Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

zilli yine bi yandan bi yana savurdu umarım bu hafta güzel bi kilo veririmde mtive olurum En Büyük KK

Merhaba arkadaşlar. .Bu gün cok yoğundum.Sabah kahveye komsularim geldi.onlari gönderdim kiz öğle yemeğine geldi. Sonra kizi okulana öğretmenleriyle görüşümeye gittim.Ordan oğlumla avm ye geçtim. Oradan ufakligi ana okuluna kaydettirmeye geçtim .Kizin okuluna gidiş haric geriye kalan hepsini yürüyerek hallettim . üstüne yumurtlama ağrısı çekiyorum millet regl olurken sancılar ben yumurtlarken yok böyle bir şey. :KK43: şimdilik geçmişe bakamayacagim.Daha yemek yapmam gerek ..
Bir arkadaş telefon önerisi sormuş bende şu an s4 mini var cok memnunum.ekran daha büyük olsun istersen s4 iyi bir tercih olur tavsiye ederim. .

Tamam zeynepcim baslayalim cuma gunu kilo bildiriminden sonra.ceza ne olsun ki bilemedim.kosu bandin var mi?

tamam canım başlayalım bu hafta
var canım yürüyüş bandım

umarım kilo alarak gelmedin ayşenurum :KK14:

canım ben note II hastasıyım ama büyük olduğu için note III istiyorum aslında yani ne kadar büyük o kadar iyi ama biraz daha kamerası ve çözünürlüğü yüksek küçük olsun istiyorsan s4 tavsiyemdir gencay kllanıyo çok memnun

ben 30 day killer bun yapıyorum canım bugün 5. günüm ama haftada 4 gün yapıyorum bu sadece bacak ve basen shred tüm vücut benm acilen baseni eritmem lazım 8 şubatta nişanım var :KK52:

erişte ve su dışında iyiymiş aslında hemen su içmeye başlıyorsun :KK47::KK47:

teşekkür ederim burcucum fikrin için
herhalde s4 alıcam

zilli yine bi yandan bi yana savurdu umarım bu hafta güzel bi kilo veririmde mtive olurum En Büyük KK

verirsin tatlım ama spor yapınca çok hızlı vermeyi bekleme bence
çünkü çok kilon olsa verirsin ama verilcek kilon az olduğ için kas önemli bence senin için zaten sıkılaştığında otomatik 1 beden incelirsin emin ol

Merhaba arkadaşlar. .Bu gün cok yoğundum.Sabah kahveye komsularim geldi.onlari gönderdim kiz öğle yemeğine geldi. Sonra kizi okulana öğretmenleriyle görüşümeye gittim.Ordan oğlumla avm ye geçtim. Oradan ufakligi ana okuluna kaydettirmeye geçtim .Kizin okuluna gidiş haric geriye kalan hepsini yürüyerek hallettim . üstüne yumurtlama ağrısı çekiyorum millet regl olurken sancılar ben yumurtlarken yok böyle bir şey. :KK43: şimdilik geçmişe bakamayacagim.Daha yemek yapmam gerek ..
Bir arkadaş telefon önerisi sormuş bende şu an s4 mini var cok memnunum.ekran daha büyük olsun istersen s4 iyi bir tercih olur tavsiye ederim. .

ahhh tatlım senin ki de ilginçmiş
saolasın tavsiye için

tamam canım başlayalım bu hafta
var canım yürüyüş bandım

teşekkür ederim burcucum fikrin için
herhalde s4 alıcam

verirsin tatlım ama spor yapınca çok hızlı vermeyi bekleme bence
çünkü çok kilon olsa verirsin ama verilcek kilon az olduğ için kas önemli bence senin için zaten sıkılaştığında otomatik 1 beden incelirsin emin ol

ahhh tatlım senin ki de ilginçmiş
saolasın tavsiye için

öenmli değil canım sıkılaştığım günleri görcek miyim acaba şuan çok azimliyim zaten çok bi kilo vermeyi beklemiyorum canım ama yerimde saymaktan iyidir:KK31:

