Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

SLM kaptanım bişey sormak istiyorum yeni üyelerin kilosu bölünmesi gerekmiyormuydu siz bölmemişsinizde:26:

Son düzenleme:
sabah(09:30)
1 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
domates
salatalık
şekersiz çay
1 tam bugday roll ekmek

öğle(14:30)
5 yk bamya
salata

akşam(17:45)
5 yk nohut
3 yk bulgur pilavı
çok az ekmek yarımdan az
(cevizli ekmeğin tadına baktım)

2.5 litre su
40 jillian teyze level 1-3.gün

Cok saskinim haftada 4 kilo nasil verilebilir ayda 16 kilo şok şok şok.gamzeerdi nickli arkadasimiz gecen haftanin da birincisiymis.biri bunun mantikli aciklamasini yapabilir mi.nerde yanlis yapiom ben yaaaa:KK43:kiloma gore 1 kg az haftada

Canım haftada 1 kil az değil bence. Bende 1 veriyorum. HErkesin bünyesi farklı. Arada kaçamaklarım var benim onlarda olamasa 2 ye yakın veririm. Üzülme ağır ama kararlı adımlarla gitmek lazım acele etme

Canım haftada 1 kil az değil bence. Bende 1 veriyorum. HErkesin bünyesi farklı. Arada kaçamaklarım var benim onlarda olamasa 2 ye yakın veririm. Üzülme ağır ama kararlı adımlarla gitmek lazım acele etme

Canim acelem yok gercekten cok sasirdim ,ama ya hangi metabolizma bukadar yakar ayda 16 kilo nasil verir kilosu az olan biri cozemedim valla.bende kacamak felan yok sporda yok aslina bakarsan sporsuz zor 1 den fazla vermek.ilk amacim 1den fazla vermek :) bu ugurda ne gerekiyosa yapacam:)

iyiakşamlar kızlar

menüm

sabah 10.30
1 yumurta haşlama

ara 11.30
3 kaşık patatesli yumurta

öğle 14.45
3 kaşık etli karnabahar yemeği

ara 16.30

3 tane kuru incir

akşam 18.30
1/2 kase tarhana çorbası
3 kaşık et kavurma
3 salatalık,1 biber turşusu
1 kaşık pilav

50 dk tempolu yürüyüş
2 litre su
birazdan yeşilçay içeceğim.

sabah(09:30)
1 haşlanmış yumurta
1 kk peynir
5 zeytin
domates
salatalık
şekersiz çay
1 tam bugday roll ekmek

öğle(14:30)
5 yk bamya
salata

akşam(17:45)
5 yk nohut
3 yk bulgur pilavı
çok az ekmek yarımdan az
(cevizli ekmeğin tadına baktım)

2.5 litre su
40 jillian teyze level 1-3.gün

:KK56:afiyet olsun canım
güzel menü:)

kizlar cok kisa geldim hemen cikacagim davetliyiz.
bisey yemicem orda söz veriyorum.
evden cikana kadar millet yetistirebilirsem gecmisede bakicam

kizlar menümü yazmadan önce
bugün yine bir toplanti vardi tümgün süren.
bize özel yemek hazirlanmisti 2 cesit, ikisinden birini sececektik.
baskanin kendisi herkese tek tek sordu. ben aslinda yanima kendi yemegimi getirmistim (tam bugday ekmegi ve beyaz peynir)
fakat ayip olacagi icin vede dünde toplantida yemedigim ve dikkat cektigi onlara ayip oldugu icin bugün yiyeyim dedim.
balik veya makarna dediler. balik dedim.
fakat gelince gördümki bu öyle bir balik yemegiydiki coook yagliydi cünkü kremaliydi.
mecburen yedim bu yüzden beni bugünlük affedin, inanin öyle istemeyerek yedimki kilo alacagim diye anlatamam :KK50:

bugün menüm

8:30
1 kase nesfit + süt
5 tane leblebi

11:30
5 tane leblebi

13:00
bahsettigim balik yemegi kremali ve sebzeli karissk biseydi,
sossuz alma sansim yoktu cünkü zaten hepsi bir olarak pisirilmisti.

