Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Cok güzel bir paylaşım Teşekkürler. .
Var sevdigin ve tempolu müzik açıyorsun.sonra kendini müziğin ritmine birakiyorsun .Güzel şeyler düşünüyorsun..
canım açıyorum müzik karşımda televizyon daha ne olsun bilemedim aynada koydum e sakızda çiğniyorum bilemedimmmmmmmm max yarım saat oyalanıom son 15 dk bitsede gitsek modundayım
Hem müzik hem televizyon olmaz. Sakız hele hic olmaz. .

Güzel sadce su az :)
Menü cok güzel. .en sonunda tebrıkler
Cips harici güzel. .
Telf dan giriyorum alkış alkış ..ve bazar boncugu smile yaptim kabul et.
şuana kadar bi kaçamak yapmadım ve yapasım da yok kızlaar
İşte bu..muck canım. .
ben geldiiim :) herkese iyi akşamlar kızlar :) geçmişe bakıyorum hemen :))

Hoş geldin. .iyi akşamlar. .

Bugün ki menü
sabah 07:25
Elma sirkeli su

Kahvaltı 08:15
1 yumurta
3 adet ceviz
5 adet zeytin
1adet domates
1/2 salatalık
2 parmak peynir
1bardak şekersiz çay

ara 10:10
Yarım elma
5 adet badem
1bardak ayran

Öğle 12:45
Az tavuk göğsü
2 kaşık yoğurt

ara 15:00
Malesef komşuda toplandık
1tane ev yapımı poğaça
Yarım ıspanaklı börek

akşam 18:00
2 kaşık yumurtalı ispanak

su 2 lt
spor yok.

Sana şöyle söyleyeyim. Usain Bolt'un 9.58'lik rekorunda hemen kalp atışını ölçseydik nabzı 250 çıkardı. normal yanı

arkadaslar sadece ben adlı albumume ıkı guncel resmımı koydum.merak eden arkadaslarıma duyrulur
bakcam

hedef listede 59 ama aslinda 56 simdilik.

ok kaptancim, sen daha iyi bilirsin.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-8.html#post32889509

Kızlar link yardımıyla herkes listeyi incelesin lütfen. Hatta her üyenin kaçıncı olduğunu yazmasını istiyorum buraya.

kaptancim 337. etapta benim ismim yok. daha önceki etapta 17. siradaydim.
bu arada ismimin yaninda su smiley var bu ne anlama geliyor?

ıyı gunler kızlar nasılsınız sımdıkı halımın fotolarını ekledım bu lınkten bakabılırsınız
http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=33096
bende acilmadi yav :44:

tesekkrler suan okuyamadim ama okuycam

ah su suyu bi dzeltemedim. onsuzda kilo veremiyorum

Sana şöyle söyleyeyim. Usain Bolt'un 9.58'lik rekorunda hemen kalp atışını ölçseydik nabzı 250 çıkardı. normal yanı

arkadaslar sadece ben adlı albumume ıkı guncel resmımı koydum.merak eden arkadaslarıma duyrulur
bakcam

hedef listede 59 ama aslinda 56 simdilik.

net sorunu defalarca dememize ragmen ara ara tekrarliyor.
tam olrak nedir bu atlak internet, yani ne anlama geliyor

ok kaptancim, sen daha iyi bilirsin.

http://www.kadinlarkulubu.com/diyet...gune-kadar-kac-kilo-verdi-8.html#post32889509

Kızlar link yardımıyla herkes listeyi incelesin lütfen. Hatta her üyenin kaçıncı olduğunu yazmasını istiyorum buraya.

kaptancim 337. etapta benim ismim yok. daha önceki etapta 17. siradaydim.
bu arada ismimin yaninda su smiley var bu ne anlama geliyor?

ıyı gunler kızlar nasılsınız sımdıkı halımın fotolarını ekledım bu lınkten bakabılırsınız
http://www.kadinlarkulubu.com/album.php?albumid=33096
bende acilmadi yav :44:

tesekkrler suan okuyamadim ama okuycam

ah su suyu bi dzeltemedim. onsuzda kilo veremiyorum

kizlar nihayet cvp yazabiliyorum.
bir ara forumda cvp yazilma yeri kapaliydi, kk portala yönlendiriyordu.