4 - 5 Aralık 2013 canan456

6 - 7 Aralık 2013 buseb

9 - 10 Aralık evamaria

11- 12 Aralık glmscs

13 - 14 Aralık gubsej

16 - 17 Aralık mavera87

18- 19 Aralık ysfmir

Kızlar yeni mesaj listemiz bu. Lütfen herkes not alsın.

sabah(07:00)
1 kase nesfit karışık meyveli
(ay çok baydı sabah sabah)

12:00
2 mandalina

öğle(14:45)
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış tam bugday
1 domates
3 cin biber
1 kk peynir
4 zeytin
şekersiz çay

akşam(18:10)
4 ızgara köfte
közlenmiş domates biber
salata
1 büyük ayran

3 litre su
40 dk jillian
10500 adım

Mesaj sayılarını paylasacagim ama tlf dan zor oluyor ..Laptopta küçük sipa oyalaniyor :p ilk firsatta paylasacagim bu arada göndermeyenler varsa mesaj sayilarinizi gönderin :)

Bugunku menum
Sabah
8.00
1 salatalik
1 domates
1 haslanmis yumurta
1kk peynir
10.00
1 turk kahvesi sade

Ogle
12.30
1 elma
1 mandalina
2.00
Bitki cayi
4.30
Bitki cayi

Aksam
6.00
1 tavuk sis(nasil cok geldi sisirdi beni iice)
Yarim kase mercimek corba
Az salata
2 bardak ayran

Sistim sistim

Toplam 27 kullanıcı konuyu okuyor. (4 üye ve 23 ziyaretçi)

:KK30::KK30::KK30::nazar:
Bende varım görünmüyor demekki. .:) maşallah. .

2 mandalina

1 haşlanmış yumurta
1 domates
3 cin biber
1 kk peynir
4 zeytin
şekersiz çay

4 ızgara köfte
közlenmiş domates biber
salata
1 büyük ayran

3 litre su
40 dk jillian
10500 adım
Menü süper spor süper

Oh oh miss verirsin canım ..
Kızlar bütün işlerimi hallettim şimdi arkadaşımı jinekologa getirdim. Beklerken yazayım dedim. Şimdi ara öğünümü yedim, annem yokken diyet yapmam sanıyordum. Ama bugün her şeyimi kendim hazırladım, çok mutlu oldum. Brokoli haşladım, salata, çorba vs. Çok basit aslında ama benim için ilk sayılır Hihihi
Alkış alkış :) kendin yapman iyi olmuş.
kızlar ben ebruyada msj attım gruptan çıkıyorum çünkü
yetişemiyorum kk da başka tpilklerede yazıyorum
geçmileri oku cvp ver derken yetişemiyorum masleff
hoşçakalın kendinize iyi bakin
ince kalın , zarif kalınn:KK16::KK16::KK16::KK16::KK16::KK16:
Aaaaa cok şaşırdım. Yolun açık olsun canım. .
Kızlar dünün menüsünü yazayım.

Sabah:
4 kaşık süzme yogurt
1 dilim akmek
Kırmızı biber

Öğle:
Taze fasulye yemeği
2 kaşık erişte
salata

Akşam:
Lahana yemeği
Yarım kase mercimek çorbası
Salata
1 dilim ekmek

Spor yok.
Su:0.5 lt :KK50: Yine su içmeyi bıraktım ben. :KK34:
su gerçekten çok önemli. :KK43:
Nohut:
Besin değeri ve kalorisi yüksek bir sebze olan nohut oldukça besleyicidir. Bol miktarda nişasta ve azot içermesinin yanında bitkisel protein ve B vitaminleri ile demir, kalsiyum, fosfat ve fosfor gibi mineraller açısından zengindir. 100 gr. nohut 360 kalori, yaklaşık 20 gr bitkisel protein, 5 gr. yağ ve 61 gr. karbonhidrat içerir.

Nohutun Faydaları:
Vücudu kuvvetlendirir. Beyinsel ve zihinsel yorgunluğu giderir. İştah açar. Mideyi kuvvetlendirir, bağırsakları yumuşatır ve bol idrar söktürür. Anne sütünü arttırır. Vücuttaki damarları açar. Cinsel isteği ve gücü arttırır. Sesi açar ve öksürüğü keser. Göğüs kanserine karşı koruyucudur. Vücutta fazla su toplanmasını önler. Östrojen hormonunu dengeleyici etkisi ile özellikle menopoz döneminde faydalıdır.
:KK56:

Güzel paylaşım Teşekkürler. .

