserine karşı koruyucudur. Vücutta fazla su toplanmasını önler. Östrojen hormonunu dengeleyici etkisi ile özellikle menopoz döneminde faydalıdır.
:KK56:

çok güzel paylaşım sağ ol canım :KK16:

Kuzum sen jillian ablamızın egzersizlerini mı yapıyorsun? Ne zaman başladın? Ne yapıyorsun? Ben de bugün 30day shred'e başlamayı düşünüyorum Burcum. :KK52:

30 day shred süpeeer :KK76:ben de yapcam onu ama hedefe ulastıktan sonra. yine kas yapmak istemiyorum cünkü :KK9:

Kızlar dünün menüsünü yazayım.

Sabah:
4 kaşık süzme yogurt
1 dilim akmek
Kırmızı biber

Öğle:
Taze fasulye yemeği
2 kaşık erişte
salata

Akşam:
Lahana yemeği
Yarım kase mercimek çorbası
Salata
1 dilim ekmek

Spor yok.
Su:0.5 lt :KK50: Yine su içmeyi bıraktım ben. :KK34:

su az olmamış. süzme yogurt ben de çok severim ama 1 kaşıktan fazla yeme aşırı yağlı ve kalorili :KK34:

kızlar ben ebruyada msj attım gruptan çıkıyorum çünkü
yetişemiyorum kk da başka tpilklerede yazıyorum
geçmileri oku cvp ver derken yetişemiyorum masleff
hoşçakalın kendinize iyi bakin
ince kalın , zarif kalınn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:

peki banucum. sen de kendine iyi bak :KK34:

Kızlar bütün işlerimi hallettim şimdi arkadaşımı jinekologa getirdim. Beklerken yazayım dedim. Şimdi ara öğünümü yedim, annem yokken diyet yapmam sanıyordum. Ama bugün her şeyimi kendim hazırladım, çok mutlu oldum. Brokoli haşladım, salata, çorba vs. Çok basit aslında ama benim için ilk sayılır Hihihi

:KK9:

zilli yine bi yandan bi yana savurdu umarım bu hafta güzel bi kilo veririmde mtive olurum En Büyük KK

:KK23:En Büyük KK

4 - 5 Aralık 2013 canan456

6 - 7 Aralık 2013 buseb

9 - 10 Aralık evamaria

11- 12 Aralık glmscs

13 - 14 Aralık gubsej

16 - 17 Aralık mavera87

18- 19 Aralık ysfmir

Kızlar yeni mesaj listemiz bu. Lütfen herkes not alsın.

:KK31:

sabah(07:00)
1 kase nesfit karışık meyveli
(ay çok baydı sabah sabah)

12:00
2 mandalina

öğle(14:45)
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış tam bugday
1 domates
3 cin biber
1 kk peynir
4 zeytin
şekersiz çay

akşam(18:10)
4 ızgara köfte
közlenmiş domates biber
salata
1 büyük ayran

3 litre su
40 dk jillian
10500 adım

nesfit karışık meyvelinin tadını seviyorum ben ya :KK9:

Toplam 27 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 23 ziyaretçi)

:KK30::KK30::KK30::nazar:

:KK52::KK53::nazar:

Bugunku menum
Sabah
8.00
1 salatalik
1 domates
1 haslanmis yumurta
1kk peynir
10.00
1 turk kahvesi sade

Ogle
12.30
1 elma
1 mandalina
2.00
Bitki cayi
4.30
Bitki cayi

Aksam
6.00
1 tavuk sis(nasil cok geldi sisirdi beni iice)
Yarim kase mercimek corba
Az salata
2 bardak ayran

Sistim sistim

ben çok beğendim canım. meyve ara öğün olsun. öğleni daha doyurucu yap ama yine de çok güzel :KK16: suyu da unutmuyorsundur umarım :KK34:

Kızlarr ben geldimm :) Dün raporluydum vınn da işyerimde kaldı doğal olarak nete giremedim :KK43:

neyin var canım ne raporu? geçmiş olsun. hoş geldin bu arada :KK3:

Dünkü menüm
sabah
çavdar ekmekli sandviç şekersiz çay

öğle
3 parça tavuk nugget(popeyes)

akşam
etli pilav :KK43: davetteydim pilavı az yedim.

