Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ebru muhteşemsin ya yeni ekleidign fotoya baktımda
böyle olmana az kaldıı
] Teşekkürler Banu' cum o kadar olamam ama bayağı incelmişim. Yeni fark ettim. Bide spora başlarsam eğer süper olacak.

Son düzenleme:
Ebru cu m seninle birlikte mezun olmak için, seni kacırmamak için elimden geleni.yapıyorum:)
birde arkadaslar 2 hafta önce herkes cok iyi kilo vermişti ben almıstım diye birinciliği kacırmıstık takım olarak, benim yuzumden, simdi size borcumu oduyprum, iki haftadır iyi kilo verdim, bu haftada iyi vericem insallah, cunku o hafta.gercekten cok utandım, bide buna ragmen beni izinli yazmadın ebru, daha da cok utandım ve topladım kendimi.. Simdi kendimi guclu hiissediyorum:)

Bencede. Mesela ben temmuza kadar ne kadar fazlam varsa fazlasıyla vercem ki dondurmaya hayır demek zoruda kalmayayım İdeal kiloya ulaşanlar temmuzda dondurma kaçamakları bizi bekliyorrr

Bu arada dün annemlerdeydik, herkes daha kilo verme diyor, yuzun kucucuk kaldı cirkin olcaksın diyor.. Yok dedim daha yedi kilo vericem, pardon ama yedi kiloyu nerenden vericeksin daha diyorlar.. Ay dedim vermek zorundayım laptopu kazanamam yoksa dedim, inananmazsınız babam esimle pazarkık yaptı, 57 degil 61 olsun, daha zayıflamasın diye:) ama yok esim 57 diye tutturdu:)

çok haklısın tuba hem de çoook o zamanlarımı hatırlıyorum şimdi ben bunları zamanında nasıl yapmışım diyorum ki o zamanlar 2 haftada 1 annemin gününe katılıyordum orda nelere hayır dedim 1 kez bile yemedim. şimdi şu halime bak

ben dukan yapcam kızlar başka çarem yok benim. yemek yapmayı bilmiyorum. taşınma evresinde olduğumuz için evde sebze yemeği vs olmuyor. diyete uygun hiçbir şey olmuyor inanın. tavuk ızgara yapıp onu yemeliyim ya da light ton balığı. bunları stokluycam yine ve dukan yapcam. başka şansım yok evet

tavuk var evde. yarın başlıyorum kızlar başka diyet yapacak şansım yok

vay vay vaaay bak sen şu pazarlıklaraaa eşin de az çakal değil heee kendisi fit bi adam belliki

Hadi bakalım inşallah bu kez hedefe ulaşırsın. Bu arada kaç yazmıştık senin hedefe hatırlıyor musun? Gerçi benim kayıtlarda var. Hemen bakayım dedim baktım ve 62 yazmışız senin hedefe. Kaptanken seni mezun edebilirsem ne mutlu bana.

Geçmiş olsun canım Dikkat et. Herkes hasta bu ara 13.takıma nazar değiyor kaptaannn neredesin
13. takıma nazar değince eksi ortalamaya düşüyoruz canım. En son Püsküüt tebrik ettiğinde nerdeyse ceza alacaktık. Sarı kartımız bile oldu.

Ayyy taktı kafayı dukana yaaaaa. Buse dukan yapmadan da ızgara tavuk yiyebilir dukan gibi beslenebilirsin. Yine dukan gibi beslen ama dukan yapma. Sana kimse et yeme demiyor. Dukanda nasıl yiyorsan öyle ye. Ama arada bir karşına sebze yemeği çıkınca da yememezlik etme. Kızıyorum bak artık sana. Kendine gel artık. Dukan çok emek isteyen bir yöntem. Normali daha kolay. Seni nasıl motive edebiliriz bir düşün bakalım. Neden tırsarsan sana o cezayı verelim sende kaçamak yapma.

olmuyo buse böyle dukan yapsan nolcak sağlıklı beslenmeyi öğrenemedikten sonra bence et sebze ne bulursan ye

Senin menün çubuk krakerler haricinde süper olmuş. Onun için bişey yazmadım. Gerçi kimsenin menüye yorum yapmıyorum ama seninkisi gayet güzel. Sporlarında harika.

taktım kafaya ebrucum bu hafta biraz sıkılaşıp birazda kilo vermek istiyorum bakalım 59 u görcekmiyim bu hafta merakla bekliyorum cumaya kadar tartılmıcam çünkü erken kalkınca çok şiş oluyorum nedense cuma okula gitmem gerekiyor arkadaşımın sunumu var slayt gösterisini ilerletcem filan ama gitmeden bildirim yaparım