18:30
1 tabak patatezsiz sulu köfte yemegi
yarim kase yogurt

2 bardak nane cayi
1 bardak limonlu yesil cay
4 bardak siyah cay
1lt su

toplanti uzun sürdü ve habire cay ictik.

eve gelirken yagmur yagmasina ragmen balik yemeginden dolayi erken indim metrodan ve 20dk kadar yürüyüs yaptim.
insallah faydasi olur :KK5:

Canim acelem yok gercekten cok sasirdim ,ama ya hangi metabolizma bukadar yakar ayda 16 kilo nasil verir kilosu az olan biri cozemedim valla.bende kacamak felan yok sporda yok aslina bakarsan sporsuz zor 1 den fazla vermek.ilk amacim 1den fazla vermek :) bu ugurda ne gerekiyosa yapacam:)

Bende :) ama ayda 4 kilo bence süper 6 ay sonra 24 kilo vermiş olcaz. Eğer çok kilo veriym diye aşırı çaba harcarsam fazlasıyla alıyorum. Ben sağlam ve yavaş adımlarla istikrarlı bir şekilde ilerleyeceğim:KK66:

Menü
sabah
1 haşlanmış yumurta
çok az peynir
1 bardak sıcak süt

öğle
Haşlanmış brokoli atıştırdım

akşam
17:30

brokoli çorbası
ızgara alabalık
haşlanmış brokoli ve brüksel lahanası

Allahım allahım maşallah o nasıl bir geçmiş öyle. Oku oku bitiremedim. Menülere ve mesajlara bilerek alıntı yapmadım çünkü alıntı yapmaya kalksam sabaha kadar cevap yazmam gerekecekti. Burcu ve Buse beden hakkındaki yorumlarınız çok güldürdü beni :) Şuan 38 beden giyiyorum. Kotta ise 28 şuan belden bol gelmeye başladı. Bu arada kotta 28 normal bedende kaç bedene denk geliyor bilen var mı? Buse' cim sen 32 beden felan demişsin ama sanırım imkansız. Ben 36 olayım yeter. Bir ara size üniversite yıllarımdan bir fotoğraf ekleyeyim bakın bakalım nasılmış orda ki fiziğim.

Kaçamaksız menü yok nerdeyse. Bu hafta dikkat ettiyseniz hiç bir menüye yorum yapmadım. Ama yarından itibaren herkes ayağını denk alsın lütfen. Yarın büyük ihtimal takımdan kötü sonuçlar gelecek ama inşallah 0,30 un altına düşmez yüzdemiz. Artık hiç kimsenin menüsünde kaçamak görmek istemiyorum. Funda' cım yarın mesaj sayılarına bakıp listeye girip girmeyeceğine karar vereceğim. Birde takımda kalma yönünde istekli ve kararlı mısın? Ayşe' cim senin içinde aynı şeyi düşünmek istiyorum ama henüz menülerini tam oturtamadın. Yarın yine mesaj sayına göre yazacağım. Birde Gül' cüm senin için henüz kararsızım. Nedense her an takımı bırakıp gidecekmişsin gibi hissediyorum. Umarım yanlış hissediyorumdur. Sen ne düşünüyorsun bu konuda. Kararlımısın?

