Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

iyi aksamlar kizlar dün gelemedim.
moralim cok bozuk, bisey olmadi ama regl olmamamdan kaynaklansa gerek cok kötüyüm gercekten, kendimi aglamaktan alikoyamiyorum moralim cok bozuk.

neyse menülerimi paylasip gecmise dalayim

canım bende cok gergınım.ben de olamadım bır turlu ..

buraya son yazdığımdan beri girmeye çalışıyorum forumda çalışma var falan dedi. siz nasıl giriş yaptınız kızlar sabahtan beri deniyorum ben??

canım ben de senı tanıdıgıma menun oldum.sana hayatındakı her konuda basarılar dılıyorum..

ıyıym canım.ıs yorgunlugu,regl gecıkmesıne baglı asabıyet,bıraz bogaz agrısı basladı herkeste olan sey o da.yatarken bı ılac ıcerım ınsallah toparlar.
onun dısında menunu begendım canım afıyet olsun

buraya son yazdığımdan beri girmeye çalışıyorum forumda çalışma var falan dedi. siz nasıl giriş yaptınız kızlar sabahtan beri deniyorum ben??
bende bır sıkıntı yok canım.her zamankı gıbı gırdım yanı.
burcu yazmıs ya sıtede calısma var dıye.bılmem kı o zaman bız nasıl gırıyoruz:44:
bence sen de bır problem var ama ne oldugu konusunda yardımcı olamayacağım

aminn

iyi aksamlar kizlar dün gelemedim.
moralim cok bozuk, bisey olmadi ama regl olmamamdan kaynaklansa gerek cok kötüyüm gercekten, kendimi aglamaktan alikoyamiyorum moralim cok bozuk.

neyse menülerimi paylasip gecmise dalayim

ben de olmalıyım ama olamadım bi türlü

kavrulmuş kuruyemişler ve su hariç güzel canım.

evet sonunda

poğaça ve börek hiç yakışmamış nazar mı değdi sana:26:

kizlar nihayet cvp yazabiliyorum.
bir ara forumda cvp yazilma yeri kapaliydi, kk portala yönlendiriyordu.

saatlerce girmeyi denedim olmadı evt :26:

tamam canım sınavında başarılar. ben de akşam aktif olmaya karar verdim. sabahları bakmıycam elimden geldiğince canım. başarılar dilerim sınavda sana da

canım kalori olarak çok az besin tüketiyorsun. iyi değil bence bu. akşamları meyve yemiyoruz bunu daha önce de söylemişizdir. meyve yağa dönüşüp depolanıyor ona çok dikkat et.

cennet hurmasını ben bilmiyorum canım. genel olarak menü protein açısından fakir olmuş. proteinsiz kilo verilmesi çok zor malesef su da diyet için yeterli değil

aaa bu cok guzel bır bılgı sağol canım

kızlar ben cıkıyorum herkese ıyı geceler

canım kendine çok iyi bak haytta başarılar hep bekleriz sınavın inş. çok iyi geçer

teşekkür ederim canım

sağol canım evet düğünde var o yüzden dikkat edicem zaten salmıcam diyeti Teşekkür ederimmm

canım ben de senı tanıdıgıma menun oldum.sana hayatındakı her konuda basarılar dılıyorum..

teşekkür ederim canımmm

kızlar ben cıkıyorum herkese ıyı geceler

iyi geceler canım

yok canım sitede çalışma var uyarısı alıyordum. kk kaynaklı yani netimde problem yok

kızlar hafiften acıkmaya başlıyorum sanırım. uyumak en iyisi :)) hepinize iyi geceler

sabah
08.15
bir galeta,bır bardak sekersız cay
ara
10.00
bir elma
öğle
12.30
bir porsiyon 1 tk z.yağıyla yaptıgm pırasa kavurması
yarım kase yoğurt
ara
15.00
bir mandalin
akşam
18.30
bir kase domates çorbası
4 yk kabak yemeği
yarım dılım tam bugday ekmegı
bir kase yoğurt

su 2lt
45 dk tempolu yuruyus

sanada başarılar canımmmmmmmmm

canım bende cok gergınım.ben de olamadım bır turlu ..
oluruz insallah biranönce busede ayni durumdaymis

bir ara forumdaydim ama cvp yazilmiyordu canim.

evamariada olmamis canim, ne olduki bize

kavrulmus olduug icin mi yada miktarindan dolayimi canim?

kızlar hafiften acıkmaya başlıyorum sanırım. uyumak en iyisi :)) hepinize iyi geceler

iyi geceler burcu
cok begendim afiyet olsun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…