çocuk olmayınca çalışmak güzelde
şimdi iki çocukla yetişemiyorm bu sefer çocuklara zaman ayıramadığımı düşünüp kendimi yıpratıyorum
birde ben köşe bucağa herhafta yaparım
aynı zamanda 2 günde bir de süpürge açarım toz almak zaten hergün
düzen hastalığı var bende

afiyet olsun canım
güzel menü

işte o stres bende hep var canım yaa
yaşam şeklim sanki stresin üstüne kurulmuş gibi
herşeyi düşünürüm planlarım
o yüzden de kafam sürekli yoğundur
canım yadımçı konusunda eşimde ısrarlı ama ben istemiyorum
ben evde yabancı birini istemiyorum haftada 2 gün annem geliyor yardıma
allah razı olsun

canım afiyet olsun
güzel menü

çalışan için ev hanımlığı çok güzel
ev hanımları için çalışmak
insan herzaman kendinde olmayanı istiyor

süper menü canım afiyet olsun

senı cok ıyı anlıyorum zeynepcım.
ben de senın gıbı dusunuyorum kı daha benım cocugum bıle yok.
ah ah
bence gunde 7 saatten fazla uyuma derım.
ben oyle yapıyorum.vucut 2-3 gunde alısıyor

canım en fazla uyuduğum saat 7 saat o kadar bile olmuyor
çoğuna 5-6 saat uyuyorum
çocukların uyuması 11 oluyor
onların arkasından evi topla mutfağa toparla ertesi güne yemek hazırla
okula hazırlan sonuçta branşım da ağır bir branş
matematik öğretmeniyim
hazırlıksız gidemessin
uyumam çoğuna 1 oluyor
sabah da 6:30 da kalkıyorum

zaten canım en güzel kısmı para kazanmak
sonra onu harcarken büyük zevk alıyorum
kesinlikle parçaya bölünme konusunda uzmannız

Menum
Sabah
1 yumurta
Biraz peynir
Domates
Salatalik
Ogle
1 kase yayla
1 turk kahvesi
1 mandalina
Aksam
2 kase mercimek corbasi
Biraz salata
birazdan nar yiyecem
45 dk yuruyus
Ya ben neden bukadar az veriyorum spora da basladim gerci iki gun oldu ama.
Yerlesmis heralde kilolar

canım keşke 2 gün spor yapıp hemen kilo verebilsek ki o zaman tüm kadınlar diyet ve spordan bıkmazdı ve incecik olurdu sabır işi biraz

bugünümün rezil menüsünü yazayım

sabah 7:30
yarım simit ve çay

ara 11:00
sade soda

öğle 14:00
1 kase mercimek çorbası
1 dilim ekmek
1 kase yoğurt

(şimdi geliyor rezalet)

ara 15:00
nescafe

ara 16:00
1 küçük brownie intence

ara 17:00
1 küçük kase aşure

akşam 19:00
1 kase tarhana çorbası
1 kase cacık
çok az ıspanaklı yumurta

2 litre su ve 25 dakika yürüyüş

Son düzenleyen: Moderatör:

zeynepcim hiç beklemezdim senden bunu ama gerçekten kötü bi menü

Güzel menü gecmis olsun.
arkadaslar bıraz cıkıyorum ben,dınlenmem lazım gozlerım cok agrıyor.ıs yerınde de hep bılgısayarla ısım.bıraz dınleneyım gelırım yenıden
Dinlen canım. .
Güzel sporda var. .meyveyi geceye bırakma malisin
ben geldim kızlar. geçmişe bakayımm :))
Hoş geldin. :)
Whuuuuuuuwwwww bacagimda damarlar atiyor tik tik tik:) 45 dk 5.5, 6 arasi yuruyus 4 km ve 120 kalori.
Kizlar kacamak yapmayin ya 120 kalori vermek icin anam agladi yawwww
Neyseki bugunde gitti darisi yarinaaaa
Ohhhh misss gitsin fazlalıklar..
Aaa çığlık atılacak bir menü. .
InsAllah canım.
Bencede. Mesela ben temmuza kadar ne kadar fazlam varsa fazlasıyla vercem ki dondurmaya hayır demek zoruda kalmayayım İdeal kiloya ulaşanlar temmuzda dondurma kaçamakları bizi bekliyorrr
Dondurmaya hayır diyemem.
Oo eşle iddaya girilmiş. Esin vazgecmemis .Babanda kiyamamis ..İddiayı kazanırsın :)

Dukanı dene bi ozaman..:)

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…