Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

:KK52::KK9:

canım çok tatlısın sen yaaa :KK9:

:KK54:

:KK23:

yine de nohutu abartmamak iyi fikir :KK9: sağ ol ayşenurcum. bu arada ben buse yaş 24 bekar ve konya da kar ve bunlar hep bana kar... ve ahahahah :KK53: kaçamak olmadığı için mutluluk sarhoşuyum sanırım :KK9:

kardeşimde s3 vardı memnun değildi donuyormuş bi süre sonra. iphone 5 kullanıyor cok memnun. bende de iphone 4 var. takoza kaçtı artık ama hala memnunum :KK16: sanırım tek iphone al diyecek olan benim şuan :KK9:

çok güzel paylaşım sağ ol canım :KK16:

30 day shred süpeeer :KK76:ben de yapcam onu ama hedefe ulastıktan sonra. yine kas yapmak istemiyorum cünkü :KK9:

su az olmamış. süzme yogurt ben de çok severim ama 1 kaşıktan fazla yeme aşırı yağlı ve kalorili :KK34:

peki banucum. sen de kendine iyi bak :KK34:

:KK9:

:KK23:En Büyük KK

:KK31:

:KK9:

nesfit karışık meyvelinin tadını seviyorum ben ya :KK9:

:KK52::KK53::nazar:

ben çok beğendim canım. meyve ara öğün olsun. öğleni daha doyurucu yap ama yine de çok güzel :KK16: suyu da unutmuyorsundur umarım :KK34:

neyin var canım ne raporu? geçmiş olsun. hoş geldin bu arada :KK3:

dünkü menü hiç olmamış. bugünkü menü daha iyi ama az da olsa püre olmasa yerine salata falan olsa süpermiş :))

ay ben sogugu sevmiyorum ama karı seviyorum :KK9:
Bebeyim sen daha tatlisin tesekkur ederim:) su iciyorum iki gundur 2lt den biraz fazla.olacak galiba bu is:)

menü güzel ama öğlede mutlaka bi protein filan olsaydı iyiydi

püsküüt te varyaaa geçende beni kilo korumada tebrik etti haftasına + çıktım :KK52:

gülcüm ilk günde etli pilav ve o yağlı nuggetlarrrr bugünde patates püresi olmamış :KK20:

ay buseeeeeee o ananslar dişime yapıştı bide fazla şekerli geldi bana baydı beni sanki tadı güzel ama :KK52:
Canim o meyvenin yanina ne yemeliydim mesela?

Bebeyim sen daha tatlisin tesekkur ederim:) su iciyorum iki gundur 2lt den biraz fazla.olacak galiba bu is:)

canımm öğle yemeğini meyve ile geçiştireceksen elmayı yoğurdun içine dilimle o şekilde tüketki kana direkt karışmasın şeker :KK34:

Son düzenleme:
maden suyu içiyorum :KK76: bisküviler vardı mutfakta yemediim :KK52: babam helva yiyordu canım çekti ama yemeeem En Büyük KK

yarınki sonucumu çok merak ediyorum. bir de kızlar regl oldum sanki ama sökülmedi henüz tam olamadım ağrım falan da yok. çok ağrılı geçer benim. yani olamadım henüz diyebiliriz. bu durumda şişkinlik olabilir ben de ama yine de yarın ekside çıkacağım benceee :KK52:

iyi düşünelim iyi olsuun :KK8:

Sabah:
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 tutam maydanoz, roka
2 dilim kepek ekmek
Ara:
1 mandalina
1 armut
6 fındık
Öğle:
1 pors. haşlanmış brokoli
1 küçük kase yoğurt
1 tutam maydanoz, roka
1 kase hazır domates çorbası
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 armut
1 kepekli grisini
Akşam:
2 parça patlıcanlı köfteli kebab (yemeğin asıl adını unuttum)
2 yemek kaşığı pırasa yemeği
1/2 kase ev yapımı yoğurt
1 bardak kola :KK43:
*
3 lt su
2 kupa yeşil çay
2 kupa yağsız sütlü kahve
Spor yok.

ay bizim mutfakta bulaşık oluyor ama yağ hiç olmaz öyle değişik bir durum :KK53:

benzeten benzetene anacııımmmmm :KK9:

yok ya eskiden çok yağ oluyordu hamsi patates kızartma filan drken piuu şimdi benm sayemde yağdan tasarruf ediyolar :KK52:

yoğurt yiyebilirsin canım :KK31:

Sabah:
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 tutam maydanoz, roka
2 dilim kepek ekmek
Ara:
1 mandalina
1 armut
6 fındık
Öğle:
1 küçük kase yoğurt
1 tutam maydanoz, roka
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 armut
1 kepekli grisini
Akşam:
*
3 lt su
2 kupa yeşil çay
Spor yok.

