Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

burcuuuuuu 20 dk yapabildim ben. yaparken kaslarım ağrıdı. normalde ağrımıyor ama yaparken zorlandı acıdı ben de kendimi zorlamadım. geçen seferde jillian a umursamadım yüklendim diye ayağımda iltihap olmuştu bırakmak zorunda kalmıştım. canımı pazarda bulmadım valla kendimi zorlamıycam bu kez

1 haftaya 40 dk ya çıkarım nasıl olsa

sorunun hangi bölge ise onu yap canım

benim üst vücut canım hangisi iyi geliyo acaba üst vücuda

benim alt bölgem herkesin hoşuna gidiyo pantolonda vs hoş duruyo

evet canım aldım ama haftaya vermiş olurum aldığımı

o zaman ben hedefimi 54 yapim cm olarakta pazartesi itibariyle 15 cm incelmeye yönelim

senin bol bol mekik hareketleri yapman gerek canım. karın bölgende sorun var senin sadece. diğer yerlerinde yok. karnı düzeltmenin eritmenin tek yolu da mekik malesef. başka yolu yok canım

senin bol bol mekik hareketleri yapman gerek canım. karın bölgende sorun var senin sadece. diğer yerlerinde yok. karnı düzeltmenin eritmenin tek yolu da mekik malesef. başka yolu yok canım

mekikle çoook uzun zaman yapmam gerekiyor ama canım
jiliianın killer abs sine bakıyorum videosuna etkiliyse ona başlıyabilirim diye düşünüyorum

mekikle çoook uzun zaman yapmam gerekiyor ama canım
jiliianın killer abs sine bakıyorum videosuna etkiliyse ona başlıyabilirim diye düşünüyorum

jillian 30 day shred yaptım 3. level ı bitiremedim. 20 günde acayip şekillendi vücudum. sadece dambellar kolumda kas yaptı. önerebilirim canım onu sana. ama çok zor bir program gerçekten canını çıkarıyor insanın :26:

sharedi 3.levele geçip bırakmıştım bende canım 3.leveli 1 gün yapabilmiştim çok zorlamıştı şimdi pazartesi ona tekrar başlıcam o bitince ripped yapıcam

önce sharedi sonra rippedi yapanlar çok güzel olmuşlar bende öyle olmak istiyorum

selam kızlar
sabah 09.00
1 yumurta 1 domats 1 biberden yağsız menemen

ara 11.00
3 mandalina

öğle 13.00
tarhana ç.ve 1 dilim ekmek

ara 15.30
3 kurukayısı

akşam18.10
1 porsyn yahni
brokoli salatası

spor yok belki yani yapabilirsem leslie yapacağım.
su 2 litreye yakın
yeşilçay içeceğim

benim ayağım rahatsızlanmıştı 3. level ı hiç deneyemeden bırakmıştım o yüzden. doktor hatta ayakta yapılan tüm sporları yasaklamıştı. kendime çok yüklenmişim

valla ben de jilian ı bırakmayı düşünüyorum şuan. ip atlamak ve squat yapmak daha mantıklı geliyor bana. buu hoplamalı zıplamalı hareketler hiç benlik değil ayağım kayıyor kendimi sakatlıycam sonunda valla

canan uzun zamandır gördüğüm en güzel menün bu. afiyet olsun canım. yarına hepimiz kilo vermiş oluruz umarım. geçen hafta 100 gr verdin bu hafta daha fazla gitmiştir inşallah valla haftalarımız boşa gidiyor ya bugün bunu iyice düşündüm. kaçamak yapacağıma bir an önce kiloyu verip sonra istediğimden yiyebilmek daha mantıklı geldi. hafta da 1 gün 1 öğün istediğimi yiycem ödül gibi. sonraki günler hiç kaçamak yapmıycam. iyi bi fikir gibi geliyor bana bu

Kzılar yarın tartıda guzel sonuc alıcam insallah, cok hafif hissediyorum, ne demiştim geri sayım basladııııııı:))

Ayy geldim busecan yaa, hastayım bugun, eve geldiğim gibi uyumusum

geçmiş olsun canım neyin var :26:

iyi aksamlar kizlarr yine telden giriyorum hemmen gecmise bakip geliyorum (

Kzılar yarın tartıda guzel sonuc alıcam insallah, cok hafif hissediyorum, ne demiştim geri sayım basladııııııı:))

ben de öyleeeeee 2 gündür çok dikkat ettim sporumu da yapıyorum kuş gibiyim. iyi sonuç gelecek benden de. hem ne demişler pozitif düşün pozitif olsun

Sabah 8:30
1 sade pogaca (kahvaltı saati bos gecmesin diye yolda aldım, evden yapamadan cıkmıstım)

oglen 12:45
1 kepce corba
1 servis kasıgı sehriye pilavı
1 parca et
1 kasık piyaz

Aksam 17:45
1 kase corba
1 tabak kıymalı karnıbahar
1 bardak ayran

Az önce de cocuklar tost.yedi bir iki ısırık aldım

Su 1,5 lt
spor, gunluk yuruyuslerim, tempolu..

tubaaaaaa bu mu iyi dediğin menüüü :26: poğaça olmamış, şehriye pilavı da olmamış bence. ay bilmiyorum akşam birini seç bence ya çorba ya karnabahar. yanına da salata yağsız. sanki fazla mı olmuş ne?? bir de tost ısırdım diyorsun utanmadan cuma öncesi hem de akşam saati tam sopalıksın tubaaaaa

su az olmuş bir de yatana kadar 2 lt yap mutlaka onu :44:

önemli olan başlamak canım

Yüzme iyidir. Hedefinde sen kafaya koydunsa tamam..:)
Merak ettim seni şükür bir sıkıntı yok..
Hedef belirleme n iyi:)
Amman dikkat..
ben kendimden çok umutluyum çok hafifim ve bugün protein diyeti yaptım. spor yapcam yatmadan bir de. mis olcak miiss
Oh miss mis ..
Takım da bu hafta cok kacamak yaptık
yarın cuma ama ben kendımı zayılamıs hıssetmıyorum.ııkı gun once tartıda aynıydım sabahleyın.
bakalım yarın durum degısecekmı
Salep icmeyeydin..
İnşAllah canım :)
Menü çok güzel. .Ayran iç bence..
Güzel menü :)
Sporla halledersin cepten girdiğim icin smile koyamiyorum.
Güzel bildirim alacagiz insAllah.
kızlar ben kaçtım iyi akşamalr
yarın heycanla bekliyorum tartılmayı
umarım beni mutlu eder tartı

kendinize iyi bakın iyi akşamalr

İyi Akşamlar insAllah canım.

kizlar net fena zar zor girdim.
yarin bildirim yapamazsam 69.4kg olarak not alirmisini beni kaptancim, bugün sabah tartidaki kilom oydu.
gecen hafta kilom 69.2kgdi
kesinlikle regl öncesi siskinlik oldugunu düsünüyorum yoksa kilo vermeMem imkansiz gibi bisey.

ayyyinşallah busecim ama ben şu an adet dönemimdeyim.zaten 3 gün geç geldi.ben de kendimi hamile sandım yine
dikkat edemedim.moralim de bozuktu aslında...
artı çıkmaktan cok korkuyorum.:18:
haklısın aslında hiç bir yiyeceğin kaçtığı yok.bolluk içindeyiz.yiyip üzülüp vicdan azabı çekmektense,kilo verip azar azar yemek en güzzeli.inşallah o günler de gelecek.ümitliyim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…