Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

ağrı hareketliyken değilde oturunca oluyo bende ama diyorum ya umutlyum hiç terlemeyen ben sırılsıklam oluyorum

kızlar en son 17.30 da yedim ve şuan bayaa acıktım. bi bardak ayran içeyim diyorum. ne dersiniz?

tubaaaaaaaaa o gün cuma öncesi değildi anacım yaaa. çarş perş olur mu öyle şey yaaaaaaaa

Ben bu sabah cuma niyetine kalktım
tartıldım bildirdim ve işyerime kahvaltı götüremedim mecbur kaldım
nohut bende şişlik yapmaz :) az yedim hem

Menüm kötüydü gerçekten bugün sabah 900 gr vermiştim bakalım sabaha ne olcak.

canim benim boyum 156 ve ideal kilom daha dogrusu en az olabilecegim kilo 47, ondan asagi olmamam gerek.
senin boyun kacti

kolay gelsin kaptancim bence bu sitede biseyler var, ne zaman buraya yogun giriyorum benim net cildiriyor.

Ekledim fotooooooooooooo bakabilirsiniz canlar

bakicam hemen

canım menü berbat ya sabah poğaça cuma öncesi nohut yaprak sarma filan

güzel gibi gelen bi menü

güzel gibi gelen tsk ederim

buse öglende neler oldu bilsennnn.
toplantimiz vardi bugün ve bize özel catering yapmislar pastalar kekler allahim allahim yanlarindan gecip kahve alirken gözümün bile degmemesine dikkat ettim. tek tam olarak farkettigim sevdigim elmali kekten vardi
yemedim ve bakmamaya calistim

daha sonra ögle paydaso yaptik arkadaslarla yemege ciktik. bende onlarla gittim fakat yemedim. kendimi nasil tuttum bilmiyorum onlarada ayip oldu tek yemeyen bendim milletin lokmasini saymamak icin etrafa bakindim resmen cok zordu gercekten. yoksa o ögle ögünü neler dolacakti neleeeer

bilmiyorum canım normalde günde 1 yumurta yerim genelde çok nadir 2 yerim zaten. bugün menüm güzeldi tüm gün yumurta yemedim. sadece sabah yedim 1 tane. yani sorun yok. yarın güzel bir sonuç bekliyorum

onu sey icin yazdim 8 yumurta gibi bisey görmüstümde yanlis gördüm demeki. sorun yok ozaman canim

nete ragmen nihayet gecmisi halletti ya ohh yük kalkti üzerimden ama sayfalarin yüklenmesi zamanimi aldi. gelip gidio sürekli

iççç bea buse

boyum 1.58 canım tebrik ederim seni kendini tutmuşsun bir de doğru gördün canım bugün extreme bir şey yapıp tüm gün yumurta yiycektim ama evde ızgara et olunca yapmadım

boyum 1.58 canım tebrik ederim seni kendini tutmuşsun bir de doğru gördün canım bugün extreme bir şey yapıp tüm gün yumurta yiycektim ama evde ızgara et olunca yapmadım

benden uzunsun ama
nasil tuttum birde bana sor. yememek icin 2 aradada 3 findik yedim
izgara iyi olmus afiyet olsun canim

kızlar selam yeni eve geldim
çok zor bir gün geçirdim
ikram üstüne ikram
ama çok az kaçamak yaptım
ben geçmişe bakayım

bugunku menum
sabah:
1 sivri biber
yarim domtes
1 kk peynir
4 zeytin 2dilim kepek ekmegi sekersiz cay

ara: tatli krizi geldi yine 2 ince gofret ( oglen yemek yemedim telafisi icin (

oglen:
1 hurma
1 mandalina

aksam:
yarim kase corba
salata

ara: yarim yesil elma
kizlar yaa hic su icemiyorum onceden uc lt iciyordum ne yapmaliyimmm?

Bu arada ben mesaj sayılarıno kime atacagımızo bulamadım telefondan, buraya yazayım olurmu?

27 kasım -12 msg
28 kasım 8 msg

yatıyorum artık arkadaslar i yi gecelerrr

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…