Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

günaydin kizlarhayirli cumalar.
netim olduuu cok mutluyum

gecen hafta 69.2kg
bugün 69.0kg
fark 200gr verdim

kesinlikle midemde siskinlik oldugunun üzerine halen israrla basiyorum, 26sindan beri reglimi bekliyorum

gecen hafta 69.2kg
bugün 69.0kg
fark 200gr verdim

kesinlikle midemde siskinlik oldugunun üzerine halen israrla basiyorum, 26sindan beri reglimi bekliyorum

diyette yumurta önerilir ben yuöurtacıyım kahvaltıda yemezsem o gün hiç kahvaltı yapmamış gibi hissederim..
2 mandalin 1 porsiyon meyve 3. ne olaki :)
güzel menü..

Gınaydıınn

Baslangıc 75
Gecen hafta 64.7
bu hafta 63.9
fark 800 gr
:)

kızlar ilk kilo bildirimi benden
gerçi listede yokum ama olsun vermiş olmak güzel
yoksa üstüne koyarak gidiyodum
geçen hafta : 91.3
bu hafta : 88.7
fark : 2.6 kg

kilo veren herkesi tebrik ederim..bu haftadan pek umutlu değildim bol kaçamaklı bir hafta oldu ama maşallah demeki kaçakasız geçirsetdik 13 takım rekoru kıracaktık

b u arada verdiğim kilodan memnun değilim. sadece diyetle haftada ortalama 700 gr.. verirdim bu hafta full sporlu geçti kaçamakta olsa çok az..hatta hiç veremedim geçen cumartesi 66.8 dim..
ama göbekten 3 cm belden 2 cm kalçadan 1 cm daha gitmiş..

3 mandalinada 1.5 porsiyon meyvenin buçugu

benden uzunsun ama
nasil tuttum birde bana sor. yememek icin 2 aradada 3 findik yedim
izgara iyi olmus afiyet olsun canim

gofreeet :18: cuma öncesi hem de hiç yakışmadı ben her wc ye gittikten sonra 2 bardak her yemekten önce 2 bardak ve yemekten sonra da 1 bardak içmeyi kendime kural yaptım. o yüzden su da evde olduğum sürece hiç problem yaşamıyorum

kaptan sen suan 27 bedensin bol geliyorsa. hatta streç kot giyersen 26 bile girebilirsin yani 36 ya fiziğin 36 gibi duruyor gerçekten hiç 38 gibi değil toton küçücük 28 beden 38 demek, 27 beden 37 (ülkemizde yok rakamlar kotda 2 şer büyür, kumaşta teker büyür) 26 da 36 oluyor kaptaaan

merakla bekliyorum ebru üni fotosunuuu

yok canım afiyet olsun güzel olmuş. ama su olayı hiç iyi değil cidden. yukarıdaki tavsiyemi oku su hakkındaki.

kızlar ilk kilo bildirimi benden
gerçi listede yokum ama olsun vermiş olmak güzel
yoksa üstüne koyarak gidiyodum
geçen hafta : 91.3
bu hafta : 88.7
fark : 2.6 kg

bu arada listeye de hoş geldin canııım

o zaman yapma canım doktor yasaklamış madem :26:

jillianın hareketleri bana uyuyo ya pek zorlanmıyorum vücudum alışık spora
ilk 1 gün felan zorlanırım sadece

o nası vücut yaa 30 day shred e kimse dayanamaz kas ağrısından diye düşünüyorum

bu haftaki kilom 56.7
1 kilo almışım malesef

Gınaydıınn

Baslangıc 75
Gecen hafta 64.7
bu hafta 63.9
fark 800 gr
:)

ay çok güldüm

Günaydın. .
kilom
gecen hafta : 67.1
Bu hafta 66:8
Gidrn 0.300 gr ..

gecen hafta 69.2kg
bugün 69.0kg
fark 200gr verdim

incelmek zaten önemli olan canım çok harika bi şey benceee

herkese günaydın kızlaar

kilo veren herkesi tebrik ederiiim :))

ysfmir yorumuna katılıyorum demek kaçamak yapmasak 1. olurmuşuz bu hafta biiizz

kilo bildirimim
geçen hafta 53.6
bu hafta 53.4
fark 0.2 gr
%0.37

2 gün önce tartıda 54.3 ü görmüştüm kızlar. az gitmiş gibi görünüyor ama aslında bayaa bi mücadele ettim son 2 gün. haftaya daha iyi bi sonuçla gelcem

Kızlar kilom dünkü ile aynı ne vermiş

geçen hafta:97

Bu hafta:96,1 ne almışım
fark:900gr

Bu 3 gün evdeyim ve çok dikkat etmem lazım. evde 6 yaşında bir canavar var ve sürekli birşeyler yemek istiyor.