Bunların haricinde tekrarlıyorum. Mesaj sayılarınıza ve menülerinize lütfen dikkat edin. Bu hafta kaçamaklara ceza belirleyeceğiz. Ve haftaya herkes kendine bir hedef belirleyecek. Hedefe ulaşamayan ceza alacak. Şuan aklıma gelenler bunlar. Listeye bir göz atayım. Yarın sabah hastanede çok işim var. Çok sık gelemeyebilirim ama listeyi hazırlamak sorun olmaz. Lütfen herkes yarın bildirimini en son süre olan 11:30 dan önce yapsın.

kaptancim ben 68.5 yani 500gr vermek isterim en az ama regli halen bekliyorum 26.11.13den beri, ondan haftaya ne olur bilmiyorum
ceza almaktanda korkuyorum :KK30:
herkese günaydın kızlaar :KK3:

kilo veren herkesi tebrik ederiiim :))

ysfmir yorumuna katılıyorum demek kaçamak yapmasak 1. olurmuşuz bu hafta biiizz :KK52:

kilo bildirimim
geçen hafta 53.6
bu hafta 53.4
fark 0.2 gr
%0.37

2 gün önce tartıda 54.3 ü görmüştüm kızlar. az gitmiş gibi görünüyor ama aslında bayaa bi mücadele ettim son 2 gün. haftaya daha iyi bi sonuçla gelcem :KK14:

kiz okadar kacamak yaptin bu jullianin 200gr olsa, demekki kacamak yapmasan neler olacak :KK52:

kızlar sabah işlerim vardı bide uyuyakalmışım acele çıktım tartıldım 60.2 çıktım 500 gr vermişim çarşambaya göre filan eve yeni geldim sabah kalktım teyzemle emniyete gittik orda işlem halolana kadar anamın çalıştığı yere gidip kahvaltı yaptık sonra ben kendi işimi hallettim anca eve geldim filan kilo veren herkesi tebrik ediyorum :KK9:

sende kacamak yapiyordun hatirladigim kadariyla, jullian buse ve sana iyi gelmis, kacamaktan uzak dursaniz ne kadar vereceksiniz :KK52:

kizlar simdi cikmak durumundayim evdekiler cikio hazir.
gelince veya yarin görüsürz insallah. net düzeldi galiba :KK52:
yarin gelemzsem birine yardim etmeye söz verdgm icin gelemeyebilirim haberiniz olsun

Cok saskinim haftada 4 kilo nasil verilebilir ayda 16 kilo şok şok şok.gamzeerdi nickli arkadasimiz gecen haftanin da birincisiymis.biri bunun mantikli aciklamasini yapabilir mi.nerde yanlis yapiom ben yaaaa:KK43:kiloma gore 1 kg az haftada
Funda' cım bence çok yanlış bu şekilde kilo verimi. O arkadaşın bu hafta 4. birinciliği. Hepsinde de ortalaması aşağı yukarı bu şekilde. Son dört haftaya bakarsan eğer görürsün. Bence sizin kilolarınızda haftada en fazla 1,5 - 2 kilo normal. Ama 70 in altında bir kişi içinde haftalık 1 kilo aylık 4 kilo olması gereken. Ne kadar çok ve çabuk kilo verirsen eminim ki yakın zamanda verdiklerini tekrar alacaktır. Yada bu şekilde giderse vücudu alarm verip hastalanacaktır. Bence bir tuhaflık var bu durumda. Ama anlayamadım.

SLM kaptanım bişey sormak istiyorum yeni üyelerin kilosu bölünmesi gerekmiyormuydu siz bölmemişsinizde:26:

Tatlım ben üyelerimin kilosunu haftalık olarak alıyorum. Yani bölmeme gerek kalmıyor. Bu hafta listeye yeni giren arkadaşların ilk kiloları geçen haftanın kilosu. O nedenle bölünmüyor. :KK34:

Tatlım dün akşam mesaj yazdım. Sana, Funda' ya ve Gül' e listeye girip girmemeniz hakkında. İkisinden mesaja cevap geldi ama senden gelmedi. Bu hafta maşallah çok güzel kilo verdin. Seni listeye almamız takım için çok iyi olurdu ama sen mesaja cevap vermeyince seni bir hafta daha bekletmeye karar verdim. Geçmişi okuyup gerekli mesajlara cevap verirsen eğer daha iyi olur. :KK16: Seni bir hafta daha denemiş olacağız.
yaa ebrucum ben o mesaji gordum aslinda ama anlamadim tam olarak mesaji listeye girecegim sandim ama telden girdigim icin cevap yazmayi unuttum inanki listeye girmeyi coook istiyordumm :KK6:

yaa ebrucum ben o mesaji gordum aslinda ama anlamadim tam olarak mesaji listeye girecegim sandim ama telden girdigim icin cevap yazmayi unuttum inanki listeye girmeyi coook istiyordumm :KK6:
Keşke bir cevap yazsaydın canım sen listeye girseydin eğer biz birinci olurduk bu hafta. Ama olan oldu artık. İnşallah haftaya kadar aynı güzel performansın devam eder ve listeye girersin.

***13. TAKIM 337. ETAP ***

akassha ( 76///% ) Bildirim yapmadı
burcugncy (59.9/60.2/-0.3/%-0.50)
fndkkrdu (55.7/56.7/-1/%-1.80)
kar_beyazi (77/75/2/%2.60)
ssercecik (69.2/69/0.2/%0.29)
yaseminnn1987 (80///%)
Bildirim yapmadı Paylaşım yetersizliği nedeniyle diskalifiye

13.TAKIM ORTALAMASI: % 0.10

Kızlar geçmişteki mesajların hepsine tek tek cevap yazamadım. Ama bu hafta takım beni çok şaşırttı. Herkesin listesi o kadar kötüydü ki çok korkmuştum kötü bir ortalamamız olacak diye. Allaha şükür çok iyi bir sonuç aldık ve bu haftanın ikincisi olduk. Ayrıca Banu iki haftadır ilk üçe girerek başarımıza başarı ekledi. Bu vesileyle herkesi tekrar tebrik ediyorum faka bu hafta hiç kimsenin menüsünde kaçamak görmek istemiyorum.

Banu' cum mesaj sayma konusunda bir insiyatif istemişsin ama biliyorsun ki takımın en önemli kuralı bu. Çok uzun sürmüyor bence çünkü bende burdan başka bir sürü topiğe yazıyorum. Daha iki hafta öncesine kadar bende mesajlarımı sayıyordum ama malum hem kaptanlık yapıp hem de mesaj saymak çok yorucu olmaya başladı ve zaten yeterince paylaşım yapıp emek harcadığımı düşünerekten mesaj saymaktan vazgeçtim. Ama şimdi takımdaki herkes mesaj sayarken senin saymaman bence olmaz. Mesela Tuba sürekli cepten giriyor mesaj saymak onun için çok zor ama o bile sayıyor. Zaten çok bir kuralımız yok. Eminim biraz gayret edersen çok zamanınıda alacağını sanmıyorum.

Ayrıca bu hafta herkesten bireysel bir hedef bekliyorum. Nur haricinde kimse yazmamış. Sanki bir kişi daha yazmıştı ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Herkes hedef belirtirse çok sevineceğim. Çünkü hedefine ulaşamayan ceza alacak. Böylelikle hepimiz bu hafta kilo vermek için uğraşacağız. Bireysel rakip belirlemek istiyorum ama bazen rakiplerden birisi gelmiyor. Ya da başka bir sorun oluyor bildirim yapmıyor paylaşım yapmıyor o zaman iş karışıyor. Bu hafta sadece hedef belirleyelim. Hoşumuza giderse haftaya yineleriz. Yoksa yeni çözüm yolları ararız.

Bununla birlikte az da olsa herkesten bir spor programı bekliyorum. 5 dk bile olsa günlük herkes spor programı yapacak ve ben takip edeceğim. Kim sporunu yaptı kim yapmadı diye.

Ayrıca artık menülerinizi de kaydedeceğim. Hafta bitiminde kim neler yapmış ortaya serilecek. Ona göre herkes menülerini yaparken dikkat etsin. Cezalar yolda ona göre :KK52:

Farklı düşünceleri ve istekleri olanlar yazarsa eğer hepsini değerlendirebiliriz.

