Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

kizlar net fena zar zor girdim.
yarin bildirim yapamazsam 69.4kg olarak not alirmisini beni kaptancim, bugün sabah tartidaki kilom oydu.
gecen hafta kilom 69.2kgdi
kesinlikle regl öncesi siskinlik oldugunu düsünüyorum yoksa kilo vermeMem imkansiz gibi bisey.

merak etme ben de not alıyorum şimdi :KK19:

ayyyinşallah busecim ama ben şu an adet dönemimdeyim.zaten 3 gün geç geldi.ben de kendimi hamile sandım yine:KK43::KK50:
dikkat edemedim.moralim de bozuktu aslında...:KK31:
artı çıkmaktan cok korkuyorum.:18:
haklısın aslında hiç bir yiyeceğin kaçtığı yok.bolluk içindeyiz.yiyip üzülüp vicdan azabı çekmektense,kilo verip azar azar yemek en güzzeli.inşallah o günler de gelecek.ümitliyim :KK31:

umarım artı çıkmazsın da sarı kart falan almayız ortalama yüzünden canan :KK50:

canım bu sadece karın bölgesi için değil mi ben mi yanlış biliyorum :26: ben umutluyum canım çok bi takıntım yok biliosun

aaa ben bilmiyodum :KK9:

kizlar net fena zar zor girdim.
yarin bildirim yapamazsam 69.4kg olarak not alirmisini beni kaptancim, bugün sabah tartidaki kilom oydu.
gecen hafta kilom 69.2kgdi
kesinlikle regl öncesi siskinlik oldugunu düsünüyorum yoksa kilo vermeMem imkansiz gibi bisey.
sen yarın sabahta tartıl..en azından 200 gr cık daha az çıkarsan kilon aynı kaydedilir..
Sabah 8:30
1 sade pogaca (kahvaltı saati bos gecmesin diye yolda aldım, evden yapamadan cıkmıstım)

oglen 12:45
1 kepce corba
1 servis kasıgı sehriye pilavı
1 parca et
1 kasık piyaz

Aksam 17:45
1 kase corba
1 tabak kıymalı karnıbahar
1 bardak ayran

Az önce de cocuklar tost.yedi bir iki ısırık aldım

Su 1,5 lt
spor, gunluk yuruyuslerim, tempolu..
:KK43: cuma öncesi sabah poğaça hiç olmadı...bir iki ısırıklar tehlikeli :KK50:
Kzılar yarın tartıda guzel sonuc alıcam insallah, cok hafif hissediyorum, ne demiştim geri sayım basladııııııı:))
inşALLAH :KK9:
selam kızlar:KK3:
sabah 09.00
1 yumurta 1 domats 1 biberden yağsız menemen

ara 11.00
3 mandalina

öğle 13.00
tarhana ç.ve 1 dilim ekmek

ara 15.30
3 kurukayısı

akşam18.10
1 porsyn yahni
brokoli salatası

spor yok belki yani yapabilirsem leslie yapacağım.
su 2 litreye yakın
yeşilçay içeceğim
3 mandalina niye :KK52:
meün genel olarak iyi sadece meyve fazla olmuş :KK34:

Kızlar benim kilomda biri için haftada 1 kilo vermek nasıl sizce? Az değil değil mi? Ben uzun süredir kilo veremiyordum. Bünyemden zannediyordum ama veriyorum artık :)

menüm

Kahvaltıda
1 poğaça
şekersiz çay

öğle
çorba
nohut yemeği
2 kaşık pirinç pilavı

akşam
6-7 tane yaprak ve lahana sarması

bol su içtim 20 dk yürüyüş.

Menüm kötü farkındayım ama bugün biraz yoğun geçti. sabah yanıma birşey alamadım o yüzden poğoça yemek zorunda kaldım.