Eve dün alışveriş yaptım brokoli, mantar, karnıbahar, kereviz,ıspanak aldım ve 3 günü sağlıklı bir biçimde atlatmaya çalışcam

Son düzenleyen: Moderatör:
gunaydin kizlar
kilo bildirimimi yapiyim cook heyecanliyimm

gecen hafta: 77.0
bu hafta: 75.0
fark: 2 kg

tüm haftan boş gitmiş yaaaaaa bu hafta iyi bir sonuç alırsın inş

gunaydin kizlar

tebrik ederiiiiiiim süpppeeeeerrrr

He he he kaptan bende çok yavaş kilo veriyorum ama kendimi sıkmıyorum şimdilik. haftada 1 kilo hedefim. 80 li kilolara inince biraz daha yükleneceğim kendime çünkü ben yemediğim zaman daha çabuk kilo alıyorum. Garip bir bünyem var ama yaza çıtır olcam kararlıyım

Canım maşallah. Tebrik ederim :)

Günaydın. .
kilom
gecen hafta : 67.1
Bu hafta 66:8
Gidrn 0.300 gr ..

Tebrikler kilo erebilmek çok güzel bir duygu hele bunu paylaşmak paha biçilmez...

gecen hafta 69.2kg
bugün 69.0kg
fark 200gr verdim

Tebrikler canım. Net sıkıntısı çok köttüüü. Bende laptopa yeni şarz aleti aldım teknik servisinden. Üretim hatası çıktı şükür.

evet yinede harikayız maşallah..
incelmek zaten önemli olan canım çok harika bi şey benceee
evet en azında göbeğim ayaktayken tepe gibi durmuyor..
3 mandalinada 1.5 porsiyon meyvenin buçugu

haftaya hedef belirliyoruz herkes hedefine ulaşacak ona göre..
hareket yaparken ağrıdı bugün benim burcuu bir de yürürken falan ağrıyo artık iyice çalıştı demek ki kaslarım
oh oh miss kaslar çok iyi çalışmış demektir..:13:
kızlar en son 17.30 da yedim ve şuan bayaa acıktım. bi bardak ayran içeyim diyorum. ne dersiniz?
akşam bene erken yedim ama acıktıkça sadece su içtim ayranda iyi fikir aslında ..
ağrı hareketliyken değilde oturunca oluyo bende ama diyorum ya umutlyum hiç terlemeyen ben sırılsıklam oluyorum
süper ter atmak önemli..
öğle nerede ? kahveyle öğün olmazki..
salata güzel sadece havuç olamsa iyiymiş.
tubaaaaaaaaa o gün cuma öncesi değildi anacım yaaa. çarş perş olur mu öyle şey yaaaaaaaa

Yaaa busee yaaa, sen dememişmiydin kahvaltıyı boş gecmeyip bi pogaca yesen diye, ben sana uydum vallaaaa:))
bende yeme dediydim bana uyyadın ya
bide unutmadan yazayim bugün etli kuru fasulye vardi evde cok lezzetli görünüyordu,
yarin cuma oldugu icin yemedim, kendime patlican domates yaptim okaaadar yorgun olmama ragmen

gecmisi okumaya calisacagim kizlar eger cvp vermezsem neti öldü bilin
suan iyi calisiyor birazdan kesilme dalgasi gelecek yine
bizdede olmuştu canım atlak net diye geçiyor dk başı kesilirdi..
iyi menü.

gunaydin kizlar

aman dikkat çocuk olunca iş biraz zorlaşıyor..

Son düzenleme:
başlangıç 66
geçen h.:63.9
bu h.: 64.2

+300 gr
ortalamamızı düşrdüm cok üzgünüm kızlar

***13. TAKIM 337. ETAP ***

akassha ( 76///% )
burcugncy (59.9///%)

fndkkrdu (55.7///%)
glmscs (97///%)
gubsej (95.8///%)
kar_beyazi (77///%)
ssercecik (69.2///%)
yaseminnn1987 (80///%)

13.TAKIM ORTALAMASI: %

İnsan evde olunca cuma bildirimi aynı bayram gibi hissettiriyomuş Ebrucum çok teşekkürler böyle bir ortamda olmama vesile olduğun için

ya önce nasıl gözümde büyürdü diyet yapacam da 20-30 kilo verecemde hep hayal gibi geliyordu şimdi tam tersi düşünüyorum sizin sayenizde galiba:)Çünkü olayı çoooookk abartmayıp yapılabilirliğini ispatlamışssınız valla ayrı ayrı tebrik ediyorum desteklerinizle istedğim kiloyu verip hayatımı daha sağlıklı ve kaliteli yaşayacağımdan eminim artık.
Malum listeyede girdik bu daha çok hırslandırdı beni.Şimdi spor için tavsiyelerinizi bekliyorum sayaçlı ipim var,koşu bandım ve pilates topum var ne tarz spor yapmalıyım nekadar sıklıkla ve nekadar süre ayırmalıyım?Bi de özellikle hergün yaptıgınız bişey varmı limonlu sıcak su vs gibi

kızlar kaptanımız ebru aradı şimdi. annesi için tahlil yaptırıyormuş. hastaneye yetişmesi gerekiyormuş. bildirimini benim yapmamı rica etti

ladyline ebru kilo bildirimi:

geçen hafta: 61.7
bu hafta: 61.5
fark: 0,2
%0,32

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…