Korkuyorum veremicem diye ya nasıl ikna edecem kendimi bilmiyorum kaptan.ekmekten almak zorundamıyım yerine başka şey yesem karbonhidrat olarak?Günlük almamız gerekn bi değer varmış onu tutturmaya çalışıyorum 75 ünite.Ayça Kaya'ya bakıyorum şimdi:KK34:

teşekkürler:)İnşallah 8lere bi geçeydim :18:
04.04.2014 de güzel bi kutlama var ozaman ilk yaş günü için gayet karizmatik bi tarih ömürlü olsun inşallah.:KK16:
Normalde ikinci çocukta sezaryen olacağı için tarihi ben belirledim ama ameliyata girince doktorcum dedi ki senin minik hazırlanmış geliyormuş yani ben belirlemesem bile aynı tarihte gelecekti prensesim. Birde bu tarih benimi için ikinci önemli bir tarih. Tam 2,5 sene önce bu tarihte sigarayı bıraktım. :KK9::KK9::nazar: Bu arada sen neden 04.04.2014 olarak belirledin tarihi?

ebruuuuuuuu az geliyorsun özlüyorum heeeeeee :KK23:

minik kuzunun doğum tarihi de çok güzelmiş, istesen tutturamazsın :KK9:
Daha nasıl geleyim Buse' cim yaaaa :KK9: Buna şükür bence :KK34:

funca 93 kilodna düşmüş biri olrak üzerine basa basa diyorum sana keisnlkle ekmek yemelisin
ben ekmekleirmi bimden alıyorum 2-3 dlm ye günlük 2 sabah 1 öglen olmak üzeree
poşetli ekmegi al at dipfirize hergün 2 dlm çıkart ye hakim olamıyorsna kendine ekmek yemeden verdiign kilolla rçok saglıksız olur cnm
bimin tam bugday ve çavdarlı ekmekleir çok güzel
Bende ekmek yerken bimden alıyordum. Hem çavdarı hem tam buğdayı gayet güzel. Artık ekmek yemiyorum. Canımda çok istemiyor. Ekmeksiz hiç bir şey yiyemeyen bir insan için mucize gibi :nazar:

kızlar selam eve anca gelebildim şimdi bişiler yicem sonra dinlenip spor yapcam ebrucum kaçamak yok demişsin ama kaçamak yapmadığım gün nazar değiyo valla illaki ertesi gün kaçamk oluyo (bahaneye bak hele :KK9:) :KK53:
Aynen bahaneye bak bahaneye ama bence nazar var bu işlerde. Çünkü ben de ne zaman kararlı olup kilo versem ertesi gün kendime hakim olamıyorum.

of yarında persembe yememeye calışacagım hatta yemıycemmm :KK47: yoksa cuma gunu + garantı olur
Eğer + çıkarsan listeye giremezsin biliyorsun dimi canım? Listeye girmek için ben yemeni tavsiye etmem.

kolay gelsin canım

kızlar bu arada ban bir fikir verin
telefon alıcam ben şimdi ama ne alıcama karar veremiyorum
çevrenizde kullanan varsa neden memnunlar
alternatifler
samsung s4
samsung note II
iphone 5s
htc one
fikir bekliyorum sizden
Herkes S4 demiş zaten. Bence hiç durma hemen S4 al. Çünkü çok iyi fotoğraf çekiyor. Ben ufaklığın bütün fotolarını onunla çekiyorum. :KK34:

Nohut:
Besin değeri ve kalorisi yüksek bir sebze olan nohut oldukça besleyicidir. Bol miktarda nişasta ve azot içermesinin yanında bitkisel protein ve B vitaminleri ile demir, kalsiyum, fosfat ve fosfor gibi mineraller açısından zengindir. 100 gr. nohut 360 kalori, yaklaşık 20 gr bitkisel protein, 5 gr. yağ ve 61 gr. karbonhidrat içerir.

