Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

GÜNCEL TAKIM LİSTESİİİİİİİİİİ

***13. TAKIM 337. ETAP ***

canan456 (63.9/64.2/-0.3/%-0.47)
buseb (53.6/53.4/0.2/%0.37)

evamaria (66.4/66.1/0.3/%0.45)
glmscs (97/96.1/0.9/%0.93)
Yeni Üye Hedef: 70
gubsej (95.8/94.8/1/%1.04)
Yeni Üye Hedef: 70
LAydLiNe (61.7/61.5/0.2/%0.32)
masumm (70.1/68.7/1.4/%2)
mavera87 (64.7/63.9/0.8/%1.24)
ysfmir (67.1/66.8/0.3/%0.45)

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.70

Ebrucum bu takım içi listemiz mi? yoksa beni listeye mi aldın?

kızlar salı çarşamba 1 kitap bitirdim son nefer deniz biraz siyasi bi kitap ama sonunda ağladım resmen tüylerim ürperdi dünde jojo moyes senden önce ben diye bi kitaba başladım bırakamıyorum dün başlamama ragmen 250 sayfa okumuşum neyse şimdi zilli ile buluşcam bi 40 dk sonra burdayım

ebrucum eline sağlık
kilo veren herkesi de tebrik ederim

Squat sayesinde benim popom sekillendi ya :)

oo süpersin burcuuu ama derslerini de ihmal etme sakın
hadi bakalııım

Bu hafta sevinçten 2 kilo veririm bennnn

ben de veririm inşallah

kendime simdi calisma programi ve spor programi yapicam ders saatimle cakismasin ikisini bi arada yapmak zotlr olucak ama baska carem yok mecbur spor yapmaliyim :) 2-3 hafta icinde duz 55 olmam lazim

oo süpersin burcuuu ama derslerini de ihmal etme sakın
hadi bakalııım

ben de veririm inşallah

yok canım merak etme şuan bi ders yoğunluğum yok ocak başına kadar da olmaz o nedenle rahatım ve 40 dk daha canımı çıkardı jillian

ne güzel okuyorsun burcucum.

kızlar şu an kaynanama gidiyorum.yoldayız.
diyet diyet her yerde diyet

ebrucum ben listeye giremedimmi
Tatlım dün akşam mesaj yazdım. Sana, Funda' ya ve Gül' e listeye girip girmemeniz hakkında. İkisinden mesaja cevap geldi ama senden gelmedi. Bu hafta maşallah çok güzel kilo verdin. Seni listeye almamız takım için çok iyi olurdu ama sen mesaja cevap vermeyince seni bir hafta daha bekletmeye karar verdim. Geçmişi okuyup gerekli mesajlara cevap verirsen eğer daha iyi olur. Seni bir hafta daha denemiş olacağız.

Kızlar misafirlikteyim. Takım içi listeyi eve erken gidersem yaparım. Kilo veren herkesi tebrik ediyorum. Sadece Canan'ı kınıyorum. Buse' cim düzeltme için teşekkür ederim. Şimdi kaçıyorum herkesi öpüyorum byeee

Cok saskinim haftada 4 kilo nasil verilebilir ayda 16 kilo şok şok şok.gamzeerdi nickli arkadasimiz gecen haftanin da birincisiymis.biri bunun mantikli aciklamasini yapabilir mi.nerde yanlis yapiom ben yaaaakiloma gore 1 kg az haftada

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…