Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

taktım kafaya ebrucum bu hafta biraz sıkılaşıp birazda kilo vermek istiyorum bakalım 59 u görcekmiyim bu hafta merakla bekliyorum cumaya kadar tartılmıcam çünkü erken kalkınca çok şiş oluyorum nedense cuma okula gitmem gerekiyor arkadaşımın sunumu var slayt gösterisini ilerletcem filan ama gitmeden bildirim yaparım :KK51:
Böyle menülerle devam edersen eğer kısa zamanda hedefe ulaşırsın.

Menum
Sabah
1 yumurta
Biraz peynir
Domates
Salatalik
Ogle
1 kase yayla
1 turk kahvesi
1 mandalina
Aksam
2 kase mercimek corbasi
Biraz salata
birazdan nar yiyecem
45 dk yuruyus
Ya ben neden bukadar az veriyorum spora da basladim gerci iki gun oldu ama.
Yerlesmis heralde kilolar:KK43:
Neden veremiyorsun biliyor musun? Menünde protein çok az nerdeyse tamamı karbonhidrat. Ayrıca akşam meyve yemek iyi değil. Onun yerine bir bardak ayran içebilirsin. Bol bol protein az ve yeterli miktarda da karbonhidrat tüketirsen üzerine birde spor ekleyip en az 2,5 litre su içersen bak nasıl gidiyor kilolar. Bide senin kilon yüksek çabuk çabuk gitmesi lazım. Menülerinin saatlerini de yanına yazarsan eğer daha iyi yorum yapabilirim.

bugünümün rezil menüsünü yazayım

sabah 7:30
yarım simit ve çay

ara 11:00
sade soda

öğle 14:00
1 kase mercimek çorbası
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

(şimdi geliyor rezalet)

ara 15:00
nescafe

ara 16:00
1 küçük brownie intence

ara 17:00
1 küçük kase aşure

akşam 19:00
1 kase tarhana çorbası
1 kase cacık
çok az ıspanaklı yumurta

2 litre su ve 25 dakika yürüyüş
Daha bugün aşure yiyen birisine yeme diyen sen değil miydin? Hatta mutfakta duruyor yemiyorum demiştin. Yanlış mı hatırlıyorum?

Hadi bakalım inşallah bu kez hedefe ulaşırsın. Bu arada kaç yazmıştık senin hedefe hatırlıyor musun? Gerçi benim kayıtlarda var. Hemen bakayım dedim baktım ve 62 yazmışız senin hedefe. Kaptanken seni mezun edebilirsem ne mutlu bana.

13. takıma nazar değince eksi ortalamaya düşüyoruz canım. En son Püsküüt tebrik ettiğinde nerdeyse ceza alacaktık. Sarı kartımız bile oldu.

Ayyy taktı kafayı dukana yaaaaa. :KK47:Buse dukan yapmadan da ızgara tavuk yiyebilir dukan gibi beslenebilirsin. Yine dukan gibi beslen ama dukan yapma. Sana kimse et yeme demiyor. Dukanda nasıl yiyorsan öyle ye. Ama arada bir karşına sebze yemeği çıkınca da yememezlik etme. Kızıyorum bak artık sana. Kendine gel artık. Dukan çok emek isteyen bir yöntem. Normali daha kolay. Seni nasıl motive edebiliriz bir düşün bakalım. Neden tırsarsan sana o cezayı verelim sende kaçamak yapma.

çok haklısın kaptan ben niye taktım dukana bilmiyorum. sanki dukan olmasa ızgara yemeyi düşünemiyorum gibi bir şey. evet dediğin gibi ben protein ağırlıklı arada olursa sebzeli. hatta sabah domates zeytin falan. oglen aksam protein ağırlıklı artık allah ne verdiyse diyorum. yarın düzeliyorum :KK17:

olmuyo buse böyle dukan yapsan nolcak sağlıklı beslenmeyi öğrenemedikten sonra bence et sebze ne bulursan ye :KK31:

dğru demişsin canm :KK14:
benim menüme niye yorum yapmadınız ki :KK14:

benim menülerim rezalet olduğu için kimseye yorum yapmıyorum artık canım. zaten menü yapamıyorum daha bir de yorum mu yapcam. yorumlarım bile yanlış. geçen gün hatta tubaya poğaça ye dedim. feciyim yani.

bugünümün rezil menüsünü yazayım

sabah 7:30
yarım simit ve çay

ara 11:00
sade soda

öğle 14:00
1 kase mercimek çorbası
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

(şimdi geliyor rezalet)

ara 15:00
nescafe

ara 16:00
1 küçük brownie intence

ara 17:00
1 küçük kase aşure

akşam 19:00
1 kase tarhana çorbası
1 kase cacık
çok az ıspanaklı yumurta

2 litre su ve 25 dakika yürüyüş

işte benim rutin menülerimden biri. :KK9:

Güzel menü gecmis olsun.

Dinlen canım. .

Güzel sporda var. .meyveyi geceye bırakma malisin

Hoş geldin. :)

Ohhhh misss gitsin fazlalıklar..

Aaa çığlık atılacak bir menü. .

InsAllah canım.

Dondurmaya hayır diyemem.