canım kola ve öğlen ki ekmek olmasa iyiymiş bide araların çok dolu olmuşmenü gözüme çok kalabalık geldi

ay kızlar resmen mutfagı yıkadım diyebilirim dolaplar buzdolabı difriz filan derken sandalye ve masayı cifledim en son annem elimden cif ve yağ sökücüyü zor aldı pek de pis değilmiş ama başlayınca duramadım :KK53:

Kızlar şuan arkadaşımdayım, bu gece onda kalıyorum. O yüzden akşam yemeğim biraz bozuk oldu. Son anda böyle bir plan çıktı, umarım kahvaltımda da sorun çıkmaz. Yarın daha düzenli bir diyet olacaaak. Bu evinde kaldığım arkadaşım da benimle aynı kiloda. İki güne kalmaz o da diyet yapmaya başlayacak. Birlikte yaza kadar kilolarımızdan kurtulma planı yapıyoruz. Artık hiç atıp tutmuyorum, elimden geleni yapacağım sadece ve kaytarmayacağım. Ne buradan ne de diyetimden.. Çünkü diyeti kontrol altında tutmak sizlerle, diyetisyenle ve destek veren arkadaşlarımla daha mümkün oluyor.

canım kola ve öğlen ki ekmek olmasa iyiymiş bide araların çok dolu olmuşmenü gözüme çok kalabalık geldi
Haklısın bebeğim. Ben diyetisyenin listesine tamamen uymaya çalışıyorum, harfi harfine yapma sözü verdim kendime. Bugün arkadaşımda kaldığım için akşam menüsü harfi harfine olmadı. Diyetisyenim de gözüne fazla gelebilir ama kaçamak yapmaman için tok olman lazım dedi. Bir de önümüzdeki 1 - 2 hafta boyunca bu listeyle kilo verebilirsin, çünkü uzun bir zamandır zararlı ve yağlı besleniyorsun dedi.

Haklısın bebeğim. Ben diyetisyenin listesine tamamen uymaya çalışıyorum, harfi harfine yapma sözü verdim kendime. Bugün arkadaşımda kaldığım için akşam menüsü harfi harfine olmadı. Diyetisyenim de gözüne fazla gelebilir ama kaçamak yapmaman için tok olman lazım dedi. Bir de önümüzdeki 1 - 2 hafta boyunca bu listeyle kilo verebilirsin, çünkü uzun bir zamandır zararlı ve yağlı besleniyorsun dedi.

anlladım canım hadi hayırlısı bakalım :KK30:

benımde borclarım var hep beraber tutalım o zaman :13: yoksa dedıgın gıbı efsımıze yenılıyoruz of bugun keske tutsaydım :KK5: ama yarın tutucam insallahh :KK16:

olur:)
ben oruç tutup da kilo veren birinin diyetini not etmiştim geçen sene .bakalım bulabilirsem onu baz alabiliriz canım.

cnm ögrencıyım ben ama bı tesettur magazasında falan satıs danısmanı olarak calışabılırım yeterkı esım kafaya takmasın.
hem öğrencilik hem ev hem iş cok yorulur yıpranırsın canım yaaa.gerekirse daha az konforlu bir eve taşının ,daha az yiyin için gezin ama bunu kendine yapma derim.tabi cok sıkışık ise durum sen daha iyisini bilirsin ama bu benim nacizane tavsiyem:)
diyetimin 1.ayı kutlu mutlu olsun:KK76::KK64::KK62::KK19::81::87::111::122::124:
04.11.2013---->102.6
04.12.2013---->93.9
8.7 point goes tooooo tey tey teyy:KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64::KK64:

vaaayyyyyyyyyyyyyy tebrikler bu harika!!!!!!!!!!!!!!:KK9::KK9::KK9:

Kızlar şuan arkadaşımdayım, bu gece onda kalıyorum. O yüzden akşam yemeğim biraz bozuk oldu. Son anda böyle bir plan çıktı, umarım kahvaltımda da sorun çıkmaz. Yarın daha düzenli bir diyet olacaaak. Bu evinde kaldığım arkadaşım da benimle aynı kiloda. İki güne kalmaz o da diyet yapmaya başlayacak. Birlikte yaza kadar kilolarımızdan kurtulma planı yapıyoruz. Artık hiç atıp tutmuyorum, elimden geleni yapacağım sadece ve kaytarmayacağım. Ne buradan ne de diyetimden.. Çünkü diyeti kontrol altında tutmak sizlerle, diyetisyenle ve destek veren arkadaşlarımla daha mümkün oluyor.