Bu arada bugün kaçıncı gün oldu hatırlayamadım ama şekersiz çay deneyimim bugün kötü değildi. Dün inanılmaz bulantı yaptı içerken ama bugün itibariyle bulantı hissi yarıya indi gibi :)

bugün menüm

8:15
1 kase nesfit + süt

11:30
1 bardak kahve + süt
3 tane findik

13:40
3 tane findik

15:30
1 avuc beyaz ve kavrulmus karisk leblebi (15-20 adet)

18:00
firinda patlican ve domates cok az yagli
1 kase yogurt

2lt su
baya yürüdüm bugün hemde yokus ciktim :KK9::KK9:

insallah paylasabilirim menümü sonunda
net delirttti beni yarim saattir ugrasiyorum menü paylasmak icin :KK47::KK47::KK47::KK47:

merak etme ben de not alıyorum şimdi :KK19:

umarım artı çıkmazsın da sarı kart falan almayız ortalama yüzünden canan :KK50:

aaa ben bilmiyodum :KK9:

tsk ederim canim

sen yarın sabahta tartıl..en azından 200 gr cık daha az çıkarsan kilon aynı kaydedilir..

:KK43: cuma öncesi sabah poğaça hiç olmadı...bir iki ısırıklar tehlikeli :KK50:

inşALLAH :KK9:

3 mandalina niye :KK52:
meün genel olarak iyi sadece meyve fazla olmuş :KK34:

net sorun canim yoksa tabiki tartilicam. gelemezsem kaptancimin haberi olsun diye yazdim.
suan cildirabilirim. geldi yine gidecek sürekli dalga halinde calisiyor sinyaller

Son düzenleme:
gecmisi okumaya calisacagim kizlar eger cvp vermezsem neti öldü bilin :KK47::KK47::KK9::KK9:
suan iyi calisiyor birazdan kesilme dalgasi gelecek yine :KK53:

menüm

Kahvaltıda
1 poğaça
şekersiz çay

öğle
çorba
nohut yemeği
2 kaşık pirinç pilavı

akşam

Menüm kötü farkındayım ama bugün biraz yoğun geçti. sabah yanıma birşey alamadım o yüzden poğoça yemek zorunda kaldım.

canım menü berbat ya sabah poğaça cuma öncesi nohut yaprak sarma filan :KK50:
bugün menüm

1 kase nesfit + süt

1 bardak kahve + süt
3 tane findik

3 tane findik

1 kase yogurt

2lt su

net delirttti beni yarim saattir ugrasiyorum menü paylasmak icin :KK47::KK47::KK47::KK47:

güzel gibi gelen bi menü :KK9:

bide unutmadan yazayim bugün etli kuru fasulye vardi evde cok lezzetli görünüyordu,
yarin cuma oldugu icin yemedim, kendime patlican domates yaptim okaaadar yorgun olmama ragmen :KK9:
bu nedenle nohut yiyen kim tam göremedim ama kiniyorum kendilerini :KK34:

Yaaa busee yaaa, sen dememişmiydin kahvaltıyı boş gecmeyip bi pogaca yesen diye, ben sana uydum vallaaaa:))

Kızlar benim kilomda biri için haftada 1 kilo vermek nasıl sizce? Az değil değil mi? Ben uzun süredir kilo veremiyordum. Bünyemden zannediyordum ama veriyorum artık :)

canım 1,5 - 2 kg da verebilirsin bu kilodayken menülerin düzgün olursa. en az 1 kilo vermen gerek bence zaten şuan. veremiyorsan da menülerde bir hata var demektir. :KK34:

yani six pack diyo canım bildiğimiz baklava :KK9:

evet yaa :KK9:

menüm

Kahvaltıda
1 poğaça
şekersiz çay

öğle
çorba
nohut yemeği
2 kaşık pirinç pilavı

akşam

ohoo nohut pirinç pilavı poğaça cıs cıs cıs :KK20: hiç olmamış :KK19:

bugün menüm

1 kase nesfit + süt

1 bardak kahve + süt
3 tane findik

3 tane findik

1 kase yogurt

2lt su

nuuurr güzel menü ama az bi menü. öğle yemeği yok? geçiştirmişsin öğleni :26: onun dışında güzel, afiyet olsun :KK55:

bide unutmadan yazayim bugün etli kuru fasulye vardi evde cok lezzetli görünüyordu,
yarin cuma oldugu icin yemedim, kendime patlican domates yaptim okaaadar yorgun olmama ragmen :KK9:
bu nedenle nohut yiyen kim tam göremedim ama kiniyorum kendilerini :KK34:

:KK9::nazar:

ben de bugün protein günü yaptım. gidecek bu kilolar En Büyük KK

gecmisi cabuk geciorum netin girme korkusundan.
15383 dvm okuncak

valla az oldu evet ama dışarıdaydım ve dışarda yersem istediğim gibi olmayacaktı. bir de cuma ya kadar zayıflamam gerek şuan artıdayım malesef :KK50: onun da psikolojik baskısıyla yiyemedim canım :KK31:

evet nurcum olmayacak inşallah eskisi gibi kaçamaklar... bugün yapmadım kaçamak evet keşke o kahve de şekersiz olsaydı ama daha önce de demiştim. kahveyi içemiyorum şekersiz. nescafe içmek istemedi canım cünkü içmiştim daha önce. 2 tane de şekersiz çay içtim. sonra alternatifim kalmadı tüm gün dışarda ben de kahve söyledim. inan söylerken şeker aklıma gelmedi yaa :26: buraya yazarken anladım resmen hatamı. halbuki aklıma gelse tatlandırıcım da yanımdaydı :KK50:

neyseki ağır bi spor yaptım çok terledim. yakmışımdır o şekeri diye düşünüyorum canım. :KK31: daha dikkatli olucam. yarın da tüm gün yumurta yiycem. bugün tartıda gördüğüm rakam 54.2 yani +500 :18: yarın da tartılcam sabah. bakalım bugünkü dikkatim ve sporum ne kadar fark edecek. eksiye inmek zorundayım cumaya kadar En Büyük KK

ben de artı çıktım işte :KK50: salatadandır canım yapıyor salata şişkinlik :KK19:

tubacım bi ara düzeldi menülerin iraden iyiydi. sonra yine eskiye döndün sanırım. pek mi kısa sürdü ne iraden:KK19: çarş ve perşembe özellikle dikkatli olmalıyız. ben de bu hafta batırdım ama bugün kendime dur dedim. cuma günü artıda çıkıp emek verip kilo veren arkadaşlarıma haksızlık yapmak istemiyorum. sonuçta yarışıyoruz. hepimiz yedik bu hafta motivasyonumuz yerle bir oldu ama çarş günü olduğundan dikkat edenler var menülere baktıysan bugün. lütfen aynı itinayı gösterelim hepimiz. yarın çok güzel bi menüyle çık karşımıza utandır bizi tubaaaaa :KK52:

iyi geceler tatlım :KK16:

valla bu tek salata sisligi degil oda cok fenaydi ama bugün halen artidayim 200gr gecen haftaya göre normalde ekside olmam gerekirdi. regli 26.11.13den beri bekliyorum kesinlikle ondan olmali :KK5:

kızlar ben yarın şok diyet yapmalı ve cuma günü ekside çıkmalıyım. yarın tüm gün sabah öğle akşam ara haşlanmış yumurta yemeyi düşünüyorum 8 taneye kadar toplam. en kolayı ve sağlıklısı bu sanırım. şok diyet olarak düşündüm bunu. hem de protein depolarım ne dersiniz :26:

başka bir önerisi olan var mı? lapa mı yapsam diycem ama başarısız oldum ve şişkinlik yaptı sadık kalmayınca lapaya. en azından yumurta yersem sonrasında başka bir şey bile yesem mesela aksam yemeğini normal yesem dahi şişirmez diye düşünüyorum. :KK31:

canim yumurta sismanlatmiyor diyorlar ama ben inanmiyorum.
2 yumurta yiyordum önceden burada takimdayken ve kesinlikle bu yüzden kilo veremiyordum dordüzgün.
artik sabahlari ya 1 yumurta yada nesfit yiyorum.
bence 1 ögünde 1 yumurtadan fazla yememeye özen göster.

5 günde 5 kilo verdiğimi hayal ettim az önce. sanırım iyi değilim :KK53:

:KK1::KK1::KK1:
Afiyet olsun canım bu tarifi kocama borçluyum :KK1:Utanıyorum kendimden benimde hiç aklıma gelmemişti:KK1:

ben okadar iyi beceremedim galiba canim. yagi cok az koydugum icin firinda kurumaya basladi kizarmadan bende su ilave ettim baya haslama gibi oldu ama severek yemesemde yedim :KK1::KK1:
bidahaki sefer daha cok yag koycam su hic katmicam artik.

kızlaaaaaaarrrrrrrrrr :KK52: herkese günaydın öncelikleeeeeeeeeeeee:KK16:

çok mutluyum çok mutluyum çok mutluyuuummmmmmmmm :KK16:
dün meğer 54.3 müşüm ben tartı hafızasından baktım. ve bugün tartıldığımda geçen haftaki kilomu gördüm 53.6 :KK52::nazar: inanabiliyo musunuuuzzzzzzz :KK52::KK52: dün verdiğim emek, güzel menü ve tabiki sporum işe yaradıııı :KK16: en çok da sporun etkili olduğunu düşünüyoruuum :KK76: bugün de protein günü yapıp, sporumu da yapıcam elbette :KK76:

yarına eksi de olucam En Büyük KK

tebrik ederim canim, yarin dahada gzl sonuc alirsin insallah.

bakicam insallah en kisa zamanda, hatta belkide bu aksam :44:

Selamm ben geldim
Menumu yazayim
Sabah
1 yumurta domates salatalik
Ogle
1 nescafe 1 turk kahvesi
Aksam
Sezar salata 1 tabak(icinde ekmek yok tabi.bol roka tavuk havuc sarmisak salatalik himmm lezizdi ama fazla mi oldu orasini bilemedim cok doluyum cunku)
1 turk kahvesi

canım 1,5 - 2 kg da verebilirsin bu kilodayken menülerin düzgün olursa. en az 1 kilo vermen gerek bence zaten şuan. veremiyorsan da menülerde bir hata var demektir. :KK34:

evet yaa :KK9:

ohoo nohut pirinç pilavı poğaça cıs cıs cıs :KK20: hiç olmamış :KK19:

nuuurr güzel menü ama az bi menü. öğle yemeği yok? geçiştirmişsin öğleni :26: onun dışında güzel, afiyet olsun :KK55:

:KK9::nazar:

ben de bugün protein günü yaptım. gidecek bu kilolar En Büyük KK

ripped yada shred yap istiosan ama zorluyor biliyorsun ben şuan killerdan memnunum :KK52:

gecmisi cabuk geciorum netin girme korkusundan.
15383 dvm okuncak

valla bu tek salata sisligi degil oda cok fenaydi ama bugün halen artidayim 200gr gecen haftaya göre normalde ekside olmam gerekirdi. regli 26.11.13den beri bekliyorum kesinlikle ondan olmali :KK5:

canim yumurta sismanlatmiyor diyorlar ama ben inanmiyorum.
2 yumurta yiyordum önceden burada takimdayken ve kesinlikle bu yüzden kilo veremiyordum dordüzgün.
artik sabahlari ya 1 yumurta yada nesfit yiyorum.
bence 1 ögünde 1 yumurtadan fazla yememeye özen göster.

:KK1::KK1::KK1:

ben okadar iyi beceremedim galiba canim. yagi cok az koydugum icin firinda kurumaya basladi kizarmadan bende su ilave ettim baya haslama gibi oldu ama severek yemesemde yedim :KK1::KK1:
bidahaki sefer daha cok yag koycam su hic katmicam artik.

tebrik ederim canim, yarin dahada gzl sonuc alirsin insallah.

bakicam insallah en kisa zamanda, hatta belkide bu aksam :44:

bilmiyorum canım normalde günde 1 yumurta yerim genelde çok nadir 2 yerim zaten. :KK56: bugün menüm güzeldi tüm gün yumurta yemedim. sadece sabah yedim 1 tane. yani sorun yok. yarın güzel bir sonuç bekliyorum :KK16:

Selamm ben geldim
Menumu yazayim
Sabah
1 yumurta domates salatalik
Ogle
1 nescafe 1 turk kahvesi
Aksam
Sezar salata 1 tabak(icinde ekmek yok tabi.bol roka tavuk havuc sarmisak salatalik himmm lezizdi ama fazla mi oldu orasini bilemedim cok doluyum cunku)
1 turk kahvesi

öğle yemeği yeseydin akşam da daha dengeli yeseydin daha iyiydi canım. çünkü ne kadar ekmek olmasa da sezar salatasının sosundaki kalori yeter zaten :26: eğer sos döktürmediysen az yağlı limonlu falansa sorun yok güzel menü bence canım. suyu da içiyorsundur umarım. su çok önemli cünkü :KK31: afiyet ollsun :KK19:

ripped yada shred yap istiosan ama zorluyor biliyorsun ben şuan killerdan memnunum :KK52:

onlardan birine daha sonra geçebilirim. çünkü bugün 20 dk yaptım ama bacaklarım ağrıyor şuaaan :KK52:

X