1,5 litre civarında su içtim.

Bugünkü menüm
sabah
peynir zeytin, çavdar ekmeği şekersiz çay

öğlen
çorba
köfte ve 1 kaşık patetes püresi

akşam
1 tabak mantarlı tavuk
1 çavdar ekmeği.

dünkü menü hiç olmamış. bugünkü menü daha iyi ama az da olsa püre olmasa yerine salata falan olsa süpermiş :))

Hoş geldin canım bende merak ettim seni göremeyince.

İyilik canım senden naber :KK16:

Kızlar Konya' la lapa lapa kar yağıyor. Öğlenden beri. Arabanın üstünde en az 5 cm vardı. Şimdi daha da artmıştır. :KK16:

ay ben sogugu sevmiyorum ama karı seviyorum :KK9:

banane ebru ben özlüyorum seni. yorumlarını özlüyorum fırçalarını özlüyorum bananeee :KK9: şaka maka sakın bizi bırakma yaa :KK16:

menüm

sabah 09.30
1 yumurtadan dukan krep
1 light üçgen peynir
1 zeytin

öğle 14.30
ızgara tavuk
1 yk süzme yoğurt (normal yoğurt yok evde kızlar)

akşam 18.40
ızgara tavuk
yarım yk süzme yoğurt
yarım kk beyaz peynir

3 lt su
30 squat

:KK42:

Bugunku menum
Sabah
8.00
1 salatalik
1 domates
1 haslanmis yumurta
1kk peynir
10.00
1 turk kahvesi sade

Ogle
12.30
1 elma
1 mandalina
2.00
Bitki cayi
4.30
Bitki cayi

Aksam
6.00
1 tavuk sis(nasil cok geldi sisirdi beni iice)
Yarim kase mercimek corba
Az salata
2 bardak ayran

Sistim sistim

menü güzel ama öğlede mutlaka bi protein filan olsaydı iyiydi

Normalde ikinci çocukta sezaryen olacağı için tarihi ben belirledim ama ameliyata girince doktorcum dedi ki senin minik hazırlanmış geliyormuş yani ben belirlemesem bile aynı tarihte gelecekti prensesim. Birde bu tarih benimi için ikinci önemli bir tarih. Tam 2,5 sene önce bu tarihte sigarayı bıraktım. :KK9::KK9::nazar: Bu arada sen neden 04.04.2014 olarak belirledin tarihi?

Daha nasıl geleyim Buse' cim yaaaa :KK9: Buna şükür bence :KK34:

Bende ekmek yerken bimden alıyordum. Hem çavdarı hem tam buğdayı gayet güzel. Artık ekmek yemiyorum. Canımda çok istemiyor. Ekmeksiz hiç bir şey yiyemeyen bir insan için mucize gibi :nazar:

Aynen bahaneye bak bahaneye ama bence nazar var bu işlerde. Çünkü ben de ne zaman kararlı olup kilo versem ertesi gün kendime hakim olamıyorum.

Eğer + çıkarsan listeye giremezsin biliyorsun dimi canım? Listeye girmek için ben yemeni tavsiye etmem.

Herkes S4 demiş zaten. Bence hiç durma hemen S4 al. Çünkü çok iyi fotoğraf çekiyor. Ben ufaklığın bütün fotolarını onunla çekiyorum. :KK34:

İştah açar diyor yaaaaa dikkat :KK9: Zeynep anne sütünü artırıyormuş. Doğruysa eğer.

Yukarda da söyledim. S4 fotoğrafı güzel çekiyor.

Harika ötesi bir menüüüüüüüüüüüüüü :nazar::KK9:

Püsküüt diye diye nazar etti zaten takıma zor kurtardık sarı kartı.

Öğleyi atlamışsın hiç ekmek yememişsin. Daha doyurucu beslenmen lazım canım. Ne kadar su içiyorsun?

püsküüt te varyaaa geçende beni kilo korumada tebrik etti haftasına + çıktım :KK52:

Dünkü menüm
sabah
çavdar ekmekli sandviç şekersiz çay

öğle
3 parça tavuk nugget(popeyes)

akşam
etli pilav :KK43: davetteydim pilavı az yedim.