Kızlar geçmişteki mesajların hepsine tek tek cevap yazamadım. Ama bu hafta takım beni çok şaşırttı. Herkesin listesi o kadar kötüydü ki çok korkmuştum kötü bir ortalamamız olacak diye. Allaha şükür çok iyi bir sonuç aldık ve bu haftanın ikincisi olduk. Ayrıca Banu iki haftadır ilk üçe girerek başarımıza başarı ekledi. Bu vesileyle herkesi tekrar tebrik ediyorum faka bu hafta hiç kimsenin menüsünde kaçamak görmek istemiyorum.

Banu' cum mesaj sayma konusunda bir insiyatif istemişsin ama biliyorsun ki takımın en önemli kuralı bu. Çok uzun sürmüyor bence çünkü bende burdan başka bir sürü topiğe yazıyorum. Daha iki hafta öncesine kadar bende mesajlarımı sayıyordum ama malum hem kaptanlık yapıp hem de mesaj saymak çok yorucu olmaya başladı ve zaten yeterince paylaşım yapıp emek harcadığımı düşünerekten mesaj saymaktan vazgeçtim. Ama şimdi takımdaki herkes mesaj sayarken senin saymaman bence olmaz. Mesela Tuba sürekli cepten giriyor mesaj saymak onun için çok zor ama o bile sayıyor. Zaten çok bir kuralımız yok. Eminim biraz gayret edersen çok zamanınıda alacağını sanmıyorum.

Ayrıca bu hafta herkesten bireysel bir hedef bekliyorum. Nur haricinde kimse yazmamış. Sanki bir kişi daha yazmıştı ama kim olduğunu hatırlamıyorum. Herkes hedef belirtirse çok sevineceğim. Çünkü hedefine ulaşamayan ceza alacak. Böylelikle hepimiz bu hafta kilo vermek için uğraşacağız. Bireysel rakip belirlemek istiyorum ama bazen rakiplerden birisi gelmiyor. Ya da başka bir sorun oluyor bildirim yapmıyor paylaşım yapmıyor o zaman iş karışıyor. Bu hafta sadece hedef belirleyelim. Hoşumuza giderse haftaya yineleriz. Yoksa yeni çözüm yolları ararız.

Bununla birlikte az da olsa herkesten bir spor programı bekliyorum. 5 dk bile olsa günlük herkes spor programı yapacak ve ben takip edeceğim. Kim sporunu yaptı kim yapmadı diye.

Ayrıca artık menülerinizi de kaydedeceğim. Hafta bitiminde kim neler yapmış ortaya serilecek. Ona göre herkes menülerini yaparken dikkat etsin. Cezalar yolda ona göre :KK52:

Farklı düşünceleri ve istekleri olanlar yazarsa eğer hepsini değerlendirebiliriz.

ebrucum benim hedefim 87.5
gitmesi gereken 1.2 kg var
hadi inşallah veririm
ebru birde ben bugün televizyonda bir şey duydum
ben emziriyorum ya biliyorsun
bir tane doktor 8-9 inciri 3 bardak suda 8-9 dakika kaynat
günde 2-3 seferde iç çok süt yapıyor dedi
bunu uygulasam ara öğün olarak bu yaptığım içeceğimi içsem
diyeti katletmiş olurmuyum

Son düzenleyen: Moderatör:
herkese günaydın!!!

27/11/2013
Buseb =18
Serrecik= 5
gulmscs=5
canan =2
cerenberen=8
yasfmir=7
kar_beyazı=10

28/11/2013
Buseb =72 mi!!!bir yanlışlık olmasın???
Serrecik= 0
gulmscs=7
canan =5
cerenberen=4
yasfmir=6
kar_beyazı=5

günaydın kızlar dershaneye gitcem kahvaltı yapıyorum sonrasında gencayla birlikte olcam haberiniz olsunnnn :KK52:

X