Cuma Zayıflama Yarışması 13. Takım

teşekkürler sedacım

ben beğendim ama sanki öğle menüsü biraz fazla olmuş. koruma menüsü gibi olmuş sanki ama emin de değilim. yorum yapmakta acemiyim

Kızlar ben buraya gelmeden önce diyetisyene gidip 6 seans ücretini ödemiştim ama devam etmedim.. Aynı diyetisyene giden ve çok iyi sonuç alan bir arkadaşım var.. Tekrar gitmek ve listesine tamamen uyarak bir süre denemek istiyorum.. Sizin için sorun olur mu???

bugün menüm.

9:30
1kase nesfit + süt

10:30
1 findik
cantama düstü findik posetimden bende yedim

13:30
yarim tam bugday topuz ekmek + 1kk beyaz peynir

15:30
yukaridakinin diger yarisi

18:00
yarim tavuk cevirme (onunda 3de 2sini ancak yemisimdir)
1 kase cacik

ne yazik ki suyum yine az oldu. bunu düzeltmem lazimmm
yarim bardak yesil cay

İşte bu bizim senden istediğimiz menü bu canım. Tatlıdan börekten çörekten uzak dur zaten gayet güzel bir menü oluyor. Tebrikler. Sen bu işi öğreneceksin.

Menum

10:00
Sutlu nesfıt

14:00 sutsuz sekersız kahve

17:00
Zeytınyaglı fasulye
1dılım ekmek

20 dk cross fıt
Yarım saat mıde squat
Duyu yatana kadar 2,5 lt yapcam.
Menü güzelde Esra' cım öğün atlamışsın. Mümkün olduğunca öğün atlamamaya özen göster. Aç bırakma sakın kendini.

Bence buraya da bir program çıkar. Ders programına göre ara verdiğin zamanlar bakabilirsin mesela buraya. Nesfitin karışık meyvelisini alıyorum ben. Aynen kurtarıcım gibi. Evde hazırda yiyecek bişey olmadığında en güzel öğün benim için. Ülkerin kellogs special var. Ben hepsinin ismine nesfit diyorum

Menün gayet güzel olmuş Seda' cım. Afiyet olsun.

Eğer gitmek istiyorsan git bizim için bir sakıncası yok yalnız şuan senin menülerinde zaten diyetisyen menüsü gibi. Sadece sporun eksik. Hatta parasını ödemişsin bence dene bakalım nasıl olacak.

Tavuk çevirme? Şu bizim bildiğimiz bol yağlı görüneninden mi? Nur' cum sen ekmeklerini topuz ekmek değil de dilimli olanlarından alsan. Bana ekmeklerin çok gibi göründü. Gerçi bugün ki menün gayet güzel. Ama ekmek konusu biraz kafamı karıştırdı. Birde cevaplamayı unuttum galiba. Benim yediğim salamları sormuşsun. Aslında işlenmiş gıda düşündüğün gibi çok sık tüketmemek lazım ama ben protein niyetine tüketiyorum. Şimdiye kadarda kilo konusunda bir zararını görmedim. Sence neden sakıncalı?

afiyet olsun canım ben begendım.yarın ben de tavuk yapıcam

süper ozaman ikinizde uzun manken gibi

günaydın kızlar

o kadar pişmanım ki gece saat 4 te kalkıp 1 dılım ekmegın üstüne nutella sürüp yedım cok mutsuzum

pismanlik fayda etmiyor canim, bunu bu kadar acik diyorum cünkü ayni saatte olmasada bende kacamak yapiyordum, sonra pisman oluyordum ama bu benim kilo almami engellemiyordu! yiyip pisman olacagina yeme kendinle guru duy. birdaha kendi adima böyle birsey duymak istemiyorum yapabilirsin senin elinde

hayirli olsun canim

tesekkür ederim kaptancim, senden bilirkisi olarak iltifat duymak hosuma gitti

Kızlar bugün bu saat olmuş kimse gelmemiş. Nerdesiniz? Paylaşımlarımız düşmüş iyice

ben gün boyu stajdayim, yoksa buraya gelmeyi sabirsizlikla bekliyorum
insallah yine gecici heves olmaz bana. 3 kilo verince salmam kendimi yine

sorma öyle yapcam mecburen kendimi kandirip

canim kasardan uzak durmaya gayret et. beyaz beynir yemen daha iyi, ama az yagli olsun fakat light olmasin onlar daha kötü.

kaptancim salama cok yüklenmiyormusun bu aralar

olmaz mi, cok güzel oldu canim ben begendim afiyet olsun

Menum

10:00
Sutlu nesfıt

14:00 sutsuz sekersız kahve

17:00
Zeytınyaglı fasulye
1dılım ekmek

20 dk cross fıt
Yarım saat mıde squat
Duyu yatana kadar 2,5 lt yapcam.