1,5 litre civarında su içtim.

Bugünkü menüm
sabah
peynir zeytin, çavdar ekmeği şekersiz çay

öğlen
çorba
köfte ve 1 kaşık patetes püresi

akşam
1 tabak mantarlı tavuk
1 çavdar ekmeği.

gülcüm ilk günde etli pilav ve o yağlı nuggetlarrrr bugünde patates püresi olmamış :KK20:

:KK52::KK9:

canım çok tatlısın sen yaaa :KK9:

:KK54:

:KK23:

yine de nohutu abartmamak iyi fikir :KK9: sağ ol ayşenurcum. bu arada ben buse yaş 24 bekar ve konya da kar ve bunlar hep bana kar... ve ahahahah :KK53: kaçamak olmadığı için mutluluk sarhoşuyum sanırım :KK9:

kardeşimde s3 vardı memnun değildi donuyormuş bi süre sonra. iphone 5 kullanıyor cok memnun. bende de iphone 4 var. takoza kaçtı artık ama hala memnunum :KK16: sanırım tek iphone al diyecek olan benim şuan :KK9:

çok güzel paylaşım sağ ol canım :KK16:

30 day shred süpeeer :KK76:ben de yapcam onu ama hedefe ulastıktan sonra. yine kas yapmak istemiyorum cünkü :KK9:

su az olmamış. süzme yogurt ben de çok severim ama 1 kaşıktan fazla yeme aşırı yağlı ve kalorili :KK34:

peki banucum. sen de kendine iyi bak :KK34:

:KK23:En Büyük KK

:KK31:

nesfit karışık meyvelinin tadını seviyorum ben ya :KK9:

:KK52::KK53::nazar:

ben çok beğendim canım. meyve ara öğün olsun. öğleni daha doyurucu yap ama yine de çok güzel :KK16: suyu da unutmuyorsundur umarım :KK34:

neyin var canım ne raporu? geçmiş olsun. hoş geldin bu arada :KK3:

dünkü menü hiç olmamış. bugünkü menü daha iyi ama az da olsa püre olmasa yerine salata falan olsa süpermiş :))

ay ben sogugu sevmiyorum ama karı seviyorum :KK9:

ay buseeeeeee o ananslar dişime yapıştı bide fazla şekerli geldi bana baydı beni sanki tadı güzel ama :KK52:

menüm

sabah 09.30
1 yumurtadan dukan krep
1 light üçgen peynir
1 zeytin

öğle 14.30
ızgara tavuk
1 yk süzme yoğurt (normal yoğurt yok evde kızlar)

akşam 18.40
ızgara tavuk
yarım yk süzme yoğurt
yarım kk beyaz peynir

3 lt su
30 squat

:KK42:

aman Allahım gözlerime inanmıyorum :KK53: kaçamaksız bi menü ve buseeeeeeee hemde 2 gün üst üste :KK53:

menü güzel ama öğlede mutlaka bi protein filan olsaydı iyiydi

püsküüt te varyaaa geçende beni kilo korumada tebrik etti haftasına + çıktım :KK52:

gülcüm ilk günde etli pilav ve o yağlı nuggetlarrrr bugünde patates püresi olmamış :KK20:

ay buseeeeeee o ananslar dişime yapıştı bide fazla şekerli geldi bana baydı beni sanki tadı güzel ama :KK52:

kırmızı meyvelisini yiyordum ben çok güzeldi yaaaa yine alayım ben ondan :KK76: çilekliydi ooo :KK52:

başarıcaaaaaazzzzzzzz :KK52:

ben de bugün o niyetle evi topladım. mutfağı düzelttim makineyi falan boşalttım. :KK76: diyette olmak zekayı böyle kullanmayı gerektiriyor :KK9:

sorma ya ama ben mutfakla 2 haftadır ilgilenmiyorum biraz batmış. ay eskiden olsa yağdan geçilmezdi şimdi çok iyi o kadar batmıyo :KK52:

X