Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

merak etme ben de not alıyorum şimdi

umarım artı çıkmazsın da sarı kart falan almayız ortalama yüzünden canan

canım bu sadece karın bölgesi için değil mi ben mi yanlış biliyorum :26: ben umutluyum canım çok bi takıntım yok biliosun

aaa ben bilmiyodum

sen yarın sabahta tartıl..en azından 200 gr cık daha az çıkarsan kilon aynı kaydedilir..
cuma öncesi sabah poğaça hiç olmadı...bir iki ısırıklar tehlikeli
Kzılar yarın tartıda guzel sonuc alıcam insallah, cok hafif hissediyorum, ne demiştim geri sayım basladııııııı:))
inşALLAH
3 mandalina niye
meün genel olarak iyi sadece meyve fazla olmuş

Kızlar benim kilomda biri için haftada 1 kilo vermek nasıl sizce? Az değil değil mi? Ben uzun süredir kilo veremiyordum. Bünyemden zannediyordum ama veriyorum artık :)

menüm

Kahvaltıda
1 poğaça
şekersiz çay

öğle
çorba
nohut yemeği
2 kaşık pirinç pilavı

akşam
6-7 tane yaprak ve lahana sarması

bol su içtim 20 dk yürüyüş.

Menüm kötü farkındayım ama bugün biraz yoğun geçti. sabah yanıma birşey alamadım o yüzden poğoça yemek zorunda kaldım.

Bu arada bugün kaçıncı gün oldu hatırlayamadım ama şekersiz çay deneyimim bugün kötü değildi. Dün inanılmaz bulantı yaptı içerken ama bugün itibariyle bulantı hissi yarıya indi gibi :)

bugün menüm

8:15
1 kase nesfit + süt

11:30
1 bardak kahve + süt
3 tane findik

13:40
3 tane findik

15:30
1 avuc beyaz ve kavrulmus karisk leblebi (15-20 adet)

18:00
firinda patlican ve domates cok az yagli
1 kase yogurt

2lt su
baya yürüdüm bugün hemde yokus ciktim

insallah paylasabilirim menümü sonunda
net delirttti beni yarim saattir ugrasiyorum menü paylasmak icin

merak etme ben de not alıyorum şimdi

umarım artı çıkmazsın da sarı kart falan almayız ortalama yüzünden canan

aaa ben bilmiyodum

tsk ederim canim

net sorun canim yoksa tabiki tartilicam. gelemezsem kaptancimin haberi olsun diye yazdim.
suan cildirabilirim. geldi yine gidecek sürekli dalga halinde calisiyor sinyaller

Son düzenleme:
gecmisi okumaya calisacagim kizlar eger cvp vermezsem neti öldü bilin
suan iyi calisiyor birazdan kesilme dalgasi gelecek yine

canım menü berbat ya sabah poğaça cuma öncesi nohut yaprak sarma filan

güzel gibi gelen bi menü

bide unutmadan yazayim bugün etli kuru fasulye vardi evde cok lezzetli görünüyordu,
yarin cuma oldugu icin yemedim, kendime patlican domates yaptim okaaadar yorgun olmama ragmen
bu nedenle nohut yiyen kim tam göremedim ama kiniyorum kendilerini

Yaaa busee yaaa, sen dememişmiydin kahvaltıyı boş gecmeyip bi pogaca yesen diye, ben sana uydum vallaaaa:))

Kızlar benim kilomda biri için haftada 1 kilo vermek nasıl sizce? Az değil değil mi? Ben uzun süredir kilo veremiyordum. Bünyemden zannediyordum ama veriyorum artık :)

canım 1,5 - 2 kg da verebilirsin bu kilodayken menülerin düzgün olursa. en az 1 kilo vermen gerek bence zaten şuan. veremiyorsan da menülerde bir hata var demektir.

yani six pack diyo canım bildiğimiz baklava

evet yaa

ohoo nohut pirinç pilavı poğaça cıs cıs cıs hiç olmamış

nuuurr güzel menü ama az bi menü. öğle yemeği yok? geçiştirmişsin öğleni :26: onun dışında güzel, afiyet olsun

ben de bugün protein günü yaptım. gidecek bu kilolar

gecmisi cabuk geciorum netin girme korkusundan.
15383 dvm okuncak

valla bu tek salata sisligi degil oda cok fenaydi ama bugün halen artidayim 200gr gecen haftaya göre normalde ekside olmam gerekirdi. regli 26.11.13den beri bekliyorum kesinlikle ondan olmali

canim yumurta sismanlatmiyor diyorlar ama ben inanmiyorum.
2 yumurta yiyordum önceden burada takimdayken ve kesinlikle bu yüzden kilo veremiyordum dordüzgün.
artik sabahlari ya 1 yumurta yada nesfit yiyorum.
bence 1 ögünde 1 yumurtadan fazla yememeye özen göster.

5 günde 5 kilo verdiğimi hayal ettim az önce. sanırım iyi değilim

Afiyet olsun canım bu tarifi kocama borçluyum Utanıyorum kendimden benimde hiç aklıma gelmemişti

ben okadar iyi beceremedim galiba canim. yagi cok az koydugum icin firinda kurumaya basladi kizarmadan bende su ilave ettim baya haslama gibi oldu ama severek yemesemde yedim
bidahaki sefer daha cok yag koycam su hic katmicam artik.

tebrik ederim canim, yarin dahada gzl sonuc alirsin insallah.

bakicam insallah en kisa zamanda, hatta belkide bu aksam :44:

Selamm ben geldim
Menumu yazayim
Sabah
1 yumurta domates salatalik
Ogle
1 nescafe 1 turk kahvesi
Aksam
Sezar salata 1 tabak(icinde ekmek yok tabi.bol roka tavuk havuc sarmisak salatalik himmm lezizdi ama fazla mi oldu orasini bilemedim cok doluyum cunku)
1 turk kahvesi

ripped yada shred yap istiosan ama zorluyor biliyorsun ben şuan killerdan memnunum

bilmiyorum canım normalde günde 1 yumurta yerim genelde çok nadir 2 yerim zaten. bugün menüm güzeldi tüm gün yumurta yemedim. sadece sabah yedim 1 tane. yani sorun yok. yarın güzel bir sonuç bekliyorum

öğle yemeği yeseydin akşam da daha dengeli yeseydin daha iyiydi canım. çünkü ne kadar ekmek olmasa da sezar salatasının sosundaki kalori yeter zaten :26: eğer sos döktürmediysen az yağlı limonlu falansa sorun yok güzel menü bence canım. suyu da içiyorsundur umarım. su çok önemli cünkü afiyet ollsun

ripped yada shred yap istiosan ama zorluyor biliyorsun ben şuan killerdan memnunum

onlardan birine daha sonra geçebilirim. çünkü bugün 20 dk yaptım ama bacaklarım ağrıyor şuaaan

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…