Nohutun Faydaları:
Vücudu kuvvetlendirir. Beyinsel ve zihinsel yorgunluğu giderir. İştah açar. Mideyi kuvvetlendirir, bağırsakları yumuşatır ve bol idrar söktürür. Anne sütünü arttırır. Vücuttaki damarları açar. Cinsel isteği ve gücü arttırır. Sesi açar ve öksürüğü keser. Göğüs kanserine karşı koruyucudur. Vücutta fazla su toplanmasını önler. Östrojen hormonunu dengeleyici etkisi ile özellikle menopoz döneminde faydalıdır.
:KK56:
İştah açar diyor yaaaaa dikkat :KK9: Zeynep anne sütünü artırıyormuş. Doğruysa eğer.

erkek kardeşimde note II kullanıyor memnun ama birçok kişi s4 al diyor
ben bir telefon aldımmı 5-6 sene kullanıyorum
birde fotoğraf içinde istiyorum
çünkü herzaman makine taşıma huyum yok ama telefonla çekerim diyorum
kendim için değil de en çok çocukları ihmal ediyorum çekmeyi
geçen fotoları karıştırıyordum geçen doğum günüden beri yani 11 aydır kızımın doğru düzgün 5-6 fotosu var
en çok da foto için istiyorum aslında
Yukarda da söyledim. S4 fotoğrafı güzel çekiyor.

2 mandalina

1 haşlanmış yumurta
1 domates
3 cin biber
1 kk peynir
4 zeytin
şekersiz çay

4 ızgara köfte
közlenmiş domates biber
salata
1 büyük ayran

3 litre su
40 dk jillian
10500 adım
Harika ötesi bir menüüüüüüüüüüüüüü :nazar::KK9:

çok ünlüyüz ebru :KK19::nazar::KK52: menüme yorum istiyorum :KK52:
Püsküüt diye diye nazar etti zaten takıma zor kurtardık sarı kartı.

Bugunku menum
Sabah
8.00
1 salatalik
1 domates
1 haslanmis yumurta
1kk peynir
10.00
1 turk kahvesi sade

Ogle
12.30
1 elma
1 mandalina
2.00
Bitki cayi
4.30
Bitki cayi

Aksam
6.00
1 tavuk sis(nasil cok geldi sisirdi beni iice)
Yarim kase mercimek corba
Az salata
2 bardak ayran

Sistim sistim
Öğleyi atlamışsın hiç ekmek yememişsin. Daha doyurucu beslenmen lazım canım. Ne kadar su içiyorsun?

Dünkü menüm
sabah
çavdar ekmekli sandviç şekersiz çay

öğle
3 parça tavuk nugget(popeyes)

akşam
etli pilav :KK43: davetteydim pilavı az yedim.

1,5 litre civarında su içtim.

Bugünkü menüm
sabah
peynir zeytin, çavdar ekmeği şekersiz çay

öğlen
çorba
köfte ve 1 kaşık patetes püresi

akşam
1 tabak mantarlı tavuk
1 çavdar ekmeği.

Kızlarr ben geldimm :) Dün raporluydum vınn da işyerimde kaldı doğal olarak nete giremedim :KK43:
Hoş geldin canım bende merak ettim seni göremeyince.

iiyi akşamlaaarr :KK76:

ebruuuu nabeeerr :KK16:
İyilik canım senden naber :KK16:

Kızlar Konya' da lapa lapa kar yağıyor. Öğlenden beri. Arabanın üstünde en az 5 cm vardı. Şimdi daha da artmıştır. :KK16:

Son düzenleme:
Selam eski kardeş takım. :KK5:
Ben sizi özledim. Umarım arada gelmemin sakıncası yoktur.
Nasılsınız? Nasıl gidiyor?

Merhaba arkadaşım seni tanımıyorum ama istersen tanıt kendin. Bizim kapımız herkese açık. Kaptanımızda eminim böyle düşünüyordur.

Ben yemeğe gittim geldim hala kimsecikler gelmemiş :26:Neredesiniz kızlar? :KK47:

Kaptancım affet ama evde vın kullanıyorum ben onu da dün izin aldım işte bırakmak zorunda kaldım :26:

Zorunlu olmadıkça böyle olmaz bir daha.

X