Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

selam kızlar
menüm:)
sahur05.00
2 yumurta tavada azıcık yağlı
biraz pekmez
biraz reçel

akşam 17.00
3 badem 3 kurukayısı

akşam 17.30
1 kase tarhana
1 biber dolması
tatlı bir şey yedim:KK43:((

ara22.00
1 kupa yeşilçay

olmadı yani bugün.

su 1.5 litre anca oldu yatana kadar 2.5 olur
birazdan yarım saatlik leslie yapacağım
belki 1 kupa daha yeşilçay içerim içeebilirsem.

bugün menüm

9:00
1 yumurta
2kk beyaz peynir ile omlet
yarim d. tam b. ekmegi

11:30
toplanti sonrasi yemek ve yine yemek zorunda kaldim cok az yedim fakat kacamak seylerdi.neler oldugunu yazmicam tatli ve tuzlu seyler vardi. yememde bir nevi iyi oldu yoksa catlardim, herkes benim yedigimin 3-4 katini ve ayriyeten baska seylerde yedi.
cok az yedim yani.

16:30
1 avc leblebi fndk

20
mantar izgara

1,5lt su
1lt nane cay

ikiniz de kaçamak yapmışsınız :KK19:

Maşallah maşallah 41 kere maşallah yarın tartıl bakim kaç kilo çıkacaksın çok merak ettim :nazar:

Ben karışık meyvelisini çok seviyorum. Kırmızı meyvelisi hoşuma gitmemişti. Birde çikolatalısı var oda güzel :KK9:

Neeeeeeee ayy alemsin Buse yaaaaa :KK60::KK60::KK60:

Allah kabul etsin canım. Menü güzel gitmişte o akşam ki tatlı bişey olmamış. Keşke yazsaydın ne yediğini merak ettim şimdi :KK56: Ayrıca bu cuma mutlaka - çıkmalısın biliyorsun dimi:KK34:

ben de çok meraktayım kaptaaan söyliycem yarın :KK76: sadece kırmızı meyveliyi denedim ben onlardan alayım bari. şu çikolatalıdan alsam sorun olur mu kaptan?

alemim valla ve yine aynı durumdayım :KK53:

herkese iyi geceler kızlar:)))

iyi geceler kaçamakcııııı :KK9:

Buse 3lt yi nerene icion ya :) maaaasallahhh.sorma o tuvalet derdi bende de var bugun kac kisiyi odamda biraktim geliyorum deyip:) basteknisyen gelio usta cay soyledim sen onu ic geliyorum diorum.aonra koridorda karsilasioz ahahahahaha e napsinn adam beni nereye kadar beklicek:)

Buse 3lt yi nerene icion ya :) maaaasallahhh.sorma o tuvalet derdi bende de var bugun kac kisiyi odamda biraktim geliyorum deyip:) basteknisyen gelio usta cay soyledim sen onu ic geliyorum diorum.aonra koridorda karsilasioz ahahahahaha e napsinn adam beni nereye kadar beklicek:)

ahahah çok güldüm yaa :KK9: canım ben 3.5 lt falan içiyorum aslında. çünkü yatana kadar içmeye devam ediyorum :KK53: durmadan wc ye gidiyorum. içimi çamaşır suyuyla yıkıyorum sanki :KK60:

kızlar ben yatıyorum artık. iyi geceleeer :KK16:

özelikle yarın(bugün) kimse kaçamak yapmasın lütfen. cumaya hazırlanmalıyız En Büyük KK

kolay gelsin canım

kızlar bu arada ban bir fikir verin
telefon alıcam ben şimdi ama ne alıcama karar veremiyorum
çevrenizde kullanan varsa neden memnunlar
alternatifler
samsung s4
samsung note II
iphone 5s
htc one
fikir bekliyorum sizden

Cnm esımın teli iphone 5 babamın samsung s4 bence samsung neden dersen kamerası iyi ve daha cok ozellıgı var zaten o da android hem zarıf not II falan cok buyuk cevremde alanlar dgustırdı hep s4 tercıh ettıler iphone de zarıf duruyor hele beyzına bayılıyorum eger özellik ıstersen samsun Şık istersen iphone derım secım senın :KK34:

Bugunku menum
Sabah
8.00
1 salatalik
1 domates
1 haslanmis yumurta
1kk peynir
10.00
1 turk kahvesi sade

Ogle
12.30
1 elma
1 mandalina
2.00
Bitki cayi
4.30
Bitki cayi

Aksam
6.00
1 tavuk sis(nasil cok geldi sisirdi beni iice)
Yarim kase mercimek corba
Az salata
2 bardak ayran

Sistim sistim

menü fena olmamış ama bizim kilomuz için az
biraz daha artırırsan daha az kilo verirsin ama daha sağlıklı veririsin
bunu bana diyetisyen söylemişti

Normalde ikinci çocukta sezaryen olacağı için tarihi ben belirledim ama ameliyata girince doktorcum dedi ki senin minik hazırlanmış geliyormuş yani ben belirlemesem bile aynı tarihte gelecekti prensesim. Birde bu tarih benimi için ikinci önemli bir tarih. Tam 2,5 sene önce bu tarihte sigarayı bıraktım. :KK9::KK9::nazar: Bu arada sen neden 04.04.2014 olarak belirledin tarihi?