süper, diger gün menülerin nasildi tam hatirlamiyorum ama diger menülerde böyleyse cuma cok güzel bir sonuc olacak insallah.
hele spor ve suda varki süper

buseninde dedigi gibi öglen yemegi sanki fazla olmus.
porsiyonun ne kadar büyüktü bilmiyorum ama sade corba veya sade nohut yemegi yeterli olurdu.
birde cumaya 2 gün kalaydi galiba, nohut gibi sisirecek seyler yememiz yasak :26:
diger türlü güzel menü, afiyet olsun.

bikay ay önce ben yine buradayken diyetisyene gidenler vardi, sanirim sorun olmaz. sonucta diyetisyen isin bilincindedir muhakkak yada insallah bakalim ebru abla ne diyecek.

sabah
08.00
bir kase light sütlü nesfit
ara
10.00
iki bardak sekersiz cay
öğle
12.45
bir kase yogurt,biraz pırasa yemegı kalmıstı onu yedım
ara
16.00
2 tane galeta
aksam
19.00(mesaiye kalmıstım gec yedım bugune mahsus)
sac kavurma (kendı yagıyla) , biraz yogurt , yarım dılım kepek ekmegi
su yatana kadar 2.5 lt olacak
40 dk tempolu yürüyüş
10 dk bel ve bacak egzersizleri

Tavugun disini soslayip sise gecirip cevire cevire pisiriliyor firinda. disindaki sosta kirmizi toz biber yag tuz filan var ama cok yagli degil. zaten kabugunu yemiyorum, etide yagsiz oluyor.
günde 1 tane topuz ekmek yiyorum toplam, onunda grami diger dilim tam bugdayla hemen hemen ayni.
yanlis degilsem, dilim ekmek 50-55gr, topuz ekmek 60-75gr.
topuz ekmek olmasinin sebebi sandwic seklinde staj yerimde yiyebilmek icin.
olmadiginda dilim tam bugday aliyorum ama günde ya 1 topuz ekmek yada en fazla 1,5 tam bugday dilim ekmek yiyorum.

salam icindeki katki maddelerinden ve yagindan dolayi dedim kaptancim.

kötü bir soru olabilir ama evde asure var ve icim nasil gitmesine ragmen yemedim.
kendimi zor tutuyorum.
yarin kahvaltimi 1 kase asure ile yapsam cok mu kötü olur?
ve sisirir mi cuma günü yakin oldugu icin?

cevabiniza göre hareket edecegim

galeta ne bilmedigim icin bisey diyemeyecegim.
sac kavurma o saatte kötü olmus, keske gec oldugu icin daha hafif bisey yeseydin.

Ekmek ve tavuk için tamamdır canım sorun yok o zaman. Ben salamı dukancılara güvenerek yiyorum çünkü onlarda yiyorlar. Biliyorsun dukanın nasıl katı bir diyet olduğunu. Eğer onlar yiyorsa sakıncalı değil bence. Birde biliyorsun yaa sizin oralarda da vardır kendi dilimlenmiş salamlar incecik oluyorlar zaten. Ama dediğim gibi işlenmiş bir gıda çok sağlıklı değildir.

Akşam yemeğinin saati haricinde gayet güzel bir menü afiyet olsun. Sporda güzel.

dukani ben bir tek buseden biliyorum

evet baya ince dilimlenmis salamlar var. gecen buzdolabinda vardi görünce yüz cevirdim yiyebilirmisim demekki
cok canim cekerse bende yerim ozaman.

bu arada kaptancim cuma bomba gibi geliyorum insallah. ilk hedefe cooook az kaldi nasil mutluyum anlatamam zaten bana gaz verende o

birde asure yiyebilirmiyim sabah kahvaltiya geride kaldi o soru az önce yazmistim kaptancim.

Son düzenleme:

Tatlım çok canın çektiyse sabah kahvaltından sonra bir iki kaşık ye ama bir kase çok olur. Sabah direkt aşure yersen eğer zararlı. Önce normal kahvaltını yap sonra dediğim gibi bir iki kaşık nefsini köreltecek şekilde ye. Bana kalsa hiç yeme derim ama nefis işte. Tutabiliyorsan tut kendini. Zayıfladığın zaman zaten istediğin kadar yiyebilirsin

ok kaptancim ozaman belki sabaha kadar istegim gider.
eger suan kendimi tutuyorsam sabahda tutarim sanirim, cünkü aksam insanin nefsi daha kötü oluyor

canım şuanda dukanı bıraktım ama dukan krep i ben seviyorum. ve yulaf kepekli olduğu için inanılmaz tok tutuyor. o yüzden yiyorum onu.

arada bende yapıyorum ama bayadır alıcak yerlere yolum düşmedi yada unutttum

güzel ama nhut yarın için şişircek seni

ben beğendim tatlım menünü

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…