Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Allah düşmanımı internetsiz bırakmasın ÇAtladım meraktan dün giremedim bugün geceye kadar brdayım. Kızımın derslerini yaptırıp geliyorum. Telafi etmem lazımmmm

70e dusmek icin karizmatik bi tarih belirledim kendime ozel bi sebebi yok yanimasallah ebrucum insallah bende birakirim yavas yavas ariniyorum kotu aliskanliklarimdan hepsi bi arada zor oluyor tabi.once kahve sonra az uyuma derken beslenme kilo iste bi de sigara var yok yokmus bende de ha
Canim 1 lt anca iciodum de dun sen soyledikten sonra dun 2 kusur ictim bugunde 1.5 oldu simdilik.
Ekmege baslicam die umuyorum insallah:) meyve ogun yerine gecmez mi? Vallahi cok doydum bugun hatta migdem agzimda okdar yemis gibiyim.

tartılmıcam inat ettim ama geçen haftaya göre karnım dahada inik yani yok gibi göbişim

canım çok tatlısın sen yaaa

kızlar ben bi zilli jillianla egzersiz yapıyım geliyorum

yine de nohutu abartmamak iyi fikir sağ ol ayşenurcum. bu arada ben buse yaş 24 bekar ve konya da kar ve bunlar hep bana kar... ve ahahahah kaçamak olmadığı için mutluluk sarhoşuyum sanırım

kardeşimde s3 vardı memnun değildi donuyormuş bi süre sonra. iphone 5 kullanıyor cok memnun. bende de iphone 4 var. takoza kaçtı artık ama hala memnunum sanırım tek iphone al diyecek olan benim şuan

çok güzel paylaşım sağ ol canım

Kuzum sen jillian ablamızın egzersizlerini mı yapıyorsun? Ne zaman başladın? Ne yapıyorsun? Ben de bugün 30day shred'e başlamayı düşünüyorum Burcum.

30 day shred süpeeer ben de yapcam onu ama hedefe ulastıktan sonra. yine kas yapmak istemiyorum cünkü

su az olmamış. süzme yogurt ben de çok severim ama 1 kaşıktan fazla yeme aşırı yağlı ve kalorili

peki banucum. sen de kendine iyi bak

zilli yine bi yandan bi yana savurdu umarım bu hafta güzel bi kilo veririmde mtive olurum

nesfit karışık meyvelinin tadını seviyorum ben ya

Toplam 27 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 23 ziyaretçi)

ben çok beğendim canım. meyve ara öğün olsun. öğleni daha doyurucu yap ama yine de çok güzel suyu da unutmuyorsundur umarım

Kızlarr ben geldimm :) Dün raporluydum vınn da işyerimde kaldı doğal olarak nete giremedim

neyin var canım ne raporu? geçmiş olsun. hoş geldin bu arada

dünkü menü hiç olmamış. bugünkü menü daha iyi ama az da olsa püre olmasa yerine salata falan olsa süpermiş :))

ay ben sogugu sevmiyorum ama karı seviyorum

banane ebru ben özlüyorum seni. yorumlarını özlüyorum fırçalarını özlüyorum bananeee şaka maka sakın bizi bırakma yaa

menüm

sabah 09.30
1 yumurtadan dukan krep
1 light üçgen peynir
1 zeytin

öğle 14.30
ızgara tavuk
1 yk süzme yoğurt (normal yoğurt yok evde kızlar)

akşam 18.40
ızgara tavuk
yarım yk süzme yoğurt
yarım kk beyaz peynir

3 lt su
30 squat

menü güzel ama öğlede mutlaka bi protein filan olsaydı iyiydi

püsküüt te varyaaa geçende beni kilo korumada tebrik etti haftasına + çıktım

gülcüm ilk günde etli pilav ve o yağlı nuggetlarrrr bugünde patates püresi olmamış

ay buseeeeeee o ananslar dişime yapıştı bide fazla şekerli geldi bana baydı beni sanki tadı güzel ama

aman Allahım gözlerime inanmıyorum kaçamaksız bi menü ve buseeeeeeee hemde 2 gün üst üste

kırmızı meyvelisini yiyordum ben çok güzeldi yaaaa yine alayım ben ondan çilekliydi ooo

başarıcaaaaaazzzzzzzz

ben de bugün o niyetle evi topladım. mutfağı düzelttim makineyi falan boşalttım. diyette olmak zekayı böyle kullanmayı gerektiriyor

sorma ya ama ben mutfakla 2 haftadır ilgilenmiyorum biraz batmış. ay eskiden olsa yağdan geçilmezdi şimdi çok iyi o kadar batmıyo

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…