Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

Allahım allahım maşallah o nasıl bir geçmiş öyle. Oku oku bitiremedim. Menülere ve mesajlara bilerek alıntı yapmadım çünkü alıntı yapmaya kalksam sabaha kadar cevap yazmam gerekecekti. Burcu ve Buse beden hakkındaki yorumlarınız çok güldürdü beni :) Şuan 38 beden giyiyorum. Kotta ise 28 şuan belden bol gelmeye başladı. Bu arada kotta 28 normal bedende kaç bedene denk geliyor bilen var mı? Buse' cim sen 32 beden felan demişsin ama sanırım imkansız. Ben 36 olayım yeter. Bir ara size üniversite yıllarımdan bir fotoğraf ekleyeyim bakın bakalım nasılmış orda ki fiziğim.

Kaçamaksız menü yok nerdeyse. Bu hafta dikkat ettiyseniz hiç bir menüye yorum yapmadım. Ama yarından itibaren herkes ayağını denk alsın lütfen. Yarın büyük ihtimal takımdan kötü sonuçlar gelecek ama inşallah 0,30 un altına düşmez yüzdemiz. Artık hiç kimsenin menüsünde kaçamak görmek istemiyorum. Funda' cım yarın mesaj sayılarına bakıp listeye girip girmeyeceğine karar vereceğim. Birde takımda kalma yönünde istekli ve kararlı mısın? Ayşe' cim senin içinde aynı şeyi düşünmek istiyorum ama henüz menülerini tam oturtamadın. Yarın yine mesaj sayına göre yazacağım. Birde Gül' cüm senin için henüz kararsızım. Nedense her an takımı bırakıp gidecekmişsin gibi hissediyorum. Umarım yanlış hissediyorumdur. Sen ne düşünüyorsun bu konuda. Kararlımısın?

Bunların haricinde tekrarlıyorum. Mesaj sayılarınıza ve menülerinize lütfen dikkat edin. Bu hafta kaçamaklara ceza belirleyeceğiz. Ve haftaya herkes kendine bir hedef belirleyecek. Hedefe ulaşamayan ceza alacak. Şuan aklıma gelenler bunlar. Listeye bir göz atayım. Yarın sabah hastanede çok işim var. Çok sık gelemeyebilirim ama listeyi hazırlamak sorun olmaz. Lütfen herkes yarın bildirimini en son süre olan 11:30 dan önce yapsın.

kızlar menümü yazayım

sabah 9:00
1 yumurta
1 kk peynir
bol yeşillik
2 dilim ekmek

öğlen14:00
1 kase domates çorbası
1 dilim ekmek

ara:türk kahvesi

akşam 18:30
bol yeşil salata

ara:nescafe
misafirlikteydim bir tane nescafe içtim

3,5 litre su

ebrucum telden girdigim iicin gecmise cok baktim ama mesaj sayilarini kime gonderecegimi bulamadim buraya yaziyorum umarim sorun olmaz
27 kasim: 10 mesaj
28 kasim: 5 mesaj
yarin buyuk gun cok heyecanliyim ins bekledigim rakami gorurum tartida :)) hetkese iyi geceler...

Yok evde yaptim koyarmiyim oyle sos felan de hem tavuk hem salata doldurdu migdemi acaba cok mu yedim dedim:) su az iciyorum gune yayamiyorum 2 sise istiyorum goUmun onune koyuyorum is yerinde ama ancak 1 tanesi bitiyo 5e kadar aksamda yatarken iciyorum toplamda 1 lt ancak vardir

***13. TAKIM 337. ETAP ***

canan456 (63.9///%)
buseb (53.6///%)

evamaria (66.4///%)
LAydLiNe (61.7///%)
masumm (70.1///%)
mavera87 (64.7///%)
ysfmir (67.1///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

Son düzenleme:
***13. TAKIM 337. ETAP ***

akassha ( 76///% )
burcugncy (59.9///%)

fndkkrdu (55.7///%)
glmscs (97///%)
gubsej (95.8///%)
kar_beyazi (77///%)
ssercecik (69.2///%)
yaseminnn1987 (80///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