Daha nasıl geleyim Buse' cim yaaaa :KK9: Buna şükür bence :KK34:

Bende ekmek yerken bimden alıyordum. Hem çavdarı hem tam buğdayı gayet güzel. Artık ekmek yemiyorum. Canımda çok istemiyor. Ekmeksiz hiç bir şey yiyemeyen bir insan için mucize gibi :nazar:

Aynen bahaneye bak bahaneye ama bence nazar var bu işlerde. Çünkü ben de ne zaman kararlı olup kilo versem ertesi gün kendime hakim olamıyorum.

Eğer + çıkarsan listeye giremezsin biliyorsun dimi canım? Listeye girmek için ben yemeni tavsiye etmem.

Herkes S4 demiş zaten. Bence hiç durma hemen S4 al. Çünkü çok iyi fotoğraf çekiyor. Ben ufaklığın bütün fotolarını onunla çekiyorum. :KK34:

İştah açar diyor yaaaaa dikkat :KK9: Zeynep anne sütünü artırıyormuş. Doğruysa eğer.

Yukarda da söyledim. S4 fotoğrafı güzel çekiyor.

Harika ötesi bir menüüüüüüüüüüüüüü :nazar::KK9:

Püsküüt diye diye nazar etti zaten takıma zor kurtardık sarı kartı.

Öğleyi atlamışsın hiç ekmek yememişsin. Daha doyurucu beslenmen lazım canım. Ne kadar su içiyorsun?

canım fikrin için teşekkürler
s4 e doğru gidiyorum b en herhalde

Hoş geldin canım bende merak ettim seni göremeyince.

İyilik canım senden naber :KK16:

Kızlar Konya' da lapa lapa kar yağıyor. Öğlenden beri. Arabanın üstünde en az 5 cm vardı. Şimdi daha da artmıştır. :KK16:

ayyy çok güzel
buraya da kar yasın

kızlar ben bi mutfak dolaplarını filan silcem az iş yapıyım hemde hareket olsun :KK52:

ay kızlar resmen mutfagı yıkadım diyebilirim dolaplar buzdolabı difriz filan derken sandalye ve masayı cifledim en son annem elimden cif ve yağ sökücüyü zor aldı pek de pis değilmiş ama başlayınca duramadım :KK53:

burcu maşallah sana yaaa
bayılıyorum bu ne hamaratlık kızz

Toplam 49 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 44 ziyaretçi)

Bu ne yaaaaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK52::KK52::KK30::KK30::KK30:

ne meşhuruz ebru

Cnm esımın teli iphone 5 babamın samsung s4 bence samsung neden dersen kamerası iyi ve daha cok ozellıgı var zaten o da android hem zarıf not II falan cok buyuk cevremde alanlar dgustırdı hep s4 tercıh ettıler iphone de zarıf duruyor hele beyzına bayılıyorum eger özellik ıstersen samsun Şık istersen iphone derım secım senın :KK34:

aslında şıklık da önemli benim için ama iphone nin ekranı küçük geliyor
samsung gibi interneti rahat kullanamassın diyorlar

Geçmişi telefondan girdiğim için okuyamıyorum. Yarın eve gidince okuyacağım hepsini. Hepinizi kocaman öpüyorum iyi geceler :)

Kizlar bir suru alinti yapmistim ama telefoncugum o kadar alintiyi kabullenemedi.

Hatirladiklarima cevap vereyim. Unuttuklarim varsa simdiden ozur dilerim :)

Ne yazik ki burcum kilo alip dondum
Tanistigimiza memnun oldum buse ben de a 21 yasindayim istanbul da yasar gibiyim.,