venüscüm ben de burcu gibi yorum yapıcaktım ama sen diyetisyen listesi yapıyorsun demek. hımm. yine de çok geldi bana valla. doyman gerek tabi ama ekmek çok olmamalı. gerçi kaç kilosun bilsek doğru yorum yapabiliriz ama bu şekilde yapamıyorum. aramızda 90-100 kg olan arkadaşlarımız var. ve çıtır olma yolundalar. sen de bence kiloya rakamsal olarak bakma. 1 kg fazlalıkda aynı 40 kg fazlalıkta. biliyorsunki ben 20 kg vermiştim. bi kısmını geri aldım yine başladım. yani kilo bu alınır da verilir de. ama umarım bu son kez diyetimiz olur da bir daha ugrasmayız bu kilo belasıyla :KK9:

en çok da canım karamelli mocha çekiyor venüs :KK5: yazın içebilmek için bu kilo belasından kurtulmalı ve yaza kadar korumalıyım en azından ki yazın içeceğim bu kremalı içecekler bana kilo yapmasın. hep içmem tabi ama arada içmek istiyorum zayıf olduğumda tabi :KK16:

selam kızlar
menüm:)
sahur05.00
2 yumurta tavada azıcık yağlı
biraz pekmez
biraz reçel

akşam 17.00
3 badem 3 kurukayısı

akşam 17.30
1 kase tarhana
1 biber dolması
tatlı bir şey yedim:KK43:((

ara22.00
1 kupa yeşilçay

olmadı yani bugün.

su 1.5 litre anca oldu yatana kadar 2.5 olur
birazdan yarım saatlik leslie yapacağım
belki 1 kupa daha yeşilçay içerim içeebilirsem.

bugün menüm

9:00
1 yumurta
2kk beyaz peynir ile omlet
yarim d. tam b. ekmegi

11:30
toplanti sonrasi yemek ve yine yemek zorunda kaldim cok az yedim fakat kacamak seylerdi.neler oldugunu yazmicam tatli ve tuzlu seyler vardi. yememde bir nevi iyi oldu yoksa catlardim, herkes benim yedigimin 3-4 katini ve ayriyeten baska seylerde yedi.
cok az yedim yani.

16:30
1 avc leblebi fndk

20
mantar izgara

1,5lt su
1lt nane cay

menüm

sabah 09.30
1 yumurtadan dukan krep
1 light üçgen peynir
1 zeytin

öğle 14.30
ızgara tavuk
1 yk süzme yoğurt (normal yoğurt yok evde kızlar)

akşam 18.40
ızgara tavuk
yarım yk süzme yoğurt
yarım kk beyaz peynir

3 lt su
30 squat

:KK42:
Maşallah maşallah 41 kere maşallah yarın tartıl bakim kaç kilo çıkacaksın çok merak ettim :nazar:

kırmızı meyvelisini yiyordum ben çok güzeldi yaaaa yine alayım ben ondan :KK76: çilekliydi ooo :KK52:
Ben karışık meyvelisini çok seviyorum. Kırmızı meyvelisi hoşuma gitmemişti. Birde çikolatalısı var oda güzel :KK9:

altıma işememek için yatakta oturmuş sallanıyorum çok mutluyum :KK53::KK53::KK53:
Neeeeeeee ayy alemsin Buse yaaaaa :KK60::KK60::KK60:

selam kızlar
menüm:)
sahur05.00
2 yumurta tavada azıcık yağlı
biraz pekmez
biraz reçel

akşam 17.00
3 badem 3 kurukayısı

akşam 17.30
1 kase tarhana
1 biber dolması
tatlı bir şey yedim:KK43:((

ara22.00
1 kupa yeşilçay

olmadı yani bugün.

su 1.5 litre anca oldu yatana kadar 2.5 olur
birazdan yarım saatlik leslie yapacağım
belki 1 kupa daha yeşilçay içerim içeebilirsem.
Allah kabul etsin canım. Menü güzel gitmişte o akşam ki tatlı bişey olmamış. Keşke yazsaydın ne yediğini merak ettim şimdi :KK56: Ayrıca bu cuma mutlaka - çıkmalısın biliyorsun dimi:KK34:

Sabah:
1 kk. beyaz peynir
5 siyah zeytin
1 haşlanmış yumurta
1 tutam maydanoz, roka
2 dilim kepek ekmek
Ara:
1 mandalina
1 armut
6 fındık
Öğle:
1 küçük kase yoğurt
1 tutam maydanoz, roka
1 dilim kepek ekmek
Ara:
1 armut
1 kepekli grisini
Akşam:
*
3 lt su
2 kupa yeşil çay
Spor yok.
sanki meyve fazla olmuş gibi geldi bana canım:)
ay kızlar resmen mutfagı yıkadım diyebilirim dolaplar buzdolabı difriz filan derken sandalye ve masayı cifledim en son annem elimden cif ve yağ sökücüyü zor aldı pek de pis değilmiş ama başlayınca duramadım :KK53:
ne hamaratsın yaaaa:nazar:
Toplam 49 kullanıcı konuyu okuyor. (5 üye ve 44 ziyaretçi)

Bu ne yaaaaaaaaaaaaaa:KK53::KK53::KK52::KK52::KK30::KK30::KK30:
vay naptınız siz arkaaşlar!!!