Oo eşle iddaya girilmiş. Esin vazgecmemis .Babanda kiyamamis ..İddiayı kazanırsın :)

Dukanı dene bi ozaman..:)

yok ebrunun dedikleri cok mantıklı dukana muhtaç değilim. dukan yapmıcam ama protein ağırlı beslenicem. hem protein cook tok tuttuğu için bu kaçamaklar da bir nevi engellenmiş olcak :KK16:

kaptancım bi yanlışlık var. ben 55.9 la listeye girdim :26:

18 . buseb / 4,90 / 8,40% / 04.01.13 / 58,30 / 53,40

kaptancım bi yanlışlık var. ben 55.9 la listeye girdim :26:

18 . buseb / 4,90 / 8,40% / 04.01.13 / 58,30 / 53,40

ocakta girmedimki ben listeye. ay aklım karıştı yaa :44:

Tatlım o senin yarışmaya ilk giriş tarihin ve ilk giriş kilon. 58.30 ile yarışmaya başlamışsın. Bu liste yapılırken yarışmaya ilk giriş kilon baz alınıyor. Ne kadar yarışırsan yarış.

gercekten ellerıne saglık cok guzel bır calısma olmus,kutlarım püsküüt u burada da paylasmak ıstedım

Son düzenleme:
Böyle menülerle devam edersen eğer kısa zamanda hedefe ulaşırsın.

Neden veremiyorsun biliyor musun? Menünde protein çok az nerdeyse tamamı karbonhidrat. Ayrıca akşam meyve yemek iyi değil. Onun yerine bir bardak ayran içebilirsin. Bol bol protein az ve yeterli miktarda da karbonhidrat tüketirsen üzerine birde spor ekleyip en az 2,5 litre su içersen bak nasıl gidiyor kilolar. Bide senin kilon yüksek çabuk çabuk gitmesi lazım. Menülerinin saatlerini de yanına yazarsan eğer daha iyi yorum yapabilirim.

Daha bugün aşure yiyen birisine yeme diyen sen değil miydin? Hatta mutfakta duruyor yemiyorum demiştin. Yanlış mı hatırlıyorum?

şimdilik azimle böyle devam etmeyi düşünüyorum çünkü kilo verdiğimi hissettiğim zaman bi yerlerimde mutlka değişiklik farkediyorum buda beni çok mutlu ediyor ebrucum :KK16:

Selam eski kardeş takım. :KK5:
Ben sizi özledim. Umarım arada gelmemin sakıncası yoktur.
Nasılsınız? Nasıl gidiyor?

Gunaydıın kızlar,
nasılız bakalım? Yoldayım şimdi, dunu kacamaksız atlattım onun huzuru var bende:)

Hadi bakalım inşallah bu kez hedefe ulaşırsın. Bu arada kaç yazmıştık senin hedefe hatırlıyor musun? Gerçi benim kayıtlarda var. Hemen bakayım dedim baktım ve 62 yazmışız senin hedefe. Kaptanken seni mezun edebilirsem ne mutlu bana.

13. takıma nazar değince eksi ortalamaya düşüyoruz canım. En son Püsküüt tebrik ettiğinde nerdeyse ceza alacaktık. Sarı kartımız bile oldu.

Ayyy taktı kafayı dukana yaaaaa. :KK47:Buse dukan yapmadan da ızgara tavuk yiyebilir dukan gibi beslenebilirsin. Yine dukan gibi beslen ama dukan yapma. Sana kimse et yeme demiyor. Dukanda nasıl yiyorsan öyle ye. Ama arada bir karşına sebze yemeği çıkınca da yememezlik etme. Kızıyorum bak artık sana. Kendine gel artık. Dukan çok emek isteyen bir yöntem. Normali daha kolay. Seni nasıl motive edebiliriz bir düşün bakalım. Neden tırsarsan sana o cezayı verelim sende kaçamak yapma.

Kaptancım benim hedef ozamanlar 62 idi ama şimdi 59 diyelim, sonradan 57 ye düşerim ama mezun olmayı 57 ye baglamayalım

günaydın kızlarr geçmişi okuyamadım çünkü boynum ve omzum tutulmuş pc ye döne miyorum bile
çok güzel geçen günümü akşam mahvttim bennn ekmek yedim 1-2 dlm:KK43:
şimdi pişmanım ama ne fayda , dünki aldıgım kh atmak için bgün sadece sütlü kahve içtim kahvaltıda gün içindede az karbon alıcam :KK34::KK34::KK34::KK34::KK34:

buse ebru dmeiş sana gerçide
illaki dukan yapmak zorund adegişlsin cnm zor bir diyet ve senin azcık bir kilon var
bunun için dukana bullaşma derim büün diyetleirn özünü ögrenip kendime bir yol çizdim ben mesela
bird eban aekmek ve şeker yaramııyor sınırlı sayıda yiyorum onları
dün mahvoldu gerçide:KK43::KK43::KK43::KK43::KK43:

[QUOTE

[/QUOTE]
:KK53:Hakkaten bukadar cahil olunur beslenme konusunda bi utandım kendimden anlatamam hep korkmuşumdur etten tavuktan kilo aldırır die:KK53:ahhhh ne aptalımmm:18:saol kaptan kendime geldim bi yerlerde yanlış yaptıgımın farkındaydım da ne oldugunu bilmiodum akşama et var:)evet su fena sıkıntı bende ilaç içer gibi su içecem artık napim:KK37:
menulerime ara ara yorum yaparsan sevinirim en azından doğruyu yanlışı ayırt edeyim.boşa gitti 4 gün neyse önüme bakayım sporuda bırakmıcam inşallah.

X