Kaptan hemde nasil kararliyim hele de kizlarin iltifatlarindan sonra kesinlikle kalmak istiyorum.bu sefer kararliyim ebrucum hic olmadigim kadar fit olacagim.sizleride cok sevdim bukadar motive olabilecegimi dusunmemistim cok saolun.listeye girersem kacamaksiz ve en caliskan ben olacagim eheheheheh soz:)dedemin kirki icin memlekete gittigimde msglarda sorun oldu zaten zor girebiliyordum.gecmis msglarida sayip mail atmistim o tabloda sifir gorunuyor cunku.tekrar bakip yazarim.takdir senin kaptan:)

Msg SAyılarımm
19 KASIM--> 4 MSG
20 KASIM--> 7 MSG
21 KASIM--> 7 MSG
22 KASIM--> 2 MSG
23 KASIM--> 3 MSG
24 KASIM--> 0 MSG
25 KASIM--> 8 MSG
26 KASIM--> 7 MSG
27 KASIM--> 5 MSG
28 KASIM-->18 MSG

İyi uykular........

kızlar ilk kilo bildirimi benden
gerçi listede yokum ama olsun vermiş olmak güzel
yoksa üstüne koyarak gidiyodum
geçen hafta : 91.3
bu hafta : 88.7
fark : 2.6 kg

herkese gunaydınlar...

gecen hafta 66.4
bu hafta 66.1
fark 300 gr.

resım de cekmıstım ama pc baglantı kablomu bulamıyorum evde.
gec kalmak uzereyım,cıkmam lazım.

herkese ıyı gunler dılıyorum,burası buz kesıyorr

Günaydın Kızlar Harika hissediyorum kendimi. İnşallah bugün herkesten güzel sonuçlar gelir. Hafta sonlarını çok seviyorum Zeynep' cim çok tebrikler harika bir kilo vermişsin. Bravo Nihal' cim senide tebrik ediyorum az olsun ama olsun

Funda' cım listedesin canım

Günaydıııınnnnnnnnnnnnnnn.Ayyyyyyyyyyy heyecanlandım şimdiiii demekki yarışma olunca böyle oluyomuş şimdi daha çok dikkat edecem ve bugunden itibaren spor.Saol kaptan Mutluyum mutluyummmm.
Geçen hafta---------->95.8
Bu hafta-------------->94.8

Fark------------------>1000gr

o zaman yapma canım doktor yasaklamış madem :26:

jillianın hareketleri bana uyuyo ya pek zorlanmıyorum vücudum alışık spora
ilk 1 gün felan zorlanırım sadece

Tuba ne diyeyim ben sana. Artık nasıl kaçamak yapıyorsan önceden şimdi yaptığın halde kilo veriyorsun. Veremediğin zaman demek ki dünyayı yiyormuşsun İşin esprisi tebrik ederim iki haftadır çok iyi gidiyorsun ama hala bana yetişemedin yarışmayı ben kazandım

günaydın hemen kilo bildireyim kızlar

geçen hafta :70,1
bu hafta :68,7
giden :1400 gr

demekki hafta sonu kaçamaksız geçseydi daha iyi gidicekti
bird ekızlar bunla rbenim yeni almış oldugum kilollar
olduğu için bu hızla gidiyor gerçi kaçamakta yapmıyorum..
darısı haftaya diyelim

dünki menümüde yazayım

kahvaltı 07:30
2 dlm kızrmış tb
peynir,zeytin domates
şekersiz çay

öglen 12:30
2 yumurtdan mantarlı omlet
patlıcan yemegi 4 kaşık
ayran 2 bardak

akşam 19:00
1 kutu ayran
200 ml yogurt
2 incir

kızlar öglne ile akşam arası çok uzun oldu ofiste yerdim yogut yiyemeidm
sonra avm ye gittik eşimle marketten yogurt aldım o kemeid bird eayra n içtim üstüne

Son düzenleme:
geçmişi okudum ama alıntıda yapmadım unuttum ama aklımd akalanları yazayım

3 mandalina kkonusu olmuş ama bence yenilebilir 2 mandalin 1 porisyon meyve demek :)

yumurta kilo aldırmaz kızlar ya olumrmu öle şey ,diyetleirn hepsind eyumurta vardırr bol dol ,

ebrucum , yüzmek iyi bir spor çok sıkılaşıcaksın eminim , birde 28 benden kot 38 e denk geliyor cnm
bend esnedne esinlendim dün lcw den kot etek aldım ama 38 beden ve kalıbı geniş oldugu için öle ,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…