Nohut:
Besin değeri ve kalorisi yüksek bir sebze olan nohut oldukça besleyicidir. Bol miktarda nişasta ve azot içermesinin yanında bitkisel protein ve B vitaminleri ile demir, kalsiyum, fosfat ve fosfor gibi mineraller açısından zengindir. 100 gr. nohut 360 kalori, yaklaşık 20 gr bitkisel protein, 5 gr. yağ ve 61 gr. karbonhidrat içerir.

Nohutun Faydaları:
Vücudu kuvvetlendirir. Beyinsel ve zihinsel yorgunluğu giderir. İştah açar. Mideyi kuvvetlendirir, bağırsakları yumuşatır ve bol idrar söktürür. Anne sütünü arttırır. Vücuttaki damarları açar. Cinsel isteği ve gücü arttırır. Sesi açar ve öksürüğü keser. Göğüs kanserine karşı koruyucudur. Vücutta fazla su toplanmasını önler. Östrojen hormonunu dengeleyici etkisi ile özellikle menopoz döneminde faydalıdır.
:KK56:
nohuta bak seeeeen ...:)
Kızlar dünün menüsünü yazayım.

Sabah:
4 kaşık süzme yogurt
1 dilim akmek
Kırmızı biber

Öğle:
Taze fasulye yemeği
2 kaşık erişte
salata

Akşam:
Lahana yemeği
Yarım kase mercimek çorbası
Salata
1 dilim ekmek

Spor yok.
Su:0.5 lt :KK50: Yine su içmeyi bıraktım ben. :KK34:
su ve spor önemli canım dikkat:KK45:
sabah(07:00)
1 kase nesfit karışık meyveli
(ay çok baydı sabah sabah)

12:00
2 mandalina

öğle(14:45)
1 haşlanmış yumurta
1 dilim kızarmış tam bugday
1 domates
3 cin biber
1 kk peynir
4 zeytin
şekersiz çay

akşam(18:10)
4 ızgara köfte
közlenmiş domates biber
salata
1 büyük ayran

3 litre su
40 dk jillian
10500 adım
süperr!!!
4 - 5 Aralık 2013 canan456

6 - 7 Aralık 2013 buseb

9 - 10 Aralık evamaria

11- 12 Aralık glmscs

13 - 14 Aralık gubsej

16 - 17 Aralık mavera87

18- 19 Aralık ysfmir

Kızlar yeni mesaj listemiz bu. Lütfen herkes not alsın.
tamamdır ebru:KK34:
Bugunku menum
Sabah
8.00
1 salatalik
1 domates
1 haslanmis yumurta
1kk peynir
10.00
1 turk kahvesi sade

Ogle
12.30
1 elma
1 mandalina
2.00
Bitki cayi
4.30
Bitki cayi

Aksam
6.00
1 tavuk sis(nasil cok geldi sisirdi beni iice)
Yarim kase mercimek corba
Az salata
2 bardak ayran

Sistim sistim
öğleye yoğurt ekleseydin keşke canım.daha doyurucu olurdu.

Dünkü menüm
sabah
çavdar ekmekli sandviç şekersiz çay

öğle
3 parça tavuk nugget(popeyes)

akşam
etli pilav :KK43: davetteydim pilavı az yedim.

1,5 litre civarında su içtim.

Bugünkü menüm
sabah
peynir zeytin, çavdar ekmeği şekersiz çay

öğlen
çorba
köfte ve 1 kaşık patetes püresi

akşam
1 tabak mantarlı tavuk
1 çavdar ekmeği.

pilav ve patates cısss:KK47:

bugün menüm

9:00
1 yumurta
2kk beyaz peynir ile omlet
yarim d. tam b. ekmegi

11:30
toplanti sonrasi yemek ve yine yemek zorunda kaldim cok az yedim fakat kacamak seylerdi.neler oldugunu yazmicam tatli ve tuzlu seyler vardi. yememde bir nevi iyi oldu yoksa catlardim, herkes benim yedigimin 3-4 katini ve ayriyeten baska seylerde yedi.
cok az yedim yani.

16:30
1 avc leblebi fndk

20
mantar izgara

1,5lt su
1lt nane cay
afiyet olsun:) Allah kabul etsin canım. Menü güzel gitmişte o akşam ki tatlı bişey olmamış. Keşke yazsaydın ne yediğini merak ettim şimdi :KK56: Ayrıca bu cuma mutlaka - çıkmalısın biliyorsun dimi:KK34:
[/QUOTE]

amin:)
ayy yazmıyım yaaa
biliyooom - cıkmalıyım:18::18::18:

X