Ssercecik canım atlak bağlantı sifrenizi birisiyle paylaşdiysaniz olabilir.Binaniza gelen internet kutusundan bakılıyor sanırım .Daha once bu sıkıntı varmiydi yeni oldusa dediğim gibi internet nerden alıyorsanız orayı arayacaksiniz.:)

canim ac karina elma sirkesini suyla karistirip icsende mideye cok büyük zarari oldugunu, hatta mideyi delebildigini okumustum.
ben bir ara elma sirkesi icenleri duyunca belki bende denerim diye arastirma yapmistim.
yapilmamasi gereken bisey, insallah sen iyisindir.

gün boyu menün aksamki fiyaskoya kadar güzeldi. en önemli aksam ve o ögün cok agir olmus.
insallah yarin telafi edersin

sifreyi komsu kimseyle paylasmadik. akrabalar gelince telden girmek icin sifre verdik ama uzak olduklari icin suan girmeleri mümkün dgl.
bu soru ara ara oluyor.
bize en son firmadan sizin binaya felen baglanti kablolarinda sorun var denmisti ve bisey yapilmadi.

kızlar ben size veda etmek istiyorum. Sınavıma az kaldı ve ben artık internetle uğraşmak istemiyorum eskisi gibi diyetimin ilk zamanları gibi kendim mücadele edicem umarım başarılı olurum tekrar.

Sizi bırakmak istemezdim ama mecburum sınavım daha önemli ve benim hayatım marttaki sınava bağlı o yüzden dişii tırnağıma takıp bu sınav için hazırlanıcam arada uğrarım ama
Sizi tanıdığım için çoooook mutluyumm hepiniz çok iyi insanlarsınız. Hepinize bol bol kilo vermeler

bende reglim biter bitmez eski hanifeye geri dönücem baya eskiye diyetimin ilk günlerindeki hırsıma dönücem kararlıyım

kendinize iyi bakın kocamaaaaaaaan öpüyorumm

canım kendine çok iyi bak haytta başarılar hep bekleriz sınavın inş. çok iyi geçer

Iyi aksamlar kizlar menumu yazayim
Sabah
7.00 1 Yumurta
8.00 Peynir 1 ince dilim,1 domates,1 salatalik
9.00 1 turk kahvesi
Ogle
12.30 1 ince dilim peynir, 1 salataljk
3.00 1 ayran
4.00 1 bitki cayi
Aksam
6.00 1 mandalina
7.00 10 tike haslanmis et, biraz salata, 4 kaaik yogurt, 2 ceviz, 3 kayisi
Az oncede elma yedim
1.5 lt su
1 lt daha icerim

herkese selammmmmmmmm
nasılsınız
ben ancak okuldan geldim
inşallah 1 aya eşim bana telefon alacak
o zaman okulda da sizinle olucam tabii ki teneffüslerde ve boş derslerde

hadi bakalim insallah bende bir tel sahibi olsamda artik bende siteye telden girsem

canim sinavlarinda Allah kolaylik versin. bende sinav zamani ayrildim. ayrilmak bana iyi gelmedi, sinavdan sonra mutlaka buraya dön canim dügünde vardi sanirim yakinda. hazir 55 kg olmussun aman alma canim. basarilar diliyorum

canim menün güzel fakat meyveleri aksam degilde 15-16ya kadar yemen gerekirdi.
afiyet olsun

ıyı aksamlar kızlar nasılsınız

sabah:
2 dılım keeklı ekmekle tost
1kk peynır
4 zeytın
yarım domates
sekersız cay

öğlen: yarım cennet hurması

1 kase kuru kayısı

akşam: ıspaak yemegı dunden kalmıştı
1 dılım ekmek
limonata

1,5 lt su

Son düzenleyen: Moderatör:
Ay canım ya birlikte düzelicez azimle inşallah

Tamam kaptancım

valla yapıcam bu sefer ya yeter...

doberman canım ben de çoook severim köpekleri falan goldenlarda çok tatlı oluyor hihih
yaa ben de onun olmadıgını dusunuyorum bazen hayatımda,ürperiyorum..
hayvan sevgısı bambaska.
arkadaslar konu acılmısken soylemek ısterım kı ne olur kedı kopekten korkmayın.evet bılıyorum mutlaka bı kotu hatırası oldugu ıcın korkuyor olabılırsınız.ama en azından yanında sahıbı olan kopeklerden kacmayın.ve eger ımkanınız varsa yaz kıs onları unutmayın.apartmanınızın onune evden cıkarken tabagınızda kalan peynır yumurta ekmek vs lerı koyabılırsınız.emın olun hıc bır sey kaybetmezsınız,çöpe atmaktansa yapmaya deger değil mı..

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…