Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Hakkaten bukadar cahil olunur beslenme konusunda bi utandım kendimden anlatamam hep korkmuşumdur etten tavuktan kilo aldırır dieahhhh ne aptalımmm:18:saol kaptan kendime geldim bi yerlerde yanlış yaptıgımın farkındaydım da ne oldugunu bilmiodum akşama et var:)evet su fena sıkıntı bende ilaç içer gibi su içecem artık napim
menulerime ara ara yorum yaparsan sevinirim en azından doğruyu yanlışı ayırt edeyim.boşa gitti 4 gün neyse önüme bakayım sporuda bırakmıcam inşallah.[/QUOTE]

proteinden hiç korkma her göünde yiyebilirisn
hatta mesela karbonhidratı fazla kaçırdın sa ertesi gün sarıl proteinee

48 . gubsej / 1,00 / 1,04% / 22.11.13 / 95,80 / 94,80

Ortadoğunun ve Balkanların en hızlı girişini yapmışım listeye sıraya bak 48 pehhh

kizlar gunaydin acil cikiyorum evden net paketim de yok beni merak etmeyib aksam gelcem diyete uyuyorum byee

günaydın..Hayrlı sabahlar..
bu günkü mesajımız

“İşlerimi Başarılı bir şekilde yapmayı ve Başarımın başkaları tarafından da takdir edilmesini seçiyorum. İnsanlara başarmaları için destek vermeyi ve katkı sağlamayı kabul ediyorum. İşlerimi yaparken Başarılı olmaya ve her zaman en iyisini yapabilmeye tüm kalbimle niyet ediyorum. Niyetim hemen şimdi gerçekleşmeye başladı ve bunun için teşekkür ediyorum.”

günaydın canım ne güzel bi msg

kizlar gunaydin acil cikiyorum evden net paketim de yok beni merak etmeyib aksam gelcem diyete uyuyorum byee
Günaydın..
48 . gubsej / 1,00 / 1,04% / 22.11.13 / 95,80 / 94,80

Ortadoğunun ve Balkanların en hızlı girişini yapmışım listeye sıraya bak 48 pehhh
girişi yapmakta önemli merdivenleri çıkmak için basamaklara adım atmak gerek..
Günaydın geçmiş olsun..
Gunaydıın kızlar,
nasılız bakalım? Yoldayım şimdi, dunu kacamaksız atlattım onun huzuru var bende:)
Günaydın..
8 . mavera87 *13.Takım* / 8,10 / 11,25% / 15.03.13 / 72,00 / 63,90

:)

günaydın kızlar kahvaltımı yaptım gidiyorum öpüldünüz hepiniz

Günaydınnn..

55 . ysfmir / -1,80 / -2,77% / 11.02.11 / 65,00 / 66,80 buda benim şimdi 65 görmek için çabalıyorum çok kızdım kendime çookkkkkkk..

Ay canım ya birlikte düzelicez azimle inşallah
Listeyi Buse açıklamış canım. Takımda asıl listede olmayanların yazıldığı takım içi bir liste. Ama bunun için cumaları kilo bildirimi yapman lazım.
Tamam kaptancım
ınsallah canım.ben ınanıyorum,yeter kı ıste..
valla yapıcam bu sefer ya yeter...
doberman canım ben de çoook severim köpekleri falan goldenlarda çok tatlı oluyor hihih

Selam eski kardeş takım.
Ben sizi özledim. Umarım arada gelmemin sakıncası yoktur.
Nasılsınız? Nasıl gidiyor?
Hoşgeldin canım. Seni bizim takıma bekliyordum 3. takıma görünce transferi çok şaşırdım. Umarım mutlusundur yeni takımında :26:

Kaptancım benim hedef ozamanlar 62 idi ama şimdi 59 diyelim, sonradan 57 ye düşerim ama mezun olmayı 57 ye baglamayalım
Sen önce bir 62 yi gör, mezuniyeti hak et. Ondan sonra istediğin kiloda mezun olabilirsin. Allah' tan çok yüksek yazmamışız hedefini.

Bunun cahillikle hiç alakası yok canım. Sana bu söylediklerimizin hepsini biz burada öğrendik. Bizim sana yardım ettiğimiz gibi birileride bize yardım etti. Bunlar zamanla öğreneceğin şeyler. Ama ilk aklına sokman gereken şey, zayıflamak değil sağlıklı beslenmeyi öğrenmek. Bunu da zamanla öğreneceğine inanıyorum.

Ebru 1. sin canım tebriklerrrrrrrrr...
Teşekkür ederim Derya' cım İlk onda daha çok 13. takım görmek istiyorum. herkese duyurulur.

Ben yemeğe gittim geldim hala kimsecikler gelmemiş :26:Neredesiniz kızlar?

herkese selammmmmmmmm
nasılsınız
ben ancak okuldan geldim
inşallah 1 aya eşim bana telefon alacak
o zaman okulda da sizinle olucam tabii ki teneffüslerde ve boş derslerde

Son düzenleyen: Moderatör:

ne güzel bir mesaj canım
teşekkür ederiz

ebrucum tebrikler birinci olmuşun
idolümsün canım

Kaptancım ben ilk 10 dayım, hani benim aferinim:))

aferim canikom sana da
darısı takımdaki tüm kızların başına

Kaptancım ben ilk 10 dayım, hani benim aferinim:))
Seni şımartmak istemiyorum Tuba Sonu kötü olmasın ama kocaman tebrik ediyorum seni. Aferin

herkese selammmmmmmmm
nasılsınız
ben ancak okuldan geldim
inşallah 1 aya eşim bana telefon alacak
o zaman okulda da sizinle olucam tabii ki teneffüslerde ve boş derslerde
Hoş geldin canım Telefondan girmesi de işkence ama

ne güzel bir mesaj canım
teşekkür ederiz

ebrucum tebrikler birinci olmuşun
idolümsün canım

aferim canikom sana da
darısı takımdaki tüm kızların başına
Teşekkürler Zeynep' cim Ben geçen ayda birinciydim ama kimse fark etmedi.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…