Son düzenleme:
takımımın güzel hatunları günaydın
umarım herkes vermiştir kilocuklarını
şimdi kendimi açıklıyorum

geçen hafta : 88.7
bu hafta : 87.5

giden 1.2 kg
yuppiiiiiiii

günaydın....:KK16:
Hala sancım var az üşütmüşüm :KK14::KK43: akşam erkenden yattım..:KK50:
bu arada ayça kayanın listesine başladım..:KK56:

mesaj sayıları
ssercecic: 2/3 aralık 0/13 mesaj
evamaria:2/3 aralık 15/0 mesaj
buseb:2/3 aralık 23/ 12 mesaj
gubsej:2/3 aralık 7/12 mesaj
canancanan456: 2/3 aralık 2/0 mesaj
kar_beyazı:2/3aralık 8/6 mesaj
ysfmir 2/3 aralık 9/8 mesaj

menü fena olmamış ama bizim kilomuz için az
biraz daha artırırsan daha az kilo verirsin ama daha sağlıklı veririsin
bunu bana diyetisyen söylemişti
zeynepcim valla menu az dionda dün miğdem ağzımdaydı okadar şiş hissettimki uyutmadı gece boyunca ben normalde de çok yemek yiyen biri değilim diyetsiz günlerimden fazla yedim inanki yemek olarak tabi 1 ay öncesinde yemek yerine çkolata cips felan yiyodum:)

giden 1.2 kg
yuppiiiiiiii
tebrikleeerrrr yaaa ama bugun perşembeeee:)yarına kadar bi 300 daha gitmezmi ki:KK52:

Kizlar bir suru alinti yapmistim ama telefoncugum o kadar alintiyi kabullenemedi.

Hatirladiklarima cevap vereyim. Unuttuklarim varsa simdiden ozur dilerim :)

Ne yazik ki burcum kilo alip dondum
Tanistigimiza memnun oldum buse ben de a 21 yasindayim istanbul da yasar gibiyim.,

memnun olduuum :KK16: eheh ben de istanbulda yaşıyorum beylikdüzündeyim :KK53:

giden 1.2 kg
yuppiiiiiiii

zeynepciiim yarın bildiriyoruz kiloyu. yarın da bildirmeyi unutma sakın :))

seni tebrik ederim çok güzel kilo vermişsiiin :KK9:

günaydın....:KK16:
Hala sancım var az üşütmüşüm :KK14::KK43: akşam erkenden yattım..:KK50:
bu arada ayça kayanın listesine başladım..:KK56:

günaydıııınnn :KK16: çok geçmiş olsun canım. listen de hayırlı olsun hadi bakalıım :KK9:

mesaj sayıları
ssercecic: 2/3 aralık 0/13 mesaj
evamaria:2/3 aralık 15/0 mesaj
buseb:2/3 aralık 23/ 12 mesaj
gubsej:2/3 aralık 7/12 mesaj
canancanan456: 2/3 aralık 2/0 mesaj
kar_beyazı:2/3aralık 8/6 mesaj
ysfmir 2/3 aralık 9/8 mesaj

:KK9:

Gunaydıın hanımlar, yoldayım:)

günaydın tubiişş :KK16:

GÜNAYDIN GÜNAYDIN GÜNAYDIIIIN :KK16::KK16::KK16:

ebruuuuuuuuuuuuuu :KK52: merak ediyorum demiştin ya tartıldım sabah tam 53.00 :KK76::KK8::21:

artık veda ediyorum bugünden sonra 53 lereee ve hedefe koşuyoruuum hatta uçuyoruum :KK55:

kahvaltıya gidiyorum :KK55:

bir de kızlar sakın az yemeyin daha fazla kilo vercem diye. başta belki hızlı verirsiniz sonra gram gram verirsiniz. yine aynı hesaba gelir metabolizmanız da iflas eder. o da cabası. sonra bi de onunla uğraş. sadece şu dengeyi hep korumalıymışız. öğünlerde özellikle akşam öğününde protein ağırlıklı bir menü yapmalıymışız kilo vermek için. ve hatta verdikten sonra korumanın yollarına da bakıyorum veee

burcuuuuuuuuu :KK52:

ömür boyu diyet yapmamıza gerek yokmuş. bir gün abarttıysak öbür gün proteine ağırlık verirsek yeterliymiş. bunu yapamıyorsak da. hafta da 2 gün protein diyeti yapıp kurtulabilirmişiz fazla olan durumdan. ama abartmadan yersek akşamları protein ağırlıklı yersek ve günde 1,5 - 2 lt suyumuzu içmeye hep devam edersek kilomuzu korurmuşuz burcuuuuuu :KK52:

bu kadarı bile süper dimi kızlarrr :KK76: ben razıyım. abartmazsak ve suya devam edersek diyet yok bir dahaaa. görüyorsunuz değil mi su içmeyenler. su ne kadar önemli görüyorsunuz. artık su olayını tekrar ciddi gözden geçirin. belki yeterli su içseniz hafta da 600-700 gram daha vereceksiniz için şu suyuuuuu yazık değil mi sizeee işkenceniz uzuyooorr :KK52:

X